Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 19. forduló

2016.02.21 - 14:00

Budapest, III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ (III. kerületi Torna és Vívó Egylet Stadion)

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
BÖCSKEI BALÁZS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NÉMETH IMRE (GY), HORVÁTH ZOLTÁN (A)
III. KER. TVE
MTK BUDAPEST II.
90'
45'

Gólok

KENESEI KRISZTIÁN

9'

1 - 0

 

 

1 - 1

34'

SZATMÁRI ISTVÁN

 

1 - 2

85'

VOGYICSKA BÁLINT

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FERENCVÁROSI TC II. FERENCVÁROSI TC II. 18 14 3 1 43 11 32 45
2 VIDEOTON FC II. VIDEOTON FC II. 18 13 1 4 48 22 26 40
3 ETO FC GYŐR ETO FC GYŐR 18 11 2 5 41 22 19 35
4 DOROGI FC DOROGI FC 18 10 4 4 20 13 7 34
5 MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 17 10 3 4 31 20 11 33
6 DIÓSDI TC-SELECT DIÓSDI TC-SELECT 18 9 2 7 26 24 2 29
7 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 18 7 6 5 25 21 4 27
8 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 18 7 4 7 28 26 2 25
9 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 18 7 4 7 26 25 1 25
10 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 18 7 3 8 37 32 5 24
11 MTK BUDAPEST II. MTK BUDAPEST II. 18 7 3 8 23 30 -7 24
12 TATABÁNYA FC TATABÁNYA FC 18 7 2 9 31 29 2 23
13 III. KER. TVE III. KER. TVE 18 6 5 7 23 27 -4 23
14 CSEPEL FC CSEPEL FC 18 5 4 9 19 37 -18 19
15 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 18 2 5 11 16 43 -27 11
16 CSORNAI SE CSORNAI SE 18 1 1 16 11 41 -30 4
17 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 17 2 2 13 16 41 -25 3 (-5 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÜREDI FC FERENCVÁROSI TC II. 10 8 1 1 16 4 12 25 8 4 4 0 8 3 5 16 18 12 5 1 24 7 17 41
2 BALATONFÜREDI FC ETO FC GYŐR 10 7 0 3 14 5 9 21 8 3 2 3 6 6 0 11 18 10 2 6 20 11 9 32
3 BALATONFÜREDI FC VIDEOTON FC II. 9 5 3 1 12 4 8 18 9 3 4 2 9 7 2 13 18 8 7 3 21 11 10 31
4 BALATONFÜREDI FC ÉRDI VSE 9 3 4 2 3 2 1 13 9 4 3 2 9 6 3 15 18 7 7 4 12 8 4 28
5 BALATONFÜREDI FC TARR ANDRÁSHIDA SC 9 5 3 1 14 3 11 18 9 2 3 4 6 9 -3 9 18 7 6 5 20 12 8 27
6 BALATONFÜREDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 10 3 3 4 9 9 0 12 8 4 2 2 11 5 6 14 18 7 5 6 20 14 6 26
7 BALATONFÜREDI FC MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 9 4 4 1 11 7 4 16 8 2 4 2 4 4 0 10 17 6 8 3 15 11 4 26
8 BALATONFÜREDI FC TATABÁNYA FC 8 3 1 4 9 10 -1 10 10 4 3 3 5 5 0 15 18 7 4 7 14 15 -1 25
9 BALATONFÜREDI FC DOROGI FC 8 2 5 1 3 3 0 11 10 3 5 2 6 2 4 14 18 5 10 3 9 5 4 25
10 BALATONFÜREDI FC BKV ELŐRE 9 3 5 1 4 2 2 14 9 2 4 3 7 8 -1 10 18 5 9 4 11 10 1 24
11 BALATONFÜREDI FC DIÓSDI TC-SELECT 8 1 5 2 3 5 -2 8 10 4 4 2 8 6 2 16 18 5 9 4 11 11 0 24
12 BALATONFÜREDI FC MTK BUDAPEST II. 8 2 3 3 3 5 -2 9 10 2 3 5 5 9 -4 9 18 4 6 8 8 14 -6 18
13 BALATONFÜREDI FC CSEPEL FC 9 3 5 1 6 4 2 14 9 1 1 7 2 18 -16 4 18 4 6 8 8 22 -14 18
14 BALATONFÜREDI FC III. KER. TVE 10 2 6 2 4 5 -1 12 8 1 3 4 4 7 -3 6 18 3 9 6 8 12 -4 18
15 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 8 3 3 2 7 6 1 10 9 1 2 6 2 10 -8 2 17 4 5 8 9 16 -7 12
16 BALATONFÜREDI FC CSORNAI SE 9 2 1 6 6 11 -5 7 9 0 4 5 1 8 -7 4 18 2 5 11 7 19 -12 11
17 BALATONFÜREDI FC SÁRVÁR FC 9 1 2 6 1 11 -10 5 9 1 3 5 3 12 -9 6 18 2 5 11 4 23 -19 11
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÜREDI FC FERENCVÁROSI TC II. 10 9 0 1 25 5 20 27 8 5 3 0 18 6 12 18 18 14 3 1 43 11 32 45
2 BALATONFÜREDI FC VIDEOTON FC II. 9 6 0 3 24 14 10 18 9 7 1 1 24 8 16 22 18 13 1 4 48 22 26 40
3 BALATONFÜREDI FC ETO FC GYŐR 10 7 1 2 29 12 17 22 8 4 1 3 12 10 2 13 18 11 2 5 41 22 19 35
4 BALATONFÜREDI FC DOROGI FC 8 4 3 1 7 5 2 15 10 6 1 3 13 8 5 19 18 10 4 4 20 13 7 34
5 BALATONFÜREDI FC MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 9 7 1 1 21 10 11 22 8 3 2 3 10 10 0 11 17 10 3 4 31 20 11 33
6 BALATONFÜREDI FC DIÓSDI TC-SELECT 8 4 0 4 12 12 0 12 10 5 2 3 14 12 2 17 18 9 2 7 26 24 2 29
7 BALATONFÜREDI FC BKV ELŐRE 9 4 3 2 8 5 3 15 9 3 3 3 17 16 1 12 18 7 6 5 25 21 4 27
8 BALATONFÜREDI FC ÉRDI VSE 9 3 2 4 10 13 -3 11 9 4 2 3 18 13 5 14 18 7 4 7 28 26 2 25
9 BALATONFÜREDI FC TARR ANDRÁSHIDA SC 9 5 2 2 16 7 9 17 9 2 2 5 10 18 -8 8 18 7 4 7 26 25 1 25
10 BALATONFÜREDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 10 3 3 4 21 20 1 12 8 4 0 4 16 12 4 12 18 7 3 8 37 32 5 24
11 BALATONFÜREDI FC MTK BUDAPEST II. 8 2 3 3 9 13 -4 9 10 5 0 5 14 17 -3 15 18 7 3 8 23 30 -7 24
12 BALATONFÜREDI FC TATABÁNYA FC 8 4 1 3 20 16 4 13 10 3 1 6 11 13 -2 10 18 7 2 9 31 29 2 23
13 BALATONFÜREDI FC III. KER. TVE 10 5 2 3 12 10 2 17 8 1 3 4 11 17 -6 6 18 6 5 7 23 27 -4 23
14 BALATONFÜREDI FC CSEPEL FC 9 4 2 3 12 12 0 14 9 1 2 6 7 25 -18 5 18 5 4 9 19 37 -18 19
15 BALATONFÜREDI FC SÁRVÁR FC 9 1 2 6 7 22 -15 5 9 1 3 5 9 21 -12 6 18 2 5 11 16 43 -27 11
16 BALATONFÜREDI FC CSORNAI SE 9 1 1 7 9 22 -13 4 9 0 0 9 2 19 -17 0 18 1 1 16 11 41 -30 4
17 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 8 2 1 5 10 14 -4 5 9 0 1 8 6 27 -21 -2 17 2 2 13 16 41 -25 3
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
1 - 01 - 16 - 02 - 0-1 - 1-2 - 1-0 - 21 - 2---2 - 0-
BALATONFÜREDI FC
-2 - 0--0 - 11 - 3-0 - 3-2 - 4--3 - 0-2 - 20 - 1
BKV ELŐRE
0 - 0---0 - 11 - 20 - 0-2 - 0-1 - 12 - 11 - 0--1 - 0
CSEPEL FC
-1 - 03 - 3-2 - 00 - 1-2 - 0-2 - 3-0 - 0--2 - 10 - 4
CSORNAI SE
-4 - 20 - 31 - 10 - 41 - 3-0 - 11 - 22 - 3----0 - 3-
DOROGI FC
2 - 0-------1 - 00 - 00 - 01 - 11 - 01 - 4-1 - 0
DIÓSDI TC-SELECT
--2 - 1--1 - 2--0 - 3-2 - 43 - 01 - 21 - 0-2 - 0
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2 - 12 - 0-4 - 11 - 01 - 12 - 1-----1 - 36 - 2-2 - 1
ÉRDI VSE
-2 - 23 - 2--0 - 12 - 00 - 2-0 - 4--3 - 0-0 - 00 - 2
ETO FC GYŐR
5 - 03 - 1-5 - 03 - 0--3 - 12 - 2-0 - 4--1 - 46 - 01 - 0
VIDEOTON FC II.
--2 - 3-2 - 03 - 03 - 11 - 2-4 - 2-5 - 21 - 4--3 - 0
FERENCVÁROSI TC II.
3 - 16 - 0-4 - 12 - 01 - 0-0 - 13 - 1-2 - 1--2 - 02 - 0-
III. KER. TVE
2 - 02 - 0-0 - 02 - 0--1 - 01 - 40 - 2-2 - 21 - 21 - 0--
MTK BUDAPEST II.
1 - 3--2 - 11 - 0---2 - 21 - 1-0 - 22 - 20 - 2--
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
0 - 26 - 12 - 23 - 13 - 1-1 - 23 - 31 - 4-0 - 2---2 - 2-
SÁRVÁR FC
--1 - 20 - 2-0 - 30 - 02 - 1--0 - 5-0 - 41 - 2-3 - 3
TATABÁNYA FC
3 - 3---3 - 1----1 - 2-0 - 34 - 14 - 10 - 45 - 1

Meccsek

III. KER. TVE

2015. 08. 01. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 08. 01. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CSEPEL FC
2015. 08. 09. 11:00
BKV Előre Stadion
2015. 08. 09. 11:00
BKV Előre Stadion
MTK BUDAPEST II.
III. KER. TVE
2015. 08. 15. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 08. 15. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BALATONFÜREDI FC
2015. 08. 29. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 08. 29. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ÉRDI VSE
2015. 09. 05. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 09. 05. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2015. 09. 12. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
2015. 09. 12. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
III. KER. TVE
2015. 09. 19. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 09. 19. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ETO FC GYŐR
2015. 09. 27. 16:00
MOL Aréna Sóstó
2015. 09. 27. 16:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
III. KER. TVE
2015. 10. 04. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 10. 04. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
FERENCVÁROSI TC II.
2015. 10. 10. 15:00
BKV Előre Stadion
2015. 10. 10. 15:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
III. KER. TVE
2015. 10. 18. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 10. 18. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2015. 10. 24. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2015. 10. 24. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
III. KER. TVE
2015. 10. 31. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 10. 31. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2015. 11. 07. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2015. 11. 07. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
III. KER. TVE
2015. 11. 14. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 11. 14. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CSORNAI SE
2015. 11. 21. 16:00
2015. 11. 21. 16:00
TATABÁNYA FC
III. KER. TVE
2016. 02. 13. 14:00
Csepel Stadion
2016. 02. 13. 14:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
III. KER. TVE
2016. 02. 21. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 02. 21. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
MTK BUDAPEST II.
2016. 02. 27. 14:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2016. 02. 27. 14:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
III. KER. TVE
2016. 03. 12. 14:30
Érdi Sporttelep
2016. 03. 12. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
III. KER. TVE
2016. 03. 19. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
2016. 03. 19. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
III. KER. TVE
2016. 03. 26. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 03. 26. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
SÁRVÁR FC
2016. 04. 02. 17:00
ETO Stadion
2016. 04. 02. 17:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
III. KER. TVE
2016. 04. 10. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 04. 10. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
VIDEOTON FC II.
2016. 04. 17. 17:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2016. 04. 17. 17:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC II.
III. KER. TVE
2016. 04. 23. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 04. 23. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BKV ELŐRE
2016. 05. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 05. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER. TVE
2016. 05. 08. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 05. 08. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
DIÓSDI TC-SELECT
2016. 05. 13. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
2016. 05. 13. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
III. KER. TVE
2016. 05. 21. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 05. 21. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
DOROGI FC
2016. 05. 29. 17:00
Csornai SE
2016. 05. 29. 17:00
Csornai SE
CSORNAI SE
III. KER. TVE
2016. 06. 05. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 06. 05. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
TATABÁNYA FC

MTK BUDAPEST II.

2015. 08. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
2015. 08. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
MTK BUDAPEST II.
2015. 08. 09. 11:00
BKV Előre Stadion
2015. 08. 09. 11:00
BKV Előre Stadion
MTK BUDAPEST II.
III. KER. TVE
2015. 08. 16. 17:30
Sárvár FC Sporttelep
2015. 08. 16. 17:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
MTK BUDAPEST II.
2015. 08. 23. 11:00
BKV Előre Stadion
2015. 08. 23. 11:00
BKV Előre Stadion
MTK BUDAPEST II.
ETO FC GYŐR
2015. 08. 30. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2015. 08. 30. 11:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
MTK BUDAPEST II.
2015. 09. 06. 11:00
BKV Előre Stadion
2015. 09. 06. 11:00
BKV Előre Stadion
MTK BUDAPEST II.
FERENCVÁROSI TC II.
2015. 09. 13. 16:30
BKV Előre Stadion
2015. 09. 13. 16:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
MTK BUDAPEST II.
2015. 09. 20. 11:00
BKV Előre Stadion
2015. 09. 20. 11:00
BKV Előre Stadion
MTK BUDAPEST II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2015. 09. 27. 16:00
Diósdi TC Sporttelep
2015. 09. 27. 16:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
MTK BUDAPEST II.
2015. 10. 04. 11:00
BKV Előre Stadion
2015. 10. 04. 11:00
BKV Előre Stadion
MTK BUDAPEST II.
TARR ANDRÁSHIDA SC
2015. 10. 10. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2015. 10. 10. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
MTK BUDAPEST II.
2015. 10. 18. 11:00
BKV Előre Stadion
2015. 10. 18. 11:00
BKV Előre Stadion
MTK BUDAPEST II.
CSORNAI SE
2015. 10. 25. 13:30
2015. 10. 25. 13:30
TATABÁNYA FC
MTK BUDAPEST II.
2015. 11. 01. 11:00
BKV Előre Stadion
2015. 11. 01. 11:00
BKV Előre Stadion
MTK BUDAPEST II.
CSEPEL FC
2015. 11. 08. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
2015. 11. 08. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
MTK BUDAPEST II.
2015. 11. 15. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2015. 11. 15. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
MTK BUDAPEST II.
2016. 02. 14. 14:00
Ikarus BSE
2016. 02. 14. 14:00
Ikarus BSE
MTK BUDAPEST II.
ÉRDI VSE
2016. 02. 21. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 02. 21. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
MTK BUDAPEST II.
2016. 02. 28. 14:00
Ikarus BSE
2016. 02. 28. 14:00
Ikarus BSE
MTK BUDAPEST II.
SÁRVÁR FC
2016. 03. 06. 16:00
ETO Stadion
2016. 03. 06. 16:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
MTK BUDAPEST II.
2016. 03. 13. 14:30
BKV Előre Stadion
2016. 03. 13. 14:30
BKV Előre Stadion
MTK BUDAPEST II.
VIDEOTON FC II.
2016. 03. 20. 15:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2016. 03. 20. 15:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC II.
MTK BUDAPEST II.
2016. 03. 27. 11:00
BKV Előre Stadion
2016. 03. 27. 11:00
BKV Előre Stadion
MTK BUDAPEST II.
BKV ELŐRE
2016. 04. 03. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 04. 03. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
MTK BUDAPEST II.
2016. 04. 10. 11:00
BKV Előre Stadion
2016. 04. 10. 11:00
BKV Előre Stadion
MTK BUDAPEST II.
DIÓSDI TC-SELECT
2016. 04. 17. 11:00
Andráshida SC Sporttelep
2016. 04. 17. 11:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
MTK BUDAPEST II.
2016. 04. 24. 11:00
BKV Előre Stadion
2016. 04. 24. 11:00
BKV Előre Stadion
MTK BUDAPEST II.
DOROGI FC
2016. 05. 01. 17:00
Csornai SE
2016. 05. 01. 17:00
Csornai SE
CSORNAI SE
MTK BUDAPEST II.
2016. 05. 08. 11:00
BKV Előre Stadion
2016. 05. 08. 11:00
BKV Előre Stadion
MTK BUDAPEST II.
TATABÁNYA FC
2016. 05. 15. 17:30
Csepel Stadion
2016. 05. 15. 17:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
MTK BUDAPEST II.
2016. 05. 22. 11:00
BKV Előre Stadion
2016. 05. 22. 11:00
BKV Előre Stadion
MTK BUDAPEST II.
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2016. 05. 29. 11:00
BKV Előre Stadion
2016. 05. 29. 11:00
BKV Előre Stadion
MTK BUDAPEST II.
BALATONFÜREDI FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple