Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 2. forduló

2015.08.09 - 11:00

Budapest, BKV Előre Stadion

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
JAKAB GÉZA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KIS ZOLTÁN, GARAI PÉTER
MTK BUDAPEST II.
III. KER. TVE
90'
45'

Gólok

STRESTIK MAREK

35'

1 - 0

 

HUJBER TAMÁS

46'

2 - 0

 

 

2 - 1

75'

KASZAI GÁBOR

 

2 - 2

79'

SZILÁGYI MÁTÉ

Csapatok

2 MARCSEK ÁKOS ÁDÁM 14'
4 KIS BALÁZS 35'
5 GÁLFI LÁSZLÓ
7 20 MÓCZÓ NORBERT BARTHA ROLAND 67'
8 18 KOCSIS MÁTÉ SZILÁGYI MÁTÉ 78'
9 SZŰCS LÁSZLÓ
12 KASZAI GÁBOR 75'
15 MADARÁSZ ÁDÁM
16 PÁLFALVI CSABA DÁNIEL
19 17 LŐRINCZ DÁNIEL MAYER BENCE 46'
29 SZATMÁRI ZOLTÁN ATTILA
CSERÉK
11 FORGÁCS BENCE
14 VÉRTES VADIM
17 19 MAYER BENCE LŐRINCZ DÁNIEL 46'
18 8 SZILÁGYI MÁTÉ KOCSIS MÁTÉ 78'79'
20 7 BARTHA ROLAND MÓCZÓ NORBERT 67'
21 KONDOR TAMÁS JENŐ
23 TÓTH CSABA
VEZETŐEDZŐ
STÁBTAGOK
TÓTH ANDRÁS - Erőnléti edző
KLINK ZOLTÁN - Kapusedző
BALOGH ZOLTÁN - edző (nem választható ki, lejárt poszt)
VEZÉR ÁDÁM - egyéb (nem választható ki, lejárt poszt)
BERTA FERENC - gyúró (nem választható ki, lejárt poszt)
PAWLIK JÓZSEF - Technikai vezető
DOBROVICS SÁNDOR - gyúró (nem választható ki, lejárt poszt)

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 2 2 0 0 6 0 6 6
2 VIDEOTON FC II. VIDEOTON FC II. 2 2 0 0 6 2 4 6
3 ETO FC GYŐR ETO FC GYŐR 2 2 0 0 4 0 4 6
4 DIÓSDI TC-SELECT DIÓSDI TC-SELECT 2 2 0 0 3 1 2 6
5 FERENCVÁROSI TC II. FERENCVÁROSI TC II. 2 1 1 0 3 1 2 4
6 CSEPEL FC CSEPEL FC 2 1 1 0 2 1 1 4
7 III. KER. TVE III. KER. TVE 2 0 2 0 2 2 0 2
8 MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 1 0 1 0 3 3 0 1
9 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 2 0 1 1 4 5 -1 1
10 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 2 0 1 1 3 4 -1 1
11 TATABÁNYA FC TATABÁNYA FC 2 0 1 1 3 4 -1 1
12 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 2 0 1 1 2 3 -1 1
13 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 2 0 1 1 2 4 -2 1
14 MTK BUDAPEST II. MTK BUDAPEST II. 2 0 1 1 2 5 -3 1
15 DOROGI FC DOROGI FC 2 0 1 1 0 3 -3 1
16 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 1 0 0 1 0 3 -3 0
17 CSORNAI SE CSORNAI SE 2 0 0 2 2 6 -4 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CSORNAI SE ETO FC GYŐR 2 2 0 0 3 0 3 6 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 3 0 3 6
2 CSORNAI SE FERENCVÁROSI TC II. 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 2 0 2 4
3 CSORNAI SE DIÓSDI TC-SELECT 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 1 0 1 4
4 CSORNAI SE ÉRDI VSE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 1 0 1 4
5 CSORNAI SE MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 3 2 1 3
6 CSORNAI SE VIDEOTON FC II. 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 2 2 0 3
7 CSORNAI SE MTK BUDAPEST II. 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 1 1 0 3
8 CSORNAI SE TATABÁNYA FC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 1 1 0 3 2 1 0 1 1 1 0 3
9 CSORNAI SE CSORNAI SE 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 2 3 -1 3
10 CSORNAI SE CSEPEL FC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2
11 CSORNAI SE BALATONFÜREDI FC 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
12 CSORNAI SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 2 3 -1 1
13 CSORNAI SE BKV ELŐRE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 2 -1 1
14 CSORNAI SE SÁRVÁR FC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 2 -1 1
15 CSORNAI SE DOROGI FC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 0 1 -1 1
16 CSORNAI SE III. KER. TVE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 0 1 -1 1
17 CSORNAI SE TARR ANDRÁSHIDA SC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 1 3 -2 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CSORNAI SE ÉRDI VSE 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 6 0 6 6
2 CSORNAI SE VIDEOTON FC II. 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 2 1 3 2 2 0 0 6 2 4 6
3 CSORNAI SE ETO FC GYŐR 2 2 0 0 4 0 4 6 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 4 0 4 6
4 CSORNAI SE DIÓSDI TC-SELECT 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 3 1 2 6
5 CSORNAI SE FERENCVÁROSI TC II. 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 3 1 2 4
6 CSORNAI SE CSEPEL FC 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 2 1 1 4
7 CSORNAI SE III. KER. TVE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 2 0 2 2 0 2
8 CSORNAI SE MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 3 3 0 1 1 0 1 0 3 3 0 1
9 CSORNAI SE SÁRVÁR FC 1 0 1 0 3 3 0 1 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 1 1 4 5 -1 1
10 CSORNAI SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 1 0 1 0 3 3 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 3 4 -1 1
11 CSORNAI SE TATABÁNYA FC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 1 1 3 4 -1 1 2 0 1 1 3 4 -1 1
12 CSORNAI SE BKV ELŐRE 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 2 3 -1 1
13 CSORNAI SE TARR ANDRÁSHIDA SC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 1 1 2 4 -2 1
14 CSORNAI SE MTK BUDAPEST II. 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 1 1 2 5 -3 1
15 CSORNAI SE DOROGI FC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 1 1 0 3 -3 1
16 CSORNAI SE BALATONFÜREDI FC 1 0 0 1 0 3 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
17 CSORNAI SE CSORNAI SE 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 0 2 2 6 -4 0
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
-1 - 1--------------
BALATONFÜREDI FC
-------0 - 3--------
BKV ELŐRE
-----1 - 2----------
CSEPEL FC
--------------2 - 1-
CSORNAI SE
---------2 - 3------
DOROGI FC
----------0 - 0-----
DIÓSDI TC-SELECT
-------------1 - 0--
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
----------------
ÉRDI VSE
------------3 - 0---
ETO FC GYŐR
----3 - 0----------1 - 0
VIDEOTON FC II.
-----3 - 0----------
FERENCVÁROSI TC II.
3 - 1---------------
III. KER. TVE
---0 - 0------------
MTK BUDAPEST II.
------------2 - 2---
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
-------3 - 3--------
SÁRVÁR FC
---------------3 - 3
TATABÁNYA FC
----------------

Meccsek

MTK BUDAPEST II.

2015. 08. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
2015. 08. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
MTK BUDAPEST II.
2015. 08. 09. 11:00
BKV Előre Stadion
2015. 08. 09. 11:00
BKV Előre Stadion
MTK BUDAPEST II.
III. KER. TVE
2015. 08. 16. 17:30
Sárvár FC Sporttelep
2015. 08. 16. 17:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
MTK BUDAPEST II.
2015. 08. 23. 11:00
BKV Előre Stadion
2015. 08. 23. 11:00
BKV Előre Stadion
MTK BUDAPEST II.
ETO FC GYŐR
2015. 08. 30. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2015. 08. 30. 11:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
MTK BUDAPEST II.
2015. 09. 06. 11:00
BKV Előre Stadion
2015. 09. 06. 11:00
BKV Előre Stadion
MTK BUDAPEST II.
FERENCVÁROSI TC II.
2015. 09. 13. 16:30
BKV Előre Stadion
2015. 09. 13. 16:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
MTK BUDAPEST II.
2015. 09. 20. 11:00
BKV Előre Stadion
2015. 09. 20. 11:00
BKV Előre Stadion
MTK BUDAPEST II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2015. 09. 27. 16:00
Diósdi TC Sporttelep
2015. 09. 27. 16:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
MTK BUDAPEST II.
2015. 10. 04. 11:00
BKV Előre Stadion
2015. 10. 04. 11:00
BKV Előre Stadion
MTK BUDAPEST II.
TARR ANDRÁSHIDA SC
2015. 10. 10. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2015. 10. 10. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
MTK BUDAPEST II.
2015. 10. 18. 11:00
BKV Előre Stadion
2015. 10. 18. 11:00
BKV Előre Stadion
MTK BUDAPEST II.
CSORNAI SE
2015. 10. 25. 13:30
2015. 10. 25. 13:30
TATABÁNYA FC
MTK BUDAPEST II.
2015. 11. 01. 11:00
BKV Előre Stadion
2015. 11. 01. 11:00
BKV Előre Stadion
MTK BUDAPEST II.
CSEPEL FC
2015. 11. 08. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
2015. 11. 08. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
MTK BUDAPEST II.
2015. 11. 15. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2015. 11. 15. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
MTK BUDAPEST II.
2016. 02. 14. 14:00
Ikarus BSE
2016. 02. 14. 14:00
Ikarus BSE
MTK BUDAPEST II.
ÉRDI VSE
2016. 02. 21. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 02. 21. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
MTK BUDAPEST II.
2016. 02. 28. 14:00
Ikarus BSE
2016. 02. 28. 14:00
Ikarus BSE
MTK BUDAPEST II.
SÁRVÁR FC
2016. 03. 06. 16:00
ETO Stadion
2016. 03. 06. 16:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
MTK BUDAPEST II.
2016. 03. 13. 14:30
BKV Előre Stadion
2016. 03. 13. 14:30
BKV Előre Stadion
MTK BUDAPEST II.
VIDEOTON FC II.
2016. 03. 20. 15:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2016. 03. 20. 15:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC II.
MTK BUDAPEST II.
2016. 03. 27. 11:00
BKV Előre Stadion
2016. 03. 27. 11:00
BKV Előre Stadion
MTK BUDAPEST II.
BKV ELŐRE
2016. 04. 03. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 04. 03. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
MTK BUDAPEST II.
2016. 04. 10. 11:00
BKV Előre Stadion
2016. 04. 10. 11:00
BKV Előre Stadion
MTK BUDAPEST II.
DIÓSDI TC-SELECT
2016. 04. 17. 11:00
Andráshida SC Sporttelep
2016. 04. 17. 11:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
MTK BUDAPEST II.
2016. 04. 24. 11:00
BKV Előre Stadion
2016. 04. 24. 11:00
BKV Előre Stadion
MTK BUDAPEST II.
DOROGI FC
2016. 05. 01. 17:00
Csornai SE
2016. 05. 01. 17:00
Csornai SE
CSORNAI SE
MTK BUDAPEST II.
2016. 05. 08. 11:00
BKV Előre Stadion
2016. 05. 08. 11:00
BKV Előre Stadion
MTK BUDAPEST II.
TATABÁNYA FC
2016. 05. 15. 17:30
Csepel Stadion
2016. 05. 15. 17:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
MTK BUDAPEST II.
2016. 05. 22. 11:00
BKV Előre Stadion
2016. 05. 22. 11:00
BKV Előre Stadion
MTK BUDAPEST II.
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2016. 05. 29. 11:00
BKV Előre Stadion
2016. 05. 29. 11:00
BKV Előre Stadion
MTK BUDAPEST II.
BALATONFÜREDI FC

III. KER. TVE

2015. 08. 01. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 08. 01. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CSEPEL FC
2015. 08. 09. 11:00
BKV Előre Stadion
2015. 08. 09. 11:00
BKV Előre Stadion
MTK BUDAPEST II.
III. KER. TVE
2015. 08. 15. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 08. 15. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BALATONFÜREDI FC
2015. 08. 29. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 08. 29. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ÉRDI VSE
2015. 09. 05. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 09. 05. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2015. 09. 12. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
2015. 09. 12. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
III. KER. TVE
2015. 09. 19. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 09. 19. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ETO FC GYŐR
2015. 09. 27. 16:00
MOL Aréna Sóstó
2015. 09. 27. 16:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
III. KER. TVE
2015. 10. 04. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 10. 04. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
FERENCVÁROSI TC II.
2015. 10. 10. 15:00
BKV Előre Stadion
2015. 10. 10. 15:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
III. KER. TVE
2015. 10. 18. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 10. 18. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2015. 10. 24. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2015. 10. 24. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
III. KER. TVE
2015. 10. 31. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 10. 31. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2015. 11. 07. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2015. 11. 07. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
III. KER. TVE
2015. 11. 14. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 11. 14. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CSORNAI SE
2015. 11. 21. 16:00
2015. 11. 21. 16:00
TATABÁNYA FC
III. KER. TVE
2016. 02. 13. 14:00
Csepel Stadion
2016. 02. 13. 14:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
III. KER. TVE
2016. 02. 21. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 02. 21. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
MTK BUDAPEST II.
2016. 02. 27. 14:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2016. 02. 27. 14:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
III. KER. TVE
2016. 03. 12. 14:30
Érdi Sporttelep
2016. 03. 12. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
III. KER. TVE
2016. 03. 19. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
2016. 03. 19. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
III. KER. TVE
2016. 03. 26. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 03. 26. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
SÁRVÁR FC
2016. 04. 02. 17:00
ETO Stadion
2016. 04. 02. 17:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
III. KER. TVE
2016. 04. 10. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 04. 10. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
VIDEOTON FC II.
2016. 04. 17. 17:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2016. 04. 17. 17:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC II.
III. KER. TVE
2016. 04. 23. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 04. 23. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BKV ELŐRE
2016. 05. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 05. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER. TVE
2016. 05. 08. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 05. 08. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
DIÓSDI TC-SELECT
2016. 05. 13. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
2016. 05. 13. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
III. KER. TVE
2016. 05. 21. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 05. 21. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
DOROGI FC
2016. 05. 29. 17:00
Csornai SE
2016. 05. 29. 17:00
Csornai SE
CSORNAI SE
III. KER. TVE
2016. 06. 05. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 06. 05. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
TATABÁNYA FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple