Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 24. forduló

2016.03.26 - 15:00

Budapest, III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ (III. kerületi Torna és Vívó Egylet Stadion)

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
URBÁN ESZTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
VÍGH-TARSONYI GERGŐ, VAD ANITA
III. KER. TVE
SÁRVÁR FC
90'
45'

Gólok

KENESEI KRISZTIÁN

62'

1 - 0

 

SIPŐCZ JÁNOS

65'

2 - 0

 

KENESEI KRISZTIÁN

69'

3 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FERENCVÁROSI TC II. FERENCVÁROSI TC II. 23 16 4 3 49 17 32 52
2 VIDEOTON FC II. VIDEOTON FC II. 22 14 2 6 54 31 23 44
3 MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 22 13 5 4 44 23 21 44
4 DOROGI FC DOROGI FC 23 12 7 4 23 14 9 43
5 ETO FC GYŐR ETO FC GYŐR 22 12 5 5 46 23 23 41
6 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 23 10 7 6 33 24 9 37
7 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 23 10 6 7 34 29 5 36
8 MTK BUDAPEST II. MTK BUDAPEST II. 23 10 5 8 33 33 0 35
9 TATABÁNYA FC TATABÁNYA FC 23 10 2 11 37 33 4 32
10 DIÓSDI TC-SELECT DIÓSDI TC-SELECT 23 9 2 12 28 34 -6 29
11 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 22 8 5 9 35 36 -1 29
12 III. KER. TVE III. KER. TVE 22 8 5 9 32 37 -5 29
13 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 23 8 4 11 41 38 3 28
14 CSEPEL FC CSEPEL FC 23 6 4 13 23 51 -28 22
15 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 22 3 6 13 21 50 -29 15
16 CSORNAI SE CSORNAI SE 23 2 3 18 14 47 -33 9
17 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 22 3 4 15 19 46 -27 8 (-5 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÜREDI FC FERENCVÁROSI TC II. 12 9 1 2 17 5 12 28 11 6 4 1 11 4 7 22 23 15 5 3 28 9 19 50
2 BALATONFÜREDI FC ETO FC GYŐR 11 7 1 3 14 5 9 22 11 5 3 3 8 6 2 18 22 12 4 6 22 11 11 40
3 BALATONFÜREDI FC TATABÁNYA FC 11 5 2 4 11 10 1 17 12 5 3 4 7 6 1 18 23 10 5 8 18 16 2 35
4 BALATONFÜREDI FC DOROGI FC 11 3 7 1 4 3 1 16 12 4 6 2 7 2 5 18 23 7 13 3 11 5 6 34
5 BALATONFÜREDI FC VIDEOTON FC II. 11 5 5 1 13 5 8 20 11 3 4 4 9 9 0 13 22 8 9 5 22 14 8 33
6 BALATONFÜREDI FC MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 11 5 5 1 14 9 5 20 11 2 7 2 5 5 0 13 22 7 12 3 19 14 5 33
7 BALATONFÜREDI FC TARR ANDRÁSHIDA SC 12 5 6 1 15 4 11 21 11 2 5 4 8 11 -3 11 23 7 11 5 23 15 8 32
8 BALATONFÜREDI FC BKV ELŐRE 11 5 5 1 7 2 5 20 12 2 6 4 7 9 -2 12 23 7 11 5 14 11 3 32
9 BALATONFÜREDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 12 3 3 6 9 12 -3 12 11 5 4 2 12 5 7 19 23 8 7 8 21 17 4 31
10 BALATONFÜREDI FC ÉRDI VSE 11 3 5 3 4 4 0 14 11 4 4 3 10 8 2 16 22 7 9 6 14 12 2 30
11 BALATONFÜREDI FC DIÓSDI TC-SELECT 11 1 8 2 5 7 -2 11 12 4 5 3 8 7 1 17 23 5 13 5 13 14 -1 28
12 BALATONFÜREDI FC MTK BUDAPEST II. 11 3 5 3 5 6 -1 14 12 3 4 5 6 9 -3 13 23 6 9 8 11 15 -4 27
13 BALATONFÜREDI FC CSEPEL FC 12 4 6 2 7 5 2 18 11 1 2 8 3 21 -18 5 23 5 8 10 10 26 -16 23
14 BALATONFÜREDI FC III. KER. TVE 11 2 7 2 4 5 -1 13 11 1 5 5 6 10 -4 8 22 3 12 7 10 15 -5 21
15 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 11 3 5 3 7 8 -1 12 11 2 3 6 3 10 -7 6 22 5 8 9 10 18 -8 18
16 BALATONFÜREDI FC SÁRVÁR FC 11 2 2 7 2 12 -10 8 11 1 5 5 4 13 -9 8 22 3 7 12 6 25 -19 16
17 BALATONFÜREDI FC CSORNAI SE 12 2 2 8 6 13 -7 8 11 0 5 6 1 9 -8 5 23 2 7 14 7 22 -15 13
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÜREDI FC FERENCVÁROSI TC II. 12 10 0 2 28 8 20 30 11 6 4 1 21 9 12 22 23 16 4 3 49 17 32 52
2 BALATONFÜREDI FC VIDEOTON FC II. 11 7 1 3 29 17 12 22 11 7 1 3 25 14 11 22 22 14 2 6 54 31 23 44
3 BALATONFÜREDI FC MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 11 9 1 1 29 12 17 28 11 4 4 3 15 11 4 16 22 13 5 4 44 23 21 44
4 BALATONFÜREDI FC DOROGI FC 11 5 5 1 9 6 3 20 12 7 2 3 14 8 6 23 23 12 7 4 23 14 9 43
5 BALATONFÜREDI FC ETO FC GYŐR 11 7 2 2 29 12 17 23 11 5 3 3 17 11 6 18 22 12 5 5 46 23 23 41
6 BALATONFÜREDI FC BKV ELŐRE 11 6 3 2 14 5 9 21 12 4 4 4 19 19 0 16 23 10 7 6 33 24 9 37
7 BALATONFÜREDI FC TARR ANDRÁSHIDA SC 12 6 4 2 19 9 10 22 11 4 2 5 15 20 -5 14 23 10 6 7 34 29 5 36
8 BALATONFÜREDI FC MTK BUDAPEST II. 11 4 4 3 17 16 1 16 12 6 1 5 16 17 -1 19 23 10 5 8 33 33 0 35
9 BALATONFÜREDI FC TATABÁNYA FC 11 6 1 4 23 17 6 19 12 4 1 7 14 16 -2 13 23 10 2 11 37 33 4 32
10 BALATONFÜREDI FC DIÓSDI TC-SELECT 11 4 0 7 14 20 -6 12 12 5 2 5 14 14 0 17 23 9 2 12 28 34 -6 29
11 BALATONFÜREDI FC ÉRDI VSE 11 4 3 4 15 17 -2 15 11 4 2 5 20 19 1 14 22 8 5 9 35 36 -1 29
12 BALATONFÜREDI FC III. KER. TVE 11 6 2 3 15 10 5 20 11 2 3 6 17 27 -10 9 22 8 5 9 32 37 -5 29
13 BALATONFÜREDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 12 3 3 6 21 23 -2 12 11 5 1 5 20 15 5 16 23 8 4 11 41 38 3 28
14 BALATONFÜREDI FC CSEPEL FC 12 5 2 5 14 18 -4 17 11 1 2 8 9 33 -24 5 23 6 4 13 23 51 -28 22
15 BALATONFÜREDI FC SÁRVÁR FC 11 2 2 7 10 24 -14 8 11 1 4 6 11 26 -15 7 22 3 6 13 21 50 -29 15
16 BALATONFÜREDI FC CSORNAI SE 12 1 3 8 11 26 -15 6 11 1 0 10 3 21 -18 3 23 2 3 18 14 47 -33 9
17 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 11 2 2 7 11 18 -7 6 11 1 2 8 8 28 -20 2 22 3 4 15 19 46 -27 8
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
1 - 01 - 16 - 02 - 00 - 01 - 11 - 12 - 1-0 - 21 - 2--2 - 12 - 0-
BALATONFÜREDI FC
-2 - 0--0 - 11 - 3-0 - 30 - 02 - 40 - 21 - 23 - 0-2 - 20 - 1
BKV ELŐRE
0 - 0-4 - 02 - 00 - 11 - 20 - 0-2 - 0-1 - 12 - 11 - 0--1 - 0
CSEPEL FC
-1 - 03 - 3-2 - 00 - 1-2 - 00 - 42 - 32 - 00 - 0-0 - 22 - 10 - 4
CSORNAI SE
0 - 24 - 20 - 31 - 10 - 41 - 3-0 - 11 - 22 - 31 - 1--1 - 10 - 3-
DOROGI FC
2 - 0-1 - 1--1 - 00 - 0-1 - 00 - 00 - 01 - 11 - 01 - 4-1 - 0
DIÓSDI TC-SELECT
2 - 3-2 - 1-0 - 11 - 20 - 4-0 - 3-2 - 43 - 01 - 21 - 0-2 - 0
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2 - 12 - 0-4 - 11 - 01 - 12 - 13 - 1---5 - 11 - 36 - 2-2 - 1
ÉRDI VSE
-2 - 23 - 2--0 - 12 - 00 - 21 - 10 - 4-4 - 33 - 0-0 - 00 - 2
ETO FC GYŐR
5 - 03 - 1-5 - 03 - 0--3 - 12 - 2-0 - 4-0 - 01 - 46 - 01 - 0
VIDEOTON FC II.
-1 - 12 - 34 - 22 - 03 - 03 - 11 - 2-4 - 2-5 - 21 - 4--3 - 0
FERENCVÁROSI TC II.
3 - 16 - 0-4 - 12 - 01 - 0-0 - 13 - 1-2 - 1-0 - 22 - 02 - 03 - 1
III. KER. TVE
2 - 02 - 0-0 - 02 - 0--1 - 01 - 40 - 2-2 - 21 - 21 - 03 - 0-
MTK BUDAPEST II.
1 - 3-2 - 02 - 11 - 0---2 - 21 - 14 - 10 - 22 - 20 - 22 - 2-
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
0 - 26 - 12 - 23 - 13 - 10 - 11 - 23 - 31 - 4-0 - 2---2 - 20 - 2
SÁRVÁR FC
-0 - 11 - 20 - 2-0 - 30 - 02 - 13 - 1-0 - 5-0 - 41 - 2-3 - 3
TATABÁNYA FC
3 - 3-0 - 1-3 - 1-1 - 0--1 - 22 - 00 - 34 - 14 - 10 - 45 - 1

Meccsek

III. KER. TVE

2015. 08. 01. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 08. 01. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CSEPEL FC
2015. 08. 09. 11:00
BKV Előre Stadion
2015. 08. 09. 11:00
BKV Előre Stadion
MTK BUDAPEST II.
III. KER. TVE
2015. 08. 15. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 08. 15. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BALATONFÜREDI FC
2015. 08. 29. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 08. 29. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ÉRDI VSE
2015. 09. 05. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 09. 05. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2015. 09. 12. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
2015. 09. 12. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
III. KER. TVE
2015. 09. 19. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 09. 19. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ETO FC GYŐR
2015. 09. 27. 16:00
MOL Aréna Sóstó
2015. 09. 27. 16:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
III. KER. TVE
2015. 10. 04. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 10. 04. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
FERENCVÁROSI TC II.
2015. 10. 10. 15:00
BKV Előre Stadion
2015. 10. 10. 15:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
III. KER. TVE
2015. 10. 18. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 10. 18. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2015. 10. 24. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2015. 10. 24. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
III. KER. TVE
2015. 10. 31. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 10. 31. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2015. 11. 07. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2015. 11. 07. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
III. KER. TVE
2015. 11. 14. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 11. 14. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CSORNAI SE
2015. 11. 21. 16:00
2015. 11. 21. 16:00
TATABÁNYA FC
III. KER. TVE
2016. 02. 13. 14:00
Csepel Stadion
2016. 02. 13. 14:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
III. KER. TVE
2016. 02. 21. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 02. 21. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
MTK BUDAPEST II.
2016. 02. 27. 14:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2016. 02. 27. 14:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
III. KER. TVE
2016. 03. 12. 14:30
Érdi Sporttelep
2016. 03. 12. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
III. KER. TVE
2016. 03. 19. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
2016. 03. 19. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
III. KER. TVE
2016. 03. 26. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 03. 26. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
SÁRVÁR FC
2016. 04. 02. 17:00
ETO Stadion
2016. 04. 02. 17:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
III. KER. TVE
2016. 04. 10. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 04. 10. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
VIDEOTON FC II.
2016. 04. 17. 17:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2016. 04. 17. 17:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC II.
III. KER. TVE
2016. 04. 23. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 04. 23. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BKV ELŐRE
2016. 05. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 05. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER. TVE
2016. 05. 08. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 05. 08. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
DIÓSDI TC-SELECT
2016. 05. 13. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
2016. 05. 13. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
III. KER. TVE
2016. 05. 21. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 05. 21. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
DOROGI FC
2016. 05. 29. 17:00
Csornai SE
2016. 05. 29. 17:00
Csornai SE
CSORNAI SE
III. KER. TVE
2016. 06. 05. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 06. 05. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
TATABÁNYA FC

SÁRVÁR FC

2015. 08. 01. 17:30
Sárvár FC Sporttelep
2015. 08. 01. 17:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
TATABÁNYA FC
2015. 08. 08. 17:30
Csepel Stadion
2015. 08. 08. 17:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
SÁRVÁR FC
2015. 08. 16. 17:30
Sárvár FC Sporttelep
2015. 08. 16. 17:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
MTK BUDAPEST II.
2015. 08. 22. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2015. 08. 22. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
SÁRVÁR FC
2015. 09. 05. 16:30
Érdi Sporttelep
2015. 09. 05. 16:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
SÁRVÁR FC
2015. 09. 12. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
2015. 09. 12. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
III. KER. TVE
2015. 09. 19. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
2015. 09. 19. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2015. 09. 26. 15:00
ETO Stadion
2015. 09. 26. 15:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
SÁRVÁR FC
2015. 10. 04. 15:00
Sárvár FC Sporttelep
2015. 10. 04. 15:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
VIDEOTON FC II.
2015. 10. 10. 15:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2015. 10. 10. 15:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC II.
SÁRVÁR FC
2015. 10. 17. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
2015. 10. 17. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
BKV ELŐRE
2015. 10. 25. 13:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2015. 10. 25. 13:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
SÁRVÁR FC
2015. 10. 31. 13:30
Sárvár FC Sporttelep
2015. 10. 31. 13:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
DIÓSDI TC-SELECT
2015. 11. 08. 13:30
Andráshida SC Sporttelep
2015. 11. 08. 13:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
SÁRVÁR FC
2015. 11. 14. 13:30
Sárvár FC Sporttelep
2015. 11. 14. 13:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
DOROGI FC
2015. 11. 22. 13:00
Csornai SE
2015. 11. 22. 13:00
Csornai SE
CSORNAI SE
SÁRVÁR FC
2016. 02. 13. 14:00
2016. 02. 13. 14:00
TATABÁNYA FC
SÁRVÁR FC
2016. 02. 20. 14:00
Sárvár FC Sporttelep
2016. 02. 20. 14:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
CSEPEL FC
2016. 02. 28. 14:00
Ikarus BSE
2016. 02. 28. 14:00
Ikarus BSE
MTK BUDAPEST II.
SÁRVÁR FC
2016. 03. 05. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
2016. 03. 05. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
BALATONFÜREDI FC
2016. 03. 19. 15:00
Sárvár FC Sporttelep
2016. 03. 19. 15:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
ÉRDI VSE
2016. 03. 26. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 03. 26. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
SÁRVÁR FC
2016. 04. 02. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
2016. 04. 02. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
SÁRVÁR FC
2016. 04. 09. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
2016. 04. 09. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
ETO FC GYŐR
2016. 04. 17. 17:00
MOL Aréna Sóstó
2016. 04. 17. 17:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
SÁRVÁR FC
2016. 04. 24. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
2016. 04. 24. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
FERENCVÁROSI TC II.
2016. 05. 01. 17:00
BKV Előre Stadion
2016. 05. 01. 17:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
SÁRVÁR FC
2016. 05. 08. 17:30
Sárvár FC Sporttelep
2016. 05. 08. 17:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 05. 14. 17:30
Diósdi TC Sporttelep
2016. 05. 14. 17:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
SÁRVÁR FC
2016. 05. 21. 18:00
Sárvár FC Sporttelep
2016. 05. 21. 18:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
TARR ANDRÁSHIDA SC
2016. 05. 29. 18:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 05. 29. 18:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
SÁRVÁR FC
2016. 06. 05. 18:00
Sárvár FC Sporttelep
2016. 06. 05. 18:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
CSORNAI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple