Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 25. forduló

2016.04.02 - 17:00

Győr, ETO Stadion (ETO Stadion )

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
KOVÁCS GÁBOR PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FEHÉR MIKLÓS, SCHWEIGHARDT DÁNIEL
ETO FC GYŐR
III. KER. TVE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

40'

MÓCZÓ NORBERT

 

0 - 2

45'

MÓCZÓ NORBERT
VANKÓ IMRE

51'

1 - 2

 

SZABÓ LUKAS

77'

2 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FERENCVÁROSI TC II. FERENCVÁROSI TC II. 23 16 4 3 49 17 32 52
2 MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 23 14 5 4 47 24 23 47
3 DOROGI FC DOROGI FC 24 13 7 4 25 14 11 46
4 VIDEOTON FC II. VIDEOTON FC II. 23 14 2 7 54 34 20 44
5 ETO FC GYŐR ETO FC GYŐR 23 12 6 5 48 25 23 42
6 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 24 10 8 6 34 25 9 38
7 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 24 10 7 7 34 29 5 37
8 MTK BUDAPEST II. MTK BUDAPEST II. 24 10 6 8 35 35 0 36
9 TATABÁNYA FC TATABÁNYA FC 24 10 3 11 37 33 4 33
10 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 23 9 5 9 38 36 2 32
11 DIÓSDI TC-SELECT DIÓSDI TC-SELECT 24 9 3 12 28 34 -6 30
12 III. KER. TVE III. KER. TVE 23 8 6 9 34 39 -5 30
13 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 24 8 5 11 43 40 3 29
14 CSEPEL FC CSEPEL FC 24 6 5 13 23 51 -28 23
15 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 23 3 6 14 22 53 -31 15
16 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 23 3 5 15 20 47 -27 9 (-5 pont)
17 CSORNAI SE CSORNAI SE 24 2 3 19 14 49 -35 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CSORNAI SE FERENCVÁROSI TC II. 12 9 1 2 17 5 12 28 11 6 4 1 11 4 7 22 23 15 5 3 28 9 19 50
2 CSORNAI SE ETO FC GYŐR 12 7 1 4 14 7 7 22 11 5 3 3 8 6 2 18 23 12 4 7 22 13 9 40
3 CSORNAI SE DOROGI FC 12 4 7 1 6 3 3 19 12 4 6 2 7 2 5 18 24 8 13 3 13 5 8 37
4 CSORNAI SE TATABÁNYA FC 11 5 2 4 11 10 1 17 13 5 4 4 7 6 1 19 24 10 6 8 18 16 2 36
5 CSORNAI SE MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 12 6 5 1 16 10 6 23 11 2 7 2 5 5 0 13 23 8 12 3 21 15 6 36
6 CSORNAI SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 13 4 3 6 11 12 -1 15 11 5 4 2 12 5 7 19 24 9 7 8 23 17 6 34
7 CSORNAI SE VIDEOTON FC II. 12 5 5 2 13 8 5 20 11 3 4 4 9 9 0 13 23 8 9 6 22 17 5 33
8 CSORNAI SE ÉRDI VSE 11 3 5 3 4 4 0 14 12 5 4 3 13 8 5 19 23 8 9 6 17 12 5 33
9 CSORNAI SE TARR ANDRÁSHIDA SC 13 5 7 1 15 4 11 22 11 2 5 4 8 11 -3 11 24 7 12 5 23 15 8 33
10 CSORNAI SE BKV ELŐRE 12 5 5 2 7 3 4 20 12 2 6 4 7 9 -2 12 24 7 11 6 14 12 2 32
11 CSORNAI SE DIÓSDI TC-SELECT 12 1 9 2 5 7 -2 12 12 4 5 3 8 7 1 17 24 5 14 5 13 14 -1 29
12 CSORNAI SE MTK BUDAPEST II. 11 3 5 3 5 6 -1 14 13 3 4 6 6 11 -5 13 24 6 9 9 11 17 -6 27
13 CSORNAI SE CSEPEL FC 12 4 6 2 7 5 2 18 12 1 3 8 3 21 -18 6 24 5 9 10 10 26 -16 24
14 CSORNAI SE III. KER. TVE 11 2 7 2 4 5 -1 13 12 2 5 5 8 10 -2 11 23 4 12 7 12 15 -3 24
15 CSORNAI SE BALATONFÜREDI FC 11 3 5 3 7 8 -1 12 12 3 3 6 4 10 -6 9 23 6 8 9 11 18 -7 21
16 CSORNAI SE SÁRVÁR FC 11 2 2 7 2 12 -10 8 12 1 5 6 5 15 -10 8 23 3 7 13 7 27 -20 16
17 CSORNAI SE CSORNAI SE 12 2 2 8 6 13 -7 8 12 0 5 7 1 11 -10 5 24 2 7 15 7 24 -17 13
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CSORNAI SE FERENCVÁROSI TC II. 12 10 0 2 28 8 20 30 11 6 4 1 21 9 12 22 23 16 4 3 49 17 32 52
2 CSORNAI SE MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 12 10 1 1 32 13 19 31 11 4 4 3 15 11 4 16 23 14 5 4 47 24 23 47
3 CSORNAI SE DOROGI FC 12 6 5 1 11 6 5 23 12 7 2 3 14 8 6 23 24 13 7 4 25 14 11 46
4 CSORNAI SE VIDEOTON FC II. 12 7 1 4 29 20 9 22 11 7 1 3 25 14 11 22 23 14 2 7 54 34 20 44
5 CSORNAI SE ETO FC GYŐR 12 7 3 2 31 14 17 24 11 5 3 3 17 11 6 18 23 12 6 5 48 25 23 42
6 CSORNAI SE BKV ELŐRE 12 6 4 2 15 6 9 22 12 4 4 4 19 19 0 16 24 10 8 6 34 25 9 38
7 CSORNAI SE TARR ANDRÁSHIDA SC 13 6 5 2 19 9 10 23 11 4 2 5 15 20 -5 14 24 10 7 7 34 29 5 37
8 CSORNAI SE MTK BUDAPEST II. 11 4 4 3 17 16 1 16 13 6 2 5 18 19 -1 20 24 10 6 8 35 35 0 36
9 CSORNAI SE TATABÁNYA FC 11 6 1 4 23 17 6 19 13 4 2 7 14 16 -2 14 24 10 3 11 37 33 4 33
10 CSORNAI SE ÉRDI VSE 11 4 3 4 15 17 -2 15 12 5 2 5 23 19 4 17 23 9 5 9 38 36 2 32
11 CSORNAI SE DIÓSDI TC-SELECT 12 4 1 7 14 20 -6 13 12 5 2 5 14 14 0 17 24 9 3 12 28 34 -6 30
12 CSORNAI SE III. KER. TVE 11 6 2 3 15 10 5 20 12 2 4 6 19 29 -10 10 23 8 6 9 34 39 -5 30
13 CSORNAI SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 13 3 4 6 23 25 -2 13 11 5 1 5 20 15 5 16 24 8 5 11 43 40 3 29
14 CSORNAI SE CSEPEL FC 12 5 2 5 14 18 -4 17 12 1 3 8 9 33 -24 6 24 6 5 13 23 51 -28 23
15 CSORNAI SE SÁRVÁR FC 11 2 2 7 10 24 -14 8 12 1 4 7 12 29 -17 7 23 3 6 14 22 53 -31 15
16 CSORNAI SE BALATONFÜREDI FC 11 2 2 7 11 18 -7 6 12 1 3 8 9 29 -20 3 23 3 5 15 20 47 -27 9
17 CSORNAI SE CSORNAI SE 12 1 3 8 11 26 -15 6 12 1 0 11 3 23 -20 3 24 2 3 19 14 49 -35 9
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
1 - 01 - 16 - 02 - 00 - 01 - 11 - 12 - 1-0 - 21 - 2--2 - 12 - 00 - 0
BALATONFÜREDI FC
-2 - 0--0 - 11 - 3-0 - 30 - 02 - 40 - 21 - 23 - 0-2 - 20 - 1
BKV ELŐRE
0 - 01 - 14 - 02 - 00 - 11 - 20 - 0-2 - 0-1 - 12 - 11 - 0--1 - 0
CSEPEL FC
-1 - 03 - 3-2 - 00 - 1-2 - 00 - 42 - 32 - 00 - 0-0 - 22 - 10 - 4
CSORNAI SE
0 - 24 - 20 - 31 - 10 - 41 - 3-0 - 11 - 22 - 31 - 1--1 - 10 - 3-
DOROGI FC
2 - 0-1 - 1-2 - 01 - 00 - 0-1 - 00 - 00 - 01 - 11 - 01 - 4-1 - 0
DIÓSDI TC-SELECT
2 - 3-2 - 10 - 00 - 11 - 20 - 4-0 - 3-2 - 43 - 01 - 21 - 0-2 - 0
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2 - 12 - 0-4 - 11 - 01 - 12 - 13 - 1---5 - 11 - 36 - 23 - 12 - 1
ÉRDI VSE
-2 - 23 - 2--0 - 12 - 00 - 21 - 10 - 4-4 - 33 - 0-0 - 00 - 2
ETO FC GYŐR
5 - 03 - 1-5 - 03 - 0--3 - 12 - 2-0 - 42 - 20 - 01 - 46 - 01 - 0
VIDEOTON FC II.
-1 - 12 - 34 - 22 - 03 - 03 - 11 - 20 - 34 - 2-5 - 21 - 4--3 - 0
FERENCVÁROSI TC II.
3 - 16 - 0-4 - 12 - 01 - 0-0 - 13 - 1-2 - 1-0 - 22 - 02 - 03 - 1
III. KER. TVE
2 - 02 - 0-0 - 02 - 0--1 - 01 - 40 - 2-2 - 21 - 21 - 03 - 0-
MTK BUDAPEST II.
1 - 3-2 - 02 - 11 - 0---2 - 21 - 14 - 10 - 22 - 20 - 22 - 2-
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
0 - 26 - 12 - 23 - 13 - 10 - 11 - 23 - 31 - 4-0 - 2--2 - 22 - 20 - 2
SÁRVÁR FC
-0 - 11 - 20 - 2-0 - 30 - 02 - 13 - 1-0 - 5-0 - 41 - 2-3 - 3
TATABÁNYA FC
3 - 3-0 - 1-3 - 1-1 - 0--1 - 22 - 00 - 34 - 14 - 10 - 45 - 1

Meccsek

ETO FC GYŐR

2015. 08. 01. 18:00
ETO Stadion
2015. 08. 01. 18:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
CSORNAI SE
2015. 08. 08. 18:00
ETO Stadion
2015. 08. 08. 18:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
TATABÁNYA FC
2015. 08. 15. 19:00
ETO Stadion
2015. 08. 15. 19:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
CSEPEL FC
2015. 08. 23. 11:00
BKV Előre Stadion
2015. 08. 23. 11:00
BKV Előre Stadion
MTK BUDAPEST II.
ETO FC GYŐR
2015. 08. 29. 18:00
ETO Stadion
2015. 08. 29. 18:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
BALATONFÜREDI FC
2015. 09. 12. 18:00
ETO Stadion
2015. 09. 12. 18:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
ÉRDI VSE
2015. 09. 19. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 09. 19. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ETO FC GYŐR
2015. 09. 26. 15:00
ETO Stadion
2015. 09. 26. 15:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
SÁRVÁR FC
2015. 10. 02. 16:45
ETO Stadion
2015. 10. 02. 16:45
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2015. 10. 10. 15:00
MOL Aréna Sóstó
2015. 10. 10. 15:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
ETO FC GYŐR
2015. 10. 18. 17:00
ETO Stadion
2015. 10. 18. 17:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
FERENCVÁROSI TC II.
2015. 10. 25. 13:30
BKV Előre Stadion
2015. 10. 25. 13:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
ETO FC GYŐR
2015. 11. 01. 17:00
ETO Stadion
2015. 11. 01. 17:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2015. 11. 07. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
2015. 11. 07. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
ETO FC GYŐR
2015. 11. 14. 14:00
ETO Stadion
2015. 11. 14. 14:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
TARR ANDRÁSHIDA SC
2015. 11. 21. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2015. 11. 21. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
ETO FC GYŐR
2016. 02. 13. 14:00
Csornai SE
2016. 02. 13. 14:00
Csornai SE
CSORNAI SE
ETO FC GYŐR
2016. 02. 20. 14:00
2016. 02. 20. 14:00
TATABÁNYA FC
ETO FC GYŐR
2016. 02. 27. 14:00
Csepel Stadion
2016. 02. 27. 14:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
ETO FC GYŐR
2016. 03. 06. 16:00
ETO Stadion
2016. 03. 06. 16:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
MTK BUDAPEST II.
2016. 03. 12. 14:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2016. 03. 12. 14:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
ETO FC GYŐR
2016. 03. 26. 15:00
Érdi Sporttelep
2016. 03. 26. 15:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
ETO FC GYŐR
2016. 04. 02. 17:00
ETO Stadion
2016. 04. 02. 17:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
III. KER. TVE
2016. 04. 09. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
2016. 04. 09. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
ETO FC GYŐR
2016. 04. 16. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
2016. 04. 16. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
ETO FC GYŐR
2016. 04. 24. 17:00
ETO Stadion
2016. 04. 24. 17:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
VIDEOTON FC II.
2016. 05. 01. 17:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2016. 05. 01. 17:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC II.
ETO FC GYŐR
2016. 05. 08. 18:00
ETO Stadion
2016. 05. 08. 18:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
BKV ELŐRE
2016. 05. 15. 16:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 05. 15. 16:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ETO FC GYŐR
2016. 05. 21. 18:00
ETO Stadion
2016. 05. 21. 18:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
DIÓSDI TC-SELECT
2016. 05. 29. 18:00
Andráshida SC Sporttelep
2016. 05. 29. 18:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
ETO FC GYŐR
2016. 06. 05. 18:00
ETO Stadion
2016. 06. 05. 18:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
DOROGI FC

III. KER. TVE

2015. 08. 01. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 08. 01. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CSEPEL FC
2015. 08. 09. 11:00
BKV Előre Stadion
2015. 08. 09. 11:00
BKV Előre Stadion
MTK BUDAPEST II.
III. KER. TVE
2015. 08. 15. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 08. 15. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BALATONFÜREDI FC
2015. 08. 29. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 08. 29. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ÉRDI VSE
2015. 09. 05. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 09. 05. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2015. 09. 12. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
2015. 09. 12. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
III. KER. TVE
2015. 09. 19. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 09. 19. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ETO FC GYŐR
2015. 09. 27. 16:00
MOL Aréna Sóstó
2015. 09. 27. 16:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
III. KER. TVE
2015. 10. 04. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 10. 04. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
FERENCVÁROSI TC II.
2015. 10. 10. 15:00
BKV Előre Stadion
2015. 10. 10. 15:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
III. KER. TVE
2015. 10. 18. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 10. 18. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2015. 10. 24. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2015. 10. 24. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
III. KER. TVE
2015. 10. 31. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 10. 31. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2015. 11. 07. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2015. 11. 07. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
III. KER. TVE
2015. 11. 14. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 11. 14. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CSORNAI SE
2015. 11. 21. 16:00
2015. 11. 21. 16:00
TATABÁNYA FC
III. KER. TVE
2016. 02. 13. 14:00
Csepel Stadion
2016. 02. 13. 14:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
III. KER. TVE
2016. 02. 21. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 02. 21. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
MTK BUDAPEST II.
2016. 02. 27. 14:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2016. 02. 27. 14:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
III. KER. TVE
2016. 03. 12. 14:30
Érdi Sporttelep
2016. 03. 12. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
III. KER. TVE
2016. 03. 19. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
2016. 03. 19. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
III. KER. TVE
2016. 03. 26. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 03. 26. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
SÁRVÁR FC
2016. 04. 02. 17:00
ETO Stadion
2016. 04. 02. 17:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
III. KER. TVE
2016. 04. 10. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 04. 10. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
VIDEOTON FC II.
2016. 04. 17. 17:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2016. 04. 17. 17:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC II.
III. KER. TVE
2016. 04. 23. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 04. 23. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BKV ELŐRE
2016. 05. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 05. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER. TVE
2016. 05. 08. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 05. 08. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
DIÓSDI TC-SELECT
2016. 05. 13. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
2016. 05. 13. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
III. KER. TVE
2016. 05. 21. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 05. 21. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
DOROGI FC
2016. 05. 29. 17:00
Csornai SE
2016. 05. 29. 17:00
Csornai SE
CSORNAI SE
III. KER. TVE
2016. 06. 05. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 06. 05. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
TATABÁNYA FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple