Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 28. forduló

2016.04.23 - 17:00

Budapest, III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ (III. kerületi Torna és Vívó Egylet Stadion)

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
JUHÁSZ BÁLINT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HORVÁTH ZOLTÁN (A), LADOS TAMÁS
III. KER. TVE
BKV ELŐRE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

74'

CSIKORTÁS DÁVID
SZILÁGYI MÁTÉ

89'

1 - 1

 

SZŰCS LÁSZLÓ

91'

2 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FERENCVÁROSI TC II. FERENCVÁROSI TC II. 26 18 5 3 53 19 34 59
2 DOROGI FC DOROGI FC 27 15 8 4 29 14 15 53
3 VIDEOTON FC II. VIDEOTON FC II. 26 16 3 7 60 34 26 51
4 MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 26 15 6 5 52 29 23 51
5 ETO FC GYŐR ETO FC GYŐR 26 12 9 5 50 27 23 45
6 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 27 12 7 8 42 32 10 43
7 TATABÁNYA FC TATABÁNYA FC 27 12 4 11 42 34 8 40
8 MTK BUDAPEST II. MTK BUDAPEST II. 27 11 7 9 37 37 0 40
9 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 26 10 8 8 35 28 7 38
10 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 26 10 6 10 41 39 2 36
11 DIÓSDI TC-SELECT DIÓSDI TC-SELECT 26 10 4 12 30 34 -4 33 (-1 pont)
12 III. KER. TVE III. KER. TVE 26 9 6 11 36 43 -7 33
13 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 26 8 6 12 45 43 2 30
14 CSEPEL FC CSEPEL FC 27 6 5 16 23 59 -36 23
15 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 26 3 8 15 25 60 -35 17
16 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 26 4 5 17 23 53 -30 12 (-5 pont)
17 CSORNAI SE CSORNAI SE 27 3 3 21 19 57 -38 12
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CSORNAI SE FERENCVÁROSI TC II. 13 9 2 2 17 5 12 29 13 7 4 2 12 5 7 25 26 16 6 4 29 10 19 54
2 CSORNAI SE ETO FC GYŐR 13 7 2 4 14 7 7 23 13 5 4 4 9 8 1 19 26 12 6 8 23 15 8 42
3 CSORNAI SE DOROGI FC 13 5 7 1 7 3 4 22 14 4 8 2 7 2 5 20 27 9 15 3 14 5 9 42
4 CSORNAI SE TATABÁNYA FC 13 5 4 4 11 10 1 19 14 6 4 4 9 7 2 22 27 11 8 8 20 17 3 41
5 CSORNAI SE VIDEOTON FC II. 13 6 5 2 14 8 6 23 13 4 5 4 11 9 2 17 26 10 10 6 25 17 8 40
6 CSORNAI SE MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 13 6 6 1 16 10 6 24 13 2 9 2 7 7 0 15 26 8 15 3 23 17 6 39
7 CSORNAI SE TARR ANDRÁSHIDA SC 14 5 7 2 16 6 10 22 13 3 6 4 10 12 -2 15 27 8 13 6 26 18 8 37
8 CSORNAI SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 13 4 3 6 11 12 -1 15 13 5 5 3 14 8 6 20 26 9 8 9 25 20 5 35
9 CSORNAI SE ÉRDI VSE 13 3 6 4 5 6 -1 15 13 5 5 3 13 8 5 20 26 8 11 7 18 14 4 35
10 CSORNAI SE BKV ELŐRE 13 5 6 2 7 3 4 21 13 2 7 4 7 9 -2 13 26 7 13 6 14 12 2 34
11 CSORNAI SE MTK BUDAPEST II. 13 3 7 3 5 6 -1 16 14 4 4 6 8 12 -4 16 27 7 11 9 13 18 -5 32
12 CSORNAI SE DIÓSDI TC-SELECT 13 2 9 2 6 7 -1 14 13 4 6 3 8 7 1 18 26 6 15 5 14 14 0 32
13 CSORNAI SE III. KER. TVE 13 2 8 3 4 7 -3 14 13 2 6 5 8 10 -2 12 26 4 14 8 12 17 -5 26
14 CSORNAI SE BALATONFÜREDI FC 13 4 6 3 10 10 0 16 13 3 3 7 4 11 -7 9 26 7 9 10 14 21 -7 25
15 CSORNAI SE CSEPEL FC 14 4 6 4 7 7 0 18 13 1 3 9 3 22 -19 6 27 5 9 13 10 29 -19 24
16 CSORNAI SE SÁRVÁR FC 13 4 2 7 5 13 -8 14 13 1 5 7 5 16 -11 8 26 5 7 14 10 29 -19 22
17 CSORNAI SE CSORNAI SE 14 2 3 9 9 17 -8 9 13 1 5 7 2 11 -9 8 27 3 8 16 11 28 -17 17
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CSORNAI SE FERENCVÁROSI TC II. 13 11 0 2 29 8 21 33 13 7 5 1 24 11 13 26 26 18 5 3 53 19 34 59
2 CSORNAI SE DOROGI FC 13 7 5 1 14 6 8 26 14 8 3 3 15 8 7 27 27 15 8 4 29 14 15 53
3 CSORNAI SE VIDEOTON FC II. 13 8 1 4 33 20 13 25 13 8 2 3 27 14 13 26 26 16 3 7 60 34 26 51
4 CSORNAI SE MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 13 10 2 1 32 13 19 32 13 5 4 4 20 16 4 19 26 15 6 5 52 29 23 51
5 CSORNAI SE ETO FC GYŐR 13 7 4 2 31 14 17 25 13 5 5 3 19 13 6 20 26 12 9 5 50 27 23 45
6 CSORNAI SE TARR ANDRÁSHIDA SC 14 6 5 3 20 11 9 23 13 6 2 5 22 21 1 20 27 12 7 8 42 32 10 43
7 CSORNAI SE TATABÁNYA FC 13 7 2 4 25 17 8 23 14 5 2 7 17 17 0 17 27 12 4 11 42 34 8 40
8 CSORNAI SE MTK BUDAPEST II. 13 4 5 4 17 17 0 17 14 7 2 5 20 20 0 23 27 11 7 9 37 37 0 40
9 CSORNAI SE BKV ELŐRE 13 6 4 3 15 7 8 22 13 4 4 5 20 21 -1 16 26 10 8 8 35 28 7 38
10 CSORNAI SE ÉRDI VSE 13 4 4 5 17 20 -3 16 13 6 2 5 24 19 5 20 26 10 6 10 41 39 2 36
11 CSORNAI SE DIÓSDI TC-SELECT 13 5 1 7 16 20 -4 15 13 5 3 5 14 14 0 18 26 10 4 12 30 34 -4 33
12 CSORNAI SE III. KER. TVE 13 7 2 4 17 13 4 23 13 2 4 7 19 30 -11 10 26 9 6 11 36 43 -7 33
13 CSORNAI SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 13 3 4 6 23 25 -2 13 13 5 2 6 22 18 4 17 26 8 6 12 45 43 2 30
14 CSORNAI SE CSEPEL FC 14 5 2 7 14 23 -9 17 13 1 3 9 9 36 -27 6 27 6 5 16 23 59 -36 23
15 CSORNAI SE SÁRVÁR FC 13 2 4 7 13 27 -14 10 13 1 4 8 12 33 -21 7 26 3 8 15 25 60 -35 17
16 CSORNAI SE BALATONFÜREDI FC 13 3 2 8 14 22 -8 9 13 1 3 9 9 31 -22 3 26 4 5 17 23 53 -30 12
17 CSORNAI SE CSORNAI SE 14 1 3 10 15 34 -19 6 13 2 0 11 4 23 -19 6 27 3 3 21 19 57 -38 12
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
1 - 01 - 16 - 02 - 00 - 01 - 11 - 12 - 1-0 - 21 - 2-1 - 22 - 12 - 00 - 0
BALATONFÜREDI FC
1 - 32 - 0--0 - 11 - 3-0 - 30 - 02 - 40 - 21 - 23 - 02 - 12 - 20 - 1
BKV ELŐRE
0 - 01 - 14 - 02 - 00 - 11 - 20 - 00 - 12 - 0-1 - 12 - 11 - 0--1 - 0
CSEPEL FC
0 - 41 - 03 - 30 - 12 - 00 - 1-2 - 00 - 42 - 32 - 00 - 0-0 - 22 - 10 - 4
CSORNAI SE
0 - 24 - 20 - 31 - 10 - 41 - 33 - 50 - 11 - 22 - 31 - 1--1 - 10 - 31 - 3
DOROGI FC
2 - 0-1 - 13 - 02 - 01 - 00 - 0-1 - 00 - 00 - 01 - 11 - 01 - 4-1 - 0
DIÓSDI TC-SELECT
2 - 32 - 02 - 10 - 00 - 11 - 20 - 4-0 - 3-2 - 43 - 01 - 21 - 0-2 - 0
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2 - 12 - 0-4 - 11 - 01 - 12 - 13 - 10 - 0--5 - 11 - 36 - 23 - 12 - 1
ÉRDI VSE
-2 - 23 - 2--0 - 12 - 00 - 21 - 10 - 41 - 24 - 33 - 01 - 10 - 00 - 2
ETO FC GYŐR
5 - 03 - 1-5 - 03 - 0--3 - 12 - 20 - 00 - 42 - 20 - 01 - 46 - 01 - 0
VIDEOTON FC II.
-1 - 12 - 34 - 22 - 03 - 03 - 11 - 20 - 34 - 2-5 - 21 - 4-4 - 03 - 0
FERENCVÁROSI TC II.
3 - 16 - 0-4 - 12 - 01 - 0-0 - 13 - 1-2 - 11 - 00 - 22 - 02 - 03 - 1
III. KER. TVE
2 - 02 - 02 - 10 - 02 - 0--1 - 01 - 40 - 20 - 22 - 21 - 21 - 03 - 0-
MTK BUDAPEST II.
1 - 3-2 - 02 - 11 - 00 - 10 - 0-2 - 21 - 14 - 10 - 22 - 20 - 22 - 2-
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
0 - 26 - 12 - 23 - 13 - 10 - 11 - 23 - 31 - 4-0 - 2--2 - 22 - 20 - 2
SÁRVÁR FC
-0 - 11 - 20 - 2-0 - 30 - 02 - 13 - 12 - 20 - 51 - 10 - 41 - 2-3 - 3
TATABÁNYA FC
3 - 3-0 - 1-3 - 10 - 01 - 02 - 0-1 - 22 - 00 - 34 - 14 - 10 - 45 - 1

Meccsek

III. KER. TVE

2015. 08. 01. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 08. 01. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CSEPEL FC
2015. 08. 09. 11:00
BKV Előre Stadion
2015. 08. 09. 11:00
BKV Előre Stadion
MTK BUDAPEST II.
III. KER. TVE
2015. 08. 15. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 08. 15. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BALATONFÜREDI FC
2015. 08. 29. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 08. 29. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ÉRDI VSE
2015. 09. 05. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 09. 05. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2015. 09. 12. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
2015. 09. 12. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
III. KER. TVE
2015. 09. 19. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 09. 19. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ETO FC GYŐR
2015. 09. 27. 16:00
MOL Aréna Sóstó
2015. 09. 27. 16:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
III. KER. TVE
2015. 10. 04. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 10. 04. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
FERENCVÁROSI TC II.
2015. 10. 10. 15:00
BKV Előre Stadion
2015. 10. 10. 15:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
III. KER. TVE
2015. 10. 18. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 10. 18. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2015. 10. 24. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2015. 10. 24. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
III. KER. TVE
2015. 10. 31. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 10. 31. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2015. 11. 07. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2015. 11. 07. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
III. KER. TVE
2015. 11. 14. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 11. 14. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CSORNAI SE
2015. 11. 21. 16:00
2015. 11. 21. 16:00
TATABÁNYA FC
III. KER. TVE
2016. 02. 13. 14:00
Csepel Stadion
2016. 02. 13. 14:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
III. KER. TVE
2016. 02. 21. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 02. 21. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
MTK BUDAPEST II.
2016. 02. 27. 14:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2016. 02. 27. 14:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
III. KER. TVE
2016. 03. 12. 14:30
Érdi Sporttelep
2016. 03. 12. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
III. KER. TVE
2016. 03. 19. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
2016. 03. 19. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
III. KER. TVE
2016. 03. 26. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 03. 26. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
SÁRVÁR FC
2016. 04. 02. 17:00
ETO Stadion
2016. 04. 02. 17:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
III. KER. TVE
2016. 04. 10. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 04. 10. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
VIDEOTON FC II.
2016. 04. 17. 17:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2016. 04. 17. 17:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC II.
III. KER. TVE
2016. 04. 23. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 04. 23. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BKV ELŐRE
2016. 05. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 05. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER. TVE
2016. 05. 08. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 05. 08. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
DIÓSDI TC-SELECT
2016. 05. 13. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
2016. 05. 13. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
III. KER. TVE
2016. 05. 21. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 05. 21. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
DOROGI FC
2016. 05. 29. 17:00
Csornai SE
2016. 05. 29. 17:00
Csornai SE
CSORNAI SE
III. KER. TVE
2016. 06. 05. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 06. 05. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
TATABÁNYA FC

BKV ELŐRE

2015. 08. 02. 17:30
BKV Előre Stadion
2015. 08. 02. 17:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
DIÓSDI TC-SELECT
2015. 08. 09. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
2015. 08. 09. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
BKV ELŐRE
2015. 08. 16. 17:30
BKV Előre Stadion
2015. 08. 16. 17:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
DOROGI FC
2015. 08. 22. 17:30
Csornai SE
2015. 08. 22. 17:30
Csornai SE
CSORNAI SE
BKV ELŐRE
2015. 08. 30. 17:30
BKV Előre Stadion
2015. 08. 30. 17:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
TATABÁNYA FC
2015. 09. 05. 16:30
Csepel Stadion
2015. 09. 05. 16:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
BKV ELŐRE
2015. 09. 13. 16:30
BKV Előre Stadion
2015. 09. 13. 16:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
MTK BUDAPEST II.
2015. 09. 19. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2015. 09. 19. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
BKV ELŐRE
2015. 10. 03. 15:00
Érdi Sporttelep
2015. 10. 03. 15:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BKV ELŐRE
2015. 10. 10. 15:00
BKV Előre Stadion
2015. 10. 10. 15:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
III. KER. TVE
2015. 10. 17. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
2015. 10. 17. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
BKV ELŐRE
2015. 10. 25. 13:30
BKV Előre Stadion
2015. 10. 25. 13:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
ETO FC GYŐR
2015. 11. 01. 13:30
MOL Aréna Sóstó
2015. 11. 01. 13:30
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
BKV ELŐRE
2015. 11. 08. 13:30
BKV Előre Stadion
2015. 11. 08. 13:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
FERENCVÁROSI TC II.
2015. 11. 15. 13:30
BKV Előre Stadion
2015. 11. 15. 13:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2015. 11. 21. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2015. 11. 21. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BKV ELŐRE
2016. 02. 13. 14:00
Diósdi TC Sporttelep
2016. 02. 13. 14:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
BKV ELŐRE
2016. 02. 21. 14:00
BKV Előre Stadion
2016. 02. 21. 14:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2016. 02. 27. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 02. 27. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BKV ELŐRE
2016. 03. 06. 14:30
BKV Előre Stadion
2016. 03. 06. 14:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
CSORNAI SE
2016. 03. 12. 14:30
2016. 03. 12. 14:30
TATABÁNYA FC
BKV ELŐRE
2016. 03. 20. 15:00
BKV Előre Stadion
2016. 03. 20. 15:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
CSEPEL FC
2016. 03. 27. 11:00
BKV Előre Stadion
2016. 03. 27. 11:00
BKV Előre Stadion
MTK BUDAPEST II.
BKV ELŐRE
2016. 04. 03. 16:30
BKV Előre Stadion
2016. 04. 03. 16:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
BALATONFÜREDI FC
2016. 04. 17. 17:00
BKV Előre Stadion
2016. 04. 17. 17:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
ÉRDI VSE
2016. 04. 23. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 04. 23. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BKV ELŐRE
2016. 05. 01. 17:00
BKV Előre Stadion
2016. 05. 01. 17:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
SÁRVÁR FC
2016. 05. 08. 18:00
ETO Stadion
2016. 05. 08. 18:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
BKV ELŐRE
2016. 05. 15. 17:30
BKV Előre Stadion
2016. 05. 15. 17:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
VIDEOTON FC II.
2016. 05. 22. 18:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2016. 05. 22. 18:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC II.
BKV ELŐRE
2016. 05. 29. 18:00
MTE-1904 Sporttelep
2016. 05. 29. 18:00
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
BKV ELŐRE
2016. 06. 05. 18:00
BKV Előre Stadion
2016. 06. 05. 18:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple