Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 29. forduló

2016.05.01 - 11:00

Felcsút, Puskás Akadémia Pancho Aréna

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
NÉMETH RENÁTA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOVÁCS GÁBOR (1980), CSÁKY TIBOR
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER. TVE
90'
45'

Gólok

KOCSIS GERGŐ BENCE

16'

1 - 0

 

KOCSIS GERGŐ BENCE

21'

2 - 0

 

 

2 - 1

55'

KENESEI KRISZTIÁN

 

2 - 2

79'

KENESEI KRISZTIÁN
MEZŐSSY LEVENTE

85'

3 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FERENCVÁROSI TC II. FERENCVÁROSI TC II. 27 19 5 3 55 20 35 62
2 DOROGI FC DOROGI FC 28 16 8 4 34 14 20 56
3 MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 27 16 6 5 55 31 24 54
4 VIDEOTON FC II. VIDEOTON FC II. 27 16 3 8 62 37 25 51
5 ETO FC GYŐR ETO FC GYŐR 27 12 9 6 51 29 22 45
6 TATABÁNYA FC TATABÁNYA FC 28 13 4 11 45 35 10 43
7 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 27 12 7 8 42 32 10 43
8 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 27 11 8 8 40 28 12 41
9 MTK BUDAPEST II. MTK BUDAPEST II. 28 11 7 10 38 40 -2 40
10 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 27 10 7 10 42 40 2 37
11 DIÓSDI TC-SELECT DIÓSDI TC-SELECT 27 10 5 12 31 35 -4 33 (-2 pont)
12 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 27 9 6 12 48 45 3 33
13 III. KER. TVE III. KER. TVE 27 9 6 12 38 46 -8 33
14 CSEPEL FC CSEPEL FC 28 6 5 17 24 62 -38 23
15 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 27 3 8 16 25 65 -40 17
16 CSORNAI SE CSORNAI SE 28 4 3 21 22 58 -36 15
17 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 27 4 5 18 23 58 -35 12 (-5 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÜREDI FC FERENCVÁROSI TC II. 14 9 3 2 17 5 12 30 13 7 4 2 12 5 7 25 27 16 7 4 29 10 19 55
2 BALATONFÜREDI FC DOROGI FC 14 6 7 1 10 3 7 25 14 4 8 2 7 2 5 20 28 10 15 3 17 5 12 45
3 BALATONFÜREDI FC TATABÁNYA FC 14 6 4 4 12 10 2 22 14 6 4 4 9 7 2 22 28 12 8 8 21 17 4 44
4 BALATONFÜREDI FC ETO FC GYŐR 13 7 2 4 14 7 7 23 14 5 5 4 9 8 1 20 27 12 7 8 23 15 8 43
5 BALATONFÜREDI FC MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 14 7 6 1 18 10 8 27 13 2 9 2 7 7 0 15 27 9 15 3 25 17 8 42
6 BALATONFÜREDI FC VIDEOTON FC II. 13 6 5 2 14 8 6 23 14 4 5 5 11 11 0 17 27 10 10 7 25 19 6 40
7 BALATONFÜREDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 14 5 3 6 13 12 1 18 13 5 5 3 14 8 6 20 27 10 8 9 27 20 7 38
8 BALATONFÜREDI FC TARR ANDRÁSHIDA SC 14 5 7 2 16 6 10 22 13 3 6 4 10 12 -2 15 27 8 13 6 26 18 8 37
9 BALATONFÜREDI FC BKV ELŐRE 14 6 6 2 8 3 5 24 13 2 7 4 7 9 -2 13 27 8 13 6 15 12 3 37
10 BALATONFÜREDI FC ÉRDI VSE 13 3 6 4 5 6 -1 15 14 5 5 4 13 9 4 20 27 8 11 8 18 15 3 35
11 BALATONFÜREDI FC MTK BUDAPEST II. 13 3 7 3 5 6 -1 16 15 5 4 6 9 12 -3 19 28 8 11 9 14 18 -4 35
12 BALATONFÜREDI FC DIÓSDI TC-SELECT 14 3 9 2 7 7 0 16 13 4 6 3 8 7 1 18 27 7 15 5 15 14 1 34
13 BALATONFÜREDI FC III. KER. TVE 13 2 8 3 4 7 -3 14 14 2 6 6 8 12 -4 12 27 4 14 9 12 19 -7 26
14 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 13 4 6 3 10 10 0 16 14 3 3 8 4 14 -10 9 27 7 9 11 14 24 -10 25
15 BALATONFÜREDI FC CSEPEL FC 14 4 6 4 7 7 0 18 14 1 3 10 3 23 -20 6 28 5 9 14 10 30 -20 24
16 BALATONFÜREDI FC SÁRVÁR FC 13 4 2 7 5 13 -8 14 14 1 5 8 5 17 -12 8 27 5 7 15 10 30 -20 22
17 BALATONFÜREDI FC CSORNAI SE 15 2 3 10 9 18 -9 9 13 1 5 7 2 11 -9 8 28 3 8 17 11 29 -18 17
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÜREDI FC FERENCVÁROSI TC II. 14 12 0 2 31 9 22 36 13 7 5 1 24 11 13 26 27 19 5 3 55 20 35 62
2 BALATONFÜREDI FC DOROGI FC 14 8 5 1 19 6 13 29 14 8 3 3 15 8 7 27 28 16 8 4 34 14 20 56
3 BALATONFÜREDI FC MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 14 11 2 1 35 15 20 35 13 5 4 4 20 16 4 19 27 16 6 5 55 31 24 54
4 BALATONFÜREDI FC VIDEOTON FC II. 13 8 1 4 33 20 13 25 14 8 2 4 29 17 12 26 27 16 3 8 62 37 25 51
5 BALATONFÜREDI FC ETO FC GYŐR 13 7 4 2 31 14 17 25 14 5 5 4 20 15 5 20 27 12 9 6 51 29 22 45
6 BALATONFÜREDI FC TATABÁNYA FC 14 8 2 4 28 18 10 26 14 5 2 7 17 17 0 17 28 13 4 11 45 35 10 43
7 BALATONFÜREDI FC TARR ANDRÁSHIDA SC 14 6 5 3 20 11 9 23 13 6 2 5 22 21 1 20 27 12 7 8 42 32 10 43
8 BALATONFÜREDI FC BKV ELŐRE 14 7 4 3 20 7 13 25 13 4 4 5 20 21 -1 16 27 11 8 8 40 28 12 41
9 BALATONFÜREDI FC MTK BUDAPEST II. 13 4 5 4 17 17 0 17 15 7 2 6 21 23 -2 23 28 11 7 10 38 40 -2 40
10 BALATONFÜREDI FC ÉRDI VSE 13 4 4 5 17 20 -3 16 14 6 3 5 25 20 5 21 27 10 7 10 42 40 2 37
11 BALATONFÜREDI FC DIÓSDI TC-SELECT 14 5 2 7 17 21 -4 15 13 5 3 5 14 14 0 18 27 10 5 12 31 35 -4 33
12 BALATONFÜREDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 14 4 4 6 26 27 -1 16 13 5 2 6 22 18 4 17 27 9 6 12 48 45 3 33
13 BALATONFÜREDI FC III. KER. TVE 13 7 2 4 17 13 4 23 14 2 4 8 21 33 -12 10 27 9 6 12 38 46 -8 33
14 BALATONFÜREDI FC CSEPEL FC 14 5 2 7 14 23 -9 17 14 1 3 10 10 39 -29 6 28 6 5 17 24 62 -38 23
15 BALATONFÜREDI FC SÁRVÁR FC 13 2 4 7 13 27 -14 10 14 1 4 9 12 38 -26 7 27 3 8 16 25 65 -40 17
16 BALATONFÜREDI FC CSORNAI SE 15 2 3 10 18 35 -17 9 13 2 0 11 4 23 -19 6 28 4 3 21 22 58 -36 15
17 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 13 3 2 8 14 22 -8 9 14 1 3 10 9 36 -27 3 27 4 5 18 23 58 -35 12
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
1 - 01 - 16 - 02 - 00 - 01 - 11 - 12 - 1-0 - 21 - 2-1 - 22 - 12 - 00 - 0
BALATONFÜREDI FC
1 - 32 - 0--0 - 11 - 3-0 - 30 - 02 - 40 - 21 - 23 - 02 - 12 - 20 - 1
BKV ELŐRE
0 - 01 - 14 - 02 - 00 - 11 - 20 - 00 - 12 - 0-1 - 12 - 11 - 0-5 - 01 - 0
CSEPEL FC
0 - 41 - 03 - 30 - 12 - 00 - 1-2 - 00 - 42 - 32 - 00 - 0-0 - 22 - 10 - 4
CSORNAI SE
0 - 24 - 20 - 31 - 10 - 41 - 33 - 50 - 11 - 22 - 31 - 1-3 - 11 - 10 - 31 - 3
DOROGI FC
2 - 05 - 01 - 13 - 02 - 01 - 00 - 0-1 - 00 - 00 - 01 - 11 - 01 - 4-1 - 0
DIÓSDI TC-SELECT
2 - 32 - 02 - 10 - 00 - 11 - 20 - 41 - 10 - 3-2 - 43 - 01 - 21 - 0-2 - 0
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2 - 12 - 0-4 - 11 - 01 - 12 - 13 - 10 - 03 - 2-5 - 11 - 36 - 23 - 12 - 1
ÉRDI VSE
-2 - 23 - 2--0 - 12 - 00 - 21 - 10 - 41 - 24 - 33 - 01 - 10 - 00 - 2
ETO FC GYŐR
5 - 03 - 1-5 - 03 - 0--3 - 12 - 20 - 00 - 42 - 20 - 01 - 46 - 01 - 0
VIDEOTON FC II.
-1 - 12 - 34 - 22 - 03 - 03 - 11 - 20 - 34 - 2-5 - 21 - 4-4 - 03 - 0
FERENCVÁROSI TC II.
3 - 16 - 0-4 - 12 - 01 - 0-0 - 13 - 12 - 12 - 11 - 00 - 22 - 02 - 03 - 1
III. KER. TVE
2 - 02 - 02 - 10 - 02 - 0--1 - 01 - 40 - 20 - 22 - 21 - 21 - 03 - 0-
MTK BUDAPEST II.
1 - 3-2 - 02 - 11 - 00 - 10 - 0-2 - 21 - 14 - 10 - 22 - 20 - 22 - 2-
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
0 - 26 - 12 - 23 - 13 - 10 - 11 - 23 - 31 - 4-0 - 2-3 - 22 - 22 - 20 - 2
SÁRVÁR FC
-0 - 11 - 20 - 2-0 - 30 - 02 - 13 - 12 - 20 - 51 - 10 - 41 - 2-3 - 3
TATABÁNYA FC
3 - 3-0 - 13 - 13 - 10 - 01 - 02 - 0-1 - 22 - 00 - 34 - 14 - 10 - 45 - 1

Meccsek

PUSKÁS AKADÉMIA FC II.

2015. 08. 02. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2015. 08. 02. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2015. 08. 09. 17:30
Diósdi TC Sporttelep
2015. 08. 09. 17:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2015. 08. 16. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2015. 08. 16. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
TARR ANDRÁSHIDA SC
2015. 08. 23. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2015. 08. 23. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2015. 08. 30. 14:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2015. 08. 30. 14:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
CSORNAI SE
2015. 09. 06. 16:30
2015. 09. 06. 16:30
TATABÁNYA FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2015. 09. 13. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2015. 09. 13. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
CSEPEL FC
2015. 09. 20. 11:00
BKV Előre Stadion
2015. 09. 20. 11:00
BKV Előre Stadion
MTK BUDAPEST II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2015. 09. 27. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2015. 09. 27. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BALATONFÜREDI FC
2015. 10. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2015. 10. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ÉRDI VSE
2015. 10. 18. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 10. 18. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2015. 10. 25. 13:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2015. 10. 25. 13:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
SÁRVÁR FC
2015. 11. 01. 17:00
ETO Stadion
2015. 11. 01. 17:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2015. 11. 08. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2015. 11. 08. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
VIDEOTON FC II.
2015. 11. 15. 13:30
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2015. 11. 15. 13:30
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2015. 11. 21. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2015. 11. 21. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BKV ELŐRE
2016. 02. 14. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
2016. 02. 14. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 02. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 02. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
DIÓSDI TC-SELECT
2016. 02. 28. 14:00
Andráshida SC Sporttelep
2016. 02. 28. 14:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 03. 06. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 03. 06. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
DOROGI FC
2016. 03. 13. 14:30
Csornai SE
2016. 03. 13. 14:30
Csornai SE
CSORNAI SE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 03. 20. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 03. 20. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
TATABÁNYA FC
2016. 03. 27. 16:00
Csepel Stadion
2016. 03. 27. 16:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 04. 03. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 04. 03. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
MTK BUDAPEST II.
2016. 04. 10. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2016. 04. 10. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 04. 24. 17:00
Érdi Sporttelep
2016. 04. 24. 17:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 05. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 05. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER. TVE
2016. 05. 08. 17:30
Sárvár FC Sporttelep
2016. 05. 08. 17:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 05. 15. 16:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 05. 15. 16:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ETO FC GYŐR
2016. 05. 22. 18:00
MOL Aréna Sóstó
2016. 05. 22. 18:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 05. 29. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 05. 29. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
FERENCVÁROSI TC II.
2016. 06. 05. 18:00
BKV Előre Stadion
2016. 06. 05. 18:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.

III. KER. TVE

2015. 08. 01. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 08. 01. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CSEPEL FC
2015. 08. 09. 11:00
BKV Előre Stadion
2015. 08. 09. 11:00
BKV Előre Stadion
MTK BUDAPEST II.
III. KER. TVE
2015. 08. 15. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 08. 15. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BALATONFÜREDI FC
2015. 08. 29. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 08. 29. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ÉRDI VSE
2015. 09. 05. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 09. 05. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2015. 09. 12. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
2015. 09. 12. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
III. KER. TVE
2015. 09. 19. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 09. 19. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ETO FC GYŐR
2015. 09. 27. 16:00
MOL Aréna Sóstó
2015. 09. 27. 16:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
III. KER. TVE
2015. 10. 04. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 10. 04. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
FERENCVÁROSI TC II.
2015. 10. 10. 15:00
BKV Előre Stadion
2015. 10. 10. 15:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
III. KER. TVE
2015. 10. 18. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 10. 18. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2015. 10. 24. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2015. 10. 24. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
III. KER. TVE
2015. 10. 31. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 10. 31. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2015. 11. 07. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2015. 11. 07. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
III. KER. TVE
2015. 11. 14. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 11. 14. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CSORNAI SE
2015. 11. 21. 16:00
2015. 11. 21. 16:00
TATABÁNYA FC
III. KER. TVE
2016. 02. 13. 14:00
Csepel Stadion
2016. 02. 13. 14:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
III. KER. TVE
2016. 02. 21. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 02. 21. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
MTK BUDAPEST II.
2016. 02. 27. 14:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2016. 02. 27. 14:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
III. KER. TVE
2016. 03. 12. 14:30
Érdi Sporttelep
2016. 03. 12. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
III. KER. TVE
2016. 03. 19. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
2016. 03. 19. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
III. KER. TVE
2016. 03. 26. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 03. 26. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
SÁRVÁR FC
2016. 04. 02. 17:00
ETO Stadion
2016. 04. 02. 17:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
III. KER. TVE
2016. 04. 10. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 04. 10. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
VIDEOTON FC II.
2016. 04. 17. 17:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2016. 04. 17. 17:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC II.
III. KER. TVE
2016. 04. 23. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 04. 23. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BKV ELŐRE
2016. 05. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 05. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER. TVE
2016. 05. 08. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 05. 08. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
DIÓSDI TC-SELECT
2016. 05. 13. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
2016. 05. 13. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
III. KER. TVE
2016. 05. 21. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 05. 21. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
DOROGI FC
2016. 05. 29. 17:00
Csornai SE
2016. 05. 29. 17:00
Csornai SE
CSORNAI SE
III. KER. TVE
2016. 06. 05. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 06. 05. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
TATABÁNYA FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple