Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 32. forduló

2016.05.21 - 18:00

Budapest, III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ (III. kerületi Torna és Vívó Egylet Stadion)

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
ZIERKELBACH PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
IVÁNYI ISTVÁN, ÉLES ANDRÁS
III. KER. TVE
DOROGI FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

75'

VÍGH ÁDÁM

 

0 - 2

88'

BOJTOR LÁSZLÓ BALÁZS

 

0 - 3

90'

SZEDLÁR ZOLTÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FERENCVÁROSI TC II. FERENCVÁROSI TC II. 30 20 6 4 59 23 36 66
2 MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 30 19 6 5 63 32 31 63
3 DOROGI FC DOROGI FC 30 18 8 4 40 15 25 62
4 ETO FC GYŐR ETO FC GYŐR 30 15 9 6 57 30 27 54
5 VIDEOTON FC II. VIDEOTON FC II. 30 16 4 10 66 45 21 52
6 TATABÁNYA FC TATABÁNYA FC 30 15 4 11 50 38 12 49
7 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 30 13 8 9 45 34 11 47
8 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 30 12 8 10 44 34 10 44
9 MTK BUDAPEST II. MTK BUDAPEST II. 31 12 7 12 42 45 -3 43
10 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 30 11 8 11 45 44 1 41
11 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 30 11 6 13 54 48 6 39
12 III. KER. TVE III. KER. TVE 30 10 6 14 43 51 -8 36
13 DIÓSDI TC-SELECT DIÓSDI TC-SELECT 30 11 5 14 35 42 -7 35 (-3 pont)
14 CSEPEL FC CSEPEL FC 31 7 5 19 26 69 -43 26
15 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 30 4 8 18 27 72 -45 20
16 CSORNAI SE CSORNAI SE 30 5 3 22 23 59 -36 18
17 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 30 4 5 21 25 63 -38 12 (-5 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÜREDI FC FERENCVÁROSI TC II. 15 10 3 2 18 5 13 33 15 7 5 3 12 6 6 26 30 17 8 5 30 11 19 59
2 BALATONFÜREDI FC TATABÁNYA FC 15 7 4 4 14 11 3 25 15 7 4 4 10 7 3 25 30 14 8 8 24 18 6 50
3 BALATONFÜREDI FC DOROGI FC 15 7 7 1 11 3 8 28 15 4 9 2 7 2 5 21 30 11 16 3 18 5 13 49
4 BALATONFÜREDI FC ETO FC GYŐR 15 8 3 4 16 7 9 27 15 5 6 4 10 9 1 21 30 13 9 8 26 16 10 48
5 BALATONFÜREDI FC MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 15 7 7 1 18 10 8 28 15 3 10 2 8 7 1 19 30 10 17 3 26 17 9 47
6 BALATONFÜREDI FC VIDEOTON FC II. 15 7 6 2 15 8 7 27 15 4 6 5 12 12 0 18 30 11 12 7 27 20 7 45
7 BALATONFÜREDI FC TARR ANDRÁSHIDA SC 15 6 7 2 17 6 11 25 15 3 8 4 10 12 -2 17 30 9 15 6 27 18 9 42
8 BALATONFÜREDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 15 5 4 6 14 13 1 19 15 5 7 3 14 8 6 22 30 10 11 9 28 21 7 41
9 BALATONFÜREDI FC BKV ELŐRE 15 6 7 2 9 4 5 25 15 2 7 6 7 12 -5 13 30 8 14 8 16 16 0 38
10 BALATONFÜREDI FC ÉRDI VSE 15 3 8 4 5 6 -1 17 15 5 5 5 13 10 3 20 30 8 13 9 18 16 2 37
11 BALATONFÜREDI FC DIÓSDI TC-SELECT 15 4 9 2 10 8 2 18 15 4 7 4 8 9 -1 19 30 8 16 6 18 17 1 37
12 BALATONFÜREDI FC MTK BUDAPEST II. 15 3 8 4 5 7 -2 17 16 5 5 6 9 12 -3 20 31 8 13 10 14 19 -5 37
13 BALATONFÜREDI FC III. KER. TVE 15 3 9 3 6 7 -1 18 15 2 6 7 8 13 -5 12 30 5 15 10 14 20 -6 30
14 BALATONFÜREDI FC CSEPEL FC 16 4 7 5 7 8 -1 19 15 2 3 10 4 23 -19 9 31 6 10 15 11 31 -20 28
15 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 15 4 6 5 10 12 -2 16 15 3 3 9 5 16 -11 9 30 7 9 14 15 28 -13 25
16 BALATONFÜREDI FC SÁRVÁR FC 15 4 4 7 5 13 -8 16 15 1 5 9 6 20 -14 8 30 5 9 16 11 33 -22 24
17 BALATONFÜREDI FC CSORNAI SE 15 2 3 10 9 18 -9 9 15 2 6 7 3 11 -8 12 30 4 9 17 12 29 -17 21
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÜREDI FC FERENCVÁROSI TC II. 15 13 0 2 33 9 24 39 15 7 6 2 26 14 12 27 30 20 6 4 59 23 36 66
2 BALATONFÜREDI FC MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 15 12 2 1 36 15 21 38 15 7 4 4 27 17 10 25 30 19 6 5 63 32 31 63
3 BALATONFÜREDI FC DOROGI FC 15 9 5 1 22 7 15 32 15 9 3 3 18 8 10 30 30 18 8 4 40 15 25 62
4 BALATONFÜREDI FC ETO FC GYŐR 15 9 4 2 35 14 21 31 15 6 5 4 22 16 6 23 30 15 9 6 57 30 27 54
5 BALATONFÜREDI FC VIDEOTON FC II. 15 8 2 5 36 24 12 26 15 8 2 5 30 21 9 26 30 16 4 10 66 45 21 52
6 BALATONFÜREDI FC TATABÁNYA FC 15 9 2 4 31 20 11 29 15 6 2 7 19 18 1 20 30 15 4 11 50 38 12 49
7 BALATONFÜREDI FC TARR ANDRÁSHIDA SC 15 7 5 3 22 11 11 26 15 6 3 6 23 23 0 21 30 13 8 9 45 34 11 47
8 BALATONFÜREDI FC BKV ELŐRE 15 8 4 3 24 8 16 28 15 4 4 7 20 26 -6 16 30 12 8 10 44 34 10 44
9 BALATONFÜREDI FC MTK BUDAPEST II. 15 4 5 6 19 21 -2 17 16 8 2 6 23 24 -1 26 31 12 7 12 42 45 -3 43
10 BALATONFÜREDI FC ÉRDI VSE 15 5 5 5 19 21 -2 20 15 6 3 6 26 23 3 21 30 11 8 11 45 44 1 41
11 BALATONFÜREDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 15 4 4 7 27 29 -2 16 15 7 2 6 27 19 8 23 30 11 6 13 54 48 6 39
12 BALATONFÜREDI FC III. KER. TVE 15 8 2 5 22 16 6 26 15 2 4 9 21 35 -14 10 30 10 6 14 43 51 -8 36
13 BALATONFÜREDI FC DIÓSDI TC-SELECT 15 6 2 7 21 22 -1 17 15 5 3 7 14 20 -6 18 30 11 5 14 35 42 -7 35
14 BALATONFÜREDI FC CSEPEL FC 16 5 2 9 15 30 -15 17 15 2 3 10 11 39 -28 9 31 7 5 19 26 69 -43 26
15 BALATONFÜREDI FC SÁRVÁR FC 15 3 4 8 14 30 -16 13 15 1 4 10 13 42 -29 7 30 4 8 18 27 72 -45 20
16 BALATONFÜREDI FC CSORNAI SE 15 2 3 10 18 35 -17 9 15 3 0 12 5 24 -19 9 30 5 3 22 23 59 -36 18
17 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 15 3 2 10 14 24 -10 9 15 1 3 11 11 39 -28 3 30 4 5 21 25 63 -38 12
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
1 - 01 - 16 - 02 - 00 - 01 - 11 - 12 - 1-0 - 21 - 22 - 01 - 22 - 12 - 00 - 0
BALATONFÜREDI FC
1 - 32 - 00 - 10 - 10 - 11 - 3-0 - 30 - 02 - 40 - 21 - 23 - 02 - 12 - 20 - 1
BKV ELŐRE
0 - 01 - 14 - 02 - 00 - 11 - 20 - 00 - 12 - 04 - 11 - 12 - 11 - 0-5 - 01 - 0
CSEPEL FC
0 - 41 - 03 - 30 - 12 - 00 - 10 - 52 - 00 - 42 - 32 - 00 - 01 - 20 - 22 - 10 - 4
CSORNAI SE
0 - 24 - 20 - 31 - 10 - 41 - 33 - 50 - 11 - 22 - 31 - 1-3 - 11 - 10 - 31 - 3
DOROGI FC
2 - 05 - 01 - 13 - 02 - 01 - 00 - 03 - 11 - 00 - 00 - 01 - 11 - 01 - 4-1 - 0
DIÓSDI TC-SELECT
2 - 32 - 02 - 10 - 00 - 11 - 20 - 41 - 10 - 3-2 - 43 - 01 - 21 - 04 - 12 - 0
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2 - 12 - 0-4 - 11 - 01 - 12 - 13 - 10 - 03 - 21 - 05 - 11 - 36 - 23 - 12 - 1
ÉRDI VSE
1 - 12 - 23 - 2-1 - 00 - 12 - 00 - 21 - 10 - 41 - 24 - 33 - 01 - 10 - 00 - 2
ETO FC GYŐR
5 - 03 - 13 - 05 - 03 - 0-1 - 03 - 12 - 20 - 00 - 42 - 20 - 01 - 46 - 01 - 0
VIDEOTON FC II.
-1 - 12 - 34 - 22 - 03 - 03 - 11 - 20 - 34 - 22 - 25 - 21 - 41 - 24 - 03 - 0
FERENCVÁROSI TC II.
3 - 16 - 02 - 04 - 12 - 01 - 0-0 - 13 - 12 - 12 - 11 - 00 - 22 - 02 - 03 - 1
III. KER. TVE
2 - 02 - 02 - 10 - 02 - 00 - 35 - 01 - 01 - 40 - 20 - 22 - 21 - 21 - 03 - 0-
MTK BUDAPEST II.
1 - 3-2 - 02 - 11 - 00 - 10 - 01 - 22 - 21 - 14 - 10 - 22 - 20 - 22 - 21 - 2
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
0 - 26 - 12 - 23 - 13 - 10 - 11 - 23 - 31 - 41 - 20 - 2-3 - 22 - 22 - 20 - 2
SÁRVÁR FC
1 - 00 - 11 - 20 - 2-0 - 30 - 02 - 13 - 12 - 20 - 51 - 10 - 41 - 20 - 33 - 3
TATABÁNYA FC
3 - 33 - 20 - 13 - 13 - 10 - 01 - 02 - 0-1 - 22 - 00 - 34 - 14 - 10 - 45 - 1

Meccsek

III. KER. TVE

2015. 08. 01. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 08. 01. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CSEPEL FC
2015. 08. 09. 11:00
BKV Előre Stadion
2015. 08. 09. 11:00
BKV Előre Stadion
MTK BUDAPEST II.
III. KER. TVE
2015. 08. 15. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 08. 15. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BALATONFÜREDI FC
2015. 08. 29. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 08. 29. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ÉRDI VSE
2015. 09. 05. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 09. 05. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2015. 09. 12. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
2015. 09. 12. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
III. KER. TVE
2015. 09. 19. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 09. 19. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ETO FC GYŐR
2015. 09. 27. 16:00
MOL Aréna Sóstó
2015. 09. 27. 16:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
III. KER. TVE
2015. 10. 04. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 10. 04. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
FERENCVÁROSI TC II.
2015. 10. 10. 15:00
BKV Előre Stadion
2015. 10. 10. 15:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
III. KER. TVE
2015. 10. 18. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 10. 18. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2015. 10. 24. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2015. 10. 24. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
III. KER. TVE
2015. 10. 31. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 10. 31. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2015. 11. 07. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2015. 11. 07. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
III. KER. TVE
2015. 11. 14. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 11. 14. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CSORNAI SE
2015. 11. 21. 16:00
2015. 11. 21. 16:00
TATABÁNYA FC
III. KER. TVE
2016. 02. 13. 14:00
Csepel Stadion
2016. 02. 13. 14:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
III. KER. TVE
2016. 02. 21. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 02. 21. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
MTK BUDAPEST II.
2016. 02. 27. 14:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2016. 02. 27. 14:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
III. KER. TVE
2016. 03. 12. 14:30
Érdi Sporttelep
2016. 03. 12. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
III. KER. TVE
2016. 03. 19. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
2016. 03. 19. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
III. KER. TVE
2016. 03. 26. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 03. 26. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
SÁRVÁR FC
2016. 04. 02. 17:00
ETO Stadion
2016. 04. 02. 17:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
III. KER. TVE
2016. 04. 10. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 04. 10. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
VIDEOTON FC II.
2016. 04. 17. 17:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2016. 04. 17. 17:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC II.
III. KER. TVE
2016. 04. 23. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 04. 23. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BKV ELŐRE
2016. 05. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 05. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER. TVE
2016. 05. 08. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 05. 08. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
DIÓSDI TC-SELECT
2016. 05. 13. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
2016. 05. 13. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
III. KER. TVE
2016. 05. 21. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 05. 21. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
DOROGI FC
2016. 05. 29. 17:00
Csornai SE
2016. 05. 29. 17:00
Csornai SE
CSORNAI SE
III. KER. TVE
2016. 06. 05. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 06. 05. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
TATABÁNYA FC

DOROGI FC

2015. 08. 02. 17:30
MOL Aréna Sóstó
2015. 08. 02. 17:30
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
DOROGI FC
2015. 08. 09. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2015. 08. 09. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
FERENCVÁROSI TC II.
2015. 08. 16. 17:30
BKV Előre Stadion
2015. 08. 16. 17:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
DOROGI FC
2015. 08. 23. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2015. 08. 23. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2015. 08. 29. 17:30
Diósdi TC Sporttelep
2015. 08. 29. 17:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
DOROGI FC
2015. 09. 05. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2015. 09. 05. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
TARR ANDRÁSHIDA SC
2015. 09. 12. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
2015. 09. 12. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
DOROGI FC
2015. 09. 19. 16:00
Csornai SE
2015. 09. 19. 16:00
Csornai SE
CSORNAI SE
DOROGI FC
2015. 09. 26. 16:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2015. 09. 26. 16:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
TATABÁNYA FC
2015. 10. 03. 15:00
Csepel Stadion
2015. 10. 03. 15:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
DOROGI FC
2015. 10. 10. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2015. 10. 10. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
MTK BUDAPEST II.
2015. 10. 17. 14:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2015. 10. 17. 14:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
DOROGI FC
2015. 10. 31. 13:30
Érdi Sporttelep
2015. 10. 31. 13:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
DOROGI FC
2015. 11. 07. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2015. 11. 07. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
III. KER. TVE
2015. 11. 14. 13:30
Sárvár FC Sporttelep
2015. 11. 14. 13:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
DOROGI FC
2015. 11. 21. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2015. 11. 21. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
ETO FC GYŐR
2016. 02. 14. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 02. 14. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
VIDEOTON FC II.
2016. 02. 21. 14:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2016. 02. 21. 14:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC II.
DOROGI FC
2016. 02. 27. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 02. 27. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BKV ELŐRE
2016. 03. 06. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 03. 06. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
DOROGI FC
2016. 03. 12. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 03. 12. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
DIÓSDI TC-SELECT
2016. 03. 20. 15:00
Andráshida SC Sporttelep
2016. 03. 20. 15:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
DOROGI FC
2016. 03. 26. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 03. 26. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2016. 04. 02. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 04. 02. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
CSORNAI SE
2016. 04. 09. 18:30
2016. 04. 09. 18:30
TATABÁNYA FC
DOROGI FC
2016. 04. 16. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 04. 16. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
CSEPEL FC
2016. 04. 24. 11:00
BKV Előre Stadion
2016. 04. 24. 11:00
BKV Előre Stadion
MTK BUDAPEST II.
DOROGI FC
2016. 04. 30. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 04. 30. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BALATONFÜREDI FC
2016. 05. 14. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 05. 14. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
ÉRDI VSE
2016. 05. 21. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 05. 21. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
DOROGI FC
2016. 05. 29. 18:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 05. 29. 18:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
SÁRVÁR FC
2016. 06. 05. 18:00
ETO Stadion
2016. 06. 05. 18:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
DOROGI FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple