Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 33. forduló

2016.05.29 - 17:00

Csorna, Csornai SE

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
KOVÁCS J. ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FEHÉR MIKLÓS, SCHWEIGHARDT DÁNIEL
CSORNAI SE
III. KER. TVE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

36'

SZŰCS LÁSZLÓ
BABICS ZSOLT

47'

1 - 1

 

 

1 - 2

75'

MADARÁSZ ÁDÁM

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FERENCVÁROSI TC II. FERENCVÁROSI TC II. 31 21 6 4 61 24 37 69
2 MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 31 20 6 5 67 34 33 66
3 DOROGI FC DOROGI FC 31 19 8 4 42 15 27 65
4 ETO FC GYŐR ETO FC GYŐR 31 16 9 6 59 31 28 57
5 VIDEOTON FC II. VIDEOTON FC II. 31 16 5 10 68 47 21 53
6 TATABÁNYA FC TATABÁNYA FC 31 16 4 11 52 38 14 52
7 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 31 13 8 10 46 36 10 47
8 MTK BUDAPEST II. MTK BUDAPEST II. 32 13 7 12 44 46 -2 46
9 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 31 12 8 11 46 38 8 44
10 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 31 11 8 12 45 46 -1 41
11 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 31 11 6 14 55 50 5 39
12 III. KER. TVE III. KER. TVE 31 11 6 14 45 52 -7 39
13 DIÓSDI TC-SELECT DIÓSDI TC-SELECT 31 11 6 14 37 44 -7 36 (-3 pont)
14 CSEPEL FC CSEPEL FC 31 7 5 19 26 69 -43 26
15 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 31 4 8 19 27 74 -47 20
16 CSORNAI SE CSORNAI SE 31 5 3 23 24 61 -37 18
17 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 31 4 5 22 26 65 -39 12 (-5 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÜREDI FC FERENCVÁROSI TC II. 15 10 3 2 18 5 13 33 16 8 5 3 13 6 7 29 31 18 8 5 31 11 20 62
2 BALATONFÜREDI FC DOROGI FC 16 8 7 1 12 3 9 31 15 4 9 2 7 2 5 21 31 12 16 3 19 5 14 52
3 BALATONFÜREDI FC ETO FC GYŐR 15 8 3 4 16 7 9 27 16 6 6 4 11 9 2 24 31 14 9 8 27 16 11 51
4 BALATONFÜREDI FC TATABÁNYA FC 16 7 5 4 14 11 3 26 15 7 4 4 10 7 3 25 31 14 9 8 24 18 6 51
5 BALATONFÜREDI FC MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 16 8 7 1 21 10 11 31 15 3 10 2 8 7 1 19 31 11 17 3 29 17 12 50
6 BALATONFÜREDI FC VIDEOTON FC II. 15 7 6 2 15 8 7 27 16 5 6 5 13 12 1 21 31 12 12 7 28 20 8 48
7 BALATONFÜREDI FC TARR ANDRÁSHIDA SC 16 6 7 3 17 7 10 25 15 3 8 4 10 12 -2 17 31 9 15 7 27 19 8 42
8 BALATONFÜREDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 16 5 4 7 14 14 0 19 15 5 7 3 14 8 6 22 31 10 11 10 28 22 6 41
9 BALATONFÜREDI FC MTK BUDAPEST II. 16 4 8 4 7 8 -1 20 16 5 5 6 9 12 -3 20 32 9 13 10 16 20 -4 40
10 BALATONFÜREDI FC ÉRDI VSE 15 3 8 4 5 6 -1 17 16 5 6 5 13 10 3 21 31 8 14 9 18 16 2 38
11 BALATONFÜREDI FC BKV ELŐRE 15 6 7 2 9 4 5 25 16 2 7 7 7 15 -8 13 31 8 14 9 16 19 -3 38
12 BALATONFÜREDI FC DIÓSDI TC-SELECT 16 4 9 3 10 9 1 18 15 4 7 4 8 9 -1 19 31 8 16 7 18 18 0 37
13 BALATONFÜREDI FC III. KER. TVE 15 3 9 3 6 7 -1 18 16 3 6 7 9 13 -4 15 31 6 15 10 15 20 -5 33
14 BALATONFÜREDI FC CSEPEL FC 16 4 7 5 7 8 -1 19 15 2 3 10 4 23 -19 9 31 6 10 15 11 31 -20 28
15 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 15 4 6 5 10 12 -2 16 16 3 3 10 6 18 -12 9 31 7 9 15 16 30 -14 25
16 BALATONFÜREDI FC SÁRVÁR FC 15 4 4 7 5 13 -8 16 16 1 5 10 6 21 -15 8 31 5 9 17 11 34 -23 24
17 BALATONFÜREDI FC CSORNAI SE 16 2 3 11 9 19 -10 9 15 2 6 7 3 11 -8 12 31 4 9 18 12 30 -18 21
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÜREDI FC FERENCVÁROSI TC II. 15 13 0 2 33 9 24 39 16 8 6 2 28 15 13 30 31 21 6 4 61 24 37 69
2 BALATONFÜREDI FC MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 16 13 2 1 40 17 23 41 15 7 4 4 27 17 10 25 31 20 6 5 67 34 33 66
3 BALATONFÜREDI FC DOROGI FC 16 10 5 1 24 7 17 35 15 9 3 3 18 8 10 30 31 19 8 4 42 15 27 65
4 BALATONFÜREDI FC ETO FC GYŐR 15 9 4 2 35 14 21 31 16 7 5 4 24 17 7 26 31 16 9 6 59 31 28 57
5 BALATONFÜREDI FC VIDEOTON FC II. 15 8 2 5 36 24 12 26 16 8 3 5 32 23 9 27 31 16 5 10 68 47 21 53
6 BALATONFÜREDI FC TATABÁNYA FC 16 10 2 4 33 20 13 32 15 6 2 7 19 18 1 20 31 16 4 11 52 38 14 52
7 BALATONFÜREDI FC TARR ANDRÁSHIDA SC 16 7 5 4 23 13 10 26 15 6 3 6 23 23 0 21 31 13 8 10 46 36 10 47
8 BALATONFÜREDI FC MTK BUDAPEST II. 16 5 5 6 21 22 -1 20 16 8 2 6 23 24 -1 26 32 13 7 12 44 46 -2 46
9 BALATONFÜREDI FC BKV ELŐRE 15 8 4 3 24 8 16 28 16 4 4 8 22 30 -8 16 31 12 8 11 46 38 8 44
10 BALATONFÜREDI FC ÉRDI VSE 15 5 5 5 19 21 -2 20 16 6 3 7 26 25 1 21 31 11 8 12 45 46 -1 41
11 BALATONFÜREDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 16 4 4 8 28 31 -3 16 15 7 2 6 27 19 8 23 31 11 6 14 55 50 5 39
12 BALATONFÜREDI FC III. KER. TVE 15 8 2 5 22 16 6 26 16 3 4 9 23 36 -13 13 31 11 6 14 45 52 -7 39
13 BALATONFÜREDI FC DIÓSDI TC-SELECT 16 6 3 7 23 24 -1 18 15 5 3 7 14 20 -6 18 31 11 6 14 37 44 -7 36
14 BALATONFÜREDI FC CSEPEL FC 16 5 2 9 15 30 -15 17 15 2 3 10 11 39 -28 9 31 7 5 19 26 69 -43 26
15 BALATONFÜREDI FC SÁRVÁR FC 15 3 4 8 14 30 -16 13 16 1 4 11 13 44 -31 7 31 4 8 19 27 74 -47 20
16 BALATONFÜREDI FC CSORNAI SE 16 2 3 11 19 37 -18 9 15 3 0 12 5 24 -19 9 31 5 3 23 24 61 -37 18
17 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 15 3 2 10 14 24 -10 9 16 1 3 12 12 41 -29 3 31 4 5 22 26 65 -39 12
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
1 - 01 - 16 - 02 - 00 - 01 - 11 - 12 - 11 - 20 - 21 - 22 - 01 - 22 - 12 - 00 - 0
BALATONFÜREDI FC
1 - 32 - 00 - 10 - 10 - 11 - 3-0 - 30 - 02 - 40 - 21 - 23 - 02 - 12 - 20 - 1
BKV ELŐRE
0 - 01 - 14 - 02 - 00 - 11 - 20 - 00 - 12 - 04 - 11 - 12 - 11 - 0-5 - 01 - 0
CSEPEL FC
0 - 41 - 03 - 30 - 12 - 00 - 10 - 52 - 00 - 42 - 32 - 00 - 01 - 20 - 22 - 10 - 4
CSORNAI SE
0 - 24 - 20 - 31 - 10 - 41 - 33 - 50 - 11 - 22 - 31 - 11 - 23 - 11 - 10 - 31 - 3
DOROGI FC
2 - 05 - 01 - 13 - 02 - 01 - 00 - 03 - 11 - 00 - 00 - 01 - 11 - 01 - 42 - 01 - 0
DIÓSDI TC-SELECT
2 - 32 - 02 - 10 - 00 - 11 - 20 - 41 - 10 - 32 - 22 - 43 - 01 - 21 - 04 - 12 - 0
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2 - 12 - 04 - 24 - 11 - 01 - 12 - 13 - 10 - 03 - 21 - 05 - 11 - 36 - 23 - 12 - 1
ÉRDI VSE
1 - 12 - 23 - 2-1 - 00 - 12 - 00 - 21 - 10 - 41 - 24 - 33 - 01 - 10 - 00 - 2
ETO FC GYŐR
5 - 03 - 13 - 05 - 03 - 0-1 - 03 - 12 - 20 - 00 - 42 - 20 - 01 - 46 - 01 - 0
VIDEOTON FC II.
-1 - 12 - 34 - 22 - 03 - 03 - 11 - 20 - 34 - 22 - 25 - 21 - 41 - 24 - 03 - 0
FERENCVÁROSI TC II.
3 - 16 - 02 - 04 - 12 - 01 - 0-0 - 13 - 12 - 12 - 11 - 00 - 22 - 02 - 03 - 1
III. KER. TVE
2 - 02 - 02 - 10 - 02 - 00 - 35 - 01 - 01 - 40 - 20 - 22 - 21 - 21 - 03 - 0-
MTK BUDAPEST II.
1 - 32 - 12 - 02 - 11 - 00 - 10 - 01 - 22 - 21 - 14 - 10 - 22 - 20 - 22 - 21 - 2
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
0 - 26 - 12 - 23 - 13 - 10 - 11 - 23 - 31 - 41 - 20 - 21 - 23 - 22 - 22 - 20 - 2
SÁRVÁR FC
1 - 00 - 11 - 20 - 2-0 - 30 - 02 - 13 - 12 - 20 - 51 - 10 - 41 - 20 - 33 - 3
TATABÁNYA FC
3 - 33 - 20 - 13 - 13 - 10 - 01 - 02 - 02 - 01 - 22 - 00 - 34 - 14 - 10 - 45 - 1

Meccsek

CSORNAI SE

2015. 08. 01. 18:00
ETO Stadion
2015. 08. 01. 18:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
CSORNAI SE
2015. 08. 09. 17:00
Csornai SE
2015. 08. 09. 17:00
Csornai SE
CSORNAI SE
VIDEOTON FC II.
2015. 08. 16. 17:30
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2015. 08. 16. 17:30
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC II.
CSORNAI SE
2015. 08. 22. 17:30
Csornai SE
2015. 08. 22. 17:30
Csornai SE
CSORNAI SE
BKV ELŐRE
2015. 08. 30. 14:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2015. 08. 30. 14:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
CSORNAI SE
2015. 09. 05. 16:30
Csornai SE
2015. 09. 05. 16:30
Csornai SE
CSORNAI SE
DIÓSDI TC-SELECT
2015. 09. 13. 15:30
Andráshida SC Sporttelep
2015. 09. 13. 15:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
CSORNAI SE
2015. 09. 19. 16:00
Csornai SE
2015. 09. 19. 16:00
Csornai SE
CSORNAI SE
DOROGI FC
2015. 09. 26. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
2015. 09. 26. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
CSORNAI SE
2015. 10. 03. 15:00
2015. 10. 03. 15:00
TATABÁNYA FC
CSORNAI SE
2015. 10. 10. 15:00
Csornai SE
2015. 10. 10. 15:00
Csornai SE
CSORNAI SE
CSEPEL FC
2015. 10. 18. 11:00
BKV Előre Stadion
2015. 10. 18. 11:00
BKV Előre Stadion
MTK BUDAPEST II.
CSORNAI SE
2015. 10. 24. 14:30
Csornai SE
2015. 10. 24. 14:30
Csornai SE
CSORNAI SE
BALATONFÜREDI FC
2015. 11. 08. 13:30
Csornai SE
2015. 11. 08. 13:30
Csornai SE
CSORNAI SE
ÉRDI VSE
2015. 11. 14. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 11. 14. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CSORNAI SE
2015. 11. 22. 13:00
Csornai SE
2015. 11. 22. 13:00
Csornai SE
CSORNAI SE
SÁRVÁR FC
2016. 02. 13. 14:00
Csornai SE
2016. 02. 13. 14:00
Csornai SE
CSORNAI SE
ETO FC GYŐR
2016. 02. 21. 14:00
MOL Aréna Sóstó
2016. 02. 21. 14:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
CSORNAI SE
2016. 02. 28. 14:00
Csornai SE
2016. 02. 28. 14:00
Csornai SE
CSORNAI SE
FERENCVÁROSI TC II.
2016. 03. 06. 14:30
BKV Előre Stadion
2016. 03. 06. 14:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
CSORNAI SE
2016. 03. 13. 14:30
Csornai SE
2016. 03. 13. 14:30
Csornai SE
CSORNAI SE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 03. 19. 15:00
Diósdi TC Sporttelep
2016. 03. 19. 15:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
CSORNAI SE
2016. 03. 26. 15:00
Csornai SE
2016. 03. 26. 15:00
Csornai SE
CSORNAI SE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2016. 04. 02. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 04. 02. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
CSORNAI SE
2016. 04. 09. 16:30
Csornai SE
2016. 04. 09. 16:30
Csornai SE
CSORNAI SE
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2016. 04. 16. 17:00
Csornai SE
2016. 04. 16. 17:00
Csornai SE
CSORNAI SE
TATABÁNYA FC
2016. 04. 23. 17:00
Csepel Stadion
2016. 04. 23. 17:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
CSORNAI SE
2016. 05. 01. 17:00
Csornai SE
2016. 05. 01. 17:00
Csornai SE
CSORNAI SE
MTK BUDAPEST II.
2016. 05. 08. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2016. 05. 08. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
CSORNAI SE
2016. 05. 21. 18:00
Érdi Sporttelep
2016. 05. 21. 18:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
CSORNAI SE
2016. 05. 29. 17:00
Csornai SE
2016. 05. 29. 17:00
Csornai SE
CSORNAI SE
III. KER. TVE
2016. 06. 05. 18:00
Sárvár FC Sporttelep
2016. 06. 05. 18:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
CSORNAI SE

III. KER. TVE

2015. 08. 01. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 08. 01. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CSEPEL FC
2015. 08. 09. 11:00
BKV Előre Stadion
2015. 08. 09. 11:00
BKV Előre Stadion
MTK BUDAPEST II.
III. KER. TVE
2015. 08. 15. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 08. 15. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BALATONFÜREDI FC
2015. 08. 29. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 08. 29. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ÉRDI VSE
2015. 09. 05. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 09. 05. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2015. 09. 12. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
2015. 09. 12. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
III. KER. TVE
2015. 09. 19. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 09. 19. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ETO FC GYŐR
2015. 09. 27. 16:00
MOL Aréna Sóstó
2015. 09. 27. 16:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
III. KER. TVE
2015. 10. 04. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 10. 04. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
FERENCVÁROSI TC II.
2015. 10. 10. 15:00
BKV Előre Stadion
2015. 10. 10. 15:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
III. KER. TVE
2015. 10. 18. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 10. 18. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2015. 10. 24. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2015. 10. 24. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
III. KER. TVE
2015. 10. 31. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 10. 31. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2015. 11. 07. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2015. 11. 07. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
III. KER. TVE
2015. 11. 14. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 11. 14. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CSORNAI SE
2015. 11. 21. 16:00
2015. 11. 21. 16:00
TATABÁNYA FC
III. KER. TVE
2016. 02. 13. 14:00
Csepel Stadion
2016. 02. 13. 14:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
III. KER. TVE
2016. 02. 21. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 02. 21. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
MTK BUDAPEST II.
2016. 02. 27. 14:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2016. 02. 27. 14:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
III. KER. TVE
2016. 03. 12. 14:30
Érdi Sporttelep
2016. 03. 12. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
III. KER. TVE
2016. 03. 19. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
2016. 03. 19. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
III. KER. TVE
2016. 03. 26. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 03. 26. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
SÁRVÁR FC
2016. 04. 02. 17:00
ETO Stadion
2016. 04. 02. 17:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
III. KER. TVE
2016. 04. 10. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 04. 10. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
VIDEOTON FC II.
2016. 04. 17. 17:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2016. 04. 17. 17:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC II.
III. KER. TVE
2016. 04. 23. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 04. 23. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BKV ELŐRE
2016. 05. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 05. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER. TVE
2016. 05. 08. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 05. 08. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
DIÓSDI TC-SELECT
2016. 05. 13. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
2016. 05. 13. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
III. KER. TVE
2016. 05. 21. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 05. 21. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
DOROGI FC
2016. 05. 29. 17:00
Csornai SE
2016. 05. 29. 17:00
Csornai SE
CSORNAI SE
III. KER. TVE
2016. 06. 05. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 06. 05. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
TATABÁNYA FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple