Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 8. forduló

2015.09.20 - 11:00

Budapest, BKV Előre Stadion

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
GYÖRKI BENCE JÓZSEF
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZABÓ PÉTER, NÉMETH IMRE (GY)
MTK BUDAPEST II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

43'

PÉTER BENCE

 

0 - 2

76'

ÓVÁRI ZSOLT LEVENTE

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FERENCVÁROSI TC II. FERENCVÁROSI TC II. 7 6 1 0 20 2 18 19
2 VIDEOTON FC II. VIDEOTON FC II. 7 6 0 1 21 10 11 18
3 ETO FC GYŐR ETO FC GYŐR 7 5 2 0 17 4 13 17
4 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 8 5 1 2 19 9 10 16
5 DIÓSDI TC-SELECT DIÓSDI TC-SELECT 8 5 1 2 12 7 5 16
6 DOROGI FC DOROGI FC 8 4 2 2 11 9 2 14
7 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 7 3 2 2 12 9 3 11
8 MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 7 3 2 2 11 9 2 11
9 III. KER. TVE III. KER. TVE 7 3 2 2 10 8 2 11
10 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 8 3 2 3 10 9 1 11
11 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 8 2 3 3 11 12 -1 9
12 MTK BUDAPEST II. MTK BUDAPEST II. 8 2 2 4 9 13 -4 8
13 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 7 1 3 3 9 14 -5 6
14 CSEPEL FC CSEPEL FC 8 1 2 5 9 20 -11 5
15 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 7 1 1 5 7 20 -13 4
16 TATABÁNYA FC TATABÁNYA FC 8 0 2 6 6 20 -14 2
17 CSORNAI SE CSORNAI SE 8 0 0 8 4 23 -19 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CSORNAI SE FERENCVÁROSI TC II. 4 4 0 0 9 1 8 12 3 2 1 0 3 0 3 7 7 6 1 0 12 1 11 19
2 CSORNAI SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 4 2 1 1 6 3 3 7 4 3 1 0 6 0 6 10 8 5 2 1 12 3 9 17
3 CSORNAI SE ETO FC GYŐR 5 4 0 1 8 1 7 12 2 1 1 0 1 0 1 4 7 5 1 1 9 1 8 16
4 CSORNAI SE VIDEOTON FC II. 3 2 1 0 4 1 3 7 4 1 2 1 5 5 0 5 7 3 3 1 9 6 3 12
5 CSORNAI SE ÉRDI VSE 4 1 2 1 1 1 0 5 3 2 1 0 4 1 3 7 7 3 3 1 5 2 3 12
6 CSORNAI SE DOROGI FC 3 1 1 1 2 3 -1 4 5 2 2 1 4 1 3 8 8 3 3 2 6 4 2 12
7 CSORNAI SE MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 3 1 2 0 3 2 1 5 4 1 2 1 3 3 0 5 7 2 4 1 6 5 1 10
8 CSORNAI SE TARR ANDRÁSHIDA SC 3 1 2 0 2 1 1 5 5 1 2 2 4 6 -2 5 8 2 4 2 6 7 -1 10
9 CSORNAI SE DIÓSDI TC-SELECT 3 0 2 1 0 2 -2 2 5 2 2 1 4 3 1 8 8 2 4 2 4 5 -1 10
10 CSORNAI SE BKV ELŐRE 4 1 2 1 1 1 0 5 4 1 1 2 3 4 -1 4 8 2 3 3 4 5 -1 9
11 CSORNAI SE BALATONFÜREDI FC 4 2 2 0 5 2 3 8 3 0 1 2 0 5 -5 1 7 2 3 2 5 7 -2 9
12 CSORNAI SE MTK BUDAPEST II. 4 1 1 2 1 2 -1 4 4 1 1 2 2 3 -1 4 8 2 2 4 3 5 -2 8
13 CSORNAI SE CSEPEL FC 4 1 3 0 4 3 1 6 4 0 1 3 1 8 -7 1 8 1 4 3 5 11 -6 7
14 CSORNAI SE III. KER. TVE 5 0 3 2 1 4 -3 3 2 1 0 1 4 1 3 3 7 1 3 3 5 5 0 6
15 CSORNAI SE SÁRVÁR FC 4 1 0 3 1 6 -5 3 3 0 2 1 1 3 -2 2 7 1 2 4 2 9 -7 5
16 CSORNAI SE TATABÁNYA FC 3 0 0 3 1 7 -6 0 5 1 2 2 1 3 -2 5 8 1 2 5 2 10 -8 5
17 CSORNAI SE CSORNAI SE 4 1 0 3 3 6 -3 3 4 0 0 4 0 6 -6 0 8 1 0 7 3 12 -9 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CSORNAI SE FERENCVÁROSI TC II. 4 4 0 0 15 2 13 12 3 2 1 0 5 0 5 7 7 6 1 0 20 2 18 19
2 CSORNAI SE VIDEOTON FC II. 3 2 0 1 7 4 3 6 4 4 0 0 14 6 8 12 7 6 0 1 21 10 11 18
3 CSORNAI SE ETO FC GYŐR 5 4 1 0 14 3 11 13 2 1 1 0 3 1 2 4 7 5 2 0 17 4 13 17
4 CSORNAI SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 4 2 1 1 9 7 2 7 4 3 0 1 10 2 8 9 8 5 1 2 19 9 10 16
5 CSORNAI SE DIÓSDI TC-SELECT 3 2 0 1 4 2 2 6 5 3 1 1 8 5 3 10 8 5 1 2 12 7 5 16
6 CSORNAI SE DOROGI FC 3 1 1 1 3 4 -1 4 5 3 1 1 8 5 3 10 8 4 2 2 11 9 2 14
7 CSORNAI SE ÉRDI VSE 4 1 1 2 3 6 -3 4 3 2 1 0 9 3 6 7 7 3 2 2 12 9 3 11
8 CSORNAI SE MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 3 2 1 0 5 3 2 7 4 1 1 2 6 6 0 4 7 3 2 2 11 9 2 11
9 CSORNAI SE III. KER. TVE 5 2 1 2 4 6 -2 7 2 1 1 0 6 2 4 4 7 3 2 2 10 8 2 11
10 CSORNAI SE BKV ELŐRE 4 2 0 2 3 3 0 6 4 1 2 1 7 6 1 5 8 3 2 3 10 9 1 11
11 CSORNAI SE TARR ANDRÁSHIDA SC 3 1 2 0 4 2 2 5 5 1 1 3 7 10 -3 4 8 2 3 3 11 12 -1 9
12 CSORNAI SE MTK BUDAPEST II. 4 0 2 2 3 7 -4 2 4 2 0 2 6 6 0 6 8 2 2 4 9 13 -4 8
13 CSORNAI SE SÁRVÁR FC 4 1 1 2 6 10 -4 4 3 0 2 1 3 4 -1 2 7 1 3 3 9 14 -5 6
14 CSORNAI SE CSEPEL FC 4 1 1 2 7 8 -1 4 4 0 1 3 2 12 -10 1 8 1 2 5 9 20 -11 5
15 CSORNAI SE BALATONFÜREDI FC 4 1 1 2 6 9 -3 4 3 0 0 3 1 11 -10 0 7 1 1 5 7 20 -13 4
16 CSORNAI SE TATABÁNYA FC 3 0 1 2 3 10 -7 1 5 0 1 4 3 10 -7 1 8 0 2 6 6 20 -14 2
17 CSORNAI SE CSORNAI SE 4 0 0 4 3 13 -10 0 4 0 0 4 1 10 -9 0 8 0 0 8 4 23 -19 0
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
-1 - 1-2 - 0-1 - 1----------
BALATONFÜREDI FC
-2 - 0-----0 - 3-2 - 4----2 - 2-
BKV ELŐRE
----0 - 11 - 2------1 - 0--1 - 0
CSEPEL FC
--3 - 3--0 - 1---2 - 3----2 - 1-
CSORNAI SE
--0 - 3-0 - 41 - 3---2 - 3------
DOROGI FC
2 - 0---------0 - 0--1 - 4--
DIÓSDI TC-SELECT
-----1 - 2-------1 - 0-2 - 0
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2 - 1----1 - 12 - 1---------
ÉRDI VSE
-------0 - 2-0 - 4--3 - 0-0 - 0-
ETO FC GYŐR
-3 - 1-5 - 03 - 0---2 - 2------1 - 0
VIDEOTON FC II.
-----3 - 0------1 - 4--3 - 0
FERENCVÁROSI TC II.
3 - 16 - 0-4 - 12 - 0-----------
III. KER. TVE
-2 - 0-0 - 0---1 - 01 - 40 - 2------
MTK BUDAPEST II.
---------1 - 1-0 - 22 - 20 - 2--
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
0 - 2--3 - 13 - 1--3 - 3--------
SÁRVÁR FC
-------2 - 1----0 - 41 - 2-3 - 3
TATABÁNYA FC
3 - 3----------0 - 3--0 - 4-

Meccsek

MTK BUDAPEST II.

2015. 08. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
2015. 08. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
MTK BUDAPEST II.
2015. 08. 09. 11:00
BKV Előre Stadion
2015. 08. 09. 11:00
BKV Előre Stadion
MTK BUDAPEST II.
III. KER. TVE
2015. 08. 16. 17:30
Sárvár FC Sporttelep
2015. 08. 16. 17:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
MTK BUDAPEST II.
2015. 08. 23. 11:00
BKV Előre Stadion
2015. 08. 23. 11:00
BKV Előre Stadion
MTK BUDAPEST II.
ETO FC GYŐR
2015. 08. 30. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2015. 08. 30. 11:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
MTK BUDAPEST II.
2015. 09. 06. 11:00
BKV Előre Stadion
2015. 09. 06. 11:00
BKV Előre Stadion
MTK BUDAPEST II.
FERENCVÁROSI TC II.
2015. 09. 13. 16:30
BKV Előre Stadion
2015. 09. 13. 16:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
MTK BUDAPEST II.
2015. 09. 20. 11:00
BKV Előre Stadion
2015. 09. 20. 11:00
BKV Előre Stadion
MTK BUDAPEST II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2015. 09. 27. 16:00
Diósdi TC Sporttelep
2015. 09. 27. 16:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
MTK BUDAPEST II.
2015. 10. 04. 11:00
BKV Előre Stadion
2015. 10. 04. 11:00
BKV Előre Stadion
MTK BUDAPEST II.
TARR ANDRÁSHIDA SC
2015. 10. 10. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2015. 10. 10. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
MTK BUDAPEST II.
2015. 10. 18. 11:00
BKV Előre Stadion
2015. 10. 18. 11:00
BKV Előre Stadion
MTK BUDAPEST II.
CSORNAI SE
2015. 10. 25. 13:30
2015. 10. 25. 13:30
TATABÁNYA FC
MTK BUDAPEST II.
2015. 11. 01. 11:00
BKV Előre Stadion
2015. 11. 01. 11:00
BKV Előre Stadion
MTK BUDAPEST II.
CSEPEL FC
2015. 11. 08. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
2015. 11. 08. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
MTK BUDAPEST II.
2015. 11. 15. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2015. 11. 15. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
MTK BUDAPEST II.
2016. 02. 14. 14:00
Ikarus BSE
2016. 02. 14. 14:00
Ikarus BSE
MTK BUDAPEST II.
ÉRDI VSE
2016. 02. 21. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 02. 21. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
MTK BUDAPEST II.
2016. 02. 28. 14:00
Ikarus BSE
2016. 02. 28. 14:00
Ikarus BSE
MTK BUDAPEST II.
SÁRVÁR FC
2016. 03. 06. 16:00
ETO Stadion
2016. 03. 06. 16:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
MTK BUDAPEST II.
2016. 03. 13. 14:30
BKV Előre Stadion
2016. 03. 13. 14:30
BKV Előre Stadion
MTK BUDAPEST II.
VIDEOTON FC II.
2016. 03. 20. 15:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2016. 03. 20. 15:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC II.
MTK BUDAPEST II.
2016. 03. 27. 11:00
BKV Előre Stadion
2016. 03. 27. 11:00
BKV Előre Stadion
MTK BUDAPEST II.
BKV ELŐRE
2016. 04. 03. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 04. 03. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
MTK BUDAPEST II.
2016. 04. 10. 11:00
BKV Előre Stadion
2016. 04. 10. 11:00
BKV Előre Stadion
MTK BUDAPEST II.
DIÓSDI TC-SELECT
2016. 04. 17. 11:00
Andráshida SC Sporttelep
2016. 04. 17. 11:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
MTK BUDAPEST II.
2016. 04. 24. 11:00
BKV Előre Stadion
2016. 04. 24. 11:00
BKV Előre Stadion
MTK BUDAPEST II.
DOROGI FC
2016. 05. 01. 17:00
Csornai SE
2016. 05. 01. 17:00
Csornai SE
CSORNAI SE
MTK BUDAPEST II.
2016. 05. 08. 11:00
BKV Előre Stadion
2016. 05. 08. 11:00
BKV Előre Stadion
MTK BUDAPEST II.
TATABÁNYA FC
2016. 05. 15. 17:30
Csepel Stadion
2016. 05. 15. 17:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
MTK BUDAPEST II.
2016. 05. 22. 11:00
BKV Előre Stadion
2016. 05. 22. 11:00
BKV Előre Stadion
MTK BUDAPEST II.
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2016. 05. 29. 11:00
BKV Előre Stadion
2016. 05. 29. 11:00
BKV Előre Stadion
MTK BUDAPEST II.
BALATONFÜREDI FC

PUSKÁS AKADÉMIA FC II.

2015. 08. 02. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2015. 08. 02. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2015. 08. 09. 17:30
Diósdi TC Sporttelep
2015. 08. 09. 17:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2015. 08. 16. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2015. 08. 16. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
TARR ANDRÁSHIDA SC
2015. 08. 23. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2015. 08. 23. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2015. 08. 30. 14:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2015. 08. 30. 14:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
CSORNAI SE
2015. 09. 06. 16:30
2015. 09. 06. 16:30
TATABÁNYA FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2015. 09. 13. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2015. 09. 13. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
CSEPEL FC
2015. 09. 20. 11:00
BKV Előre Stadion
2015. 09. 20. 11:00
BKV Előre Stadion
MTK BUDAPEST II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2015. 09. 27. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2015. 09. 27. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BALATONFÜREDI FC
2015. 10. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2015. 10. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ÉRDI VSE
2015. 10. 18. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 10. 18. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2015. 10. 25. 13:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2015. 10. 25. 13:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
SÁRVÁR FC
2015. 11. 01. 17:00
ETO Stadion
2015. 11. 01. 17:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2015. 11. 08. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2015. 11. 08. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
VIDEOTON FC II.
2015. 11. 15. 13:30
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2015. 11. 15. 13:30
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2015. 11. 21. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2015. 11. 21. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BKV ELŐRE
2016. 02. 14. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
2016. 02. 14. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 02. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 02. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
DIÓSDI TC-SELECT
2016. 02. 28. 14:00
Andráshida SC Sporttelep
2016. 02. 28. 14:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 03. 06. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 03. 06. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
DOROGI FC
2016. 03. 13. 14:30
Csornai SE
2016. 03. 13. 14:30
Csornai SE
CSORNAI SE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 03. 20. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 03. 20. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
TATABÁNYA FC
2016. 03. 27. 16:00
Csepel Stadion
2016. 03. 27. 16:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 04. 03. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 04. 03. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
MTK BUDAPEST II.
2016. 04. 10. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2016. 04. 10. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 04. 24. 17:00
Érdi Sporttelep
2016. 04. 24. 17:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 05. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 05. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER. TVE
2016. 05. 08. 17:30
Sárvár FC Sporttelep
2016. 05. 08. 17:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 05. 15. 16:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 05. 15. 16:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ETO FC GYŐR
2016. 05. 22. 18:00
MOL Aréna Sóstó
2016. 05. 22. 18:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 05. 29. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 05. 29. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
FERENCVÁROSI TC II.
2016. 06. 05. 18:00
BKV Előre Stadion
2016. 06. 05. 18:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple