Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 4. forduló

2015.09.05 - 17:00

Budapest, Vasas Sporttelep

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
KIRÁLY GERGŐ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HARMATH ZSOLT, TÓTH I. TAMÁS
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
IKARUS BSE
90'
45'

Gólok

MAKK LEVENTE

69'

1 - 0

 

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UNIONE FC UNIONE FC 4 4 0 0 15 4 11 12
2 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 4 4 0 0 10 1 9 12
3 INTER CDF SE INTER CDF SE 4 4 0 0 9 2 7 12
4 RAFC RAFC 4 3 0 1 9 5 4 9
5 VOYAGE SE VOYAGE SE 4 2 1 1 5 4 1 7
6 IKARUS BSE IKARUS BSE 4 1 2 1 11 6 5 5
7 BUDAFOKI LC BUDAFOKI LC 4 1 2 1 7 7 0 5
8 TESTVÉRISÉG SE TESTVÉRISÉG SE 4 1 1 2 17 9 8 4
9 MŰEGYETEMI FC MŰEGYETEMI FC 4 1 1 2 7 6 1 4
10 THSE-SASHALOM THSE-SASHALOM 4 1 1 2 8 10 -2 4
11 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 4 1 1 2 2 5 -3 4
12 FERENCVÁROSI FC FERENCVÁROSI FC 4 1 1 2 6 10 -4 4
13 KISE KISE 4 1 0 3 6 19 -13 3
14 HEGYVIDÉK SE HEGYVIDÉK SE 4 0 3 1 8 12 -4 3
15 FŐV. VÍZMŰVEK SK FŐV. VÍZMŰVEK SK 4 0 1 3 2 8 -6 1
16 SZT. PÁL AKADÉMIA SZT. PÁL AKADÉMIA 4 0 0 4 2 16 -14 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZT. PÁL AKADÉMIA UNIONE FC 3 3 0 0 5 0 5 9 1 1 0 0 2 0 2 3 4 4 0 0 7 0 7 12
2 SZT. PÁL AKADÉMIA IKARUS BSE 2 2 0 0 4 0 4 6 2 1 1 0 3 1 2 4 4 3 1 0 7 1 6 10
3 SZT. PÁL AKADÉMIA BUDAFOKI LC 2 1 1 0 2 1 1 4 2 1 1 0 2 0 2 4 4 2 2 0 4 1 3 8
4 SZT. PÁL AKADÉMIA ASR GÁZGYÁR 3 1 2 0 1 0 1 5 1 1 0 0 2 1 1 3 4 2 2 0 3 1 2 8
5 SZT. PÁL AKADÉMIA VOYAGE SE 0 0 0 0 0 0 0 0 4 2 2 0 3 1 2 8 4 2 2 0 3 1 2 8
6 SZT. PÁL AKADÉMIA RAFC 3 2 0 1 7 4 3 6 1 0 1 0 0 0 0 1 4 2 1 1 7 4 3 7
7 SZT. PÁL AKADÉMIA INTER CDF SE 1 0 1 0 0 0 0 1 3 1 2 0 2 0 2 5 4 1 3 0 2 0 2 6
8 SZT. PÁL AKADÉMIA TESTVÉRISÉG SE 3 1 0 2 6 6 0 3 1 0 1 0 0 0 0 1 4 1 1 2 6 6 0 4
9 SZT. PÁL AKADÉMIA MŰEGYETEMI FC 1 0 1 0 0 0 0 1 3 1 0 2 1 2 -1 3 4 1 1 2 1 2 -1 4
10 SZT. PÁL AKADÉMIA FERENCVÁROSI FC 2 1 0 1 1 1 0 3 2 0 0 2 0 3 -3 0 4 1 0 3 1 4 -3 3
11 SZT. PÁL AKADÉMIA 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 2 0 2 0 0 0 0 2 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 0 3 1 0 1 -1 3
12 SZT. PÁL AKADÉMIA FŐV. VÍZMŰVEK SK 2 0 2 0 0 0 0 2 2 0 1 1 2 4 -2 1 4 0 3 1 2 4 -2 3
13 SZT. PÁL AKADÉMIA THSE-SASHALOM 2 0 1 1 0 2 -2 1 2 0 2 0 2 2 0 2 4 0 3 1 2 4 -2 3
14 SZT. PÁL AKADÉMIA KISE 2 0 1 1 0 1 -1 1 2 0 1 1 1 5 -4 1 4 0 2 2 1 6 -5 2
15 SZT. PÁL AKADÉMIA SZT. PÁL AKADÉMIA 2 0 1 1 1 2 -1 1 2 0 0 2 0 4 -4 0 4 0 1 3 1 6 -5 1
16 SZT. PÁL AKADÉMIA HEGYVIDÉK SE 2 0 1 1 1 3 -2 1 2 0 0 2 0 4 -4 0 4 0 1 3 1 7 -6 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZT. PÁL AKADÉMIA UNIONE FC 3 3 0 0 12 2 10 9 1 1 0 0 3 2 1 3 4 4 0 0 15 4 11 12
2 SZT. PÁL AKADÉMIA ASR GÁZGYÁR 3 3 0 0 5 0 5 9 1 1 0 0 5 1 4 3 4 4 0 0 10 1 9 12
3 SZT. PÁL AKADÉMIA INTER CDF SE 1 1 0 0 1 0 1 3 3 3 0 0 8 2 6 9 4 4 0 0 9 2 7 12
4 SZT. PÁL AKADÉMIA RAFC 3 2 0 1 8 5 3 6 1 1 0 0 1 0 1 3 4 3 0 1 9 5 4 9
5 SZT. PÁL AKADÉMIA VOYAGE SE 0 0 0 0 0 0 0 0 4 2 1 1 5 4 1 7 4 2 1 1 5 4 1 7
6 SZT. PÁL AKADÉMIA IKARUS BSE 2 1 1 0 8 2 6 4 2 0 1 1 3 4 -1 1 4 1 2 1 11 6 5 5
7 SZT. PÁL AKADÉMIA BUDAFOKI LC 2 1 0 1 4 4 0 3 2 0 2 0 3 3 0 2 4 1 2 1 7 7 0 5
8 SZT. PÁL AKADÉMIA TESTVÉRISÉG SE 3 1 1 1 17 8 9 4 1 0 0 1 0 1 -1 0 4 1 1 2 17 9 8 4
9 SZT. PÁL AKADÉMIA MŰEGYETEMI FC 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 1 1 1 7 5 2 4 4 1 1 2 7 6 1 4
10 SZT. PÁL AKADÉMIA THSE-SASHALOM 2 0 0 2 2 6 -4 0 2 1 1 0 6 4 2 4 4 1 1 2 8 10 -2 4
11 SZT. PÁL AKADÉMIA 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 2 1 1 0 2 1 1 4 2 0 0 2 0 4 -4 0 4 1 1 2 2 5 -3 4
12 SZT. PÁL AKADÉMIA FERENCVÁROSI FC 2 1 1 0 4 3 1 4 2 0 0 2 2 7 -5 0 4 1 1 2 6 10 -4 4
13 SZT. PÁL AKADÉMIA KISE 2 0 0 2 2 7 -5 0 2 1 0 1 4 12 -8 3 4 1 0 3 6 19 -13 3
14 SZT. PÁL AKADÉMIA HEGYVIDÉK SE 2 0 2 0 5 5 0 2 2 0 1 1 3 7 -4 1 4 0 3 1 8 12 -4 3
15 SZT. PÁL AKADÉMIA FŐV. VÍZMŰVEK SK 2 0 1 1 0 2 -2 1 2 0 0 2 2 6 -4 0 4 0 1 3 2 8 -6 1
16 SZT. PÁL AKADÉMIA SZT. PÁL AKADÉMIA 2 0 0 2 1 7 -6 0 2 0 0 2 1 9 -8 0 4 0 0 4 2 16 -14 0
 
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
-1 - 1--1 - 0----------
ASR GÁZGYÁR
---2 - 0---2 - 0--1 - 0----
BUDAFOKI LC
---------3 - 1-1 - 3---
FERENCVÁROSI FC
-------------2 - 12 - 2
FŐV. VÍZMŰVEK SK
------0 - 2------0 - 0-
IKARUS BSE
-------2 - 2-6 - 0-----
INTER CDF SE
1 - 0--------------
KISE
-------1 - 5-----1 - 2-
MŰEGYETEMI FC
--------0 - 1------
RAFC
---3 - 14 - 2--------1 - 2-
SZT. PÁL AKADÉMIA
-1 - 5----0 - 2--------
TESTVÉRISÉG SE
-----3 - 32 - 312 - 2-------
THSE-SASHALOM
------0 - 3-----2 - 3--
UNIONE FC
3 - 0--4 - 1----------5 - 1
VOYAGE SE
---------------
HEGYVIDÉK SE
--2 - 2---------3 - 3--

Meccsek

43. SZ. ÉPÍTŐK SK

2015. 08. 15. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2015. 08. 15. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
UNIONE FC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2015. 08. 23. 17:00
Vasas Sporttelep
2015. 08. 23. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
BUDAFOKI LC
2015. 08. 29. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2015. 08. 29. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
INTER CDF SE
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2015. 09. 05. 17:00
Vasas Sporttelep
2015. 09. 05. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
IKARUS BSE
2015. 09. 12. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2015. 09. 12. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2015. 09. 19. 17:00
Vasas Sporttelep
2015. 09. 19. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
KISE
2015. 09. 26. 16:00
RAFC Sporttelep
2015. 09. 26. 16:00
RAFC Sporttelep
RAFC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2015. 10. 03. 17:00
Vasas Sporttelep
2015. 10. 03. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
VOYAGE SE
2015. 10. 10. 11:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2015. 10. 10. 11:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐV. VÍZMŰVEK SK
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2015. 10. 17. 17:00
Vasas Sporttelep
2015. 10. 17. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
MŰEGYETEMI FC
2015. 10. 24. 11:00
Testvériség SE Sporttelep
2015. 10. 24. 11:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2015. 10. 31. 17:00
Vasas Sporttelep
2015. 10. 31. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
SZT. PÁL AKADÉMIA
2015. 11. 29. 14:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2015. 11. 29. 14:00
Goldball '94 FC - Siketek -
FERENCVÁROSI FC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2015. 11. 14. 13:00
RAFC Sporttelep
2015. 11. 14. 13:00
RAFC Sporttelep
THSE-SASHALOM
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2015. 11. 21. 17:00
Vasas Sporttelep
2015. 11. 21. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
HEGYVIDÉK SE
2016. 02. 27. 17:00
Vasas Sporttelep
2016. 02. 27. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
UNIONE FC
2016. 03. 05. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2016. 03. 05. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI LC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2016. 03. 12. 17:00
Vasas Sporttelep
2016. 03. 12. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
INTER CDF SE
2016. 03. 19. 15:00
Ikarus BSE Sporttelep
2016. 03. 19. 15:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2016. 03. 26. 17:00
Vasas Sporttelep
2016. 03. 26. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
ASR GÁZGYÁR
2016. 04. 02. 15:30
Merkapt Maraton Sportközpont
2016. 04. 02. 15:30
Merkapt Maraton Sportközpont
KISE
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2016. 04. 09. 16:30
RAFC Sporttelep
2016. 04. 09. 16:30
RAFC Sporttelep
RAFC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2016. 04. 16. 18:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2016. 04. 16. 18:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
VOYAGE SE
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2016. 04. 24. 17:00
Vasas Sporttelep
2016. 04. 24. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2016. 04. 30. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2016. 04. 30. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
MŰEGYETEMI FC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2016. 05. 08. 17:00
Vasas Sporttelep
2016. 05. 08. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
TESTVÉRISÉG SE
2016. 05. 14. 11:00
Ikarus BSE Sporttelep
2016. 05. 14. 11:00
Ikarus BSE Sporttelep
SZT. PÁL AKADÉMIA
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2016. 05. 21. 17:00
Vasas Sporttelep
2016. 05. 21. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
FERENCVÁROSI FC
2016. 05. 28. 17:00
Vasas Sporttelep
2016. 05. 28. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
THSE-SASHALOM
2016. 06. 03. 20:15
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2016. 06. 03. 20:15
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
HEGYVIDÉK SE
43. SZ. ÉPÍTŐK SK

IKARUS BSE

2015. 09. 23. 16:30
Ikarus BSE Sporttelep
2015. 09. 23. 16:30
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
MŰEGYETEMI FC
2015. 08. 26. 17:30
Testvériség SE Sporttelep
2015. 08. 26. 17:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
IKARUS BSE
2015. 08. 29. 11:00
Ikarus BSE Sporttelep
2015. 08. 29. 11:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
SZT. PÁL AKADÉMIA
2015. 09. 05. 17:00
Vasas Sporttelep
2015. 09. 05. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
IKARUS BSE
2015. 09. 12. 16:30
Ikarus BSE Sporttelep
2015. 09. 12. 16:30
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
THSE-SASHALOM
2015. 09. 18. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2015. 09. 18. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
HEGYVIDÉK SE
IKARUS BSE
2015. 09. 26. 16:00
Ikarus BSE Sporttelep
2015. 09. 26. 16:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
UNIONE FC
2015. 10. 03. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2015. 10. 03. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI LC
IKARUS BSE
2015. 10. 10. 15:00
Ikarus BSE Sporttelep
2015. 10. 10. 15:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
INTER CDF SE
2015. 10. 17. 14:30
Ikarus BSE Sporttelep
2015. 10. 17. 14:30
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
FERENCVÁROSI FC
2015. 10. 24. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2015. 10. 24. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
IKARUS BSE
2015. 10. 31. 13:30
Ikarus BSE Sporttelep
2015. 10. 31. 13:30
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
KISE
2015. 11. 07. 13:30
RAFC Sporttelep
2015. 11. 07. 13:30
RAFC Sporttelep
RAFC
IKARUS BSE
2015. 11. 14. 13:30
Ikarus BSE Sporttelep
2015. 11. 14. 13:30
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
VOYAGE SE
2015. 11. 21. 11:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2015. 11. 21. 11:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐV. VÍZMŰVEK SK
IKARUS BSE
2016. 02. 27. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2016. 02. 27. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
MŰEGYETEMI FC
IKARUS BSE
2016. 03. 06. 14:30
Ikarus BSE Sporttelep
2016. 03. 06. 14:30
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
TESTVÉRISÉG SE
2016. 03. 12. 13:00
Ikarus BSE Sporttelep
2016. 03. 12. 13:00
Ikarus BSE Sporttelep
SZT. PÁL AKADÉMIA
IKARUS BSE
2016. 03. 19. 15:00
Ikarus BSE Sporttelep
2016. 03. 19. 15:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2016. 03. 27. 16:00
RAFC Sporttelep
2016. 03. 27. 16:00
RAFC Sporttelep
THSE-SASHALOM
IKARUS BSE
2016. 04. 03. 15:30
Ikarus BSE Sporttelep
2016. 04. 03. 15:30
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
HEGYVIDÉK SE
2016. 04. 09. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2016. 04. 09. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
UNIONE FC
IKARUS BSE
2016. 04. 16. 16:00
Ikarus BSE Sporttelep
2016. 04. 16. 16:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
BUDAFOKI LC
2016. 04. 23. 14:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2016. 04. 23. 14:00
Goldball '94 FC - Siketek -
INTER CDF SE
IKARUS BSE
2016. 05. 24. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2016. 05. 24. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
FERENCVÁROSI FC
IKARUS BSE
2016. 05. 07. 16:30
Ikarus BSE Sporttelep
2016. 05. 07. 16:30
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
ASR GÁZGYÁR
2016. 05. 14. 16:30
Merkapt Maraton Sportközpont
2016. 05. 14. 16:30
Merkapt Maraton Sportközpont
KISE
IKARUS BSE
2016. 05. 21. 17:00
Ikarus BSE Sporttelep
2016. 05. 21. 17:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
RAFC
2016. 05. 28. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2016. 05. 28. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
VOYAGE SE
IKARUS BSE
2016. 06. 04. 17:30
Ikarus BSE Sporttelep
2016. 06. 04. 17:30
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
FŐV. VÍZMŰVEK SK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->