Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 10. forduló

2016.09.18 - 16:00

Dunaújváros, Dunaújvárosi Stadion (Dunaújváros Stadion)

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
LOVAS LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
TAKÁCS TAMÁS
Asszisztensek
KEPE ARNOLD, KISS BALÁZS
VÁC FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
90'
45'

Gólok

TÓTH GERGELY CSABA

19'

1 - 0

 

 

1 - 1

40'

LENCSE LÁSZLÓ

 

1 - 2

63'

ÓVÁRI ZSOLT LEVENTE
TÓTH BARNABÁS

66'

2 - 2

 

RUSVAY GERGELY

74'

3 - 2

 

 

3 - 3

79'

LENCSE LÁSZLÓ

Csapatok

1 HEGEDÜS LAJOS
2 HEFFLER TIBOR
3 FORRÓ GYULA 74'
4 TAR ZSOLT
5 SPANDLER CSABA 60'
6 MÁRKVÁRT DÁVID
7 PEKÁR LÁSZLÓ
8 SÁNDOR GYÖRGY
9 16 TISCHLER PATRIK GAJDOS ZSOLT 81'
10 14 SZABÓ BENCE ÓVÁRI ZSOLT LEVENTE 60'
11 17 NAGY ZSOLT LENCSE LÁSZLÓ 34'
CSERÉK
23 POGACSICS KRISZTIÁN
12 TÓTH BENCE
13 ZSIDAI LÁSZLÓ
14 10 ÓVÁRI ZSOLT LEVENTE SZABÓ BENCE 60'63'
15 MOLNÁR CSABA
16 9 GAJDOS ZSOLT TISCHLER PATRIK 81'
17 11 LENCSE LÁSZLÓ NAGY ZSOLT 34'40'79'
VEZETŐEDZŐ
SZIJJÁRTÓ ISTVÁN
STÁBTAGOK
DISZTL PÉTER - egyéb (nem választható ki, lejárt poszt)
BOGNÁR GYÖRGY - Erőnléti edző
KISS ISTVÁN - Masszőr
PETŐ ZOLTÁN - Technikai vezető
FESZTHAMMER RÉKA - Fizioterapeuta (gyógytornász, rehabilitációs edző)
HAJNAL IMRE ZSOLT - Masszőr
SCHANDL KÁROLY - Orvos

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  10 6 2 2 13 11 2 20
2 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 10 6 1 3 14 9 5 19
3 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 10 6 0 4 15 12 3 18
4 KISVÁRDA MASTER GOOD KISVÁRDA MASTER GOOD 10 5 3 2 16 8 8 18
5 ZTE FC ZTE FC 10 5 3 2 16 9 7 18
6 PUSKÁS AKADÉMIA FC PUSKÁS AKADÉMIA FC 10 5 3 2 21 20 1 18
7 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 10 5 1 4 14 8 6 16
8 SZEGED 2011-GROSICS AKAD. SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 10 4 3 3 12 6 6 15
9 VÁC FC VÁC FC 10 4 3 3 14 12 2 15
10 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 10 4 3 3 15 14 1 15
11 SWIETELSKY-SOPRONI VSE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 10 4 2 4 12 10 2 14
12 HR-RENT KOZÁRMISLENY HR-RENT KOZÁRMISLENY 10 4 2 4 11 11 0 14
13 DOROGI FC DOROGI FC 10 4 1 5 11 13 -2 13
14 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 10 3 4 3 9 14 -5 13
15 SZOLNOKI MÁV FC SZOLNOKI MÁV FC 10 3 2 5 15 17 -2 11
16 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 10 3 1 6 16 20 -4 10
17 BUDAÖRS BUDAÖRS 10 3 1 6 6 10 -4 10
18 SZEOL SC SZEOL SC 10 3 1 6 7 14 -7 10
19 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 10 2 2 6 10 13 -3 8
20 CIGÁND SE CIGÁND SE 10 1 2 7 4 20 -16 2 (-3 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CIGÁND SE PUSKÁS AKADÉMIA FC 4 3 1 0 6 3 3 10 6 2 3 1 6 6 0 9 10 5 4 1 12 9 3 19
2 CIGÁND SE SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 6 3 3 0 3 0 3 12 4 1 3 0 5 0 5 6 10 4 6 0 8 0 8 18
3 CIGÁND SE ZTE FC 5 4 1 0 8 1 7 13 5 0 5 0 2 2 0 5 10 4 6 0 10 3 7 18
4 CIGÁND SE SOROKSÁR SC 5 1 4 0 6 3 3 7 5 3 1 1 4 2 2 10 10 4 5 1 10 5 5 17
5 CIGÁND SE KISVÁRDA MASTER GOOD 4 2 0 2 4 3 1 6 6 2 3 1 3 2 1 9 10 4 3 3 7 5 2 15
6 CIGÁND SE HR-RENT KOZÁRMISLENY 5 0 4 1 1 2 -1 4 5 3 2 0 4 0 4 11 10 3 6 1 5 2 3 15
7 CIGÁND SE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 5 1 4 0 1 0 1 7 5 2 2 1 4 4 0 8 10 3 6 1 5 4 1 15
8 CIGÁND SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 4 1 2 1 3 2 1 5 6 2 3 1 3 1 2 9 10 3 5 2 6 3 3 14
9 CIGÁND SE SZOLNOKI MÁV FC 5 2 3 0 3 0 3 9 5 1 2 2 4 6 -2 5 10 3 5 2 7 6 1 14
10 CIGÁND SE CEGLÉDI VSE 5 3 1 1 5 2 3 10 5 0 2 3 2 5 -3 2 10 3 3 4 7 7 0 12
11 CIGÁND SE VÁC FC 5 1 3 1 4 3 1 6 5 1 3 1 1 1 0 6 10 2 6 2 5 4 1 12
12 CIGÁND SE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 5 0 4 1 1 2 -1 4 5 2 2 1 3 2 1 8 10 2 6 2 4 4 0 12
13 CIGÁND SE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 4 1 2 1 2 2 0 5 6 0 5 1 2 3 -1 5 10 1 7 2 4 5 -1 10
14 CIGÁND SE SZEOL SC 5 1 2 2 2 4 -2 5 5 1 1 3 2 4 -2 4 10 2 3 5 4 8 -4 9
15 CIGÁND SE DOROGI FC 6 1 2 3 2 5 -3 5 4 1 1 2 2 4 -2 4 10 2 3 5 4 9 -5 9
16 CIGÁND SE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 6 1 3 2 1 2 -1 6 4 0 3 1 1 3 -2 3 10 1 6 3 2 5 -3 9
17 CIGÁND SE BUDAÖRS 5 1 2 2 2 3 -1 5 5 0 3 2 1 3 -2 3 10 1 5 4 3 6 -3 8
18 CIGÁND SE BFC SIÓFOK 6 1 3 2 3 4 -1 6 4 0 2 2 1 4 -3 2 10 1 5 4 4 8 -4 8
19 CIGÁND SE AQVITAL FC CSÁKVÁR 5 0 4 1 3 4 -1 4 5 0 3 2 0 4 -4 3 10 0 7 3 3 8 -5 7
20 CIGÁND SE CIGÁND SE 5 0 3 2 1 7 -6 1 5 1 2 2 2 5 -3 4 10 1 5 4 3 12 -9 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CIGÁND SE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 6 2 2 2 5 8 -3 8 4 4 0 0 8 3 5 12 10 6 2 2 13 11 2 20
2 CIGÁND SE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 5 3 1 1 5 1 4 10 5 3 0 2 9 8 1 9 10 6 1 3 14 9 5 19
3 CIGÁND SE BFC SIÓFOK 6 5 0 1 13 6 7 15 4 1 0 3 2 6 -4 3 10 6 0 4 15 12 3 18
4 CIGÁND SE KISVÁRDA MASTER GOOD 4 2 1 1 8 4 4 7 6 3 2 1 8 4 4 11 10 5 3 2 16 8 8 18
5 CIGÁND SE ZTE FC 5 4 0 1 12 5 7 12 5 1 3 1 4 4 0 6 10 5 3 2 16 9 7 18
6 CIGÁND SE PUSKÁS AKADÉMIA FC 4 4 0 0 11 5 6 12 6 1 3 2 10 15 -5 6 10 5 3 2 21 20 1 18
7 CIGÁND SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 4 2 1 1 7 2 5 7 6 3 0 3 7 6 1 9 10 5 1 4 14 8 6 16
8 CIGÁND SE SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 6 3 2 1 4 2 2 11 4 1 1 2 8 4 4 4 10 4 3 3 12 6 6 15
9 CIGÁND SE VÁC FC 5 2 2 1 10 8 2 8 5 2 1 2 4 4 0 7 10 4 3 3 14 12 2 15
10 CIGÁND SE SOROKSÁR SC 5 2 1 2 10 8 2 7 5 2 2 1 5 6 -1 8 10 4 3 3 15 14 1 15
11 CIGÁND SE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 4 2 2 0 5 3 2 8 6 2 0 4 7 7 0 6 10 4 2 4 12 10 2 14
12 CIGÁND SE HR-RENT KOZÁRMISLENY 5 2 1 2 4 6 -2 7 5 2 1 2 7 5 2 7 10 4 2 4 11 11 0 14
13 CIGÁND SE DOROGI FC 6 3 0 3 7 8 -1 9 4 1 1 2 4 5 -1 4 10 4 1 5 11 13 -2 13
14 CIGÁND SE AQVITAL FC CSÁKVÁR 5 2 3 0 7 5 2 9 5 1 1 3 2 9 -7 4 10 3 4 3 9 14 -5 13
15 CIGÁND SE SZOLNOKI MÁV FC 5 3 1 1 7 4 3 10 5 0 1 4 8 13 -5 1 10 3 2 5 15 17 -2 11
16 CIGÁND SE CEGLÉDI VSE 5 3 1 1 11 8 3 10 5 0 0 5 5 12 -7 0 10 3 1 6 16 20 -4 10
17 CIGÁND SE BUDAÖRS 5 2 1 2 4 4 0 7 5 1 0 4 2 6 -4 3 10 3 1 6 6 10 -4 10
18 CIGÁND SE SZEOL SC 5 3 0 2 5 6 -1 9 5 0 1 4 2 8 -6 1 10 3 1 6 7 14 -7 10
19 CIGÁND SE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 5 1 1 3 4 6 -2 4 5 1 1 3 6 7 -1 4 10 2 2 6 10 13 -3 8
20 CIGÁND SE CIGÁND SE 5 1 0 4 2 11 -9 1 5 0 2 3 2 9 -7 1 10 1 2 7 4 20 -16 2
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
-0 - 1----2 - 0----1 - 0--2 - 0---0 - 0
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
0 - 1---------5 - 01 - 01 - 1------
BFC SIÓFOK
--2 - 04 - 2-0 - 2-4 - 12 - 1-------1 - 0--
BUDAÖRS
-1 - 0--3 - 0---0 - 2-------0 - 00 - 2-
CEGLÉDI VSE
-3 - 0--1 - 1---3 - 23 - 5------1 - 0--
CIGÁND SE
2 - 1---------0 - 10 - 10 - 10 - 7-----
DOROGI FC
----2 - 12 - 1-0 - 22 - 10 - 1------1 - 2--
AQVITAL FC CSÁKVÁR
---2 - 12 - 1-1 - 1--------2 - 2-0 - 0-
HR-RENT KOZÁRMISLENY
-0 - 2------0 - 0-2 - 12 - 1-----0 - 2-
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
1 - 2--------0 - 1--0 - 11 - 1----2 - 1
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
1 - 3-1 - 0----0 - 00 - 4----2 - 0----1 - 1
PUSKÁS AKADÉMIA FC
-------1 - 0---3 - 2--3 - 14 - 2---
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
---1 - 0----------1 - 12 - 1-1 - 1-
SOROKSÁR SC
-------5 - 0---3 - 30 - 3-1 - 0---1 - 2
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
--1 - 0---1 - 01 - 20 - 0-----1 - 0---0 - 0
SZEOL SC
-0 - 3-1 - 02 - 1----------2 - 1-0 - 1-
SZOLNOKI MÁV FC
-2 - 0---0 - 0--1 - 0-------1 - 23 - 2-
VÁC FC
4 - 2---------0 - 13 - 3-2 - 21 - 0----
KISVÁRDA MASTER GOOD
-0 - 2---3 - 0-----2 - 2-3 - 0-----
ZTE FC
--4 - 10 - 12 - 0-3 - 1---------3 - 2--

Meccsek

VÁC FC

2016. 07. 31. 19:00
Siófok Városi Stadion
2016. 07. 31. 19:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
VÁC FC
2016. 08. 06. 17:30
Dunaújvárosi Stadion
2016. 08. 06. 17:30
Dunaújvárosi Stadion
VÁC FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2016. 08. 10. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 08. 10. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
VÁC FC
2016. 08. 14. 17:30
Dunaújvárosi Stadion
2016. 08. 14. 17:30
Dunaújvárosi Stadion
VÁC FC
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2016. 08. 21. 17:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 08. 21. 17:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
VÁC FC
2016. 08. 24. 17:30
Dunaújvárosi Stadion
2016. 08. 24. 17:30
Dunaújvárosi Stadion
VÁC FC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2016. 08. 28. 17:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 08. 28. 17:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
VÁC FC
2016. 09. 11. 16:30
Dunaújvárosi Stadion
2016. 09. 11. 16:30
Dunaújvárosi Stadion
VÁC FC
SOROKSÁR SC
2016. 09. 14. 18:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2016. 09. 14. 18:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
VÁC FC
2016. 09. 18. 16:00
Dunaújvárosi Stadion
2016. 09. 18. 16:00
Dunaújvárosi Stadion
VÁC FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 09. 25. 16:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2016. 09. 25. 16:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD
VÁC FC
2016. 10. 02. 15:00
Dunaújvárosi Stadion
2016. 10. 02. 15:00
Dunaújvárosi Stadion
VÁC FC
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
2016. 10. 16. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2016. 10. 16. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
VÁC FC
2016. 10. 22. 14:30
Dunaújvárosi Stadion
2016. 10. 22. 14:30
Dunaújvárosi Stadion
VÁC FC
SZEOL SC
2016. 10. 30. 15:00
DVTK Stadion
2016. 10. 30. 15:00
DVTK Stadion
CIGÁND SE
VÁC FC
2016. 11. 06. 13:30
Dunaújvárosi Stadion
2016. 11. 06. 13:30
Dunaújvárosi Stadion
VÁC FC
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2016. 11. 20. 16:00
PMFC Stadion
2016. 11. 20. 16:00
PMFC Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
VÁC FC
2016. 11. 27. 16:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 11. 27. 16:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
VÁC FC
2016. 12. 04. 13:00
Dunaújvárosi Stadion
2016. 12. 04. 13:00
Dunaújvárosi Stadion
VÁC FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 12. 11. 13:00
Dunaújvárosi Stadion
2016. 12. 11. 13:00
Dunaújvárosi Stadion
VÁC FC
BFC SIÓFOK
2017. 02. 19. 14:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2017. 02. 19. 14:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
VÁC FC
2017. 02. 25. 14:00
Dunaújvárosi Stadion
2017. 02. 25. 14:00
Dunaújvárosi Stadion
VÁC FC
DOROGI FC
2017. 03. 05. 14:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2017. 03. 05. 14:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
VÁC FC
2017. 03. 12. 14:30
Dunaújvárosi Stadion
2017. 03. 12. 14:30
Dunaújvárosi Stadion
VÁC FC
CEGLÉDI VSE
2017. 03. 16. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2017. 03. 16. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
VÁC FC
2017. 03. 19. 15:00
Dunaújvárosi Stadion
2017. 03. 19. 15:00
Dunaújvárosi Stadion
VÁC FC
BUDAÖRS
2017. 04. 02. 16:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2017. 04. 02. 16:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
VÁC FC
2017. 04. 09. 16:30
Dunaújvárosi Stadion
2017. 04. 09. 16:30
Dunaújvárosi Stadion
VÁC FC
SZOLNOKI MÁV FC
2017. 04. 12. 15:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 04. 12. 15:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
VÁC FC
2017. 04. 16. 13:30
Dunaújvárosi Stadion
2017. 04. 16. 13:30
Dunaújvárosi Stadion
VÁC FC
KISVÁRDA MASTER GOOD
2017. 04. 23. 18:00
Soproni Városi Stadion
2017. 04. 23. 18:00
Soproni Városi Stadion
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
VÁC FC
2017. 04. 30. 17:00
Dunaújvárosi Stadion
2017. 04. 30. 17:00
Dunaújvárosi Stadion
VÁC FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2017. 05. 03. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2017. 05. 03. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
VÁC FC
2017. 05. 07. 14:00
Dunaújvárosi Stadion
2017. 05. 07. 14:00
Dunaújvárosi Stadion
VÁC FC
CIGÁND SE
2017. 05. 14. 18:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2017. 05. 14. 18:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
VÁC FC
2017. 05. 21. 18:00
Dunaújvárosi Stadion
2017. 05. 21. 18:00
Dunaújvárosi Stadion
VÁC FC
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2017. 05. 28. 18:00
Dunaújvárosi Stadion
2017. 05. 28. 18:00
Dunaújvárosi Stadion
VÁC FC
ZTE FC
2017. 06. 04. 18:00
MTE-1904 Sporttelep
2017. 06. 04. 18:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
VÁC FC

PUSKÁS AKADÉMIA FC

2016. 07. 31. 18:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2016. 07. 31. 18:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 08. 07. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 08. 07. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
SZOLNOKI MÁV FC
2016. 08. 10. 19:00
PMFC Stadion
2016. 08. 10. 19:00
PMFC Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 08. 14. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2016. 08. 14. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 08. 19. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 08. 19. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
2016. 08. 24. 16:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2016. 08. 24. 16:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 08. 28. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 08. 28. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
SZEOL SC
2016. 09. 11. 16:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
2016. 09. 11. 16:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
CIGÁND SE
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 09. 14. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 09. 14. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2016. 09. 18. 16:00
Dunaújvárosi Stadion
2016. 09. 18. 16:00
Dunaújvárosi Stadion
VÁC FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 09. 25. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 09. 25. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
ZTE FC
2016. 10. 02. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
2016. 10. 02. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 10. 16. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 10. 16. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
BFC SIÓFOK
2016. 10. 22. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2016. 10. 22. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 10. 30. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 10. 30. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
DOROGI FC
2016. 11. 06. 13:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2016. 11. 06. 13:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 11. 20. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 11. 20. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
CEGLÉDI VSE
2016. 11. 27. 16:45
Balmazújvárosi Városi Stadion
2016. 11. 27. 16:45
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 12. 04. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 12. 04. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
BUDAÖRS
2016. 12. 11. 13:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 12. 11. 13:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
SOROKSÁR SC
2017. 02. 19. 14:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2017. 02. 19. 14:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 02. 26. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 02. 26. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2017. 03. 05. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 03. 05. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
KISVÁRDA MASTER GOOD
2017. 03. 12. 17:00
Soproni Városi Stadion
2017. 03. 12. 17:00
Soproni Városi Stadion
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 03. 16. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 03. 16. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2017. 03. 19. 15:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2017. 03. 19. 15:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 04. 02. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 04. 02. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
CIGÁND SE
2017. 04. 09. 18:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2017. 04. 09. 18:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 04. 12. 15:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 04. 12. 15:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
VÁC FC
2017. 04. 16. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2017. 04. 16. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 04. 23. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 04. 23. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 04. 30. 19:00
Siófok Városi Stadion
2017. 04. 30. 19:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 05. 03. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 05. 03. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2017. 05. 07. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2017. 05. 07. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 05. 14. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 05. 14. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2017. 05. 21. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 05. 21. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 05. 28. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 05. 28. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2017. 06. 04. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 06. 04. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
PUSKÁS AKADÉMIA FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom