Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 11. forduló

2016.09.25 - 17:00

Felcsút, Puskás Akadémia Pancho Aréna

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
SZILASI SZABOLCS
Tartalékjátékvezető
ZIERKELBACH PÉTER
Asszisztensek
TAKÁCS GÁBOR, MOHOS MILÁN
PUSKÁS AKADÉMIA FC
ZTE FC
90'
45'

Gólok

PEKÁR LÁSZLÓ

27'

1 - 0

 

LENCSE LÁSZLÓ

29'

2 - 0

 

 

2 - 1

71'

BOBÁL GERGELY

 

2 - 2

85'

FORGÁCS ANDRÁS

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 11 7 1 3 16 10 6 22
2 KISVÁRDA MASTER GOOD KISVÁRDA MASTER GOOD 11 6 3 2 17 8 9 21
3 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  11 6 2 3 13 12 1 20
4 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 11 6 1 4 15 8 7 19
5 ZTE FC ZTE FC 11 5 4 2 18 11 7 19
6 PUSKÁS AKADÉMIA FC PUSKÁS AKADÉMIA FC 11 5 4 2 23 22 1 19
7 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 11 6 0 5 16 18 -2 18
8 SZEGED 2011-GROSICS AKAD. SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 11 5 3 3 14 6 8 18
9 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 11 5 3 3 21 15 6 18
10 HR-RENT KOZÁRMISLENY HR-RENT KOZÁRMISLENY 11 5 2 4 12 11 1 17
11 SWIETELSKY-SOPRONI VSE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 11 4 3 4 14 12 2 15
12 VÁC FC VÁC FC 11 4 3 4 14 13 1 15
13 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 11 3 5 3 11 16 -5 14
14 DOROGI FC DOROGI FC 11 4 1 6 12 15 -3 13
15 BUDAÖRS BUDAÖRS 11 4 1 6 7 10 -3 13
16 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 11 3 2 6 14 13 1 11
17 SZOLNOKI MÁV FC SZOLNOKI MÁV FC 11 3 2 6 15 21 -6 11
18 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 11 3 1 7 16 22 -6 10
19 SZEOL SC SZEOL SC 11 3 1 7 7 15 -8 10
20 CIGÁND SE CIGÁND SE 11 1 2 8 4 21 -17 2 (-3 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CIGÁND SE PUSKÁS AKADÉMIA FC 5 4 1 0 8 3 5 13 6 2 3 1 6 6 0 9 11 6 4 1 14 9 5 22
2 CIGÁND SE SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 6 3 3 0 3 0 3 12 5 2 3 0 6 0 6 9 11 5 6 0 9 0 9 21
3 CIGÁND SE SOROKSÁR SC 6 2 4 0 9 4 5 10 5 3 1 1 4 2 2 10 11 5 5 1 13 6 7 20
4 CIGÁND SE KISVÁRDA MASTER GOOD 5 3 0 2 5 3 2 9 6 2 3 1 3 2 1 9 11 5 3 3 8 5 3 18
5 CIGÁND SE ZTE FC 5 4 1 0 8 1 7 13 6 0 5 1 2 4 -2 5 11 4 6 1 10 5 5 18
6 CIGÁND SE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 6 2 4 0 3 1 2 10 5 2 2 1 4 4 0 8 11 4 6 1 7 5 2 18
7 CIGÁND SE HR-RENT KOZÁRMISLENY 6 0 5 1 1 2 -1 5 5 3 2 0 4 0 4 11 11 3 7 1 5 2 3 16
8 CIGÁND SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 5 1 3 1 3 2 1 6 6 2 3 1 3 1 2 9 11 3 6 2 6 3 3 15
9 CIGÁND SE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 5 0 4 1 1 2 -1 4 6 3 2 1 4 2 2 11 11 3 6 2 5 4 1 15
10 CIGÁND SE SZOLNOKI MÁV FC 6 2 3 1 3 1 2 9 5 1 2 2 4 6 -2 5 11 3 5 3 7 7 0 14
11 CIGÁND SE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 5 2 2 1 4 3 1 8 6 0 5 1 2 3 -1 5 11 2 7 2 6 6 0 13
12 CIGÁND SE CEGLÉDI VSE 6 3 1 2 5 3 2 10 5 0 2 3 2 5 -3 2 11 3 3 5 7 8 -1 12
13 CIGÁND SE VÁC FC 5 1 3 1 4 3 1 6 6 1 3 2 1 2 -1 6 11 2 6 3 5 5 0 12
14 CIGÁND SE BUDAÖRS 6 2 2 2 3 3 0 8 5 0 3 2 1 3 -2 3 11 2 5 4 4 6 -2 11
15 CIGÁND SE SZEOL SC 5 1 2 2 2 4 -2 5 6 1 2 3 2 4 -2 5 11 2 4 5 4 8 -4 10
16 CIGÁND SE DOROGI FC 6 1 2 3 2 5 -3 5 5 1 1 3 3 6 -3 4 11 2 3 6 5 11 -6 9
17 CIGÁND SE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 6 1 3 2 1 2 -1 6 5 0 3 2 1 4 -3 3 11 1 6 4 2 6 -4 9
18 CIGÁND SE BFC SIÓFOK 6 1 3 2 3 4 -1 6 5 0 2 3 2 7 -5 2 11 1 5 5 5 11 -6 8
19 CIGÁND SE AQVITAL FC CSÁKVÁR 5 0 4 1 3 4 -1 4 6 0 3 3 1 6 -5 3 11 0 7 4 4 10 -6 7
20 CIGÁND SE CIGÁND SE 5 0 3 2 1 7 -6 1 6 1 3 2 2 5 -3 5 11 1 6 4 3 12 -9 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CIGÁND SE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 6 4 1 1 7 2 5 13 5 3 0 2 9 8 1 9 11 7 1 3 16 10 6 22
2 CIGÁND SE KISVÁRDA MASTER GOOD 5 3 1 1 9 4 5 10 6 3 2 1 8 4 4 11 11 6 3 2 17 8 9 21
3 CIGÁND SE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 6 2 2 2 5 8 -3 8 5 4 0 1 8 4 4 12 11 6 2 3 13 12 1 20
4 CIGÁND SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 5 3 1 1 8 2 6 10 6 3 0 3 7 6 1 9 11 6 1 4 15 8 7 19
5 CIGÁND SE ZTE FC 5 4 0 1 12 5 7 12 6 1 4 1 6 6 0 7 11 5 4 2 18 11 7 19
6 CIGÁND SE PUSKÁS AKADÉMIA FC 5 4 1 0 13 7 6 13 6 1 3 2 10 15 -5 6 11 5 4 2 23 22 1 19
7 CIGÁND SE BFC SIÓFOK 6 5 0 1 13 6 7 15 5 1 0 4 3 12 -9 3 11 6 0 5 16 18 -2 18
8 CIGÁND SE SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 6 3 2 1 4 2 2 11 5 2 1 2 10 4 6 7 11 5 3 3 14 6 8 18
9 CIGÁND SE SOROKSÁR SC 6 3 1 2 16 9 7 10 5 2 2 1 5 6 -1 8 11 5 3 3 21 15 6 18
10 CIGÁND SE HR-RENT KOZÁRMISLENY 6 3 1 2 5 6 -1 10 5 2 1 2 7 5 2 7 11 5 2 4 12 11 1 17
11 CIGÁND SE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 5 2 3 0 7 5 2 9 6 2 0 4 7 7 0 6 11 4 3 4 14 12 2 15
12 CIGÁND SE VÁC FC 5 2 2 1 10 8 2 8 6 2 1 3 4 5 -1 7 11 4 3 4 14 13 1 15
13 CIGÁND SE AQVITAL FC CSÁKVÁR 5 2 3 0 7 5 2 9 6 1 2 3 4 11 -7 5 11 3 5 3 11 16 -5 14
14 CIGÁND SE DOROGI FC 6 3 0 3 7 8 -1 9 5 1 1 3 5 7 -2 4 11 4 1 6 12 15 -3 13
15 CIGÁND SE BUDAÖRS 6 3 1 2 5 4 1 10 5 1 0 4 2 6 -4 3 11 4 1 6 7 10 -3 13
16 CIGÁND SE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 5 1 1 3 4 6 -2 4 6 2 1 3 10 7 3 7 11 3 2 6 14 13 1 11
17 CIGÁND SE SZOLNOKI MÁV FC 6 3 1 2 7 8 -1 10 5 0 1 4 8 13 -5 1 11 3 2 6 15 21 -6 11
18 CIGÁND SE CEGLÉDI VSE 6 3 1 2 11 10 1 10 5 0 0 5 5 12 -7 0 11 3 1 7 16 22 -6 10
19 CIGÁND SE SZEOL SC 5 3 0 2 5 6 -1 9 6 0 1 5 2 9 -7 1 11 3 1 7 7 15 -8 10
20 CIGÁND SE CIGÁND SE 5 1 0 4 2 11 -9 1 6 0 2 4 2 10 -8 1 11 1 2 8 4 21 -17 2
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
-0 - 1---2 - 12 - 0----1 - 0--2 - 0---0 - 0
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
0 - 1---1 - 0-----5 - 01 - 01 - 1------
BFC SIÓFOK
--2 - 04 - 2-0 - 2-4 - 12 - 1-------1 - 0--
BUDAÖRS
-1 - 0--3 - 0---0 - 21 - 0------0 - 00 - 2-
CEGLÉDI VSE
-3 - 0--1 - 1---3 - 23 - 5---0 - 2--1 - 0--
CIGÁND SE
2 - 1---------0 - 10 - 10 - 10 - 7-----
DOROGI FC
----2 - 12 - 1-0 - 22 - 10 - 1------1 - 2--
AQVITAL FC CSÁKVÁR
---2 - 12 - 1-1 - 1--------2 - 2-0 - 0-
HR-RENT KOZÁRMISLENY
-0 - 2------0 - 0-2 - 12 - 1--1 - 0--0 - 2-
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
1 - 2--------0 - 1--0 - 11 - 1----2 - 1
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
1 - 3-1 - 0----0 - 00 - 4----2 - 0----1 - 1
PUSKÁS AKADÉMIA FC
-------1 - 0---3 - 2--3 - 14 - 2--2 - 2
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
---1 - 0---2 - 2------1 - 12 - 1-1 - 1-
SOROKSÁR SC
--6 - 1----5 - 0---3 - 30 - 3-1 - 0---1 - 2
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
--1 - 0---1 - 01 - 20 - 0-----1 - 0---0 - 0
SZEOL SC
-0 - 3-1 - 02 - 1----------2 - 1-0 - 1-
SZOLNOKI MÁV FC
-2 - 0---0 - 0--1 - 00 - 4------1 - 23 - 2-
VÁC FC
4 - 2---------0 - 13 - 3-2 - 21 - 0----
KISVÁRDA MASTER GOOD
-0 - 2---3 - 0-----2 - 2-3 - 0---1 - 0-
ZTE FC
--4 - 10 - 12 - 0-3 - 1---------3 - 2--

Meccsek

PUSKÁS AKADÉMIA FC

2016. 07. 31. 18:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2016. 07. 31. 18:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 08. 07. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 08. 07. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
SZOLNOKI MÁV FC
2016. 08. 10. 19:00
PMFC Stadion
2016. 08. 10. 19:00
PMFC Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 08. 14. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2016. 08. 14. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 08. 19. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 08. 19. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
2016. 08. 24. 16:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2016. 08. 24. 16:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 08. 28. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 08. 28. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
SZEOL SC
2016. 09. 11. 16:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
2016. 09. 11. 16:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
CIGÁND SE
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 09. 14. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 09. 14. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2016. 09. 18. 16:00
Dunaújvárosi Stadion
2016. 09. 18. 16:00
Dunaújvárosi Stadion
VÁC FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 09. 25. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 09. 25. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
ZTE FC
2016. 10. 02. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
2016. 10. 02. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 10. 16. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 10. 16. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
BFC SIÓFOK
2016. 10. 22. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2016. 10. 22. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 10. 30. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 10. 30. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
DOROGI FC
2016. 11. 06. 13:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2016. 11. 06. 13:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 11. 20. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 11. 20. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
CEGLÉDI VSE
2016. 11. 27. 16:45
Balmazújvárosi Városi Stadion
2016. 11. 27. 16:45
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 12. 04. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 12. 04. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
BUDAÖRS
2016. 12. 11. 13:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 12. 11. 13:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
SOROKSÁR SC
2017. 02. 19. 14:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2017. 02. 19. 14:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 02. 26. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 02. 26. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2017. 03. 05. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 03. 05. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
KISVÁRDA MASTER GOOD
2017. 03. 12. 17:00
Soproni Városi Stadion
2017. 03. 12. 17:00
Soproni Városi Stadion
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 03. 16. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 03. 16. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2017. 03. 19. 15:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2017. 03. 19. 15:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 04. 02. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 04. 02. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
CIGÁND SE
2017. 04. 09. 18:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2017. 04. 09. 18:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 04. 12. 15:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 04. 12. 15:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
VÁC FC
2017. 04. 16. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2017. 04. 16. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 04. 23. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 04. 23. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 04. 30. 19:00
Siófok Városi Stadion
2017. 04. 30. 19:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 05. 03. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 05. 03. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2017. 05. 07. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2017. 05. 07. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 05. 14. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 05. 14. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2017. 05. 21. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 05. 21. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 05. 28. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 05. 28. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2017. 06. 04. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 06. 04. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
PUSKÁS AKADÉMIA FC

ZTE FC

2016. 07. 31. 18:00
ALCUFER Stadion
2016. 07. 31. 18:00
ALCUFER Stadion
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
ZTE FC
2016. 08. 07. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 08. 07. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BFC SIÓFOK
2016. 08. 10. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2016. 08. 10. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
ZTE FC
2016. 08. 14. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 08. 14. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
DOROGI FC
2016. 08. 21. 17:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2016. 08. 21. 17:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
ZTE FC
2016. 08. 24. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 08. 24. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
FÉLBESZAKADT
CEGLÉDI VSE
2016. 09. 01. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 09. 01. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
CEGLÉDI VSE
2016. 08. 28. 18:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
2016. 08. 28. 18:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
ZTE FC
2016. 09. 11. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 09. 11. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BUDAÖRS
2016. 09. 14. 16:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2016. 09. 14. 16:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
ZTE FC
2016. 09. 18. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 09. 18. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
SZOLNOKI MÁV FC
2016. 09. 25. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 09. 25. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
ZTE FC
2016. 10. 02. 15:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 10. 02. 15:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
KISVÁRDA MASTER GOOD
2016. 10. 16. 17:00
Soproni Városi Stadion
2016. 10. 16. 17:00
Soproni Városi Stadion
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
ZTE FC
2016. 10. 22. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 10. 22. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2016. 10. 30. 13:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2016. 10. 30. 13:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
ZTE FC
2016. 11. 06. 16:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 11. 06. 16:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
CIGÁND SE
2016. 11. 20. 16:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 11. 20. 16:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
ZTE FC
2016. 11. 27. 16:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 11. 27. 16:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
VÁC FC
2016. 12. 04. 15:00
PMFC Stadion
2016. 12. 04. 15:00
PMFC Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
ZTE FC
2016. 12. 11. 15:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 12. 11. 15:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 02. 19. 14:00
Siófok Városi Stadion
2017. 02. 19. 14:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
ZTE FC
2017. 02. 26. 15:30
Zalaegerszegi Városi Stadion
2017. 02. 26. 15:30
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2017. 03. 05. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2017. 03. 05. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
ZTE FC
2017. 03. 12. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2017. 03. 12. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2017. 03. 16. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 03. 16. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
ZTE FC
2017. 03. 19. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2017. 03. 19. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2017. 04. 02. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 04. 02. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
ZTE FC
2017. 04. 09. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2017. 04. 09. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
SOROKSÁR SC
2017. 04. 12. 16:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2017. 04. 12. 16:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
ZTE FC
2017. 04. 16. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2017. 04. 16. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 04. 23. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2017. 04. 23. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD
ZTE FC
2017. 04. 30. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2017. 04. 30. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
2017. 05. 03. 18:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2017. 05. 03. 18:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
ZTE FC
2017. 05. 07. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2017. 05. 07. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
SZEOL SC
2017. 05. 14. 17:30
Cigánd Városi Stadion
2017. 05. 14. 17:30
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
ZTE FC
2017. 05. 21. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2017. 05. 21. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2017. 05. 28. 18:00
Dunaújvárosi Stadion
2017. 05. 28. 18:00
Dunaújvárosi Stadion
VÁC FC
ZTE FC
2017. 06. 04. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2017. 06. 04. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
HR-RENT KOZÁRMISLENY
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom