Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 12. forduló

2016.10.02 - 15:00

Dorog, Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
MOLNÁR ATTILA
Tartalékjátékvezető
KOVÁCS J. ZOLTÁN
Asszisztensek
HORVÁTH ZOLTÁN (F), HOFBAUER ROLAND
DOROGI FC
BUDAÖRS
90'
45'

Gólok

BOR DÁVID FERENC

25'

1 - 0

 

TÓTH MARTIN

76'

2 - 0

 

MEDGYES ZOLTÁN HENRIK

89'

3 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KISVÁRDA MASTER GOOD KISVÁRDA MASTER GOOD 12 7 3 2 20 8 12 24
2 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 12 7 2 3 17 11 6 23
3 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  12 6 3 3 14 13 1 21
4 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 12 6 1 5 16 11 5 19
5 SZEGED 2011-GROSICS AKAD. SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 12 5 4 3 15 7 8 19
6 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 12 5 4 3 22 16 6 19
7 ZTE FC ZTE FC 12 5 4 3 18 14 4 19
8 PUSKÁS AKADÉMIA FC PUSKÁS AKADÉMIA FC 12 5 4 3 24 24 0 19
9 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 12 6 0 6 16 19 -3 18
10 SWIETELSKY-SOPRONI VSE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 12 5 3 4 15 12 3 18
11 HR-RENT KOZÁRMISLENY HR-RENT KOZÁRMISLENY 12 5 3 4 14 13 1 18
12 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 12 4 5 3 14 17 -3 17
13 DOROGI FC DOROGI FC 12 5 1 6 15 15 0 16
14 VÁC FC VÁC FC 12 4 3 5 14 14 0 15
15 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 12 4 2 6 16 14 2 14
16 SZOLNOKI MÁV FC SZOLNOKI MÁV FC 12 4 2 6 16 21 -5 14
17 BUDAÖRS BUDAÖRS 12 4 1 7 7 13 -6 13
18 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 12 3 2 7 18 24 -6 11
19 SZEOL SC SZEOL SC 12 3 1 8 7 18 -11 10
20 CIGÁND SE CIGÁND SE 12 2 2 8 7 21 -14 5 (-3 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CIGÁND SE PUSKÁS AKADÉMIA FC 5 4 1 0 8 3 5 13 7 3 3 1 7 6 1 12 12 7 4 1 15 9 6 25
2 CIGÁND SE SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 7 4 3 0 4 0 4 15 5 2 3 0 6 0 6 9 12 6 6 0 10 0 10 24
3 CIGÁND SE KISVÁRDA MASTER GOOD 5 3 0 2 5 3 2 9 7 3 3 1 6 2 4 12 12 6 3 3 11 5 6 21
4 CIGÁND SE SOROKSÁR SC 6 2 4 0 9 4 5 10 6 3 1 2 4 3 1 10 12 5 5 2 13 7 6 20
5 CIGÁND SE ZTE FC 6 4 1 1 8 4 4 13 6 0 5 1 2 4 -2 5 12 4 6 2 10 8 2 18
6 CIGÁND SE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 6 2 4 0 3 1 2 10 6 2 2 2 4 5 -1 8 12 4 6 2 7 6 1 18
7 CIGÁND SE SZOLNOKI MÁV FC 6 2 3 1 3 1 2 9 6 2 2 2 5 6 -1 8 12 4 5 3 8 7 1 17
8 CIGÁND SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 5 1 3 1 3 2 1 6 7 2 4 1 3 1 2 10 12 3 7 2 6 3 3 16
9 CIGÁND SE HR-RENT KOZÁRMISLENY 6 0 5 1 1 2 -1 5 6 3 2 1 4 1 3 11 12 3 7 2 5 3 2 16
10 CIGÁND SE CEGLÉDI VSE 7 4 1 2 6 3 3 13 5 0 2 3 2 5 -3 2 12 4 3 5 8 8 0 15
11 CIGÁND SE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 6 0 4 2 1 3 -2 4 6 3 2 1 4 2 2 11 12 3 6 3 5 5 0 15
12 CIGÁND SE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 5 2 2 1 4 3 1 8 7 0 6 1 2 3 -1 6 12 2 8 2 6 6 0 14
13 CIGÁND SE VÁC FC 6 1 4 1 4 3 1 7 6 1 3 2 1 2 -1 6 12 2 7 3 5 5 0 13
14 CIGÁND SE DOROGI FC 7 2 2 3 3 5 -2 8 5 1 1 3 3 6 -3 4 12 3 3 6 6 11 -5 12
15 CIGÁND SE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 7 2 3 2 2 2 0 9 5 0 3 2 1 4 -3 3 12 2 6 4 3 6 -3 12
16 CIGÁND SE BUDAÖRS 6 2 2 2 3 3 0 8 6 0 3 3 1 4 -3 3 12 2 5 5 4 7 -3 11
17 CIGÁND SE SZEOL SC 5 1 2 2 2 4 -2 5 7 1 2 4 2 5 -3 5 12 2 4 6 4 9 -5 10
18 CIGÁND SE CIGÁND SE 6 1 3 2 2 7 -5 4 6 1 3 2 2 5 -3 5 12 2 6 4 4 12 -8 9
19 CIGÁND SE BFC SIÓFOK 7 1 3 3 3 5 -2 6 5 0 2 3 2 7 -5 2 12 1 5 6 5 12 -7 8
20 CIGÁND SE AQVITAL FC CSÁKVÁR 6 0 5 1 3 4 -1 5 6 0 3 3 1 6 -5 3 12 0 8 4 4 10 -6 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CIGÁND SE KISVÁRDA MASTER GOOD 5 3 1 1 9 4 5 10 7 4 2 1 11 4 7 14 12 7 3 2 20 8 12 24
2 CIGÁND SE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 6 4 1 1 7 2 5 13 6 3 1 2 10 9 1 10 12 7 2 3 17 11 6 23
3 CIGÁND SE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 7 2 3 2 6 9 -3 9 5 4 0 1 8 4 4 12 12 6 3 3 14 13 1 21
4 CIGÁND SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 5 3 1 1 8 2 6 10 7 3 0 4 8 9 -1 9 12 6 1 5 16 11 5 19
5 CIGÁND SE SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 7 3 3 1 5 3 2 12 5 2 1 2 10 4 6 7 12 5 4 3 15 7 8 19
6 CIGÁND SE SOROKSÁR SC 6 3 1 2 16 9 7 10 6 2 3 1 6 7 -1 9 12 5 4 3 22 16 6 19
7 CIGÁND SE ZTE FC 6 4 0 2 12 8 4 12 6 1 4 1 6 6 0 7 12 5 4 3 18 14 4 19
8 CIGÁND SE PUSKÁS AKADÉMIA FC 5 4 1 0 13 7 6 13 7 1 3 3 11 17 -6 6 12 5 4 3 24 24 0 19
9 CIGÁND SE BFC SIÓFOK 7 5 0 2 13 7 6 15 5 1 0 4 3 12 -9 3 12 6 0 6 16 19 -3 18
10 CIGÁND SE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 5 2 3 0 7 5 2 9 7 3 0 4 8 7 1 9 12 5 3 4 15 12 3 18
11 CIGÁND SE HR-RENT KOZÁRMISLENY 6 3 1 2 5 6 -1 10 6 2 2 2 9 7 2 8 12 5 3 4 14 13 1 18
12 CIGÁND SE AQVITAL FC CSÁKVÁR 6 3 3 0 10 6 4 12 6 1 2 3 4 11 -7 5 12 4 5 3 14 17 -3 17
13 CIGÁND SE DOROGI FC 7 4 0 3 10 8 2 12 5 1 1 3 5 7 -2 4 12 5 1 6 15 15 0 16
14 CIGÁND SE VÁC FC 6 2 2 2 10 9 1 8 6 2 1 3 4 5 -1 7 12 4 3 5 14 14 0 15
15 CIGÁND SE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 6 2 1 3 6 7 -1 7 6 2 1 3 10 7 3 7 12 4 2 6 16 14 2 14
16 CIGÁND SE SZOLNOKI MÁV FC 6 3 1 2 7 8 -1 10 6 1 1 4 9 13 -4 4 12 4 2 6 16 21 -5 14
17 CIGÁND SE BUDAÖRS 6 3 1 2 5 4 1 10 6 1 0 5 2 9 -7 3 12 4 1 7 7 13 -6 13
18 CIGÁND SE CEGLÉDI VSE 7 3 2 2 13 12 1 11 5 0 0 5 5 12 -7 0 12 3 2 7 18 24 -6 11
19 CIGÁND SE SZEOL SC 5 3 0 2 5 6 -1 9 7 0 1 6 2 12 -10 1 12 3 1 8 7 18 -11 10
20 CIGÁND SE CIGÁND SE 6 2 0 4 5 11 -6 4 6 0 2 4 2 10 -8 1 12 2 2 8 7 21 -14 5
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
-0 - 1---2 - 12 - 0----1 - 0--2 - 0---0 - 0
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
0 - 1---1 - 0-----5 - 01 - 01 - 1------
BFC SIÓFOK
--2 - 04 - 2-0 - 2-4 - 12 - 1------0 - 11 - 0--
BUDAÖRS
-1 - 0--3 - 0---0 - 21 - 0------0 - 00 - 2-
CEGLÉDI VSE
-3 - 0--1 - 1--2 - 23 - 23 - 5---0 - 2--1 - 0--
CIGÁND SE
2 - 1---------0 - 10 - 10 - 10 - 73 - 0----
DOROGI FC
---3 - 02 - 12 - 1-0 - 22 - 10 - 1------1 - 2--
AQVITAL FC CSÁKVÁR
-3 - 1-2 - 12 - 1-1 - 1--------2 - 2-0 - 0-
HR-RENT KOZÁRMISLENY
-0 - 2------0 - 0-2 - 12 - 1--1 - 0--0 - 2-
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
1 - 2--------0 - 12 - 1-0 - 11 - 1----2 - 1
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
1 - 3-1 - 0----0 - 00 - 4---1 - 12 - 0----1 - 1
PUSKÁS AKADÉMIA FC
-------1 - 0---3 - 2--3 - 14 - 2--2 - 2
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
---1 - 0---2 - 2------1 - 12 - 1-1 - 1-
SOROKSÁR SC
--6 - 1----5 - 0---3 - 30 - 3-1 - 0---1 - 2
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
1 - 1-1 - 0---1 - 01 - 20 - 0-----1 - 0---0 - 0
SZEOL SC
-0 - 3-1 - 02 - 1----------2 - 1-0 - 1-
SZOLNOKI MÁV FC
-2 - 0---0 - 0--1 - 00 - 4------1 - 23 - 2-
VÁC FC
4 - 2---------0 - 13 - 30 - 12 - 21 - 0----
KISVÁRDA MASTER GOOD
-0 - 2---3 - 0-----2 - 2-3 - 0---1 - 0-
ZTE FC
--4 - 10 - 12 - 0-3 - 1---------3 - 2-0 - 3

Meccsek

DOROGI FC

2016. 07. 31. 18:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 07. 31. 18:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
CIGÁND SE
2016. 08. 07. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 08. 07. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
DOROGI FC
2016. 08. 10. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 08. 10. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
VÁC FC
2016. 08. 14. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 08. 14. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
DOROGI FC
2016. 08. 21. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 08. 21. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 08. 24. 19:00
Siófok Városi Stadion
2016. 08. 24. 19:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
DOROGI FC
2016. 08. 28. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 08. 28. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2016. 09. 11. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 09. 11. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2016. 09. 14. 16:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2016. 09. 14. 16:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
DOROGI FC
2016. 09. 18. 16:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 09. 18. 16:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
CEGLÉDI VSE
2016. 09. 25. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2016. 09. 25. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
DOROGI FC
2016. 10. 02. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 10. 02. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BUDAÖRS
2016. 10. 16. 14:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2016. 10. 16. 14:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
DOROGI FC
2016. 10. 22. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 10. 22. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
SZOLNOKI MÁV FC
2016. 10. 30. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 10. 30. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
DOROGI FC
2016. 11. 06. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 11. 06. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
KISVÁRDA MASTER GOOD
2016. 11. 20. 16:00
Soproni Városi Stadion
2016. 11. 20. 16:00
Soproni Városi Stadion
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
DOROGI FC
2016. 11. 27. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 11. 27. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2016. 12. 04. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2016. 12. 04. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
DOROGI FC
2016. 12. 11. 13:00
Cigánd Városi Stadion
2016. 12. 11. 13:00
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
DOROGI FC
2017. 02. 19. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2017. 02. 19. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2017. 02. 25. 14:00
Dunaújvárosi Stadion
2017. 02. 25. 14:00
Dunaújvárosi Stadion
VÁC FC
DOROGI FC
2017. 03. 05. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2017. 03. 05. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
ZTE FC
2017. 03. 12. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
2017. 03. 12. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
DOROGI FC
2017. 03. 16. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2017. 03. 16. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BFC SIÓFOK
2017. 03. 19. 15:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2017. 03. 19. 15:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
DOROGI FC
2017. 04. 02. 16:30
Kozármislenyi Stadion
2017. 04. 02. 16:30
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
DOROGI FC
2017. 04. 09. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2017. 04. 09. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2017. 04. 12. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 04. 12. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
DOROGI FC
2017. 04. 16. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2017. 04. 16. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2017. 04. 23. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 04. 23. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
DOROGI FC
2017. 04. 30. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2017. 04. 30. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
SOROKSÁR SC
2017. 05. 03. 18:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2017. 05. 03. 18:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
DOROGI FC
2017. 05. 07. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2017. 05. 07. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 05. 14. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2017. 05. 14. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD
DOROGI FC
2017. 05. 21. 18:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2017. 05. 21. 18:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
2017. 05. 28. 18:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2017. 05. 28. 18:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
DOROGI FC
2017. 06. 04. 18:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2017. 06. 04. 18:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
SZEOL SC

BUDAÖRS

2016. 07. 31. 16:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 07. 31. 16:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
KISVÁRDA MASTER GOOD
2016. 08. 07. 19:00
Soproni Városi Stadion
2016. 08. 07. 19:00
Soproni Városi Stadion
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
BUDAÖRS
2016. 08. 10. 17:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 08. 10. 17:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2016. 08. 14. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2016. 08. 14. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
BUDAÖRS
2016. 08. 21. 17:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 08. 21. 17:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
CIGÁND SE
2016. 08. 24. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 08. 24. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
BUDAÖRS
2016. 08. 28. 17:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 08. 28. 17:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
VÁC FC
2016. 09. 11. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 09. 11. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BUDAÖRS
2016. 09. 14. 16:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 09. 14. 16:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 09. 18. 18:00
Siófok Városi Stadion
2016. 09. 18. 18:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
BUDAÖRS
2016. 09. 25. 16:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 09. 25. 16:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2016. 10. 02. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 10. 02. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BUDAÖRS
2016. 10. 16. 14:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 10. 16. 14:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2016. 10. 22. 14:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 10. 22. 14:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
BUDAÖRS
2016. 10. 30. 13:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 10. 30. 13:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2016. 11. 06. 13:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 11. 06. 13:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2016. 11. 20. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2016. 11. 20. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
BUDAÖRS
2016. 11. 27. 13:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 11. 27. 13:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
SZOLNOKI MÁV FC
2016. 12. 04. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 12. 04. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
BUDAÖRS
2016. 12. 11. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2016. 12. 11. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD
BUDAÖRS
2017. 02. 19. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 02. 19. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
2017. 02. 26. 16:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2017. 02. 26. 16:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
BUDAÖRS
2017. 03. 05. 14:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 03. 05. 14:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
SZEOL SC
2017. 03. 12. 14:30
Cigánd Városi Stadion
2017. 03. 12. 14:30
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
BUDAÖRS
2017. 03. 16. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 03. 16. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2017. 03. 19. 15:00
Dunaújvárosi Stadion
2017. 03. 19. 15:00
Dunaújvárosi Stadion
VÁC FC
BUDAÖRS
2017. 04. 02. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 04. 02. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
ZTE FC
2017. 04. 09. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
2017. 04. 09. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BUDAÖRS
2017. 04. 12. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 04. 12. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
BFC SIÓFOK
2017. 04. 16. 16:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2017. 04. 16. 16:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BUDAÖRS
2017. 04. 23. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 04. 23. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
DOROGI FC
2017. 04. 30. 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2017. 04. 30. 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
BUDAÖRS
2017. 05. 03. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 05. 03. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
CEGLÉDI VSE
2017. 05. 07. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2017. 05. 07. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
BUDAÖRS
2017. 05. 14. 17:30
Kozármislenyi Stadion
2017. 05. 14. 17:30
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
BUDAÖRS
2017. 05. 21. 16:45
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 05. 21. 16:45
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
SOROKSÁR SC
2017. 05. 28. 18:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2017. 05. 28. 18:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
BUDAÖRS
2017. 06. 04. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 06. 04. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
PUSKÁS AKADÉMIA FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom