Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 12. forduló

2016.10.02 - 15:00

Mosonmagyaróvár, MTE-1904 Sporttelep (MTE 1904 Sporttelep)

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
GYARMATI II TIBOR
Tartalékjátékvezető
KOVÁCS GERGELY
Asszisztensek
SZALAI BALÁZS, SZÉCSÉNYI ISTVÁN
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
PUSKÁS AKADÉMIA FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

23'

DEÁK ISTVÁN
DARÁZS PÉTER

51'

1 - 1

 

LAKI BALÁZS

60'

2 - 1

 

Csapatok

1 HEGEDÜS LAJOS
2 HEFFLER TIBOR
3 16 TÓTH BENCE ÓVÁRI ZSOLT LEVENTE 74'
4 FÉNYES SZABOLCS
5 SPANDLER CSABA
6 MÁRKVÁRT DÁVID
7 13 PEKÁR LÁSZLÓ ZSIDAI LÁSZLÓ 64'
8 SÁNDOR GYÖRGY
9 TISCHLER PATRIK
10 LENCSE LÁSZLÓ
11 NAGY ZSOLT
CSERÉK
23 POGACSICS KRISZTIÁN
12 FORRÓ GYULA
13 7 ZSIDAI LÁSZLÓ PEKÁR LÁSZLÓ 64'
14 TÓTH KEVE
15 MOLNÁR CSABA
16 3 ÓVÁRI ZSOLT LEVENTE TÓTH BENCE 74'87'
17 GAJDOS ZSOLT
VEZETŐEDZŐ
SZIJJÁRTÓ ISTVÁN
STÁBTAGOK
DISZTL PÉTER - egyéb (nem választható ki, lejárt poszt)
BOGNÁR GYÖRGY - Erőnléti edző
KISS ISTVÁN - Masszőr
PETŐ ZOLTÁN - Technikai vezető
FESZTHAMMER RÉKA - Fizioterapeuta (gyógytornász, rehabilitációs edző)
HAJNAL IMRE ZSOLT - Masszőr
SCHANDL KÁROLY - Orvos

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KISVÁRDA MASTER GOOD KISVÁRDA MASTER GOOD 12 7 3 2 20 8 12 24
2 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 12 7 2 3 17 11 6 23
3 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  12 6 3 3 14 13 1 21
4 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 12 6 1 5 16 11 5 19
5 SZEGED 2011-GROSICS AKAD. SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 12 5 4 3 15 7 8 19
6 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 12 5 4 3 22 16 6 19
7 ZTE FC ZTE FC 12 5 4 3 18 14 4 19
8 PUSKÁS AKADÉMIA FC PUSKÁS AKADÉMIA FC 12 5 4 3 24 24 0 19
9 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 12 6 0 6 16 19 -3 18
10 SWIETELSKY-SOPRONI VSE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 12 5 3 4 15 12 3 18
11 HR-RENT KOZÁRMISLENY HR-RENT KOZÁRMISLENY 12 5 3 4 14 13 1 18
12 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 12 4 5 3 14 17 -3 17
13 DOROGI FC DOROGI FC 12 5 1 6 15 15 0 16
14 VÁC FC VÁC FC 12 4 3 5 14 14 0 15
15 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 12 4 2 6 16 14 2 14
16 SZOLNOKI MÁV FC SZOLNOKI MÁV FC 12 4 2 6 16 21 -5 14
17 BUDAÖRS BUDAÖRS 12 4 1 7 7 13 -6 13
18 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 12 3 2 7 18 24 -6 11
19 SZEOL SC SZEOL SC 12 3 1 8 7 18 -11 10
20 CIGÁND SE CIGÁND SE 12 2 2 8 7 21 -14 5 (-3 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CIGÁND SE PUSKÁS AKADÉMIA FC 5 4 1 0 8 3 5 13 7 3 3 1 7 6 1 12 12 7 4 1 15 9 6 25
2 CIGÁND SE SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 7 4 3 0 4 0 4 15 5 2 3 0 6 0 6 9 12 6 6 0 10 0 10 24
3 CIGÁND SE KISVÁRDA MASTER GOOD 5 3 0 2 5 3 2 9 7 3 3 1 6 2 4 12 12 6 3 3 11 5 6 21
4 CIGÁND SE SOROKSÁR SC 6 2 4 0 9 4 5 10 6 3 1 2 4 3 1 10 12 5 5 2 13 7 6 20
5 CIGÁND SE ZTE FC 6 4 1 1 8 4 4 13 6 0 5 1 2 4 -2 5 12 4 6 2 10 8 2 18
6 CIGÁND SE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 6 2 4 0 3 1 2 10 6 2 2 2 4 5 -1 8 12 4 6 2 7 6 1 18
7 CIGÁND SE SZOLNOKI MÁV FC 6 2 3 1 3 1 2 9 6 2 2 2 5 6 -1 8 12 4 5 3 8 7 1 17
8 CIGÁND SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 5 1 3 1 3 2 1 6 7 2 4 1 3 1 2 10 12 3 7 2 6 3 3 16
9 CIGÁND SE HR-RENT KOZÁRMISLENY 6 0 5 1 1 2 -1 5 6 3 2 1 4 1 3 11 12 3 7 2 5 3 2 16
10 CIGÁND SE CEGLÉDI VSE 7 4 1 2 6 3 3 13 5 0 2 3 2 5 -3 2 12 4 3 5 8 8 0 15
11 CIGÁND SE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 6 0 4 2 1 3 -2 4 6 3 2 1 4 2 2 11 12 3 6 3 5 5 0 15
12 CIGÁND SE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 5 2 2 1 4 3 1 8 7 0 6 1 2 3 -1 6 12 2 8 2 6 6 0 14
13 CIGÁND SE VÁC FC 6 1 4 1 4 3 1 7 6 1 3 2 1 2 -1 6 12 2 7 3 5 5 0 13
14 CIGÁND SE DOROGI FC 7 2 2 3 3 5 -2 8 5 1 1 3 3 6 -3 4 12 3 3 6 6 11 -5 12
15 CIGÁND SE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 7 2 3 2 2 2 0 9 5 0 3 2 1 4 -3 3 12 2 6 4 3 6 -3 12
16 CIGÁND SE BUDAÖRS 6 2 2 2 3 3 0 8 6 0 3 3 1 4 -3 3 12 2 5 5 4 7 -3 11
17 CIGÁND SE SZEOL SC 5 1 2 2 2 4 -2 5 7 1 2 4 2 5 -3 5 12 2 4 6 4 9 -5 10
18 CIGÁND SE CIGÁND SE 6 1 3 2 2 7 -5 4 6 1 3 2 2 5 -3 5 12 2 6 4 4 12 -8 9
19 CIGÁND SE BFC SIÓFOK 7 1 3 3 3 5 -2 6 5 0 2 3 2 7 -5 2 12 1 5 6 5 12 -7 8
20 CIGÁND SE AQVITAL FC CSÁKVÁR 6 0 5 1 3 4 -1 5 6 0 3 3 1 6 -5 3 12 0 8 4 4 10 -6 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CIGÁND SE KISVÁRDA MASTER GOOD 5 3 1 1 9 4 5 10 7 4 2 1 11 4 7 14 12 7 3 2 20 8 12 24
2 CIGÁND SE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 6 4 1 1 7 2 5 13 6 3 1 2 10 9 1 10 12 7 2 3 17 11 6 23
3 CIGÁND SE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 7 2 3 2 6 9 -3 9 5 4 0 1 8 4 4 12 12 6 3 3 14 13 1 21
4 CIGÁND SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 5 3 1 1 8 2 6 10 7 3 0 4 8 9 -1 9 12 6 1 5 16 11 5 19
5 CIGÁND SE SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 7 3 3 1 5 3 2 12 5 2 1 2 10 4 6 7 12 5 4 3 15 7 8 19
6 CIGÁND SE SOROKSÁR SC 6 3 1 2 16 9 7 10 6 2 3 1 6 7 -1 9 12 5 4 3 22 16 6 19
7 CIGÁND SE ZTE FC 6 4 0 2 12 8 4 12 6 1 4 1 6 6 0 7 12 5 4 3 18 14 4 19
8 CIGÁND SE PUSKÁS AKADÉMIA FC 5 4 1 0 13 7 6 13 7 1 3 3 11 17 -6 6 12 5 4 3 24 24 0 19
9 CIGÁND SE BFC SIÓFOK 7 5 0 2 13 7 6 15 5 1 0 4 3 12 -9 3 12 6 0 6 16 19 -3 18
10 CIGÁND SE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 5 2 3 0 7 5 2 9 7 3 0 4 8 7 1 9 12 5 3 4 15 12 3 18
11 CIGÁND SE HR-RENT KOZÁRMISLENY 6 3 1 2 5 6 -1 10 6 2 2 2 9 7 2 8 12 5 3 4 14 13 1 18
12 CIGÁND SE AQVITAL FC CSÁKVÁR 6 3 3 0 10 6 4 12 6 1 2 3 4 11 -7 5 12 4 5 3 14 17 -3 17
13 CIGÁND SE DOROGI FC 7 4 0 3 10 8 2 12 5 1 1 3 5 7 -2 4 12 5 1 6 15 15 0 16
14 CIGÁND SE VÁC FC 6 2 2 2 10 9 1 8 6 2 1 3 4 5 -1 7 12 4 3 5 14 14 0 15
15 CIGÁND SE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 6 2 1 3 6 7 -1 7 6 2 1 3 10 7 3 7 12 4 2 6 16 14 2 14
16 CIGÁND SE SZOLNOKI MÁV FC 6 3 1 2 7 8 -1 10 6 1 1 4 9 13 -4 4 12 4 2 6 16 21 -5 14
17 CIGÁND SE BUDAÖRS 6 3 1 2 5 4 1 10 6 1 0 5 2 9 -7 3 12 4 1 7 7 13 -6 13
18 CIGÁND SE CEGLÉDI VSE 7 3 2 2 13 12 1 11 5 0 0 5 5 12 -7 0 12 3 2 7 18 24 -6 11
19 CIGÁND SE SZEOL SC 5 3 0 2 5 6 -1 9 7 0 1 6 2 12 -10 1 12 3 1 8 7 18 -11 10
20 CIGÁND SE CIGÁND SE 6 2 0 4 5 11 -6 4 6 0 2 4 2 10 -8 1 12 2 2 8 7 21 -14 5
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
-0 - 1---2 - 12 - 0----1 - 0--2 - 0---0 - 0
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
0 - 1---1 - 0-----5 - 01 - 01 - 1------
BFC SIÓFOK
--2 - 04 - 2-0 - 2-4 - 12 - 1------0 - 11 - 0--
BUDAÖRS
-1 - 0--3 - 0---0 - 21 - 0------0 - 00 - 2-
CEGLÉDI VSE
-3 - 0--1 - 1--2 - 23 - 23 - 5---0 - 2--1 - 0--
CIGÁND SE
2 - 1---------0 - 10 - 10 - 10 - 73 - 0----
DOROGI FC
---3 - 02 - 12 - 1-0 - 22 - 10 - 1------1 - 2--
AQVITAL FC CSÁKVÁR
-3 - 1-2 - 12 - 1-1 - 1--------2 - 2-0 - 0-
HR-RENT KOZÁRMISLENY
-0 - 2------0 - 0-2 - 12 - 1--1 - 0--0 - 2-
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
1 - 2--------0 - 12 - 1-0 - 11 - 1----2 - 1
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
1 - 3-1 - 0----0 - 00 - 4---1 - 12 - 0----1 - 1
PUSKÁS AKADÉMIA FC
-------1 - 0---3 - 2--3 - 14 - 2--2 - 2
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
---1 - 0---2 - 2------1 - 12 - 1-1 - 1-
SOROKSÁR SC
--6 - 1----5 - 0---3 - 30 - 3-1 - 0---1 - 2
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
1 - 1-1 - 0---1 - 01 - 20 - 0-----1 - 0---0 - 0
SZEOL SC
-0 - 3-1 - 02 - 1----------2 - 1-0 - 1-
SZOLNOKI MÁV FC
-2 - 0---0 - 0--1 - 00 - 4------1 - 23 - 2-
VÁC FC
4 - 2---------0 - 13 - 30 - 12 - 21 - 0----
KISVÁRDA MASTER GOOD
-0 - 2---3 - 0-----2 - 2-3 - 0---1 - 0-
ZTE FC
--4 - 10 - 12 - 0-3 - 1---------3 - 2-0 - 3

Meccsek

CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR

2016. 07. 31. 18:00
ALCUFER Stadion
2016. 07. 31. 18:00
ALCUFER Stadion
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
ZTE FC
2016. 08. 07. 19:00
PMFC Stadion
2016. 08. 07. 19:00
PMFC Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 08. 10. 19:00
Siófok Városi Stadion
2016. 08. 10. 19:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 08. 14. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2016. 08. 14. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2016. 08. 21. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 08. 21. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 08. 24. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2016. 08. 24. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2016. 08. 28. 17:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 08. 28. 17:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 09. 11. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
2016. 09. 11. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2016. 09. 14. 16:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 09. 14. 16:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 09. 18. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
2016. 09. 18. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
SOROKSÁR SC
2016. 09. 25. 18:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2016. 09. 25. 18:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 10. 02. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
2016. 10. 02. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 10. 16. 14:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2016. 10. 16. 14:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 10. 22. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
2016. 10. 22. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
2016. 10. 30. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2016. 10. 30. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 11. 06. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
2016. 11. 06. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
SZEOL SC
2016. 11. 20. 13:00
Cigánd Városi Stadion
2016. 11. 20. 13:00
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 11. 27. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
2016. 11. 27. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2016. 12. 04. 13:00
Dunaújvárosi Stadion
2016. 12. 04. 13:00
Dunaújvárosi Stadion
VÁC FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 12. 11. 15:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 12. 11. 15:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 02. 19. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
2017. 02. 19. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2017. 02. 26. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
2017. 02. 26. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BFC SIÓFOK
2017. 03. 05. 14:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2017. 03. 05. 14:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 03. 12. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
2017. 03. 12. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
DOROGI FC
2017. 03. 16. 15:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2017. 03. 16. 15:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 03. 19. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
2017. 03. 19. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
CEGLÉDI VSE
2017. 04. 02. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2017. 04. 02. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 04. 09. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
2017. 04. 09. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BUDAÖRS
2017. 04. 12. 16:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2017. 04. 12. 16:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 04. 16. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
2017. 04. 16. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
SZOLNOKI MÁV FC
2017. 04. 23. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 04. 23. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 04. 30. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
2017. 04. 30. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
KISVÁRDA MASTER GOOD
2017. 05. 03. 18:00
Soproni Városi Stadion
2017. 05. 03. 18:00
Soproni Városi Stadion
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 05. 07. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2017. 05. 07. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2017. 05. 14. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2017. 05. 14. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 05. 21. 18:00
MTE-1904 Sporttelep
2017. 05. 21. 18:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
CIGÁND SE
2017. 05. 28. 18:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2017. 05. 28. 18:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 06. 04. 18:00
MTE-1904 Sporttelep
2017. 06. 04. 18:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
VÁC FC

PUSKÁS AKADÉMIA FC

2016. 07. 31. 18:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2016. 07. 31. 18:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 08. 07. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 08. 07. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
SZOLNOKI MÁV FC
2016. 08. 10. 19:00
PMFC Stadion
2016. 08. 10. 19:00
PMFC Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 08. 14. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2016. 08. 14. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 08. 19. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 08. 19. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
2016. 08. 24. 16:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2016. 08. 24. 16:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 08. 28. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 08. 28. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
SZEOL SC
2016. 09. 11. 16:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
2016. 09. 11. 16:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
CIGÁND SE
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 09. 14. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 09. 14. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2016. 09. 18. 16:00
Dunaújvárosi Stadion
2016. 09. 18. 16:00
Dunaújvárosi Stadion
VÁC FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 09. 25. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 09. 25. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
ZTE FC
2016. 10. 02. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
2016. 10. 02. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 10. 16. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 10. 16. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
BFC SIÓFOK
2016. 10. 22. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2016. 10. 22. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 10. 30. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 10. 30. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
DOROGI FC
2016. 11. 06. 13:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2016. 11. 06. 13:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 11. 20. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 11. 20. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
CEGLÉDI VSE
2016. 11. 27. 16:45
Balmazújvárosi Városi Stadion
2016. 11. 27. 16:45
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 12. 04. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 12. 04. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
BUDAÖRS
2016. 12. 11. 13:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 12. 11. 13:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
SOROKSÁR SC
2017. 02. 19. 14:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2017. 02. 19. 14:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 02. 26. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 02. 26. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2017. 03. 05. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 03. 05. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
KISVÁRDA MASTER GOOD
2017. 03. 12. 17:00
Soproni Városi Stadion
2017. 03. 12. 17:00
Soproni Városi Stadion
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 03. 16. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 03. 16. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2017. 03. 19. 15:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2017. 03. 19. 15:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 04. 02. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 04. 02. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
CIGÁND SE
2017. 04. 09. 18:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2017. 04. 09. 18:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 04. 12. 15:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 04. 12. 15:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
VÁC FC
2017. 04. 16. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2017. 04. 16. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 04. 23. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 04. 23. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 04. 30. 19:00
Siófok Városi Stadion
2017. 04. 30. 19:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 05. 03. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 05. 03. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2017. 05. 07. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2017. 05. 07. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 05. 14. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 05. 14. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2017. 05. 21. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 05. 21. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 05. 28. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 05. 28. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2017. 06. 04. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 06. 04. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
PUSKÁS AKADÉMIA FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom