Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 14. forduló

2016.10.22 - 14:30

Albertirsa, Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
TAKÁCS TAMÁS
Tartalékjátékvezető
BÁLINT ATTILA
Asszisztensek
SZILÁGYI NORBERT, BORNEMISSZA NORBERT
CEGLÉDI VSE
BUDAÖRS
90'
45'

Gólok

SZABÓ VIKTOR

13'

1 - 0

 

MAKRAI LÁSZLÓ GERGELY

62'

2 - 0

 

NÁNÁSI BALÁZS

80'

3 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 14 9 2 3 20 12 8 29
2 KISVÁRDA MASTER GOOD KISVÁRDA MASTER GOOD 14 7 4 3 21 11 10 25
3 PUSKÁS AKADÉMIA FC PUSKÁS AKADÉMIA FC 14 7 4 3 27 24 3 25
4 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 14 7 2 5 19 13 6 23
5 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 14 6 5 3 25 18 7 23
6 ZTE FC ZTE FC 14 6 5 3 24 17 7 23
7 SZEGED 2011-GROSICS AKAD. SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 14 6 4 4 20 9 11 22
8 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  14 6 3 5 15 17 -2 21
9 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 14 5 6 3 17 18 -1 21
10 DOROGI FC DOROGI FC 14 6 2 6 17 16 1 20
11 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 14 6 1 7 16 20 -4 19
12 SWIETELSKY-SOPRONI VSE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 14 5 4 5 17 17 0 19
13 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 14 5 3 6 20 16 4 18
14 VÁC FC VÁC FC 14 5 3 6 15 15 0 18
15 HR-RENT KOZÁRMISLENY HR-RENT KOZÁRMISLENY 14 5 3 6 14 15 -1 18
16 SZOLNOKI MÁV FC SZOLNOKI MÁV FC 14 5 2 7 18 23 -5 17
17 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 14 4 2 8 22 26 -4 14
18 BUDAÖRS BUDAÖRS 14 4 1 9 7 20 -13 13
19 SZEOL SC SZEOL SC 14 3 1 10 7 21 -14 10
20 CIGÁND SE CIGÁND SE 14 3 3 8 9 22 -13 9 (-3 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CIGÁND SE PUSKÁS AKADÉMIA FC 6 5 1 0 9 3 6 16 8 4 3 1 8 6 2 15 14 9 4 1 17 9 8 31
2 CIGÁND SE SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 8 4 4 0 5 1 4 16 6 3 3 0 9 0 9 12 14 7 7 0 14 1 13 28
3 CIGÁND SE KISVÁRDA MASTER GOOD 6 3 0 3 5 5 0 9 8 3 4 1 6 2 4 13 14 6 4 4 11 7 4 22
4 CIGÁND SE SOROKSÁR SC 7 2 5 0 10 5 5 11 7 3 2 2 5 4 1 11 14 5 7 2 15 9 6 22
5 CIGÁND SE ZTE FC 7 4 2 1 8 4 4 14 7 1 5 1 5 5 0 8 14 5 7 2 13 9 4 22
6 CIGÁND SE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 8 3 5 0 5 1 4 14 6 2 2 2 4 5 -1 8 14 5 7 2 9 6 3 22
7 CIGÁND SE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 7 1 4 2 2 3 -1 7 7 4 2 1 6 2 4 14 14 5 6 3 8 5 3 21
8 CIGÁND SE SZOLNOKI MÁV FC 7 3 3 1 4 1 3 12 7 2 2 3 5 7 -2 8 14 5 5 4 9 8 1 20
9 CIGÁND SE CEGLÉDI VSE 8 5 1 2 7 3 4 16 6 0 2 4 2 7 -5 2 14 5 3 6 9 10 -1 18
10 CIGÁND SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 6 1 4 1 3 2 1 7 8 2 5 1 3 1 2 11 14 3 9 2 6 3 3 18
11 CIGÁND SE HR-RENT KOZÁRMISLENY 7 0 6 1 1 2 -1 6 7 3 3 1 4 1 3 12 14 3 9 2 5 3 2 18
12 CIGÁND SE DOROGI FC 8 3 2 3 4 5 -1 11 6 1 2 3 4 7 -3 5 14 4 4 6 8 12 -4 16
13 CIGÁND SE VÁC FC 7 1 5 1 4 3 1 8 7 1 4 2 1 2 -1 7 14 2 9 3 5 5 0 15
14 CIGÁND SE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 6 2 2 2 5 6 -1 8 8 0 6 2 2 4 -2 6 14 2 8 4 7 10 -3 14
15 CIGÁND SE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 8 2 3 3 2 3 -1 9 6 0 3 3 1 5 -4 3 14 2 6 6 3 8 -5 12
16 CIGÁND SE AQVITAL FC CSÁKVÁR 7 0 6 1 4 5 -1 6 7 1 3 3 3 6 -3 6 14 1 9 4 7 11 -4 12
17 CIGÁND SE BUDAÖRS 7 2 2 3 3 6 -3 8 7 0 3 4 1 5 -4 3 14 2 5 7 4 11 -7 11
18 CIGÁND SE SZEOL SC 6 1 2 3 2 6 -4 5 8 1 3 4 2 5 -3 6 14 2 5 7 4 11 -7 11
19 CIGÁND SE CIGÁND SE 6 1 3 2 2 7 -5 4 8 1 5 2 3 6 -3 7 14 2 8 4 5 13 -8 11
20 CIGÁND SE BFC SIÓFOK 8 1 4 3 3 5 -2 7 6 0 2 4 2 8 -6 2 14 1 6 7 5 13 -8 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CIGÁND SE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 8 6 1 1 10 3 7 19 6 3 1 2 10 9 1 10 14 9 2 3 20 12 8 29
2 CIGÁND SE KISVÁRDA MASTER GOOD 6 3 1 2 10 7 3 10 8 4 3 1 11 4 7 15 14 7 4 3 21 11 10 25
3 CIGÁND SE PUSKÁS AKADÉMIA FC 6 5 1 0 14 7 7 16 8 2 3 3 13 17 -4 9 14 7 4 3 27 24 3 25
4 CIGÁND SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 6 4 1 1 9 2 7 13 8 3 1 4 10 11 -1 10 14 7 2 5 19 13 6 23
5 CIGÁND SE SOROKSÁR SC 7 3 2 2 17 10 7 11 7 3 3 1 8 8 0 12 14 6 5 3 25 18 7 23
6 CIGÁND SE ZTE FC 7 4 1 2 14 10 4 13 7 2 4 1 10 7 3 10 14 6 5 3 24 17 7 23
7 CIGÁND SE SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 8 3 3 2 6 5 1 12 6 3 1 2 14 4 10 10 14 6 4 4 20 9 11 22
8 CIGÁND SE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 8 2 3 3 6 11 -5 9 6 4 0 2 9 6 3 12 14 6 3 5 15 17 -2 21
9 CIGÁND SE AQVITAL FC CSÁKVÁR 7 3 4 0 11 7 4 13 7 2 2 3 6 11 -5 8 14 5 6 3 17 18 -1 21
10 CIGÁND SE DOROGI FC 8 5 0 3 11 8 3 15 6 1 2 3 6 8 -2 5 14 6 2 6 17 16 1 20
11 CIGÁND SE BFC SIÓFOK 8 5 1 2 13 7 6 16 6 1 0 5 3 13 -10 3 14 6 1 7 16 20 -4 19
12 CIGÁND SE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 6 2 3 1 8 9 -1 9 8 3 1 4 9 8 1 10 14 5 4 5 17 17 0 19
13 CIGÁND SE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 7 2 2 3 7 8 -1 8 7 3 1 3 13 8 5 10 14 5 3 6 20 16 4 18
14 CIGÁND SE VÁC FC 7 3 2 2 11 9 2 11 7 2 1 4 4 6 -2 7 14 5 3 6 15 15 0 18
15 CIGÁND SE HR-RENT KOZÁRMISLENY 7 3 1 3 5 7 -2 10 7 2 2 3 9 8 1 8 14 5 3 6 14 15 -1 18
16 CIGÁND SE SZOLNOKI MÁV FC 7 4 1 2 9 9 0 13 7 1 1 5 9 14 -5 4 14 5 2 7 18 23 -5 17
17 CIGÁND SE CEGLÉDI VSE 8 4 2 2 16 12 4 14 6 0 0 6 6 14 -8 0 14 4 2 8 22 26 -4 14
18 CIGÁND SE BUDAÖRS 7 3 1 3 5 8 -3 10 7 1 0 6 2 12 -10 3 14 4 1 9 7 20 -13 13
19 CIGÁND SE SZEOL SC 6 3 0 3 5 8 -3 9 8 0 1 7 2 13 -11 1 14 3 1 10 7 21 -14 10
20 CIGÁND SE CIGÁND SE 6 2 0 4 5 11 -6 4 8 1 3 4 4 11 -7 5 14 3 3 8 9 22 -13 9
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
-0 - 1-2 - 1-2 - 12 - 01 - 0---1 - 0--2 - 0---0 - 0
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
0 - 1---1 - 0-----5 - 01 - 01 - 1---1 - 0--
BFC SIÓFOK
--2 - 04 - 2-0 - 2-4 - 12 - 1------0 - 11 - 00 - 0-
BUDAÖRS
-1 - 0--3 - 0---0 - 21 - 0---0 - 4--0 - 00 - 2-
CEGLÉDI VSE
-3 - 0-3 - 01 - 1--2 - 23 - 23 - 5---0 - 2--1 - 0--
CIGÁND SE
2 - 1---------0 - 10 - 10 - 10 - 73 - 0----
DOROGI FC
---3 - 02 - 12 - 1-0 - 22 - 10 - 1-----1 - 01 - 2--
AQVITAL FC CSÁKVÁR
-3 - 1-2 - 12 - 11 - 11 - 1--------2 - 2-0 - 0-
HR-RENT KOZÁRMISLENY
-0 - 2---0 - 1--0 - 0-2 - 12 - 1--1 - 0--0 - 2-
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
1 - 2--------0 - 12 - 11 - 10 - 11 - 1----2 - 1
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
1 - 3-1 - 0----0 - 00 - 4-0 - 2-1 - 12 - 0----1 - 1
PUSKÁS AKADÉMIA FC
--1 - 0----1 - 0---3 - 2--3 - 14 - 2--2 - 2
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
---1 - 0---2 - 2------1 - 12 - 1-1 - 11 - 4
SOROKSÁR SC
--6 - 1---1 - 15 - 0---3 - 30 - 3-1 - 0---1 - 2
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
1 - 1-1 - 0---1 - 01 - 20 - 0----1 - 21 - 0---0 - 0
SZEOL SC
-0 - 3-1 - 02 - 1--0 - 2-------2 - 1-0 - 1-
SZOLNOKI MÁV FC
-2 - 0---0 - 0--1 - 00 - 42 - 1-----1 - 23 - 2-
VÁC FC
4 - 2---------0 - 13 - 30 - 12 - 21 - 01 - 0---
KISVÁRDA MASTER GOOD
-0 - 2---3 - 0---1 - 3-2 - 2-3 - 0---1 - 0-
ZTE FC
-2 - 24 - 10 - 12 - 0-3 - 1---------3 - 2-0 - 3

Meccsek

CEGLÉDI VSE

2016. 07. 31. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 07. 31. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2016. 08. 07. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2016. 08. 07. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
CEGLÉDI VSE
2016. 08. 10. 17:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 08. 10. 17:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
CIGÁND SE
2016. 08. 14. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 08. 14. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
CEGLÉDI VSE
2016. 08. 21. 17:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 08. 21. 17:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
VÁC FC
2016. 08. 24. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 08. 24. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
FÉLBESZAKADT
CEGLÉDI VSE
2016. 09. 01. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 09. 01. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
CEGLÉDI VSE
2016. 08. 28. 17:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 08. 28. 17:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 09. 11. 18:00
Siófok Városi Stadion
2016. 09. 11. 18:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
CEGLÉDI VSE
2016. 09. 14. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 09. 14. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2016. 09. 18. 16:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 09. 18. 16:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
CEGLÉDI VSE
2016. 09. 25. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 09. 25. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2016. 10. 02. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 10. 02. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2016. 10. 16. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2016. 10. 16. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
CEGLÉDI VSE
2016. 10. 22. 14:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 10. 22. 14:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
BUDAÖRS
2016. 10. 30. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2016. 10. 30. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
CEGLÉDI VSE
2016. 11. 06. 13:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 11. 06. 13:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
SZOLNOKI MÁV FC
2016. 11. 20. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 11. 20. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
CEGLÉDI VSE
2016. 11. 27. 13:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 11. 27. 13:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
KISVÁRDA MASTER GOOD
2016. 12. 04. 15:00
Soproni Városi Stadion
2016. 12. 04. 15:00
Soproni Városi Stadion
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
CEGLÉDI VSE
2016. 12. 11. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2016. 12. 11. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
CEGLÉDI VSE
2017. 02. 19. 14:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 02. 19. 14:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
SZEOL SC
2017. 02. 26. 14:00
Cigánd Városi Stadion
2017. 02. 26. 14:00
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
CEGLÉDI VSE
2017. 03. 05. 14:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 03. 05. 14:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2017. 03. 12. 14:30
Dunaújvárosi Stadion
2017. 03. 12. 14:30
Dunaújvárosi Stadion
VÁC FC
CEGLÉDI VSE
2017. 03. 16. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 03. 16. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
ZTE FC
2017. 03. 19. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
2017. 03. 19. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
CEGLÉDI VSE
2017. 04. 02. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 04. 02. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
BFC SIÓFOK
2017. 04. 09. 16:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2017. 04. 09. 16:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
CEGLÉDI VSE
2017. 04. 12. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 04. 12. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
DOROGI FC
2017. 04. 16. 16:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2017. 04. 16. 16:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
CEGLÉDI VSE
2017. 04. 23. 17:00
Kozármislenyi Stadion
2017. 04. 23. 17:00
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
CEGLÉDI VSE
2017. 04. 30. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 04. 30. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2017. 05. 03. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 05. 03. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
CEGLÉDI VSE
2017. 05. 07. 17:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 05. 07. 17:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
SOROKSÁR SC
2017. 05. 14. 18:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2017. 05. 14. 18:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
CEGLÉDI VSE
2017. 05. 21. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 05. 21. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 05. 28. 18:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2017. 05. 28. 18:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD
CEGLÉDI VSE
2017. 06. 04. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 06. 04. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
SWIETELSKY-SOPRONI VSE

BUDAÖRS

2016. 07. 31. 16:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 07. 31. 16:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
KISVÁRDA MASTER GOOD
2016. 08. 07. 19:00
Soproni Városi Stadion
2016. 08. 07. 19:00
Soproni Városi Stadion
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
BUDAÖRS
2016. 08. 10. 17:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 08. 10. 17:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2016. 08. 14. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2016. 08. 14. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
BUDAÖRS
2016. 08. 21. 17:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 08. 21. 17:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
CIGÁND SE
2016. 08. 24. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 08. 24. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
BUDAÖRS
2016. 08. 28. 17:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 08. 28. 17:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
VÁC FC
2016. 09. 11. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 09. 11. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BUDAÖRS
2016. 09. 14. 16:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 09. 14. 16:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 09. 18. 18:00
Siófok Városi Stadion
2016. 09. 18. 18:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
BUDAÖRS
2016. 09. 25. 16:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 09. 25. 16:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2016. 10. 02. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 10. 02. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BUDAÖRS
2016. 10. 16. 14:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 10. 16. 14:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2016. 10. 22. 14:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 10. 22. 14:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
BUDAÖRS
2016. 10. 30. 13:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 10. 30. 13:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2016. 11. 06. 13:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 11. 06. 13:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2016. 11. 20. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2016. 11. 20. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
BUDAÖRS
2016. 11. 27. 13:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 11. 27. 13:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
SZOLNOKI MÁV FC
2016. 12. 04. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 12. 04. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
BUDAÖRS
2016. 12. 11. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2016. 12. 11. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD
BUDAÖRS
2017. 02. 19. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 02. 19. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
2017. 02. 26. 16:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2017. 02. 26. 16:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
BUDAÖRS
2017. 03. 05. 14:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 03. 05. 14:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
SZEOL SC
2017. 03. 12. 14:30
Cigánd Városi Stadion
2017. 03. 12. 14:30
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
BUDAÖRS
2017. 03. 16. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 03. 16. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2017. 03. 19. 15:00
Dunaújvárosi Stadion
2017. 03. 19. 15:00
Dunaújvárosi Stadion
VÁC FC
BUDAÖRS
2017. 04. 02. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 04. 02. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
ZTE FC
2017. 04. 09. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
2017. 04. 09. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BUDAÖRS
2017. 04. 12. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 04. 12. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
BFC SIÓFOK
2017. 04. 16. 16:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2017. 04. 16. 16:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BUDAÖRS
2017. 04. 23. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 04. 23. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
DOROGI FC
2017. 04. 30. 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2017. 04. 30. 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
BUDAÖRS
2017. 05. 03. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 05. 03. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
CEGLÉDI VSE
2017. 05. 07. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2017. 05. 07. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
BUDAÖRS
2017. 05. 14. 17:30
Kozármislenyi Stadion
2017. 05. 14. 17:30
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
BUDAÖRS
2017. 05. 21. 16:45
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 05. 21. 16:45
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
SOROKSÁR SC
2017. 05. 28. 18:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2017. 05. 28. 18:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
BUDAÖRS
2017. 06. 04. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 06. 04. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
PUSKÁS AKADÉMIA FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom