Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 17. forduló

2016.11.20 - 16:00

Felcsút, Puskás Akadémia Pancho Aréna

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
BERGER JÓZSEF
Tartalékjátékvezető
ANTAL PÉTER
Asszisztensek
SZVETNYIK BENCE, SEBESTYÉN LÁSZLÓ
PUSKÁS AKADÉMIA FC
CEGLÉDI VSE
90'
45'

Gólok

LENCSE LÁSZLÓ

4'

1 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 17 10 3 4 22 15 7 33
2 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 17 9 5 3 34 18 16 32
3 KISVÁRDA MASTER GOOD KISVÁRDA MASTER GOOD 17 9 5 3 27 13 14 32
4 ZTE FC ZTE FC 17 8 6 3 29 20 9 30
5 PUSKÁS AKADÉMIA FC PUSKÁS AKADÉMIA FC 17 8 6 3 30 26 4 30
6 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 17 9 2 6 24 14 10 29
7 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 17 8 3 6 25 17 8 27
8 SZEGED 2011-GROSICS AKAD. SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 17 7 5 5 23 12 11 26
9 VÁC FC VÁC FC 17 7 4 6 20 17 3 25
10 SWIETELSKY-SOPRONI VSE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 17 6 6 5 20 19 1 24
11 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 17 7 2 8 22 23 -1 23
12 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 17 5 8 4 21 24 -3 23
13 DOROGI FC DOROGI FC 17 6 4 7 18 20 -2 22
14 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  17 6 4 7 17 23 -6 22
15 SZOLNOKI MÁV FC SZOLNOKI MÁV FC 17 6 3 8 20 25 -5 21
16 HR-RENT KOZÁRMISLENY HR-RENT KOZÁRMISLENY 17 5 4 8 16 19 -3 19
17 BUDAÖRS BUDAÖRS 17 5 1 11 9 27 -18 16
18 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 17 4 2 11 22 30 -8 14
19 CIGÁND SE CIGÁND SE 17 3 4 10 11 26 -15 10 (-3 pont)
20 SZEOL SC SZEOL SC 17 3 1 13 8 30 -22 10
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZEOL SC PUSKÁS AKADÉMIA FC 8 6 2 0 10 3 7 20 9 4 4 1 9 7 2 16 17 10 6 1 19 10 9 36
2 SZEOL SC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 8 2 4 2 5 3 2 10 9 6 2 1 8 2 6 20 17 8 6 3 13 5 8 30
3 SZEOL SC SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 9 4 5 0 6 2 4 17 8 3 4 1 9 1 8 13 17 7 9 1 15 3 12 30
4 SZEOL SC KISVÁRDA MASTER GOOD 8 4 1 3 6 5 1 13 9 4 4 1 7 2 5 16 17 8 5 4 13 7 6 29
5 SZEOL SC SOROKSÁR SC 9 3 6 0 13 5 8 15 8 4 2 2 6 4 2 14 17 7 8 2 19 9 10 29
6 SZEOL SC ZTE FC 8 5 2 1 9 4 5 17 9 2 6 1 7 6 1 12 17 7 8 2 16 10 6 29
7 SZEOL SC BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 9 3 5 1 5 2 3 14 8 3 3 2 5 5 0 12 17 6 8 3 10 7 3 26
8 SZEOL SC SZOLNOKI MÁV FC 9 3 4 2 4 2 2 13 8 3 2 3 6 7 -1 11 17 6 6 5 10 9 1 24
9 SZEOL SC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 8 2 4 2 6 3 3 10 9 3 5 1 4 1 3 14 17 5 9 3 10 4 6 24
10 SZEOL SC VÁC FC 8 2 5 1 5 3 2 11 9 2 4 3 2 3 -1 10 17 4 9 4 7 6 1 21
11 SZEOL SC CEGLÉDI VSE 9 5 1 3 7 4 3 16 8 0 3 5 2 8 -6 3 17 5 4 8 9 12 -3 19
12 SZEOL SC DOROGI FC 9 3 2 4 4 6 -2 11 8 1 4 3 4 7 -3 7 17 4 6 7 8 13 -5 18
13 SZEOL SC HR-RENT KOZÁRMISLENY 9 0 6 3 1 4 -3 6 8 3 3 2 4 2 2 12 17 3 9 5 5 6 -1 18
14 SZEOL SC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 9 3 3 3 3 3 0 12 8 0 4 4 1 8 -7 4 17 3 7 7 4 11 -7 16
15 SZEOL SC AQVITAL FC CSÁKVÁR 8 0 7 1 5 6 -1 7 9 2 3 4 4 7 -3 9 17 2 10 5 9 13 -4 16
16 SZEOL SC SWIETELSKY-SOPRONI VSE 8 2 4 2 6 7 -1 10 9 0 6 3 2 5 -3 6 17 2 10 5 8 12 -4 16
17 SZEOL SC BUDAÖRS 9 3 3 3 4 6 -2 12 8 0 3 5 1 8 -7 3 17 3 6 8 5 14 -9 15
18 SZEOL SC CIGÁND SE 8 2 3 3 3 8 -5 7 9 1 5 3 3 7 -4 7 17 3 8 6 6 15 -9 14
19 SZEOL SC BFC SIÓFOK 9 1 4 4 3 6 -3 7 8 1 3 4 5 9 -4 6 17 2 7 8 8 15 -7 13
20 SZEOL SC SZEOL SC 8 1 2 5 2 9 -7 5 9 1 3 5 2 8 -6 6 17 2 5 10 4 17 -13 11
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZEOL SC BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 9 6 1 2 10 5 5 19 8 4 2 2 12 10 2 14 17 10 3 4 22 15 7 33
2 SZEOL SC SOROKSÁR SC 9 5 2 2 24 10 14 17 8 4 3 1 10 8 2 15 17 9 5 3 34 18 16 32
3 SZEOL SC KISVÁRDA MASTER GOOD 8 4 2 2 12 8 4 14 9 5 3 1 15 5 10 18 17 9 5 3 27 13 14 32
4 SZEOL SC ZTE FC 8 5 1 2 16 11 5 16 9 3 5 1 13 9 4 14 17 8 6 3 29 20 9 30
5 SZEOL SC PUSKÁS AKADÉMIA FC 8 6 2 0 15 7 8 20 9 2 4 3 15 19 -4 10 17 8 6 3 30 26 4 30
6 SZEOL SC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 8 5 1 2 12 3 9 16 9 4 1 4 12 11 1 13 17 9 2 6 24 14 10 29
7 SZEOL SC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 8 3 2 3 10 9 1 11 9 5 1 3 15 8 7 16 17 8 3 6 25 17 8 27
8 SZEOL SC SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 9 3 4 2 8 7 1 13 8 4 1 3 15 5 10 13 17 7 5 5 23 12 11 26
9 SZEOL SC VÁC FC 8 4 2 2 14 10 4 14 9 3 2 4 6 7 -1 11 17 7 4 6 20 17 3 25
10 SZEOL SC SWIETELSKY-SOPRONI VSE 8 2 5 1 9 10 -1 11 9 4 1 4 11 9 2 13 17 6 6 5 20 19 1 24
11 SZEOL SC BFC SIÓFOK 9 5 1 3 13 9 4 16 8 2 1 5 9 14 -5 7 17 7 2 8 22 23 -1 23
12 SZEOL SC AQVITAL FC CSÁKVÁR 8 3 5 0 13 9 4 14 9 2 3 4 8 15 -7 9 17 5 8 4 21 24 -3 23
13 SZEOL SC DOROGI FC 9 5 0 4 12 12 0 15 8 1 4 3 6 8 -2 7 17 6 4 7 18 20 -2 22
14 SZEOL SC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 9 2 3 4 7 13 -6 9 8 4 1 3 10 10 0 13 17 6 4 7 17 23 -6 22
15 SZEOL SC SZOLNOKI MÁV FC 9 4 2 3 10 11 -1 14 8 2 1 5 10 14 -4 7 17 6 3 8 20 25 -5 21
16 SZEOL SC HR-RENT KOZÁRMISLENY 9 3 2 4 6 9 -3 11 8 2 2 4 10 10 0 8 17 5 4 8 16 19 -3 19
17 SZEOL SC BUDAÖRS 9 4 1 4 7 10 -3 13 8 1 0 7 2 17 -15 3 17 5 1 11 9 27 -18 16
18 SZEOL SC CEGLÉDI VSE 9 4 2 3 16 13 3 14 8 0 0 8 6 17 -11 0 17 4 2 11 22 30 -8 14
19 SZEOL SC CIGÁND SE 8 2 1 5 6 13 -7 5 9 1 3 5 5 13 -8 5 17 3 4 10 11 26 -15 10
20 SZEOL SC SZEOL SC 8 3 0 5 5 14 -9 9 9 0 1 8 3 16 -13 1 17 3 1 13 8 30 -22 10
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
-0 - 1-2 - 1-2 - 12 - 01 - 0---1 - 00 - 2-2 - 0---0 - 0
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
0 - 1---1 - 0---0 - 13 - 05 - 01 - 01 - 1---1 - 0--
BFC SIÓFOK
-0 - 22 - 04 - 2-0 - 2-4 - 12 - 1------0 - 11 - 00 - 0-
BUDAÖRS
0 - 11 - 0--3 - 0--2 - 10 - 21 - 0---0 - 4--0 - 00 - 2-
CEGLÉDI VSE
-3 - 0-3 - 01 - 1--2 - 23 - 23 - 5---0 - 2-0 - 11 - 0--
CIGÁND SE
2 - 1-------0 - 1-0 - 10 - 10 - 10 - 73 - 0-1 - 1--
DOROGI FC
---3 - 02 - 12 - 1-0 - 22 - 10 - 1-----1 - 01 - 21 - 4-
AQVITAL FC CSÁKVÁR
-3 - 1-2 - 12 - 11 - 11 - 1--------2 - 2-0 - 02 - 2
HR-RENT KOZÁRMISLENY
-0 - 2---0 - 1-1 - 10 - 0-2 - 12 - 1--1 - 0-0 - 10 - 2-
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
1 - 2--------0 - 12 - 11 - 10 - 11 - 13 - 1---2 - 1
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
1 - 3-1 - 0----0 - 00 - 4-0 - 21 - 21 - 12 - 0----1 - 1
PUSKÁS AKADÉMIA FC
--1 - 0-1 - 0-0 - 01 - 0---3 - 2--3 - 14 - 2--2 - 2
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
--1 - 11 - 0--0 - 02 - 2------1 - 12 - 1-1 - 11 - 4
SOROKSÁR SC
--6 - 15 - 02 - 0-1 - 15 - 0---3 - 30 - 3-1 - 0---1 - 2
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
1 - 1-1 - 0---1 - 01 - 20 - 0--2 - 2-1 - 21 - 0---0 - 0
SZEOL SC
-0 - 30 - 51 - 02 - 1--0 - 2-------2 - 1-0 - 10 - 1
SZOLNOKI MÁV FC
1 - 12 - 0---0 - 0--1 - 00 - 42 - 1---0 - 1-1 - 23 - 2-
VÁC FC
4 - 2------3 - 1--0 - 13 - 30 - 12 - 21 - 01 - 0---
KISVÁRDA MASTER GOOD
-0 - 2---3 - 0---1 - 31 - 12 - 2-3 - 01 - 0--1 - 0-
ZTE FC
-2 - 24 - 10 - 12 - 02 - 13 - 1---------3 - 2-0 - 3

Meccsek

PUSKÁS AKADÉMIA FC

2016. 07. 31. 18:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2016. 07. 31. 18:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 08. 07. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 08. 07. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
SZOLNOKI MÁV FC
2016. 08. 10. 19:00
PMFC Stadion
2016. 08. 10. 19:00
PMFC Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 08. 14. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2016. 08. 14. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 08. 19. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 08. 19. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
2016. 08. 24. 16:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2016. 08. 24. 16:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 08. 28. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 08. 28. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
SZEOL SC
2016. 09. 11. 16:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
2016. 09. 11. 16:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
CIGÁND SE
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 09. 14. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 09. 14. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2016. 09. 18. 16:00
Dunaújvárosi Stadion
2016. 09. 18. 16:00
Dunaújvárosi Stadion
VÁC FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 09. 25. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 09. 25. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
ZTE FC
2016. 10. 02. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
2016. 10. 02. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 10. 16. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 10. 16. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
BFC SIÓFOK
2016. 10. 22. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2016. 10. 22. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 10. 30. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 10. 30. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
DOROGI FC
2016. 11. 06. 13:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2016. 11. 06. 13:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 11. 20. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 11. 20. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
CEGLÉDI VSE
2016. 11. 27. 16:45
Balmazújvárosi Városi Stadion
2016. 11. 27. 16:45
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 12. 04. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 12. 04. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
BUDAÖRS
2016. 12. 11. 13:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 12. 11. 13:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
SOROKSÁR SC
2017. 02. 19. 14:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2017. 02. 19. 14:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 02. 26. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 02. 26. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2017. 03. 05. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 03. 05. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
KISVÁRDA MASTER GOOD
2017. 03. 12. 17:00
Soproni Városi Stadion
2017. 03. 12. 17:00
Soproni Városi Stadion
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 03. 16. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 03. 16. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2017. 03. 19. 15:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2017. 03. 19. 15:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 04. 02. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 04. 02. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
CIGÁND SE
2017. 04. 09. 18:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2017. 04. 09. 18:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 04. 12. 15:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 04. 12. 15:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
VÁC FC
2017. 04. 16. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2017. 04. 16. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 04. 23. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 04. 23. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 04. 30. 19:00
Siófok Városi Stadion
2017. 04. 30. 19:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 05. 03. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 05. 03. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2017. 05. 07. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2017. 05. 07. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 05. 14. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 05. 14. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2017. 05. 21. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 05. 21. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 05. 28. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 05. 28. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2017. 06. 04. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 06. 04. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
PUSKÁS AKADÉMIA FC

CEGLÉDI VSE

2016. 07. 31. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 07. 31. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2016. 08. 07. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2016. 08. 07. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
CEGLÉDI VSE
2016. 08. 10. 17:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 08. 10. 17:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
CIGÁND SE
2016. 08. 14. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 08. 14. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
CEGLÉDI VSE
2016. 08. 21. 17:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 08. 21. 17:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
VÁC FC
2016. 08. 24. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 08. 24. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
FÉLBESZAKADT
CEGLÉDI VSE
2016. 09. 01. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 09. 01. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
CEGLÉDI VSE
2016. 08. 28. 17:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 08. 28. 17:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 09. 11. 18:00
Siófok Városi Stadion
2016. 09. 11. 18:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
CEGLÉDI VSE
2016. 09. 14. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 09. 14. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2016. 09. 18. 16:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 09. 18. 16:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
CEGLÉDI VSE
2016. 09. 25. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 09. 25. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2016. 10. 02. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 10. 02. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2016. 10. 16. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2016. 10. 16. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
CEGLÉDI VSE
2016. 10. 22. 14:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 10. 22. 14:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
BUDAÖRS
2016. 10. 30. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2016. 10. 30. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
CEGLÉDI VSE
2016. 11. 06. 13:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 11. 06. 13:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
SZOLNOKI MÁV FC
2016. 11. 20. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 11. 20. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
CEGLÉDI VSE
2016. 11. 27. 13:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 11. 27. 13:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
KISVÁRDA MASTER GOOD
2016. 12. 04. 15:00
Soproni Városi Stadion
2016. 12. 04. 15:00
Soproni Városi Stadion
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
CEGLÉDI VSE
2016. 12. 11. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2016. 12. 11. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
CEGLÉDI VSE
2017. 02. 19. 14:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 02. 19. 14:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
SZEOL SC
2017. 02. 26. 14:00
Cigánd Városi Stadion
2017. 02. 26. 14:00
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
CEGLÉDI VSE
2017. 03. 05. 14:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 03. 05. 14:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2017. 03. 12. 14:30
Dunaújvárosi Stadion
2017. 03. 12. 14:30
Dunaújvárosi Stadion
VÁC FC
CEGLÉDI VSE
2017. 03. 16. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 03. 16. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
ZTE FC
2017. 03. 19. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
2017. 03. 19. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
CEGLÉDI VSE
2017. 04. 02. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 04. 02. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
BFC SIÓFOK
2017. 04. 09. 16:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2017. 04. 09. 16:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
CEGLÉDI VSE
2017. 04. 12. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 04. 12. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
DOROGI FC
2017. 04. 16. 16:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2017. 04. 16. 16:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
CEGLÉDI VSE
2017. 04. 23. 17:00
Kozármislenyi Stadion
2017. 04. 23. 17:00
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
CEGLÉDI VSE
2017. 04. 30. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 04. 30. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2017. 05. 03. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 05. 03. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
CEGLÉDI VSE
2017. 05. 07. 17:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 05. 07. 17:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
SOROKSÁR SC
2017. 05. 14. 18:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2017. 05. 14. 18:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
CEGLÉDI VSE
2017. 05. 21. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 05. 21. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 05. 28. 18:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2017. 05. 28. 18:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD
CEGLÉDI VSE
2017. 06. 04. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 06. 04. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom