Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 2. forduló

2016.08.07 - 19:00

Felcsút, Puskás Akadémia Pancho Aréna

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
SZILASI SZABOLCS
Tartalékjátékvezető
GAÁL ÁKOS
Asszisztensek
TAKÁCS GÁBOR, MOHOS MILÁN
PUSKÁS AKADÉMIA FC
SZOLNOKI MÁV FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

2'

KOVÁCS OLIVÉR
MÁRKVÁRT DÁVID

4'

1 - 1

 

PEKÁR LÁSZLÓ

20'

2 - 1

 

PEKÁR LÁSZLÓ

50'

3 - 1

 

 

3 - 2

81'

TÓTH LÁSZLÓ
SÁNDOR GYÖRGY

84'

4 - 2

 

Csapatok

1 GŐCZE GERGŐ
2 HEFFLER TIBOR
3 FORRÓ GYULA
4 FÉNYES SZABOLCS
5 LIPCSEI ÁDÁM
6 ZSIDAI LÁSZLÓ
7 15 PEKÁR LÁSZLÓ SZABÓ BENCE 89'20'50'
8 SÁNDOR GYÖRGY 84'
9 16 TISCHLER PATRIK MAKRAI GÁBOR 65'
10 MÁRKVÁRT DÁVID 4'
11 17 ÓVÁRI ZSOLT LEVENTE GAJDOS ZSOLT 65'41'
CSERÉK
23 POGACSICS KRISZTIÁN
12 TAR ZSOLT
13 TÓTH BENCE
14 MOLNÁR CSABA
15 7 SZABÓ BENCE PEKÁR LÁSZLÓ 89'
16 9 MAKRAI GÁBOR TISCHLER PATRIK 65'
17 11 GAJDOS ZSOLT ÓVÁRI ZSOLT LEVENTE 65'
VEZETŐEDZŐ
SZIJJÁRTÓ ISTVÁN
STÁBTAGOK
DISZTL PÉTER - egyéb (nem választható ki, lejárt poszt)
BOGNÁR GYÖRGY - Erőnléti edző
KISS ISTVÁN - Masszőr
PETŐ ZOLTÁN - Technikai vezető
KOVÁCS LÁSZLÓ - Orvos
FESZTHAMMER RÉKA - Fizioterapeuta (gyógytornász, rehabilitációs edző)
HAJNAL IMRE ZSOLT - Masszőr

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SZEGED 2011-GROSICS AKAD. SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 2 2 0 0 8 0 8 6
2 KISVÁRDA MASTER GOOD KISVÁRDA MASTER GOOD 2 2 0 0 5 0 5 6
3 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 2 2 0 0 2 0 2 6
4 PUSKÁS AKADÉMIA FC PUSKÁS AKADÉMIA FC 2 1 1 0 7 5 2 4
5 DOROGI FC DOROGI FC 2 1 1 0 3 2 1 4
6 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 2 1 1 0 2 1 1 4
7 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  2 1 1 0 1 0 1 4
8 ZTE FC ZTE FC 2 1 0 1 5 3 2 3
9 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 2 1 0 1 4 2 2 3
10 SZEOL SC SZEOL SC 2 1 0 1 2 2 0 3
11 SWIETELSKY-SOPRONI VSE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 2 1 0 1 1 1 0 3
12 SZOLNOKI MÁV FC SZOLNOKI MÁV FC 2 1 0 1 3 4 -1 3
13 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 2 1 0 1 2 4 -2 3
14 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 2 0 2 0 1 1 0 2
15 HR-RENT KOZÁRMISLENY HR-RENT KOZÁRMISLENY 2 0 1 1 0 1 -1 1
16 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 2 0 1 1 3 6 -3 1
17 VÁC FC VÁC FC 2 0 0 2 0 2 -2 0
18 BUDAÖRS BUDAÖRS 2 0 0 2 0 3 -3 0
19 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 2 0 0 2 0 4 -4 0
20 CIGÁND SE CIGÁND SE 2 0 0 2 1 9 -8 -1 (-1 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CIGÁND SE SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 5 0 5 3 2 2 0 0 6 0 6 6
2 CIGÁND SE KISVÁRDA MASTER GOOD 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 3 0 3 6
3 CIGÁND SE ZTE FC 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 4 2 2 4
4 CIGÁND SE PUSKÁS AKADÉMIA FC 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 1 0 4 3 1 4
5 CIGÁND SE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 1 0 1 4
6 CIGÁND SE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 1 0 1 4
7 CIGÁND SE CEGLÉDI VSE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 1 1 0 3
8 CIGÁND SE SZEOL SC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 1 1 0 3
9 CIGÁND SE DOROGI FC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 2 2 0 2
10 CIGÁND SE AQVITAL FC CSÁKVÁR 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2
11 CIGÁND SE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2
12 CIGÁND SE HR-RENT KOZÁRMISLENY 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 0 0 0 2
13 CIGÁND SE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 0 0 0 2
14 CIGÁND SE VÁC FC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 0 0 0 2
15 CIGÁND SE SOROKSÁR SC 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 2 3 -1 1
16 CIGÁND SE SZOLNOKI MÁV FC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 1 1 1 2 -1 1
17 CIGÁND SE BFC SIÓFOK 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 1 1 1 3 -2 1
18 CIGÁND SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 0 2 -2 0
19 CIGÁND SE BUDAÖRS 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 0 3 -3 0
20 CIGÁND SE CIGÁND SE 1 0 0 1 0 5 -5 -1 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 6 -5 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CIGÁND SE SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 7 0 7 3 2 2 0 0 8 0 8 6
2 CIGÁND SE KISVÁRDA MASTER GOOD 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 5 0 5 6
3 CIGÁND SE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 2 0 2 6
4 CIGÁND SE PUSKÁS AKADÉMIA FC 1 1 0 0 4 2 2 3 1 0 1 0 3 3 0 1 2 1 1 0 7 5 2 4
5 CIGÁND SE DOROGI FC 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 3 2 1 4
6 CIGÁND SE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 2 1 1 4
7 CIGÁND SE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 1 0 1 4
8 CIGÁND SE ZTE FC 1 1 0 0 4 1 3 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 5 3 2 3
9 CIGÁND SE CEGLÉDI VSE 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 4 2 2 3
10 CIGÁND SE SZEOL SC 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 2 2 0 3
11 CIGÁND SE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 1 1 0 3
12 CIGÁND SE SZOLNOKI MÁV FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 2 4 -2 0 2 1 0 1 3 4 -1 3
13 CIGÁND SE BFC SIÓFOK 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 1 0 1 2 4 -2 3
14 CIGÁND SE AQVITAL FC CSÁKVÁR 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2
15 CIGÁND SE HR-RENT KOZÁRMISLENY 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 0 1 -1 1
16 CIGÁND SE SOROKSÁR SC 1 0 1 0 3 3 0 1 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 1 1 3 6 -3 1
17 CIGÁND SE VÁC FC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 0 2 -2 0
18 CIGÁND SE BUDAÖRS 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 0 3 -3 0
19 CIGÁND SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 0 2 0 4 -4 0
20 CIGÁND SE CIGÁND SE 1 0 0 1 0 7 -7 -1 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 1 9 -8 -1
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
-----------1 - 0-------
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
0 - 1------------------
BFC SIÓFOK
----------------1 - 0--
BUDAÖRS
-----------------0 - 2-
CEGLÉDI VSE
-3 - 0-----------------
CIGÁND SE
-------------0 - 7-----
DOROGI FC
-----2 - 1-------------
AQVITAL FC CSÁKVÁR
------1 - 1------------
HR-RENT KOZÁRMISLENY
--------0 - 0----------
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
------------------2 - 1
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
-------0 - 0-----------
PUSKÁS AKADÉMIA FC
---------------4 - 2---
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
---1 - 0---------------
SOROKSÁR SC
-----------3 - 3-------
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
--------------1 - 0----
SZEOL SC
----2 - 1--------------
SZOLNOKI MÁV FC
--------1 - 0----------
VÁC FC
----------0 - 1--------
KISVÁRDA MASTER GOOD
-------------3 - 0-----
ZTE FC
--4 - 1----------------

Meccsek

PUSKÁS AKADÉMIA FC

2016. 07. 31. 18:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2016. 07. 31. 18:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 08. 07. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 08. 07. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
SZOLNOKI MÁV FC
2016. 08. 10. 19:00
PMFC Stadion
2016. 08. 10. 19:00
PMFC Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 08. 14. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2016. 08. 14. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 08. 19. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 08. 19. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
2016. 08. 24. 16:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2016. 08. 24. 16:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 08. 28. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 08. 28. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
SZEOL SC
2016. 09. 11. 16:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
2016. 09. 11. 16:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
CIGÁND SE
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 09. 14. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 09. 14. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2016. 09. 18. 16:00
Dunaújvárosi Stadion
2016. 09. 18. 16:00
Dunaújvárosi Stadion
VÁC FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 09. 25. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 09. 25. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
ZTE FC
2016. 10. 02. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
2016. 10. 02. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 10. 16. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 10. 16. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
BFC SIÓFOK
2016. 10. 22. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2016. 10. 22. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 10. 30. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 10. 30. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
DOROGI FC
2016. 11. 06. 13:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2016. 11. 06. 13:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 11. 20. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 11. 20. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
CEGLÉDI VSE
2016. 11. 27. 16:45
Balmazújvárosi Városi Stadion
2016. 11. 27. 16:45
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 12. 04. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 12. 04. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
BUDAÖRS
2016. 12. 11. 13:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 12. 11. 13:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
SOROKSÁR SC
2017. 02. 19. 14:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2017. 02. 19. 14:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 02. 26. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 02. 26. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2017. 03. 05. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 03. 05. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
KISVÁRDA MASTER GOOD
2017. 03. 12. 17:00
Soproni Városi Stadion
2017. 03. 12. 17:00
Soproni Városi Stadion
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 03. 16. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 03. 16. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2017. 03. 19. 15:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2017. 03. 19. 15:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 04. 02. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 04. 02. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
CIGÁND SE
2017. 04. 09. 18:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2017. 04. 09. 18:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 04. 12. 15:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 04. 12. 15:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
VÁC FC
2017. 04. 16. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2017. 04. 16. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 04. 23. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 04. 23. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 04. 30. 19:00
Siófok Városi Stadion
2017. 04. 30. 19:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 05. 03. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 05. 03. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2017. 05. 07. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2017. 05. 07. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 05. 14. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 05. 14. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2017. 05. 21. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 05. 21. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 05. 28. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 05. 28. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2017. 06. 04. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 06. 04. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
PUSKÁS AKADÉMIA FC

SZOLNOKI MÁV FC

2016. 07. 31. 19:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2016. 07. 31. 19:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2016. 08. 07. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 08. 07. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
SZOLNOKI MÁV FC
2016. 08. 10. 19:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2016. 08. 10. 19:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
KISVÁRDA MASTER GOOD
2016. 08. 14. 19:00
Soproni Városi Stadion
2016. 08. 14. 19:00
Soproni Városi Stadion
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
SZOLNOKI MÁV FC
2016. 08. 21. 19:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2016. 08. 21. 19:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2016. 08. 24. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2016. 08. 24. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
SZOLNOKI MÁV FC
2016. 08. 28. 19:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2016. 08. 28. 19:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
CIGÁND SE
2016. 09. 11. 16:45
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 09. 11. 16:45
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
SZOLNOKI MÁV FC
2016. 09. 14. 18:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2016. 09. 14. 18:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
VÁC FC
2016. 09. 18. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 09. 18. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
SZOLNOKI MÁV FC
2016. 09. 25. 18:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2016. 09. 25. 18:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 10. 02. 17:00
Siófok Városi Stadion
2016. 10. 02. 17:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
SZOLNOKI MÁV FC
2016. 10. 16. 17:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2016. 10. 16. 17:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2016. 10. 22. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 10. 22. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
SZOLNOKI MÁV FC
2016. 10. 30. 17:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2016. 10. 30. 17:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2016. 11. 06. 13:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 11. 06. 13:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
SZOLNOKI MÁV FC
2016. 11. 20. 13:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2016. 11. 20. 13:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2016. 11. 27. 13:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 11. 27. 13:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
SZOLNOKI MÁV FC
2016. 12. 04. 13:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2016. 12. 04. 13:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
SOROKSÁR SC
2016. 12. 11. 15:00
PMFC Stadion
2016. 12. 11. 15:00
PMFC Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
SZOLNOKI MÁV FC
2017. 02. 19. 14:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2017. 02. 19. 14:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 03. 24. 14:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2017. 03. 24. 14:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD
SZOLNOKI MÁV FC
2017. 03. 05. 14:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2017. 03. 05. 14:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
2017. 03. 12. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2017. 03. 12. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
SZOLNOKI MÁV FC
2017. 03. 16. 15:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2017. 03. 16. 15:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
SZEOL SC
2017. 03. 19. 15:00
Cigánd Városi Stadion
2017. 03. 19. 15:00
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
SZOLNOKI MÁV FC
2017. 04. 02. 16:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2017. 04. 02. 16:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2017. 04. 09. 16:30
Dunaújvárosi Stadion
2017. 04. 09. 16:30
Dunaújvárosi Stadion
VÁC FC
SZOLNOKI MÁV FC
2017. 04. 12. 16:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2017. 04. 12. 16:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
ZTE FC
2017. 04. 16. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
2017. 04. 16. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
SZOLNOKI MÁV FC
2017. 04. 23. 16:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2017. 04. 23. 16:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
BFC SIÓFOK
2017. 04. 30. 17:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2017. 04. 30. 17:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
SZOLNOKI MÁV FC
2017. 05. 03. 18:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2017. 05. 03. 18:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
DOROGI FC
2017. 05. 07. 17:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2017. 05. 07. 17:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
SZOLNOKI MÁV FC
2017. 05. 14. 18:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2017. 05. 14. 18:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
CEGLÉDI VSE
2017. 05. 21. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2017. 05. 21. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
SZOLNOKI MÁV FC
2017. 05. 28. 18:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2017. 05. 28. 18:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
BUDAÖRS
2017. 06. 04. 18:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2017. 06. 04. 18:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
SZOLNOKI MÁV FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom