Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 20. forduló

2016.12.11 - 15:00

Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Városi Stadion (ZTE Aréna)

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
KOVÁCS GERGELY
Tartalékjátékvezető
BARNA GÁBOR
Asszisztensek
KIS ZOLTÁN, ARADI JÓZSEF
ZTE FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

37'

SCHMATOVICH GÁBOR

 

0 - 2

52'

BARTOS JULIÁN

 

0 - 3

54'

BARTOS JULIÁN

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PUSKÁS AKADÉMIA FC PUSKÁS AKADÉMIA FC 20 11 6 3 37 28 9 39
2 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 20 11 5 4 37 20 17 38
3 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 20 11 4 5 24 17 7 37
4 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 20 11 3 6 30 16 14 36
5 KISVÁRDA MASTER GOOD KISVÁRDA MASTER GOOD 20 10 5 5 30 18 12 35
6 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 20 10 4 6 33 19 14 34
7 VÁC FC VÁC FC 20 9 5 6 24 19 5 32
8 SZEGED 2011-GROSICS AKAD. SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 20 8 6 6 27 15 12 30
9 ZTE FC ZTE FC 20 8 6 6 31 27 4 30
10 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  20 8 5 7 25 23 2 29
11 SWIETELSKY-SOPRONI VSE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 20 7 8 5 24 22 2 29
12 SZOLNOKI MÁV FC SZOLNOKI MÁV FC 20 8 3 9 25 28 -3 27
13 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 20 6 9 5 25 28 -3 27
14 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 20 7 2 11 22 29 -7 23
15 DOROGI FC DOROGI FC 20 6 5 9 19 24 -5 23
16 HR-RENT KOZÁRMISLENY HR-RENT KOZÁRMISLENY 20 6 4 10 19 25 -6 22
17 BUDAÖRS BUDAÖRS 20 6 1 13 15 34 -19 19
18 CIGÁND SE CIGÁND SE 20 5 4 11 14 33 -19 16 (-3 pont)
19 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 20 4 3 13 26 37 -11 15
20 SZEOL SC SZEOL SC 20 3 2 15 10 35 -25 11
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZEOL SC PUSKÁS AKADÉMIA FC 10 8 2 0 14 3 11 26 10 5 4 1 10 7 3 19 20 13 6 1 24 10 14 45
2 SZEOL SC SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 10 5 5 0 7 2 5 20 10 4 5 1 11 2 9 17 20 9 10 1 18 4 14 37
3 SZEOL SC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 9 3 4 2 6 3 3 13 11 7 2 2 9 3 6 23 20 10 6 4 15 6 9 36
4 SZEOL SC SOROKSÁR SC 10 4 6 0 14 5 9 18 10 4 3 3 6 5 1 15 20 8 9 3 20 10 10 33
5 SZEOL SC KISVÁRDA MASTER GOOD 10 4 1 5 6 8 -2 13 10 5 4 1 8 2 6 19 20 9 5 6 14 10 4 32
6 SZEOL SC ZTE FC 10 5 3 2 9 5 4 18 10 2 7 1 7 6 1 13 20 7 10 3 16 11 5 31
7 SZEOL SC BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 10 3 5 2 5 3 2 14 10 4 4 2 7 6 1 16 20 7 9 4 12 9 3 30
8 SZEOL SC SZOLNOKI MÁV FC 10 3 5 2 4 2 2 14 10 4 3 3 8 8 0 15 20 7 8 5 12 10 2 29
9 SZEOL SC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 10 2 5 3 6 5 1 11 10 4 5 1 6 1 5 17 20 6 10 4 12 6 6 28
10 SZEOL SC VÁC FC 10 4 5 1 7 3 4 17 10 2 5 3 2 3 -1 11 20 6 10 4 9 6 3 28
11 SZEOL SC CEGLÉDI VSE 10 5 1 4 7 5 2 16 10 1 3 6 4 9 -5 6 20 6 4 10 11 14 -3 22
12 SZEOL SC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 10 3 4 3 3 3 0 13 10 1 5 4 4 8 -4 8 20 4 9 7 7 11 -4 21
13 SZEOL SC CIGÁND SE 10 3 3 4 4 11 -7 10 10 2 5 3 5 7 -2 10 20 5 8 7 9 18 -9 20
14 SZEOL SC HR-RENT KOZÁRMISLENY 11 0 8 3 2 5 -3 8 9 3 3 3 4 3 1 12 20 3 11 6 6 8 -2 20
15 SZEOL SC AQVITAL FC CSÁKVÁR 10 1 8 1 7 6 1 11 10 2 3 5 4 8 -4 9 20 3 11 6 11 14 -3 20
16 SZEOL SC SWIETELSKY-SOPRONI VSE 10 3 5 2 8 8 0 14 10 0 6 4 2 6 -4 6 20 3 11 6 10 14 -4 20
17 SZEOL SC DOROGI FC 10 3 2 5 4 8 -4 11 10 1 5 4 4 8 -4 8 20 4 7 9 8 16 -8 19
18 SZEOL SC BUDAÖRS 10 3 3 4 4 7 -3 12 10 1 3 6 3 11 -8 6 20 4 6 10 7 18 -11 18
19 SZEOL SC BFC SIÓFOK 10 1 4 5 3 8 -5 7 10 1 3 6 5 12 -7 6 20 2 7 11 8 20 -12 13
20 SZEOL SC SZEOL SC 10 1 3 6 3 11 -8 6 10 1 4 5 2 8 -6 7 20 2 7 11 5 19 -14 13
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZEOL SC PUSKÁS AKADÉMIA FC 10 8 2 0 21 9 12 26 10 3 4 3 16 19 -3 13 20 11 6 3 37 28 9 39
2 SZEOL SC SOROKSÁR SC 10 6 2 2 26 10 16 20 10 5 3 2 11 10 1 18 20 11 5 4 37 20 17 38
3 SZEOL SC BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 10 6 1 3 10 6 4 19 10 5 3 2 14 11 3 18 20 11 4 5 24 17 7 37
4 SZEOL SC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 10 6 2 2 16 5 11 20 10 5 1 4 14 11 3 16 20 11 3 6 30 16 14 36
5 SZEOL SC KISVÁRDA MASTER GOOD 10 4 2 4 13 12 1 14 10 6 3 1 17 6 11 21 20 10 5 5 30 18 12 35
6 SZEOL SC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 9 4 2 3 14 10 4 14 11 6 2 3 19 9 10 20 20 10 4 6 33 19 14 34
7 SZEOL SC VÁC FC 10 5 3 2 16 11 5 18 10 4 2 4 8 8 0 14 20 9 5 6 24 19 5 32
8 SZEOL SC SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 10 3 4 3 9 9 0 13 10 5 2 3 18 6 12 17 20 8 6 6 27 15 12 30
9 SZEOL SC ZTE FC 10 5 1 4 17 16 1 16 10 3 5 2 14 11 3 14 20 8 6 6 31 27 4 30
10 SZEOL SC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 10 3 3 4 8 13 -5 12 10 5 2 3 17 10 7 17 20 8 5 7 25 23 2 29
11 SZEOL SC SWIETELSKY-SOPRONI VSE 10 2 7 1 11 12 -1 13 10 5 1 4 13 10 3 16 20 7 8 5 24 22 2 29
12 SZEOL SC SZOLNOKI MÁV FC 10 4 2 4 10 12 -2 14 10 4 1 5 15 16 -1 13 20 8 3 9 25 28 -3 27
13 SZEOL SC AQVITAL FC CSÁKVÁR 10 4 6 0 16 9 7 18 10 2 3 5 9 19 -10 9 20 6 9 5 25 28 -3 27
14 SZEOL SC BFC SIÓFOK 10 5 1 4 13 11 2 16 10 2 1 7 9 18 -9 7 20 7 2 11 22 29 -7 23
15 SZEOL SC DOROGI FC 10 5 0 5 12 14 -2 15 10 1 5 4 7 10 -3 8 20 6 5 9 19 24 -5 23
16 SZEOL SC HR-RENT KOZÁRMISLENY 11 4 2 5 9 13 -4 14 9 2 2 5 10 12 -2 8 20 6 4 10 19 25 -6 22
17 SZEOL SC BUDAÖRS 10 4 1 5 8 12 -4 13 10 2 0 8 7 22 -15 6 20 6 1 13 15 34 -19 19
18 SZEOL SC CIGÁND SE 10 3 1 6 7 20 -13 8 10 2 3 5 7 13 -6 8 20 5 4 11 14 33 -19 16
19 SZEOL SC CEGLÉDI VSE 10 4 2 4 17 15 2 14 10 0 1 9 9 22 -13 1 20 4 3 13 26 37 -11 15
20 SZEOL SC SZEOL SC 10 3 1 6 7 18 -11 10 10 0 1 9 3 17 -14 1 20 3 2 15 10 35 -25 11
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
-0 - 1-2 - 1-2 - 12 - 01 - 0--0 - 11 - 00 - 2-2 - 0---0 - 0
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
0 - 1--4 - 21 - 0---0 - 13 - 05 - 01 - 01 - 10 - 0--1 - 0--
BFC SIÓFOK
-0 - 22 - 04 - 20 - 20 - 2-4 - 12 - 1------0 - 11 - 00 - 0-
BUDAÖRS
0 - 11 - 0--3 - 0--2 - 10 - 21 - 0---0 - 4-1 - 20 - 00 - 2-
CEGLÉDI VSE
-3 - 0-3 - 01 - 1--2 - 23 - 23 - 5---0 - 2-0 - 11 - 01 - 2-
CIGÁND SE
2 - 1----1 - 0--0 - 10 - 70 - 10 - 10 - 10 - 73 - 0-1 - 1--
DOROGI FC
-0 - 2-3 - 02 - 12 - 1-0 - 22 - 10 - 1-----1 - 01 - 21 - 4-
AQVITAL FC CSÁKVÁR
-3 - 13 - 02 - 12 - 11 - 11 - 1--0 - 0-----2 - 2-0 - 02 - 2
HR-RENT KOZÁRMISLENY
-0 - 2---0 - 1-1 - 10 - 0-2 - 12 - 1--1 - 01 - 30 - 10 - 22 - 1
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
1 - 2------4 - 1-0 - 12 - 11 - 10 - 11 - 13 - 1---2 - 1
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
1 - 3-1 - 0----0 - 00 - 4-0 - 21 - 21 - 12 - 01 - 0---1 - 1
PUSKÁS AKADÉMIA FC
--1 - 04 - 21 - 0-0 - 01 - 0---3 - 22 - 0-3 - 14 - 2--2 - 2
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
1 - 1-1 - 11 - 01 - 1-0 - 02 - 2------1 - 12 - 1-1 - 11 - 4
SOROKSÁR SC
--6 - 15 - 02 - 0-1 - 15 - 02 - 0--3 - 30 - 3-1 - 0---1 - 2
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
1 - 1-1 - 0---1 - 01 - 20 - 0--2 - 21 - 21 - 21 - 0---0 - 0
SZEOL SC
-0 - 30 - 51 - 02 - 1-1 - 10 - 2------1 - 32 - 1-0 - 10 - 1
SZOLNOKI MÁV FC
1 - 12 - 0---0 - 0--1 - 00 - 42 - 1--0 - 10 - 1-1 - 23 - 2-
VÁC FC
4 - 2-1 - 0----3 - 1-1 - 10 - 13 - 30 - 12 - 21 - 01 - 0---
KISVÁRDA MASTER GOOD
0 - 10 - 2-1 - 3-3 - 0---1 - 31 - 12 - 2-3 - 01 - 0--1 - 0-
ZTE FC
-2 - 24 - 10 - 12 - 02 - 13 - 1--0 - 3------3 - 21 - 20 - 3

Meccsek

ZTE FC

2016. 07. 31. 18:00
ALCUFER Stadion
2016. 07. 31. 18:00
ALCUFER Stadion
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
ZTE FC
2016. 08. 07. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 08. 07. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BFC SIÓFOK
2016. 08. 10. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2016. 08. 10. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
ZTE FC
2016. 08. 14. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 08. 14. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
DOROGI FC
2016. 08. 21. 17:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2016. 08. 21. 17:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
ZTE FC
2016. 08. 24. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 08. 24. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
FÉLBESZAKADT
CEGLÉDI VSE
2016. 09. 01. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 09. 01. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
CEGLÉDI VSE
2016. 08. 28. 18:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
2016. 08. 28. 18:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
ZTE FC
2016. 09. 11. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 09. 11. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BUDAÖRS
2016. 09. 14. 16:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2016. 09. 14. 16:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
ZTE FC
2016. 09. 18. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 09. 18. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
SZOLNOKI MÁV FC
2016. 09. 25. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 09. 25. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
ZTE FC
2016. 10. 02. 15:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 10. 02. 15:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
KISVÁRDA MASTER GOOD
2016. 10. 16. 17:00
Soproni Városi Stadion
2016. 10. 16. 17:00
Soproni Városi Stadion
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
ZTE FC
2016. 10. 22. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 10. 22. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2016. 10. 30. 13:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2016. 10. 30. 13:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
ZTE FC
2016. 11. 06. 16:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 11. 06. 16:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
CIGÁND SE
2016. 11. 20. 16:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 11. 20. 16:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
ZTE FC
2016. 11. 27. 16:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 11. 27. 16:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
VÁC FC
2016. 12. 04. 15:00
PMFC Stadion
2016. 12. 04. 15:00
PMFC Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
ZTE FC
2016. 12. 11. 15:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 12. 11. 15:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 02. 19. 14:00
Siófok Városi Stadion
2017. 02. 19. 14:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
ZTE FC
2017. 02. 26. 15:30
Zalaegerszegi Városi Stadion
2017. 02. 26. 15:30
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2017. 03. 05. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2017. 03. 05. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
ZTE FC
2017. 03. 12. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2017. 03. 12. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2017. 03. 16. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 03. 16. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
ZTE FC
2017. 03. 19. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2017. 03. 19. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2017. 04. 02. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 04. 02. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
ZTE FC
2017. 04. 09. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2017. 04. 09. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
SOROKSÁR SC
2017. 04. 12. 16:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2017. 04. 12. 16:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
ZTE FC
2017. 04. 16. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2017. 04. 16. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 04. 23. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2017. 04. 23. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD
ZTE FC
2017. 04. 30. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2017. 04. 30. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
2017. 05. 03. 18:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2017. 05. 03. 18:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
ZTE FC
2017. 05. 07. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2017. 05. 07. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
SZEOL SC
2017. 05. 14. 17:30
Cigánd Városi Stadion
2017. 05. 14. 17:30
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
ZTE FC
2017. 05. 21. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2017. 05. 21. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2017. 05. 28. 18:00
Dunaújvárosi Stadion
2017. 05. 28. 18:00
Dunaújvárosi Stadion
VÁC FC
ZTE FC
2017. 06. 04. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2017. 06. 04. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
HR-RENT KOZÁRMISLENY

CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR

2016. 07. 31. 18:00
ALCUFER Stadion
2016. 07. 31. 18:00
ALCUFER Stadion
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
ZTE FC
2016. 08. 07. 19:00
PMFC Stadion
2016. 08. 07. 19:00
PMFC Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 08. 10. 19:00
Siófok Városi Stadion
2016. 08. 10. 19:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 08. 14. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2016. 08. 14. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2016. 08. 21. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 08. 21. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 08. 24. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2016. 08. 24. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2016. 08. 28. 17:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 08. 28. 17:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 09. 11. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
2016. 09. 11. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2016. 09. 14. 16:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 09. 14. 16:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 09. 18. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
2016. 09. 18. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
SOROKSÁR SC
2016. 09. 25. 18:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2016. 09. 25. 18:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 10. 02. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
2016. 10. 02. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 10. 16. 14:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2016. 10. 16. 14:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 10. 22. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
2016. 10. 22. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
2016. 10. 30. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2016. 10. 30. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 11. 06. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
2016. 11. 06. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
SZEOL SC
2016. 11. 20. 13:00
Cigánd Városi Stadion
2016. 11. 20. 13:00
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 11. 27. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
2016. 11. 27. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2016. 12. 04. 13:00
Dunaújvárosi Stadion
2016. 12. 04. 13:00
Dunaújvárosi Stadion
VÁC FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 12. 11. 15:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 12. 11. 15:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 02. 19. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
2017. 02. 19. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2017. 02. 26. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
2017. 02. 26. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BFC SIÓFOK
2017. 03. 05. 14:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2017. 03. 05. 14:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 03. 12. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
2017. 03. 12. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
DOROGI FC
2017. 03. 16. 15:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2017. 03. 16. 15:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 03. 19. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
2017. 03. 19. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
CEGLÉDI VSE
2017. 04. 02. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2017. 04. 02. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 04. 09. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
2017. 04. 09. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BUDAÖRS
2017. 04. 12. 16:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2017. 04. 12. 16:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 04. 16. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
2017. 04. 16. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
SZOLNOKI MÁV FC
2017. 04. 23. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 04. 23. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 04. 30. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
2017. 04. 30. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
KISVÁRDA MASTER GOOD
2017. 05. 03. 18:00
Soproni Városi Stadion
2017. 05. 03. 18:00
Soproni Városi Stadion
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 05. 07. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2017. 05. 07. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2017. 05. 14. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2017. 05. 14. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 05. 21. 18:00
MTE-1904 Sporttelep
2017. 05. 21. 18:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
CIGÁND SE
2017. 05. 28. 18:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2017. 05. 28. 18:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 06. 04. 18:00
MTE-1904 Sporttelep
2017. 06. 04. 18:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
VÁC FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom