Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 23. forduló

2017.03.05 - 14:30

Dorog, Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
BERÉNYI TAMÁS
Tartalékjátékvezető
RADVÁNYI ÁDÁM
Asszisztensek
MÁYER GÁBOR, HOFBAUER ROLAND
DOROGI FC
ZTE FC
90'
45'

Gólok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 23 13 6 4 44 21 23 45
2 PUSKÁS AKADÉMIA FC PUSKÁS AKADÉMIA FC 23 13 6 4 40 29 11 45
3 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 23 13 4 6 27 18 9 43
4 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 23 12 4 7 32 22 10 40
5 KISVÁRDA MASTER GOOD KISVÁRDA MASTER GOOD 23 11 5 7 31 20 11 38
6 VÁC FC VÁC FC 23 11 5 7 28 21 7 38
7 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 23 11 4 8 35 22 13 37
8 SZEGED 2011-GROSICS AKAD. SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 23 10 7 6 31 15 16 37
9 ZTE FC ZTE FC 23 9 8 6 35 29 6 35
10 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  23 9 5 9 28 29 -1 32
11 SZOLNOKI MÁV FC SZOLNOKI MÁV FC 23 9 4 10 26 29 -3 31
12 SWIETELSKY-SOPRONI VSE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 23 7 10 6 25 24 1 31
13 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 23 8 3 12 25 32 -7 27
14 DOROGI FC DOROGI FC 23 7 6 10 22 27 -5 27
15 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 23 6 9 8 27 35 -8 27
16 BUDAÖRS BUDAÖRS 23 8 2 13 21 36 -15 26
17 HR-RENT KOZÁRMISLENY HR-RENT KOZÁRMISLENY 23 7 4 12 20 28 -8 25
18 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 23 6 3 14 29 39 -10 21
19 CIGÁND SE CIGÁND SE 23 5 5 13 15 37 -22 17 (-3 pont)
20 SZEOL SC SZEOL SC 23 4 2 17 12 40 -28 14
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZEOL SC PUSKÁS AKADÉMIA FC 12 9 3 0 16 3 13 30 11 5 4 2 10 8 2 19 23 14 7 2 26 11 15 49
2 SZEOL SC SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 12 5 7 0 7 2 5 22 11 5 5 1 12 2 10 20 23 10 12 1 19 4 15 42
3 SZEOL SC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 11 3 5 3 6 4 2 14 12 7 3 2 9 3 6 24 23 10 8 5 15 7 8 38
4 SZEOL SC SOROKSÁR SC 12 5 7 0 16 5 11 22 11 4 4 3 6 5 1 16 23 9 11 3 22 10 12 38
5 SZEOL SC KISVÁRDA MASTER GOOD 11 5 1 5 7 8 -1 16 12 5 6 1 8 2 6 21 23 10 7 6 15 10 5 37
6 SZEOL SC ZTE FC 11 6 3 2 10 5 5 21 12 2 8 2 7 7 0 14 23 8 11 4 17 12 5 35
7 SZEOL SC BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 12 3 7 2 5 3 2 16 11 5 4 2 8 6 2 19 23 8 11 4 13 9 4 35
8 SZEOL SC SZOLNOKI MÁV FC 12 4 6 2 5 2 3 18 11 4 3 4 8 9 -1 15 23 8 9 6 13 11 2 33
9 SZEOL SC VÁC FC 11 4 6 1 7 3 4 18 12 2 7 3 3 4 -1 13 23 6 13 4 10 7 3 31
10 SZEOL SC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 11 2 6 3 6 5 1 12 12 4 6 2 6 3 3 18 23 6 12 5 12 8 4 30
11 SZEOL SC CEGLÉDI VSE 12 5 3 4 7 5 2 18 11 2 3 6 5 9 -4 9 23 7 6 10 12 14 -2 27
12 SZEOL SC BUDAÖRS 12 4 4 4 5 7 -2 16 11 1 4 6 3 11 -8 7 23 5 8 10 8 18 -10 23
13 SZEOL SC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 12 3 6 3 4 4 0 15 11 1 5 5 4 9 -5 8 23 4 11 8 8 13 -5 23
14 SZEOL SC CIGÁND SE 11 3 3 5 4 12 -8 10 12 2 7 3 5 7 -2 12 23 5 10 8 9 19 -10 22
15 SZEOL SC DOROGI FC 12 3 4 5 5 9 -4 13 11 1 6 4 4 8 -4 9 23 4 10 9 9 17 -8 22
16 SZEOL SC AQVITAL FC CSÁKVÁR 11 1 8 2 7 7 0 11 12 2 5 5 5 9 -4 11 23 3 13 7 12 16 -4 22
17 SZEOL SC HR-RENT KOZÁRMISLENY 12 0 9 3 2 5 -3 9 11 3 4 4 4 5 -1 13 23 3 13 7 6 10 -4 22
18 SZEOL SC SWIETELSKY-SOPRONI VSE 11 3 6 2 8 8 0 15 12 0 7 5 2 7 -5 7 23 3 13 7 10 15 -5 22
19 SZEOL SC BFC SIÓFOK 11 2 4 5 4 8 -4 10 12 2 4 6 6 12 -6 10 23 4 8 11 10 20 -10 20
20 SZEOL SC SZEOL SC 11 1 3 7 3 12 -9 6 12 1 6 5 2 8 -6 9 23 2 9 12 5 20 -15 15
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZEOL SC SOROKSÁR SC 12 8 2 2 32 10 22 26 11 5 4 2 12 11 1 19 23 13 6 4 44 21 23 45
2 SZEOL SC PUSKÁS AKADÉMIA FC 12 10 2 0 24 9 15 32 11 3 4 4 16 20 -4 13 23 13 6 4 40 29 11 45
3 SZEOL SC BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 12 7 1 4 12 7 5 22 11 6 3 2 15 11 4 21 23 13 4 6 27 18 9 43
4 SZEOL SC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 11 6 3 2 17 6 11 21 12 6 1 5 15 16 -1 19 23 12 4 7 32 22 10 40
5 SZEOL SC KISVÁRDA MASTER GOOD 11 5 2 4 14 12 2 17 12 6 3 3 17 8 9 21 23 11 5 7 31 20 11 38
6 SZEOL SC VÁC FC 11 6 3 2 17 11 6 21 12 5 2 5 11 10 1 17 23 11 5 7 28 21 7 38
7 SZEOL SC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 11 5 2 4 16 12 4 17 12 6 2 4 19 10 9 20 23 11 4 8 35 22 13 37
8 SZEOL SC SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 12 4 5 3 10 9 1 17 11 6 2 3 21 6 15 20 23 10 7 6 31 15 16 37
9 SZEOL SC ZTE FC 11 6 1 4 20 17 3 19 12 3 7 2 15 12 3 16 23 9 8 6 35 29 6 35
10 SZEOL SC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 12 4 3 5 10 16 -6 15 11 5 2 4 18 13 5 17 23 9 5 9 28 29 -1 32
11 SZEOL SC SZOLNOKI MÁV FC 12 5 3 4 11 12 -1 18 11 4 1 6 15 17 -2 13 23 9 4 10 26 29 -3 31
12 SZEOL SC SWIETELSKY-SOPRONI VSE 11 2 8 1 12 13 -1 14 12 5 2 5 13 11 2 17 23 7 10 6 25 24 1 31
13 SZEOL SC BFC SIÓFOK 11 5 2 4 14 12 2 17 12 3 1 8 11 20 -9 10 23 8 3 12 25 32 -7 27
14 SZEOL SC DOROGI FC 12 6 1 5 15 16 -1 19 11 1 5 5 7 11 -4 8 23 7 6 10 22 27 -5 27
15 SZEOL SC AQVITAL FC CSÁKVÁR 11 4 6 1 16 12 4 18 12 2 3 7 11 23 -12 9 23 6 9 8 27 35 -8 27
16 SZEOL SC BUDAÖRS 12 6 1 5 13 13 0 19 11 2 1 8 8 23 -15 7 23 8 2 13 21 36 -15 26
17 SZEOL SC HR-RENT KOZÁRMISLENY 12 5 2 5 10 13 -3 17 11 2 2 7 10 15 -5 8 23 7 4 12 20 28 -8 25
18 SZEOL SC CEGLÉDI VSE 12 5 2 5 18 16 2 17 11 1 1 9 11 23 -12 4 23 6 3 14 29 39 -10 21
19 SZEOL SC CIGÁND SE 11 3 1 7 8 22 -14 8 12 2 4 6 7 15 -8 9 23 5 5 13 15 37 -22 17
20 SZEOL SC SZEOL SC 11 3 1 7 7 19 -12 10 12 1 1 10 5 21 -16 4 23 4 2 17 12 40 -28 14
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
0 - 10 - 1-2 - 12 - 02 - 12 - 01 - 0--0 - 11 - 00 - 2-2 - 0---0 - 0
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
0 - 1-1 - 14 - 21 - 0---0 - 13 - 05 - 01 - 01 - 10 - 0--1 - 0--
BFC SIÓFOK
-0 - 22 - 04 - 20 - 20 - 2-4 - 12 - 1------0 - 11 - 00 - 01 - 1
BUDAÖRS
0 - 11 - 0--3 - 0--2 - 10 - 21 - 0-1 - 0-0 - 44 - 11 - 20 - 00 - 2-
CEGLÉDI VSE
-3 - 0-3 - 01 - 1-1 - 02 - 23 - 23 - 5---0 - 20 - 10 - 11 - 01 - 2-
CIGÁND SE
2 - 1---1 - 21 - 0--0 - 10 - 70 - 10 - 10 - 10 - 73 - 0-1 - 1--
DOROGI FC
-0 - 2-3 - 02 - 12 - 13 - 20 - 22 - 10 - 1-----1 - 01 - 21 - 40 - 0
AQVITAL FC CSÁKVÁR
-3 - 13 - 02 - 12 - 11 - 11 - 1--0 - 0---0 - 3-2 - 2-0 - 02 - 2
HR-RENT KOZÁRMISLENY
-0 - 21 - 0--0 - 1-1 - 10 - 0-2 - 12 - 1--1 - 01 - 30 - 10 - 22 - 1
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
1 - 2-1 - 2----4 - 11 - 00 - 12 - 11 - 10 - 11 - 13 - 1---2 - 1
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
1 - 3-1 - 0----0 - 00 - 41 - 00 - 21 - 21 - 12 - 01 - 0-1 - 3-1 - 1
PUSKÁS AKADÉMIA FC
--1 - 04 - 21 - 0-0 - 01 - 02 - 0--3 - 22 - 0-3 - 14 - 2-1 - 02 - 2
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
1 - 1-1 - 11 - 01 - 1-0 - 02 - 2----1 - 1-1 - 12 - 1-1 - 11 - 4
SOROKSÁR SC
-5 - 06 - 15 - 02 - 0-1 - 15 - 02 - 0--3 - 30 - 3-1 - 0--1 - 01 - 2
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
1 - 1-1 - 0--0 - 01 - 01 - 20 - 0--2 - 21 - 21 - 21 - 0-1 - 0-0 - 0
SZEOL SC
0 - 10 - 30 - 51 - 02 - 1-1 - 10 - 2------1 - 32 - 1-0 - 10 - 1
SZOLNOKI MÁV FC
1 - 12 - 0---0 - 0--1 - 00 - 42 - 11 - 00 - 00 - 10 - 1-1 - 23 - 2-
VÁC FC
4 - 2-1 - 0---1 - 03 - 1-1 - 10 - 13 - 30 - 12 - 21 - 01 - 0---
KISVÁRDA MASTER GOOD
0 - 10 - 2-1 - 3-3 - 0---1 - 31 - 12 - 2-3 - 01 - 0-1 - 01 - 0-
ZTE FC
-2 - 24 - 10 - 12 - 02 - 13 - 1--0 - 33 - 1-----3 - 21 - 20 - 3

Meccsek

DOROGI FC

2016. 07. 31. 18:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 07. 31. 18:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
CIGÁND SE
2016. 08. 07. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 08. 07. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
DOROGI FC
2016. 08. 10. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 08. 10. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
VÁC FC
2016. 08. 14. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 08. 14. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
DOROGI FC
2016. 08. 21. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 08. 21. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 08. 24. 19:00
Siófok Városi Stadion
2016. 08. 24. 19:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
DOROGI FC
2016. 08. 28. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 08. 28. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2016. 09. 11. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 09. 11. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2016. 09. 14. 16:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2016. 09. 14. 16:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
DOROGI FC
2016. 09. 18. 16:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 09. 18. 16:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
CEGLÉDI VSE
2016. 09. 25. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2016. 09. 25. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
DOROGI FC
2016. 10. 02. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 10. 02. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BUDAÖRS
2016. 10. 16. 14:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2016. 10. 16. 14:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
DOROGI FC
2016. 10. 22. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 10. 22. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
SZOLNOKI MÁV FC
2016. 10. 30. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 10. 30. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
DOROGI FC
2016. 11. 06. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 11. 06. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
KISVÁRDA MASTER GOOD
2016. 11. 20. 16:00
Soproni Városi Stadion
2016. 11. 20. 16:00
Soproni Városi Stadion
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
DOROGI FC
2016. 11. 27. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 11. 27. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2016. 12. 04. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2016. 12. 04. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
DOROGI FC
2016. 12. 11. 13:00
Cigánd Városi Stadion
2016. 12. 11. 13:00
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
DOROGI FC
2017. 02. 19. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2017. 02. 19. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2017. 02. 25. 14:00
Dunaújvárosi Stadion
2017. 02. 25. 14:00
Dunaújvárosi Stadion
VÁC FC
DOROGI FC
2017. 03. 05. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2017. 03. 05. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
ZTE FC
2017. 03. 12. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
2017. 03. 12. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
DOROGI FC
2017. 03. 16. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2017. 03. 16. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BFC SIÓFOK
2017. 03. 19. 15:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2017. 03. 19. 15:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
DOROGI FC
2017. 04. 02. 16:30
Kozármislenyi Stadion
2017. 04. 02. 16:30
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
DOROGI FC
2017. 04. 09. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2017. 04. 09. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2017. 04. 12. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 04. 12. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
DOROGI FC
2017. 04. 16. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2017. 04. 16. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2017. 04. 23. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 04. 23. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
DOROGI FC
2017. 04. 30. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2017. 04. 30. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
SOROKSÁR SC
2017. 05. 03. 18:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2017. 05. 03. 18:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
DOROGI FC
2017. 05. 07. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2017. 05. 07. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 05. 14. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2017. 05. 14. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD
DOROGI FC
2017. 05. 21. 18:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2017. 05. 21. 18:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
2017. 05. 28. 18:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2017. 05. 28. 18:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
DOROGI FC
2017. 06. 04. 18:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2017. 06. 04. 18:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
SZEOL SC

ZTE FC

2016. 07. 31. 18:00
ALCUFER Stadion
2016. 07. 31. 18:00
ALCUFER Stadion
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
ZTE FC
2016. 08. 07. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 08. 07. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BFC SIÓFOK
2016. 08. 10. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2016. 08. 10. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
ZTE FC
2016. 08. 14. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 08. 14. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
DOROGI FC
2016. 08. 21. 17:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2016. 08. 21. 17:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
ZTE FC
2016. 08. 24. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 08. 24. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
FÉLBESZAKADT
CEGLÉDI VSE
2016. 09. 01. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 09. 01. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
CEGLÉDI VSE
2016. 08. 28. 18:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
2016. 08. 28. 18:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
ZTE FC
2016. 09. 11. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 09. 11. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BUDAÖRS
2016. 09. 14. 16:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2016. 09. 14. 16:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
ZTE FC
2016. 09. 18. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 09. 18. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
SZOLNOKI MÁV FC
2016. 09. 25. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 09. 25. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
ZTE FC
2016. 10. 02. 15:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 10. 02. 15:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
KISVÁRDA MASTER GOOD
2016. 10. 16. 17:00
Soproni Városi Stadion
2016. 10. 16. 17:00
Soproni Városi Stadion
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
ZTE FC
2016. 10. 22. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 10. 22. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2016. 10. 30. 13:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2016. 10. 30. 13:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
ZTE FC
2016. 11. 06. 16:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 11. 06. 16:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
CIGÁND SE
2016. 11. 20. 16:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 11. 20. 16:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
ZTE FC
2016. 11. 27. 16:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 11. 27. 16:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
VÁC FC
2016. 12. 04. 15:00
PMFC Stadion
2016. 12. 04. 15:00
PMFC Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
ZTE FC
2016. 12. 11. 15:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 12. 11. 15:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 02. 19. 14:00
Siófok Városi Stadion
2017. 02. 19. 14:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
ZTE FC
2017. 02. 26. 15:30
Zalaegerszegi Városi Stadion
2017. 02. 26. 15:30
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2017. 03. 05. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2017. 03. 05. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
ZTE FC
2017. 03. 12. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2017. 03. 12. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2017. 03. 16. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 03. 16. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
ZTE FC
2017. 03. 19. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2017. 03. 19. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2017. 04. 02. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 04. 02. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
ZTE FC
2017. 04. 09. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2017. 04. 09. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
SOROKSÁR SC
2017. 04. 12. 16:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2017. 04. 12. 16:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
ZTE FC
2017. 04. 16. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2017. 04. 16. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 04. 23. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2017. 04. 23. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD
ZTE FC
2017. 04. 30. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2017. 04. 30. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
2017. 05. 03. 18:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2017. 05. 03. 18:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
ZTE FC
2017. 05. 07. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2017. 05. 07. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
SZEOL SC
2017. 05. 14. 17:30
Cigánd Városi Stadion
2017. 05. 14. 17:30
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
ZTE FC
2017. 05. 21. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2017. 05. 21. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2017. 05. 28. 18:00
Dunaújvárosi Stadion
2017. 05. 28. 18:00
Dunaújvárosi Stadion
VÁC FC
ZTE FC
2017. 06. 04. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2017. 06. 04. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
HR-RENT KOZÁRMISLENY
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom