Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 3. forduló

2016.08.10 - 17:30

Csákvár, Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár (Tersztyánszky Ödön Sportközpont)

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
SZILASI SZABOLCS
Tartalékjátékvezető
BARNA GÁBOR
Asszisztensek
MOHOS MILÁN, KISS BALÁZS
BUDAÖRS
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
90'
45'

Gólok

KINYIK ÁKOS

63'

1 - 0

 

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 3 3 0 0 4 0 4 9
2 SZEGED 2011-GROSICS AKAD. SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 3 2 0 1 9 2 7 6
3 KISVÁRDA MASTER GOOD KISVÁRDA MASTER GOOD 3 2 0 1 7 3 4 6
4 SWIETELSKY-SOPRONI VSE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 3 2 0 1 4 1 3 6
5 SZOLNOKI MÁV FC SZOLNOKI MÁV FC 3 2 0 1 6 6 0 6
6 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 3 2 0 1 4 5 -1 6
7 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 3 1 2 0 3 2 1 5
8 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  3 1 2 0 2 1 1 5
9 ZTE FC ZTE FC 3 1 1 1 6 4 2 4
10 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 3 1 1 1 5 3 2 4
11 PUSKÁS AKADÉMIA FC PUSKÁS AKADÉMIA FC 3 1 1 1 8 7 1 4
12 DOROGI FC DOROGI FC 3 1 1 1 4 4 0 4
13 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 3 1 1 1 3 3 0 4
14 HR-RENT KOZÁRMISLENY HR-RENT KOZÁRMISLENY 3 1 1 1 2 2 0 4
15 VÁC FC VÁC FC 3 1 0 2 2 3 -1 3
16 SZEOL SC SZEOL SC 3 1 0 2 2 4 -2 3
17 BUDAÖRS BUDAÖRS 3 1 0 2 1 3 -2 3
18 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 3 0 1 2 3 9 -6 1
19 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 3 0 0 3 0 5 -5 0
20 CIGÁND SE CIGÁND SE 3 0 1 2 2 10 -8 0 (-1 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CIGÁND SE SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 2 2 0 0 2 0 2 6 1 1 0 0 5 0 5 3 3 3 0 0 7 0 7 9
2 CIGÁND SE PUSKÁS AKADÉMIA FC 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 1 0 3 2 1 4 3 2 1 0 5 3 2 7
3 CIGÁND SE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 2 1 1 0 1 0 1 4 1 1 0 0 1 0 1 3 3 2 1 0 2 0 2 7
4 CIGÁND SE KISVÁRDA MASTER GOOD 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 2 2 0 3 3 2 0 1 3 2 1 6
5 CIGÁND SE ZTE FC 1 1 0 0 3 1 2 3 2 0 2 0 1 1 0 2 3 1 2 0 4 2 2 5
6 CIGÁND SE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 1 1 0 0 1 0 1 3 2 0 2 0 0 0 0 2 3 1 2 0 1 0 1 5
7 CIGÁND SE VÁC FC 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 1 0 1 4 3 1 2 0 1 0 1 5
8 CIGÁND SE SZOLNOKI MÁV FC 2 1 1 0 2 0 2 4 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 1 1 1 3 2 1 4
9 CIGÁND SE CEGLÉDI VSE 2 1 0 1 1 1 0 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 1 0 2 1 2 -1 3
10 CIGÁND SE SZEOL SC 1 1 0 0 1 0 1 3 2 0 0 2 0 2 -2 0 3 1 0 2 1 2 -1 3
11 CIGÁND SE CIGÁND SE 1 0 0 1 0 5 -5 -1 2 1 1 0 2 1 1 4 3 1 1 1 2 6 -4 3
12 CIGÁND SE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2 3 0 3 0 2 2 0 3
13 CIGÁND SE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 0 2 0 0 0 0 2 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 3 0 0 0 0 3
14 CIGÁND SE DOROGI FC 2 0 1 1 1 2 -1 1 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 2 1 2 3 -1 2
15 CIGÁND SE SOROKSÁR SC 2 0 2 0 2 2 0 2 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 2 1 2 3 -1 2
16 CIGÁND SE AQVITAL FC CSÁKVÁR 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 0 1 -1 1 3 0 2 1 1 2 -1 2
17 CIGÁND SE HR-RENT KOZÁRMISLENY 2 0 1 1 0 1 -1 1 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 2 1 0 1 -1 2
18 CIGÁND SE BFC SIÓFOK 2 0 2 0 1 1 0 2 1 0 0 1 1 3 -2 0 3 0 2 1 2 4 -2 2
19 CIGÁND SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 0 1 -1 1 3 0 1 2 0 2 -2 1
20 CIGÁND SE BUDAÖRS 2 0 1 1 0 2 -2 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 1 2 0 3 -3 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CIGÁND SE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 2 2 0 0 3 0 3 6 1 1 0 0 1 0 1 3 3 3 0 0 4 0 4 9
2 CIGÁND SE SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 2 1 0 1 2 2 0 3 1 1 0 0 7 0 7 3 3 2 0 1 9 2 7 6
3 CIGÁND SE KISVÁRDA MASTER GOOD 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 0 1 4 3 1 3 3 2 0 1 7 3 4 6
4 CIGÁND SE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 3 1 2 3 3 2 0 1 4 1 3 6
5 CIGÁND SE SZOLNOKI MÁV FC 2 2 0 0 4 2 2 6 1 0 0 1 2 4 -2 0 3 2 0 1 6 6 0 6
6 CIGÁND SE BFC SIÓFOK 2 2 0 0 3 1 2 6 1 0 0 1 1 4 -3 0 3 2 0 1 4 5 -1 6
7 CIGÁND SE AQVITAL FC CSÁKVÁR 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 2 1 1 4 3 1 2 0 3 2 1 5
8 CIGÁND SE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 0 2 0 1 1 0 2 1 1 0 0 1 0 1 3 3 1 2 0 2 1 1 5
9 CIGÁND SE ZTE FC 1 1 0 0 4 1 3 3 2 0 1 1 2 3 -1 1 3 1 1 1 6 4 2 4
10 CIGÁND SE CEGLÉDI VSE 2 1 1 0 4 1 3 4 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 1 1 1 5 3 2 4
11 CIGÁND SE PUSKÁS AKADÉMIA FC 1 1 0 0 4 2 2 3 2 0 1 1 4 5 -1 1 3 1 1 1 8 7 1 4
12 CIGÁND SE DOROGI FC 2 1 0 1 3 3 0 3 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 1 1 4 4 0 4
13 CIGÁND SE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 1 0 0 2 1 1 3 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 1 1 1 3 3 0 4
14 CIGÁND SE HR-RENT KOZÁRMISLENY 2 1 1 0 2 1 1 4 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 1 1 1 2 2 0 4
15 CIGÁND SE VÁC FC 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 2 2 0 3 3 1 0 2 2 3 -1 3
16 CIGÁND SE SZEOL SC 1 1 0 0 2 1 1 3 2 0 0 2 0 3 -3 0 3 1 0 2 2 4 -2 3
17 CIGÁND SE BUDAÖRS 2 1 0 1 1 2 -1 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 1 0 2 1 3 -2 3
18 CIGÁND SE SOROKSÁR SC 2 0 1 1 3 6 -3 1 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 0 1 2 3 9 -6 1
19 CIGÁND SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 0 4 -4 0 3 0 0 3 0 5 -5 0
20 CIGÁND SE CIGÁND SE 1 0 0 1 0 7 -7 -1 2 0 1 1 2 3 -1 1 3 0 1 2 2 10 -8 0
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
-----------1 - 0--2 - 0----
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
0 - 1------------------
BFC SIÓFOK
--------2 - 1-------1 - 0--
BUDAÖRS
-1 - 0---------------0 - 2-
CEGLÉDI VSE
-3 - 0--1 - 1--------------
CIGÁND SE
-------------0 - 7-----
DOROGI FC
-----2 - 1----------1 - 2--
AQVITAL FC CSÁKVÁR
------1 - 1------------
HR-RENT KOZÁRMISLENY
--------0 - 0-2 - 1--------
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
------------------2 - 1
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
-------0 - 0----------1 - 1
PUSKÁS AKADÉMIA FC
---------------4 - 2---
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
---1 - 0---------------
SOROKSÁR SC
-----------3 - 30 - 3------
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
-------1 - 2------1 - 0----
SZEOL SC
----2 - 1--------------
SZOLNOKI MÁV FC
--------1 - 0--------3 - 2-
VÁC FC
----------0 - 1--------
KISVÁRDA MASTER GOOD
-------------3 - 0-----
ZTE FC
--4 - 1----------------

Meccsek

BUDAÖRS

2016. 07. 31. 16:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 07. 31. 16:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
KISVÁRDA MASTER GOOD
2016. 08. 07. 19:00
Soproni Városi Stadion
2016. 08. 07. 19:00
Soproni Városi Stadion
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
BUDAÖRS
2016. 08. 10. 17:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 08. 10. 17:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2016. 08. 14. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2016. 08. 14. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
BUDAÖRS
2016. 08. 21. 17:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 08. 21. 17:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
CIGÁND SE
2016. 08. 24. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 08. 24. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
BUDAÖRS
2016. 08. 28. 17:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 08. 28. 17:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
VÁC FC
2016. 09. 11. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 09. 11. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BUDAÖRS
2016. 09. 14. 16:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 09. 14. 16:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 09. 18. 18:00
Siófok Városi Stadion
2016. 09. 18. 18:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
BUDAÖRS
2016. 09. 25. 16:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 09. 25. 16:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2016. 10. 02. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 10. 02. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BUDAÖRS
2016. 10. 16. 14:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 10. 16. 14:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2016. 10. 22. 14:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 10. 22. 14:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
BUDAÖRS
2016. 10. 30. 13:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 10. 30. 13:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2016. 11. 06. 13:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 11. 06. 13:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2016. 11. 20. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2016. 11. 20. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
BUDAÖRS
2016. 11. 27. 13:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 11. 27. 13:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
SZOLNOKI MÁV FC
2016. 12. 04. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 12. 04. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
BUDAÖRS
2016. 12. 11. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2016. 12. 11. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD
BUDAÖRS
2017. 02. 19. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 02. 19. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
2017. 02. 26. 16:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2017. 02. 26. 16:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
BUDAÖRS
2017. 03. 05. 14:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 03. 05. 14:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
SZEOL SC
2017. 03. 12. 14:30
Cigánd Városi Stadion
2017. 03. 12. 14:30
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
BUDAÖRS
2017. 03. 16. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 03. 16. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2017. 03. 19. 15:00
Dunaújvárosi Stadion
2017. 03. 19. 15:00
Dunaújvárosi Stadion
VÁC FC
BUDAÖRS
2017. 04. 02. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 04. 02. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
ZTE FC
2017. 04. 09. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
2017. 04. 09. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BUDAÖRS
2017. 04. 12. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 04. 12. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
BFC SIÓFOK
2017. 04. 16. 16:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2017. 04. 16. 16:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BUDAÖRS
2017. 04. 23. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 04. 23. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
DOROGI FC
2017. 04. 30. 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2017. 04. 30. 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
BUDAÖRS
2017. 05. 03. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 05. 03. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
CEGLÉDI VSE
2017. 05. 07. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2017. 05. 07. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
BUDAÖRS
2017. 05. 14. 17:30
Kozármislenyi Stadion
2017. 05. 14. 17:30
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
BUDAÖRS
2017. 05. 21. 16:45
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 05. 21. 16:45
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
SOROKSÁR SC
2017. 05. 28. 18:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2017. 05. 28. 18:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
BUDAÖRS
2017. 06. 04. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 06. 04. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
PUSKÁS AKADÉMIA FC

BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE

2016. 07. 31. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 07. 31. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2016. 08. 07. 17:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2016. 08. 07. 17:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2016. 08. 10. 17:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 08. 10. 17:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2016. 08. 14. 17:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2016. 08. 14. 17:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
SOROKSÁR SC
2016. 08. 21. 19:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2016. 08. 21. 19:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2016. 08. 24. 16:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2016. 08. 24. 16:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 08. 28. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2016. 08. 28. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2016. 09. 11. 16:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2016. 09. 11. 16:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
2016. 09. 15. 18:00
PMFC Stadion
2016. 09. 15. 18:00
PMFC Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2016. 09. 18. 16:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2016. 09. 18. 16:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2016. 09. 25. 16:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2016. 09. 25. 16:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
CIGÁND SE
2016. 10. 02. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 10. 02. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2016. 10. 16. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2016. 10. 16. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
VÁC FC
2016. 10. 22. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 10. 22. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2016. 10. 30. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2016. 10. 30. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 11. 06. 13:30
Siófok Városi Stadion
2016. 11. 06. 13:30
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2016. 11. 20. 15:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2016. 11. 20. 15:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2016. 11. 27. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 11. 27. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2016. 12. 04. 15:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2016. 12. 04. 15:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2016. 12. 11. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2016. 12. 11. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
CEGLÉDI VSE
2017. 03. 26. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2017. 03. 26. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2017. 02. 26. 16:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2017. 02. 26. 16:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
BUDAÖRS
2017. 03. 05. 14:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2017. 03. 05. 14:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2017. 03. 12. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2017. 03. 12. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
SZOLNOKI MÁV FC
2017. 03. 16. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 03. 16. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2017. 03. 19. 15:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2017. 03. 19. 15:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
KISVÁRDA MASTER GOOD
2017. 04. 02. 18:00
Soproni Városi Stadion
2017. 04. 02. 18:00
Soproni Városi Stadion
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2017. 04. 09. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2017. 04. 09. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2017. 04. 12. 16:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2017. 04. 12. 16:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
SZEOL SC
2017. 04. 16. 16:30
Cigánd Városi Stadion
2017. 04. 16. 16:30
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2017. 04. 23. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2017. 04. 23. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2017. 04. 30. 17:00
Dunaújvárosi Stadion
2017. 04. 30. 17:00
Dunaújvárosi Stadion
VÁC FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2017. 05. 03. 18:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2017. 05. 03. 18:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
ZTE FC
2017. 05. 07. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2017. 05. 07. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2017. 05. 14. 17:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2017. 05. 14. 17:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
BFC SIÓFOK
2017. 05. 21. 18:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2017. 05. 21. 18:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2017. 05. 28. 18:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2017. 05. 28. 18:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
DOROGI FC
2017. 06. 04. 18:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2017. 06. 04. 18:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom