Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 3. forduló

2016.08.10 - 19:00

Pécs, PMFC Stadion

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
MOLNÁR ATTILA
Tartalékjátékvezető
GYARMATI II TIBOR
Asszisztensek
KEPE ARNOLD, MÁYER GÁBOR
HR-RENT KOZÁRMISLENY
PUSKÁS AKADÉMIA FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

32'

TISCHLER PATRIK
SZEKSZÁRDI TAMÁS

58'

1 - 1

 

LANTOS LEVENTE

70'

2 - 1

 

Csapatok

1 GŐCZE GERGŐ
2 HEFFLER TIBOR
3 NAGY ZSOLT 89'
4 FÉNYES SZABOLCS
5 LIPCSEI ÁDÁM
6 ZSIDAI LÁSZLÓ
7 GAJDOS ZSOLT
8 MOLNÁR CSABA
9 TISCHLER PATRIK 32'51'
10 16 MÁRKVÁRT DÁVID ÓVÁRI ZSOLT LEVENTE 69'
11 17 MAKRAI GÁBOR PEKÁR LÁSZLÓ 69'
CSERÉK
23 POGACSICS KRISZTIÁN
12 TAR ZSOLT
13 FORRÓ GYULA
14 TÓTH KEVE
16 10 ÓVÁRI ZSOLT LEVENTE MÁRKVÁRT DÁVID 69'
17 11 PEKÁR LÁSZLÓ MAKRAI GÁBOR 69'
VEZETŐEDZŐ
SZIJJÁRTÓ ISTVÁN
STÁBTAGOK
DISZTL PÉTER - egyéb (nem választható ki, lejárt poszt)
BOGNÁR GYÖRGY - Erőnléti edző
KISS ISTVÁN - Masszőr
PETŐ ZOLTÁN - Technikai vezető
KOVÁCS LÁSZLÓ - Orvos
FESZTHAMMER RÉKA - Fizioterapeuta (gyógytornász, rehabilitációs edző)
HAJNAL IMRE ZSOLT - Masszőr

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 3 3 0 0 4 0 4 9
2 SZEGED 2011-GROSICS AKAD. SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 3 2 0 1 9 2 7 6
3 KISVÁRDA MASTER GOOD KISVÁRDA MASTER GOOD 3 2 0 1 7 3 4 6
4 SWIETELSKY-SOPRONI VSE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 3 2 0 1 4 1 3 6
5 SZOLNOKI MÁV FC SZOLNOKI MÁV FC 3 2 0 1 6 6 0 6
6 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 3 2 0 1 4 5 -1 6
7 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 3 1 2 0 3 2 1 5
8 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  3 1 2 0 2 1 1 5
9 ZTE FC ZTE FC 3 1 1 1 6 4 2 4
10 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 3 1 1 1 5 3 2 4
11 PUSKÁS AKADÉMIA FC PUSKÁS AKADÉMIA FC 3 1 1 1 8 7 1 4
12 DOROGI FC DOROGI FC 3 1 1 1 4 4 0 4
13 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 3 1 1 1 3 3 0 4
14 HR-RENT KOZÁRMISLENY HR-RENT KOZÁRMISLENY 3 1 1 1 2 2 0 4
15 VÁC FC VÁC FC 3 1 0 2 2 3 -1 3
16 SZEOL SC SZEOL SC 3 1 0 2 2 4 -2 3
17 BUDAÖRS BUDAÖRS 3 1 0 2 1 3 -2 3
18 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 3 0 1 2 3 9 -6 1
19 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 3 0 0 3 0 5 -5 0
20 CIGÁND SE CIGÁND SE 3 0 1 2 2 10 -8 0 (-1 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CIGÁND SE SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 2 2 0 0 2 0 2 6 1 1 0 0 5 0 5 3 3 3 0 0 7 0 7 9
2 CIGÁND SE PUSKÁS AKADÉMIA FC 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 1 0 3 2 1 4 3 2 1 0 5 3 2 7
3 CIGÁND SE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 2 1 1 0 1 0 1 4 1 1 0 0 1 0 1 3 3 2 1 0 2 0 2 7
4 CIGÁND SE KISVÁRDA MASTER GOOD 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 2 2 0 3 3 2 0 1 3 2 1 6
5 CIGÁND SE ZTE FC 1 1 0 0 3 1 2 3 2 0 2 0 1 1 0 2 3 1 2 0 4 2 2 5
6 CIGÁND SE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 1 1 0 0 1 0 1 3 2 0 2 0 0 0 0 2 3 1 2 0 1 0 1 5
7 CIGÁND SE VÁC FC 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 1 0 1 4 3 1 2 0 1 0 1 5
8 CIGÁND SE SZOLNOKI MÁV FC 2 1 1 0 2 0 2 4 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 1 1 1 3 2 1 4
9 CIGÁND SE CEGLÉDI VSE 2 1 0 1 1 1 0 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 1 0 2 1 2 -1 3
10 CIGÁND SE SZEOL SC 1 1 0 0 1 0 1 3 2 0 0 2 0 2 -2 0 3 1 0 2 1 2 -1 3
11 CIGÁND SE CIGÁND SE 1 0 0 1 0 5 -5 -1 2 1 1 0 2 1 1 4 3 1 1 1 2 6 -4 3
12 CIGÁND SE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2 3 0 3 0 2 2 0 3
13 CIGÁND SE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 0 2 0 0 0 0 2 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 3 0 0 0 0 3
14 CIGÁND SE DOROGI FC 2 0 1 1 1 2 -1 1 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 2 1 2 3 -1 2
15 CIGÁND SE SOROKSÁR SC 2 0 2 0 2 2 0 2 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 2 1 2 3 -1 2
16 CIGÁND SE AQVITAL FC CSÁKVÁR 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 0 1 -1 1 3 0 2 1 1 2 -1 2
17 CIGÁND SE HR-RENT KOZÁRMISLENY 2 0 1 1 0 1 -1 1 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 2 1 0 1 -1 2
18 CIGÁND SE BFC SIÓFOK 2 0 2 0 1 1 0 2 1 0 0 1 1 3 -2 0 3 0 2 1 2 4 -2 2
19 CIGÁND SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 0 1 -1 1 3 0 1 2 0 2 -2 1
20 CIGÁND SE BUDAÖRS 2 0 1 1 0 2 -2 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 1 2 0 3 -3 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CIGÁND SE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 2 2 0 0 3 0 3 6 1 1 0 0 1 0 1 3 3 3 0 0 4 0 4 9
2 CIGÁND SE SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 2 1 0 1 2 2 0 3 1 1 0 0 7 0 7 3 3 2 0 1 9 2 7 6
3 CIGÁND SE KISVÁRDA MASTER GOOD 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 0 1 4 3 1 3 3 2 0 1 7 3 4 6
4 CIGÁND SE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 3 1 2 3 3 2 0 1 4 1 3 6
5 CIGÁND SE SZOLNOKI MÁV FC 2 2 0 0 4 2 2 6 1 0 0 1 2 4 -2 0 3 2 0 1 6 6 0 6
6 CIGÁND SE BFC SIÓFOK 2 2 0 0 3 1 2 6 1 0 0 1 1 4 -3 0 3 2 0 1 4 5 -1 6
7 CIGÁND SE AQVITAL FC CSÁKVÁR 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 2 1 1 4 3 1 2 0 3 2 1 5
8 CIGÁND SE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 0 2 0 1 1 0 2 1 1 0 0 1 0 1 3 3 1 2 0 2 1 1 5
9 CIGÁND SE ZTE FC 1 1 0 0 4 1 3 3 2 0 1 1 2 3 -1 1 3 1 1 1 6 4 2 4
10 CIGÁND SE CEGLÉDI VSE 2 1 1 0 4 1 3 4 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 1 1 1 5 3 2 4
11 CIGÁND SE PUSKÁS AKADÉMIA FC 1 1 0 0 4 2 2 3 2 0 1 1 4 5 -1 1 3 1 1 1 8 7 1 4
12 CIGÁND SE DOROGI FC 2 1 0 1 3 3 0 3 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 1 1 4 4 0 4
13 CIGÁND SE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 1 0 0 2 1 1 3 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 1 1 1 3 3 0 4
14 CIGÁND SE HR-RENT KOZÁRMISLENY 2 1 1 0 2 1 1 4 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 1 1 1 2 2 0 4
15 CIGÁND SE VÁC FC 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 2 2 0 3 3 1 0 2 2 3 -1 3
16 CIGÁND SE SZEOL SC 1 1 0 0 2 1 1 3 2 0 0 2 0 3 -3 0 3 1 0 2 2 4 -2 3
17 CIGÁND SE BUDAÖRS 2 1 0 1 1 2 -1 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 1 0 2 1 3 -2 3
18 CIGÁND SE SOROKSÁR SC 2 0 1 1 3 6 -3 1 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 0 1 2 3 9 -6 1
19 CIGÁND SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 0 4 -4 0 3 0 0 3 0 5 -5 0
20 CIGÁND SE CIGÁND SE 1 0 0 1 0 7 -7 -1 2 0 1 1 2 3 -1 1 3 0 1 2 2 10 -8 0
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
-----------1 - 0--2 - 0----
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
0 - 1------------------
BFC SIÓFOK
--------2 - 1-------1 - 0--
BUDAÖRS
-1 - 0---------------0 - 2-
CEGLÉDI VSE
-3 - 0--1 - 1--------------
CIGÁND SE
-------------0 - 7-----
DOROGI FC
-----2 - 1----------1 - 2--
AQVITAL FC CSÁKVÁR
------1 - 1------------
HR-RENT KOZÁRMISLENY
--------0 - 0-2 - 1--------
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
------------------2 - 1
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
-------0 - 0----------1 - 1
PUSKÁS AKADÉMIA FC
---------------4 - 2---
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
---1 - 0---------------
SOROKSÁR SC
-----------3 - 30 - 3------
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
-------1 - 2------1 - 0----
SZEOL SC
----2 - 1--------------
SZOLNOKI MÁV FC
--------1 - 0--------3 - 2-
VÁC FC
----------0 - 1--------
KISVÁRDA MASTER GOOD
-------------3 - 0-----
ZTE FC
--4 - 1----------------

Meccsek

HR-RENT KOZÁRMISLENY

2016. 07. 31. 19:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2016. 07. 31. 19:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2016. 08. 07. 19:00
PMFC Stadion
2016. 08. 07. 19:00
PMFC Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 08. 10. 19:00
PMFC Stadion
2016. 08. 10. 19:00
PMFC Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 08. 14. 19:00
Siófok Városi Stadion
2016. 08. 14. 19:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2016. 08. 21. 19:00
PMFC Stadion
2016. 08. 21. 19:00
PMFC Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
KISVÁRDA MASTER GOOD
2016. 08. 24. 17:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2016. 08. 24. 17:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2016. 08. 28. 19:00
PMFC Stadion
2016. 08. 28. 19:00
PMFC Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
2016. 09. 11. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 09. 11. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2016. 09. 15. 18:00
PMFC Stadion
2016. 09. 15. 18:00
PMFC Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2016. 09. 18. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2016. 09. 18. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2016. 09. 25. 18:00
PMFC Stadion
2016. 09. 25. 18:00
PMFC Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
SZEOL SC
2016. 10. 02. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 10. 02. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2016. 10. 16. 14:30
PMFC Stadion
2016. 10. 16. 14:30
PMFC Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
CIGÁND SE
2016. 10. 22. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2016. 10. 22. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2016. 10. 30. 17:00
PMFC Stadion
2016. 10. 30. 17:00
PMFC Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2016. 11. 06. 13:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 11. 06. 13:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2016. 11. 20. 16:00
PMFC Stadion
2016. 11. 20. 16:00
PMFC Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
VÁC FC
2016. 11. 27. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2016. 11. 27. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2016. 12. 04. 15:00
PMFC Stadion
2016. 12. 04. 15:00
PMFC Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
ZTE FC
2016. 12. 11. 15:00
PMFC Stadion
2016. 12. 11. 15:00
PMFC Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
SZOLNOKI MÁV FC
2017. 02. 19. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
2017. 02. 19. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2017. 02. 26. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 02. 26. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2017. 03. 05. 14:30
PMFC Stadion
2017. 03. 05. 14:30
PMFC Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
BFC SIÓFOK
2017. 03. 12. 14:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2017. 03. 12. 14:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2017. 03. 16. 15:00
PMFC Stadion
2017. 03. 16. 15:00
PMFC Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2017. 03. 19. 16:00
Soproni Városi Stadion
2017. 03. 19. 16:00
Soproni Városi Stadion
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2017. 04. 02. 16:30
Kozármislenyi Stadion
2017. 04. 02. 16:30
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
DOROGI FC
2017. 04. 09. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2017. 04. 09. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2017. 04. 12. 16:30
Kozármislenyi Stadion
2017. 04. 12. 16:30
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2017. 04. 16. 16:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2017. 04. 16. 16:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2017. 04. 23. 17:00
Kozármislenyi Stadion
2017. 04. 23. 17:00
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
CEGLÉDI VSE
2017. 04. 30. 17:00
Cigánd Városi Stadion
2017. 04. 30. 17:00
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2017. 05. 03. 17:30
Kozármislenyi Stadion
2017. 05. 03. 17:30
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2017. 05. 07. 18:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2017. 05. 07. 18:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2017. 05. 14. 17:30
Kozármislenyi Stadion
2017. 05. 14. 17:30
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
BUDAÖRS
2017. 05. 21. 18:00
Dunaújvárosi Stadion
2017. 05. 21. 18:00
Dunaújvárosi Stadion
VÁC FC
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2017. 05. 28. 18:00
Kozármislenyi Stadion
2017. 05. 28. 18:00
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
SOROKSÁR SC
2017. 06. 04. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2017. 06. 04. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
HR-RENT KOZÁRMISLENY

PUSKÁS AKADÉMIA FC

2016. 07. 31. 18:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2016. 07. 31. 18:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 08. 07. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 08. 07. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
SZOLNOKI MÁV FC
2016. 08. 10. 19:00
PMFC Stadion
2016. 08. 10. 19:00
PMFC Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 08. 14. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2016. 08. 14. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 08. 19. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 08. 19. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
2016. 08. 24. 16:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2016. 08. 24. 16:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 08. 28. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 08. 28. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
SZEOL SC
2016. 09. 11. 16:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
2016. 09. 11. 16:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
CIGÁND SE
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 09. 14. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 09. 14. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2016. 09. 18. 16:00
Dunaújvárosi Stadion
2016. 09. 18. 16:00
Dunaújvárosi Stadion
VÁC FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 09. 25. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 09. 25. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
ZTE FC
2016. 10. 02. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
2016. 10. 02. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 10. 16. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 10. 16. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
BFC SIÓFOK
2016. 10. 22. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2016. 10. 22. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 10. 30. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 10. 30. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
DOROGI FC
2016. 11. 06. 13:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2016. 11. 06. 13:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 11. 20. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 11. 20. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
CEGLÉDI VSE
2016. 11. 27. 16:45
Balmazújvárosi Városi Stadion
2016. 11. 27. 16:45
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 12. 04. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 12. 04. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
BUDAÖRS
2016. 12. 11. 13:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 12. 11. 13:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
SOROKSÁR SC
2017. 02. 19. 14:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2017. 02. 19. 14:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 02. 26. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 02. 26. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2017. 03. 05. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 03. 05. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
KISVÁRDA MASTER GOOD
2017. 03. 12. 17:00
Soproni Városi Stadion
2017. 03. 12. 17:00
Soproni Városi Stadion
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 03. 16. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 03. 16. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2017. 03. 19. 15:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2017. 03. 19. 15:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 04. 02. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 04. 02. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
CIGÁND SE
2017. 04. 09. 18:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2017. 04. 09. 18:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 04. 12. 15:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 04. 12. 15:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
VÁC FC
2017. 04. 16. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2017. 04. 16. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 04. 23. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 04. 23. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 04. 30. 19:00
Siófok Városi Stadion
2017. 04. 30. 19:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 05. 03. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 05. 03. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2017. 05. 07. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2017. 05. 07. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 05. 14. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 05. 14. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2017. 05. 21. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 05. 21. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 05. 28. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 05. 28. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2017. 06. 04. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 06. 04. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
PUSKÁS AKADÉMIA FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom