Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 33. forduló

2017.05.03 - 17:30

Tatabánya, Grosics Gyula Stadion Tatabánya (Grosics Gyula Labdarúgó Stadion )

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
SZILASI SZABOLCS
Tartalékjátékvezető
DOLNEGÓ BÁLINT
Asszisztensek
HORVÁTH ZOLTÁN (F), BERTALAN DÁVID
BUDAÖRS
CEGLÉDI VSE
90'
45'

Gólok

SAJBÁN MÁTÉ

69'

1 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PUSKÁS AKADÉMIA FC PUSKÁS AKADÉMIA FC 33 20 9 4 62 35 27 69
2 KISVÁRDA MASTER GOOD KISVÁRDA MASTER GOOD 33 18 8 7 49 25 24 62
3 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 33 18 6 9 41 31 10 60
4 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 33 17 9 7 54 30 24 60
5 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 33 17 5 11 46 31 15 56
6 VÁC FC VÁC FC 33 14 10 9 39 33 6 52
7 SZEGED 2011-GROSICS AKAD. SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 33 12 12 9 37 21 16 48
8 DOROGI FC DOROGI FC 33 13 8 12 37 32 5 47
9 SZOLNOKI MÁV FC SZOLNOKI MÁV FC 33 13 7 13 45 46 -1 46
10 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 33 12 9 12 42 36 6 45
11 ZTE FC ZTE FC 33 11 11 11 48 45 3 44
12 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  33 12 6 15 38 43 -5 42
13 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 33 12 6 15 36 42 -6 42
14 SWIETELSKY-SOPRONI VSE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 33 9 15 9 31 33 -2 42
15 BUDAÖRS BUDAÖRS 33 11 7 15 34 47 -13 40
16 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 33 7 14 12 36 48 -12 35
17 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 33 9 7 17 38 48 -10 34
18 HR-RENT KOZÁRMISLENY HR-RENT KOZÁRMISLENY 33 9 6 18 28 49 -21 33
19 CIGÁND SE CIGÁND SE 33 7 10 16 22 52 -30 28 (-3 pont)
20 SZEOL SC SZEOL SC 33 4 5 24 16 52 -36 17
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZEOL SC PUSKÁS AKADÉMIA FC 17 13 4 0 22 4 18 43 16 8 5 3 13 9 4 29 33 21 9 3 35 13 22 72
2 SZEOL SC KISVÁRDA MASTER GOOD 17 11 1 5 14 8 6 34 16 8 7 1 12 2 10 31 33 19 8 6 26 10 16 65
3 SZEOL SC SOROKSÁR SC 17 6 11 0 17 5 12 29 16 5 6 5 8 8 0 21 33 11 17 5 25 13 12 50
4 SZEOL SC SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 16 5 11 0 7 2 5 26 17 6 6 5 13 6 7 24 33 11 17 5 20 8 12 50
5 SZEOL SC ZTE FC 16 8 4 4 13 7 6 28 17 4 9 4 10 10 0 21 33 12 13 8 23 17 6 49
6 SZEOL SC BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 16 5 9 2 7 3 4 24 17 6 6 5 9 10 -1 24 33 11 15 7 16 13 3 48
7 SZEOL SC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 16 3 7 6 7 9 -2 16 17 8 5 4 10 5 5 29 33 11 12 10 17 14 3 45
8 SZEOL SC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 17 4 8 5 10 8 2 20 16 6 7 3 9 5 4 25 33 10 15 8 19 13 6 45
9 SZEOL SC SZOLNOKI MÁV FC 17 4 9 4 5 6 -1 21 16 6 5 5 13 14 -1 23 33 10 14 9 18 20 -2 44
10 SZEOL SC VÁC FC 16 6 8 2 11 6 5 26 17 2 11 4 3 5 -2 17 33 8 19 6 14 11 3 43
11 SZEOL SC CEGLÉDI VSE 16 6 5 5 9 7 2 23 17 4 7 6 7 9 -2 19 33 10 12 11 16 16 0 42
12 SZEOL SC DOROGI FC 16 5 6 5 7 9 -2 21 17 4 9 4 10 8 2 21 33 9 15 9 17 17 0 42
13 SZEOL SC BFC SIÓFOK 16 4 7 5 7 9 -2 19 17 4 6 7 8 14 -6 18 33 8 13 12 15 23 -8 37
14 SZEOL SC AQVITAL FC CSÁKVÁR 16 4 9 3 11 8 3 21 17 3 7 7 7 12 -5 16 33 7 16 10 18 20 -2 37
15 SZEOL SC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 16 4 8 4 7 7 0 20 17 1 11 5 5 10 -5 14 33 5 19 9 12 17 -5 34
16 SZEOL SC BUDAÖRS 17 5 6 6 7 10 -3 21 16 2 6 8 5 14 -9 12 33 7 12 14 12 24 -12 33
17 SZEOL SC SWIETELSKY-SOPRONI VSE 17 3 10 4 8 10 -2 19 16 1 9 6 4 9 -5 12 33 4 19 10 12 19 -7 31
18 SZEOL SC CIGÁND SE 17 4 4 9 5 17 -12 14 16 2 10 4 5 8 -3 15 33 6 14 13 10 25 -15 29
19 SZEOL SC HR-RENT KOZÁRMISLENY 17 0 11 6 2 8 -6 11 16 3 6 7 5 10 -5 15 33 3 17 13 7 18 -11 26
20 SZEOL SC SZEOL SC 17 1 7 9 4 15 -11 10 16 1 7 8 2 12 -10 10 33 2 14 17 6 27 -21 20
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZEOL SC PUSKÁS AKADÉMIA FC 17 14 3 0 39 12 27 45 16 6 6 4 23 23 0 24 33 20 9 4 62 35 27 69
2 SZEOL SC KISVÁRDA MASTER GOOD 17 11 2 4 26 13 13 35 16 7 6 3 23 12 11 27 33 18 8 7 49 25 24 62
3 SZEOL SC BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 16 10 2 4 18 9 9 32 17 8 4 5 23 22 1 28 33 18 6 9 41 31 10 60
4 SZEOL SC SOROKSÁR SC 17 10 3 4 35 13 22 33 16 7 6 3 19 17 2 27 33 17 9 7 54 30 24 60
5 SZEOL SC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 17 9 4 4 24 11 13 31 16 8 1 7 22 20 2 25 33 17 5 11 46 31 15 56
6 SZEOL SC VÁC FC 16 9 5 2 27 18 9 32 17 5 5 7 12 15 -3 20 33 14 10 9 39 33 6 52
7 SZEOL SC SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 16 5 8 3 11 9 2 23 17 7 4 6 26 12 14 25 33 12 12 9 37 21 16 48
8 SZEOL SC DOROGI FC 16 8 2 6 18 17 1 26 17 5 6 6 19 15 4 21 33 13 8 12 37 32 5 47
9 SZEOL SC SZOLNOKI MÁV FC 17 7 4 6 19 20 -1 25 16 6 3 7 26 26 0 21 33 13 7 13 45 46 -1 46
10 SZEOL SC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 16 5 4 7 19 21 -2 19 17 7 5 5 23 15 8 26 33 12 9 12 42 36 6 45
11 SZEOL SC ZTE FC 16 7 3 6 26 22 4 24 17 4 8 5 22 23 -1 20 33 11 11 11 48 45 3 44
12 SZEOL SC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 16 5 4 7 16 23 -7 19 17 7 2 8 22 20 2 23 33 12 6 15 38 43 -5 42
13 SZEOL SC BFC SIÓFOK 16 7 3 6 21 19 2 24 17 5 3 9 15 23 -8 18 33 12 6 15 36 42 -6 42
14 SZEOL SC SWIETELSKY-SOPRONI VSE 17 2 12 3 14 19 -5 18 16 7 3 6 17 14 3 24 33 9 15 9 31 33 -2 42
15 SZEOL SC BUDAÖRS 17 9 2 6 22 19 3 29 16 2 5 9 12 28 -16 11 33 11 7 15 34 47 -13 40
16 SZEOL SC AQVITAL FC CSÁKVÁR 16 5 9 2 22 17 5 24 17 2 5 10 14 31 -17 11 33 7 14 12 36 48 -12 35
17 SZEOL SC CEGLÉDI VSE 16 6 5 5 23 20 3 23 17 3 2 12 15 28 -13 11 33 9 7 17 38 48 -10 34
18 SZEOL SC HR-RENT KOZÁRMISLENY 17 7 2 8 15 22 -7 23 16 2 4 10 13 27 -14 10 33 9 6 18 28 49 -21 33
19 SZEOL SC CIGÁND SE 17 4 4 9 14 33 -19 14 16 3 6 7 8 19 -11 14 33 7 10 16 22 52 -30 28
20 SZEOL SC SZEOL SC 17 3 4 10 9 24 -15 13 16 1 1 14 7 28 -21 4 33 4 5 24 16 52 -36 17
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
0 - 10 - 1-2 - 12 - 02 - 12 - 01 - 03 - 12 - 10 - 11 - 00 - 21 - 02 - 0-0 - 0-0 - 0
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
0 - 1-1 - 14 - 21 - 0-1 - 05 - 10 - 13 - 05 - 01 - 01 - 10 - 01 - 00 - 21 - 00 - 00 - 2
BFC SIÓFOK
2 - 10 - 22 - 04 - 20 - 20 - 2-4 - 12 - 10 - 11 - 2-3 - 21 - 1-0 - 11 - 00 - 01 - 1
BUDAÖRS
0 - 11 - 00 - 21 - 03 - 02 - 14 - 12 - 10 - 21 - 0-1 - 0-0 - 44 - 11 - 20 - 00 - 22 - 2
CEGLÉDI VSE
1 - 13 - 01 - 13 - 01 - 10 - 01 - 02 - 23 - 23 - 5---0 - 20 - 10 - 11 - 01 - 23 - 2
CIGÁND SE
2 - 10 - 5-1 - 11 - 21 - 01 - 13 - 10 - 10 - 70 - 10 - 10 - 10 - 73 - 01 - 11 - 10 - 2-
DOROGI FC
2 - 00 - 20 - 03 - 02 - 12 - 13 - 20 - 22 - 10 - 1--0 - 11 - 0-1 - 01 - 21 - 40 - 0
AQVITAL FC CSÁKVÁR
1 - 23 - 13 - 02 - 12 - 11 - 11 - 1--0 - 01 - 11 - 11 - 10 - 32 - 02 - 2-0 - 02 - 2
HR-RENT KOZÁRMISLENY
1 - 30 - 21 - 0-2 - 10 - 10 - 21 - 10 - 01 - 02 - 12 - 1-1 - 31 - 01 - 30 - 10 - 22 - 1
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
1 - 2-1 - 21 - 10 - 1-0 - 44 - 11 - 00 - 12 - 11 - 10 - 11 - 13 - 11 - 2-1 - 12 - 1
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
1 - 3-1 - 01 - 11 - 2-0 - 10 - 00 - 41 - 00 - 21 - 21 - 12 - 01 - 04 - 31 - 3-1 - 1
PUSKÁS AKADÉMIA FC
-3 - 01 - 04 - 21 - 04 - 00 - 01 - 02 - 01 - 13 - 13 - 22 - 0-3 - 14 - 24 - 11 - 02 - 2
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
1 - 10 - 21 - 11 - 01 - 10 - 00 - 02 - 21 - 11 - 1-0 - 21 - 1-1 - 12 - 10 - 01 - 11 - 4
SOROKSÁR SC
-5 - 06 - 15 - 02 - 00 - 01 - 15 - 02 - 00 - 10 - 13 - 30 - 32 - 11 - 0-1 - 01 - 01 - 2
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
1 - 1-1 - 00 - 00 - 00 - 01 - 01 - 20 - 00 - 01 - 02 - 21 - 21 - 21 - 0-1 - 0-0 - 0
SZEOL SC
0 - 10 - 30 - 51 - 02 - 10 - 11 - 10 - 20 - 0--1 - 11 - 20 - 11 - 32 - 10 - 00 - 10 - 1
SZOLNOKI MÁV FC
1 - 12 - 00 - 1--0 - 02 - 41 - 11 - 00 - 42 - 11 - 00 - 00 - 10 - 12 - 11 - 23 - 23 - 1
VÁC FC
4 - 21 - 01 - 02 - 11 - 0-1 - 03 - 1-1 - 10 - 13 - 30 - 12 - 21 - 01 - 03 - 33 - 3-
KISVÁRDA MASTER GOOD
0 - 10 - 22 - 01 - 3-3 - 0-1 - 03 - 01 - 31 - 12 - 21 - 03 - 01 - 02 - 11 - 01 - 03 - 0
ZTE FC
4 - 12 - 24 - 10 - 12 - 02 - 13 - 1--0 - 33 - 10 - 10 - 12 - 20 - 0-3 - 21 - 20 - 3

Meccsek

BUDAÖRS

2016. 07. 31. 16:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 07. 31. 16:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
KISVÁRDA MASTER GOOD
2016. 08. 07. 19:00
Soproni Városi Stadion
2016. 08. 07. 19:00
Soproni Városi Stadion
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
BUDAÖRS
2016. 08. 10. 17:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 08. 10. 17:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2016. 08. 14. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2016. 08. 14. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
BUDAÖRS
2016. 08. 21. 17:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 08. 21. 17:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
CIGÁND SE
2016. 08. 24. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 08. 24. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
BUDAÖRS
2016. 08. 28. 17:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 08. 28. 17:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
VÁC FC
2016. 09. 11. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 09. 11. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BUDAÖRS
2016. 09. 14. 16:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 09. 14. 16:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 09. 18. 18:00
Siófok Városi Stadion
2016. 09. 18. 18:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
BUDAÖRS
2016. 09. 25. 16:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 09. 25. 16:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2016. 10. 02. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 10. 02. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BUDAÖRS
2016. 10. 16. 14:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 10. 16. 14:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2016. 10. 22. 14:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 10. 22. 14:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
BUDAÖRS
2016. 10. 30. 13:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 10. 30. 13:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2016. 11. 06. 13:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 11. 06. 13:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2016. 11. 20. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2016. 11. 20. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
BUDAÖRS
2016. 11. 27. 13:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 11. 27. 13:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
SZOLNOKI MÁV FC
2016. 12. 04. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 12. 04. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
BUDAÖRS
2016. 12. 11. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2016. 12. 11. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD
BUDAÖRS
2017. 02. 19. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 02. 19. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
2017. 02. 26. 16:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2017. 02. 26. 16:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
BUDAÖRS
2017. 03. 05. 14:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 03. 05. 14:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
SZEOL SC
2017. 03. 12. 14:30
Cigánd Városi Stadion
2017. 03. 12. 14:30
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
BUDAÖRS
2017. 03. 16. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 03. 16. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2017. 03. 19. 15:00
Dunaújvárosi Stadion
2017. 03. 19. 15:00
Dunaújvárosi Stadion
VÁC FC
BUDAÖRS
2017. 04. 02. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 04. 02. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
ZTE FC
2017. 04. 09. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
2017. 04. 09. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BUDAÖRS
2017. 04. 12. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 04. 12. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
BFC SIÓFOK
2017. 04. 16. 16:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2017. 04. 16. 16:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BUDAÖRS
2017. 04. 23. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 04. 23. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
DOROGI FC
2017. 04. 30. 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2017. 04. 30. 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
BUDAÖRS
2017. 05. 03. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 05. 03. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
CEGLÉDI VSE
2017. 05. 07. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2017. 05. 07. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
BUDAÖRS
2017. 05. 14. 17:30
Kozármislenyi Stadion
2017. 05. 14. 17:30
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
BUDAÖRS
2017. 05. 21. 16:45
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 05. 21. 16:45
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
SOROKSÁR SC
2017. 05. 28. 18:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2017. 05. 28. 18:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
BUDAÖRS
2017. 06. 04. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 06. 04. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
PUSKÁS AKADÉMIA FC

CEGLÉDI VSE

2016. 07. 31. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 07. 31. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2016. 08. 07. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2016. 08. 07. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
CEGLÉDI VSE
2016. 08. 10. 17:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 08. 10. 17:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
CIGÁND SE
2016. 08. 14. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 08. 14. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
CEGLÉDI VSE
2016. 08. 21. 17:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 08. 21. 17:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
VÁC FC
2016. 08. 24. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 08. 24. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
FÉLBESZAKADT
CEGLÉDI VSE
2016. 09. 01. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 09. 01. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
CEGLÉDI VSE
2016. 08. 28. 17:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 08. 28. 17:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 09. 11. 18:00
Siófok Városi Stadion
2016. 09. 11. 18:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
CEGLÉDI VSE
2016. 09. 14. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 09. 14. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2016. 09. 18. 16:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 09. 18. 16:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
CEGLÉDI VSE
2016. 09. 25. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 09. 25. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2016. 10. 02. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 10. 02. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2016. 10. 16. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2016. 10. 16. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
CEGLÉDI VSE
2016. 10. 22. 14:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 10. 22. 14:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
BUDAÖRS
2016. 10. 30. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2016. 10. 30. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
CEGLÉDI VSE
2016. 11. 06. 13:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 11. 06. 13:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
SZOLNOKI MÁV FC
2016. 11. 20. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 11. 20. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
CEGLÉDI VSE
2016. 11. 27. 13:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 11. 27. 13:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
KISVÁRDA MASTER GOOD
2016. 12. 04. 15:00
Soproni Városi Stadion
2016. 12. 04. 15:00
Soproni Városi Stadion
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
CEGLÉDI VSE
2016. 12. 11. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2016. 12. 11. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
CEGLÉDI VSE
2017. 02. 19. 14:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 02. 19. 14:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
SZEOL SC
2017. 02. 26. 14:00
Cigánd Városi Stadion
2017. 02. 26. 14:00
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
CEGLÉDI VSE
2017. 03. 05. 14:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 03. 05. 14:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2017. 03. 12. 14:30
Dunaújvárosi Stadion
2017. 03. 12. 14:30
Dunaújvárosi Stadion
VÁC FC
CEGLÉDI VSE
2017. 03. 16. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 03. 16. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
ZTE FC
2017. 03. 19. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
2017. 03. 19. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
CEGLÉDI VSE
2017. 04. 02. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 04. 02. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
BFC SIÓFOK
2017. 04. 09. 16:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2017. 04. 09. 16:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
CEGLÉDI VSE
2017. 04. 12. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 04. 12. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
DOROGI FC
2017. 04. 16. 16:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2017. 04. 16. 16:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
CEGLÉDI VSE
2017. 04. 23. 17:00
Kozármislenyi Stadion
2017. 04. 23. 17:00
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
CEGLÉDI VSE
2017. 04. 30. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 04. 30. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2017. 05. 03. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 05. 03. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
CEGLÉDI VSE
2017. 05. 07. 17:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 05. 07. 17:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
SOROKSÁR SC
2017. 05. 14. 18:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2017. 05. 14. 18:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
CEGLÉDI VSE
2017. 05. 21. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 05. 21. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 05. 28. 18:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2017. 05. 28. 18:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD
CEGLÉDI VSE
2017. 06. 04. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 06. 04. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom