Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 36. forduló

2017.05.21 - 18:00

Albertirsa, Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
KARAKÓ FERENC
Tartalékjátékvezető
LOVAS LÁSZLÓ
Asszisztensek
GARAI PÉTER, BORNEMISSZA NORBERT
CEGLÉDI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC
90'
45'

Gólok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PUSKÁS AKADÉMIA FC PUSKÁS AKADÉMIA FC 36 21 11 4 63 35 28 74
2 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 36 20 7 9 46 33 13 67
3 KISVÁRDA MASTER GOOD KISVÁRDA MASTER GOOD 36 19 9 8 52 29 23 66
4 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 36 18 10 8 60 37 23 64
5 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 36 18 7 11 51 33 18 61
6 VÁC FC VÁC FC 36 16 10 10 44 36 8 58
7 ZTE FC ZTE FC 36 14 11 11 56 49 7 53
8 SZEGED 2011-GROSICS AKAD. SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 36 12 15 9 38 22 16 51
9 DOROGI FC DOROGI FC 36 14 8 14 40 35 5 50
10 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 36 13 11 12 45 38 7 50
11 SZOLNOKI MÁV FC SZOLNOKI MÁV FC 36 13 9 14 46 48 -2 48
12 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  36 13 7 16 43 47 -4 46
13 BUDAÖRS BUDAÖRS 36 13 7 16 45 52 -7 46
14 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 36 13 7 16 39 47 -8 46
15 SWIETELSKY-SOPRONI VSE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 36 10 16 10 34 37 -3 46
16 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 36 8 14 14 40 53 -13 38
17 HR-RENT KOZÁRMISLENY HR-RENT KOZÁRMISLENY 36 10 6 20 32 59 -27 36
18 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 36 9 9 18 41 52 -11 36
19 CIGÁND SE CIGÁND SE 36 7 10 19 25 60 -35 28 (-3 pont)
20 SZEOL SC SZEOL SC 36 4 6 26 18 56 -38 18
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZEOL SC PUSKÁS AKADÉMIA FC 18 13 5 0 22 4 18 44 18 8 7 3 13 9 4 31 36 21 12 3 35 13 22 75
2 SZEOL SC KISVÁRDA MASTER GOOD 18 11 2 5 15 9 6 35 18 8 9 1 13 3 10 33 36 19 11 6 28 12 16 68
3 SZEOL SC BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 18 7 9 2 9 3 6 30 18 6 7 5 10 11 -1 25 36 13 16 7 19 14 5 55
4 SZEOL SC ZTE FC 18 9 5 4 14 7 7 32 18 4 10 4 11 11 0 22 36 13 15 8 25 18 7 54
5 SZEOL SC SOROKSÁR SC 18 6 12 0 18 6 12 30 18 6 6 6 12 11 1 24 36 12 18 6 30 17 13 54
6 SZEOL SC SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 18 5 13 0 8 3 5 28 18 6 7 5 13 6 7 25 36 11 20 5 21 9 12 53
7 SZEOL SC VÁC FC 18 8 8 2 14 7 7 32 18 2 12 4 3 5 -2 18 36 10 20 6 17 12 5 50
8 SZEOL SC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 18 4 8 6 8 9 -1 20 18 8 5 5 10 6 4 29 36 12 13 11 18 15 3 49
9 SZEOL SC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 18 4 9 5 10 8 2 21 18 6 8 4 9 7 2 26 36 10 17 9 19 15 4 47
10 SZEOL SC DOROGI FC 18 6 7 5 8 9 -1 25 18 4 10 4 11 9 2 22 36 10 17 9 19 18 1 47
11 SZEOL SC SZOLNOKI MÁV FC 18 4 10 4 5 6 -1 22 18 6 6 6 13 15 -2 24 36 10 16 10 18 21 -3 46
12 SZEOL SC CEGLÉDI VSE 18 6 6 6 10 10 0 24 18 4 8 6 7 9 -2 20 36 10 14 12 17 19 -2 44
13 SZEOL SC BFC SIÓFOK 18 6 7 5 10 9 1 25 18 4 7 7 8 14 -6 19 36 10 14 12 18 23 -5 44
14 SZEOL SC BUDAÖRS 18 6 6 6 9 11 -2 24 18 3 6 9 8 15 -7 15 36 9 12 15 17 26 -9 39
15 SZEOL SC AQVITAL FC CSÁKVÁR 18 4 10 4 12 10 2 22 18 3 8 7 7 12 -5 17 36 7 18 11 19 22 -3 39
16 SZEOL SC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 18 5 9 4 9 7 2 24 18 1 11 6 5 12 -7 14 36 6 20 10 14 19 -5 38
17 SZEOL SC SWIETELSKY-SOPRONI VSE 18 4 10 4 10 10 0 22 18 1 9 8 4 11 -7 12 36 5 19 12 14 21 -7 34
18 SZEOL SC CIGÁND SE 18 4 5 9 6 18 -12 15 18 2 10 6 5 10 -5 15 36 6 15 15 11 28 -17 30
19 SZEOL SC HR-RENT KOZÁRMISLENY 18 0 11 7 2 11 -9 11 18 4 6 8 8 13 -5 18 36 4 17 15 10 24 -14 29
20 SZEOL SC SZEOL SC 18 2 7 9 5 15 -10 13 18 1 7 10 2 15 -13 10 36 3 14 19 7 30 -23 23
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZEOL SC PUSKÁS AKADÉMIA FC 18 14 4 0 39 12 27 46 18 7 7 4 24 23 1 28 36 21 11 4 63 35 28 74
2 SZEOL SC BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 18 12 2 4 22 10 12 38 18 8 5 5 24 23 1 29 36 20 7 9 46 33 13 67
3 SZEOL SC KISVÁRDA MASTER GOOD 18 12 2 4 28 14 14 38 18 7 7 4 24 15 9 28 36 19 9 8 52 29 23 66
4 SZEOL SC SOROKSÁR SC 18 10 4 4 36 14 22 34 18 8 6 4 24 23 1 30 36 18 10 8 60 37 23 64
5 SZEOL SC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 18 10 4 4 27 11 16 34 18 8 3 7 24 22 2 27 36 18 7 11 51 33 18 61
6 SZEOL SC VÁC FC 18 11 5 2 32 20 12 38 18 5 5 8 12 16 -4 20 36 16 10 10 44 36 8 58
7 SZEOL SC ZTE FC 18 9 3 6 30 24 6 30 18 5 8 5 26 25 1 23 36 14 11 11 56 49 7 53
8 SZEOL SC SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 18 5 10 3 12 10 2 25 18 7 5 6 26 12 14 26 36 12 15 9 38 22 16 51
9 SZEOL SC DOROGI FC 18 9 2 7 20 18 2 29 18 5 6 7 20 17 3 21 36 14 8 14 40 35 5 50
10 SZEOL SC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 18 6 5 7 21 22 -1 23 18 7 6 5 24 16 8 27 36 13 11 12 45 38 7 50
11 SZEOL SC SZOLNOKI MÁV FC 18 7 5 6 20 21 -1 26 18 6 4 8 26 27 -1 22 36 13 9 14 46 48 -2 48
12 SZEOL SC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 18 6 5 7 20 25 -5 23 18 7 2 9 23 22 1 23 36 13 7 16 43 47 -4 46
13 SZEOL SC BUDAÖRS 18 10 2 6 26 21 5 32 18 3 5 10 19 31 -12 14 36 13 7 16 45 52 -7 46
14 SZEOL SC BFC SIÓFOK 18 8 4 6 24 21 3 28 18 5 3 10 15 26 -11 18 36 13 7 16 39 47 -8 46
15 SZEOL SC SWIETELSKY-SOPRONI VSE 18 3 12 3 16 20 -4 21 18 7 4 7 18 17 1 25 36 10 16 10 34 37 -3 46
16 SZEOL SC AQVITAL FC CSÁKVÁR 18 6 9 3 24 19 5 27 18 2 5 11 16 34 -18 11 36 8 14 14 40 53 -13 38
17 SZEOL SC HR-RENT KOZÁRMISLENY 18 7 2 9 15 28 -13 23 18 3 4 11 17 31 -14 13 36 10 6 20 32 59 -27 36
18 SZEOL SC CEGLÉDI VSE 18 6 6 6 25 23 2 24 18 3 3 12 16 29 -13 12 36 9 9 18 41 52 -11 36
19 SZEOL SC CIGÁND SE 18 4 4 10 16 37 -21 14 18 3 6 9 9 23 -14 14 36 7 10 19 25 60 -35 28
20 SZEOL SC SZEOL SC 18 3 5 10 10 25 -15 14 18 1 1 16 8 31 -23 4 36 4 6 26 18 56 -38 18
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
0 - 10 - 13 - 12 - 12 - 02 - 12 - 01 - 03 - 12 - 10 - 11 - 00 - 21 - 02 - 01 - 00 - 0-0 - 0
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
0 - 13 - 01 - 14 - 21 - 0-1 - 05 - 10 - 13 - 05 - 01 - 01 - 10 - 01 - 00 - 21 - 00 - 00 - 2
BFC SIÓFOK
2 - 10 - 22 - 04 - 20 - 20 - 2-4 - 12 - 10 - 11 - 21 - 13 - 21 - 12 - 10 - 11 - 00 - 01 - 1
BUDAÖRS
0 - 11 - 00 - 21 - 03 - 02 - 14 - 12 - 10 - 21 - 0-1 - 04 - 20 - 44 - 11 - 20 - 00 - 22 - 2
CEGLÉDI VSE
1 - 13 - 01 - 13 - 01 - 10 - 01 - 02 - 23 - 23 - 50 - 0-2 - 30 - 20 - 10 - 11 - 01 - 23 - 2
CIGÁND SE
2 - 10 - 5-1 - 11 - 21 - 01 - 13 - 10 - 10 - 70 - 10 - 10 - 10 - 73 - 01 - 11 - 10 - 22 - 4
DOROGI FC
2 - 00 - 20 - 03 - 02 - 12 - 13 - 20 - 22 - 10 - 10 - 12 - 00 - 11 - 0-1 - 01 - 21 - 40 - 0
AQVITAL FC CSÁKVÁR
1 - 23 - 13 - 02 - 12 - 11 - 11 - 11 - 2-0 - 01 - 11 - 11 - 10 - 32 - 02 - 21 - 00 - 02 - 2
HR-RENT KOZÁRMISLENY
1 - 30 - 21 - 00 - 62 - 10 - 10 - 21 - 10 - 01 - 02 - 12 - 1-1 - 31 - 01 - 30 - 10 - 22 - 1
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
1 - 20 - 01 - 21 - 10 - 12 - 10 - 44 - 11 - 00 - 12 - 11 - 10 - 11 - 13 - 11 - 2-1 - 12 - 1
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
1 - 32 - 21 - 01 - 11 - 2-0 - 10 - 00 - 41 - 00 - 21 - 21 - 12 - 01 - 04 - 31 - 32 - 01 - 1
PUSKÁS AKADÉMIA FC
-3 - 01 - 04 - 21 - 04 - 00 - 01 - 02 - 01 - 13 - 13 - 22 - 00 - 03 - 14 - 24 - 11 - 02 - 2
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
1 - 10 - 21 - 11 - 01 - 10 - 00 - 02 - 21 - 11 - 12 - 10 - 21 - 1-1 - 12 - 10 - 01 - 11 - 4
SOROKSÁR SC
1 - 15 - 06 - 15 - 02 - 00 - 01 - 15 - 02 - 00 - 10 - 13 - 30 - 32 - 11 - 0-1 - 01 - 01 - 2
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
1 - 1-1 - 00 - 00 - 00 - 01 - 01 - 20 - 00 - 01 - 02 - 21 - 21 - 21 - 00 - 01 - 01 - 10 - 0
SZEOL SC
0 - 10 - 30 - 51 - 02 - 10 - 11 - 10 - 20 - 01 - 1-1 - 11 - 20 - 11 - 32 - 10 - 00 - 10 - 1
SZOLNOKI MÁV FC
1 - 12 - 00 - 1-1 - 10 - 02 - 41 - 11 - 00 - 42 - 11 - 00 - 00 - 10 - 12 - 11 - 23 - 23 - 1
VÁC FC
4 - 21 - 01 - 02 - 11 - 02 - 01 - 03 - 13 - 21 - 10 - 13 - 30 - 12 - 21 - 01 - 03 - 33 - 3-
KISVÁRDA MASTER GOOD
0 - 10 - 22 - 01 - 3-3 - 02 - 11 - 03 - 01 - 31 - 12 - 21 - 03 - 01 - 02 - 11 - 01 - 03 - 0
ZTE FC
4 - 12 - 24 - 10 - 12 - 02 - 13 - 13 - 2-0 - 33 - 10 - 10 - 12 - 20 - 01 - 03 - 21 - 20 - 3

Meccsek

CEGLÉDI VSE

2016. 07. 31. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 07. 31. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2016. 08. 07. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2016. 08. 07. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
CEGLÉDI VSE
2016. 08. 10. 17:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 08. 10. 17:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
CIGÁND SE
2016. 08. 14. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 08. 14. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
CEGLÉDI VSE
2016. 08. 21. 17:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 08. 21. 17:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
VÁC FC
2016. 08. 24. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 08. 24. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
FÉLBESZAKADT
CEGLÉDI VSE
2016. 09. 01. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 09. 01. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
CEGLÉDI VSE
2016. 08. 28. 17:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 08. 28. 17:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 09. 11. 18:00
Siófok Városi Stadion
2016. 09. 11. 18:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
CEGLÉDI VSE
2016. 09. 14. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 09. 14. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2016. 09. 18. 16:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 09. 18. 16:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
CEGLÉDI VSE
2016. 09. 25. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 09. 25. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2016. 10. 02. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 10. 02. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2016. 10. 16. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2016. 10. 16. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
CEGLÉDI VSE
2016. 10. 22. 14:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 10. 22. 14:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
BUDAÖRS
2016. 10. 30. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2016. 10. 30. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
CEGLÉDI VSE
2016. 11. 06. 13:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 11. 06. 13:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
SZOLNOKI MÁV FC
2016. 11. 20. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 11. 20. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
CEGLÉDI VSE
2016. 11. 27. 13:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 11. 27. 13:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
KISVÁRDA MASTER GOOD
2016. 12. 04. 15:00
Soproni Városi Stadion
2016. 12. 04. 15:00
Soproni Városi Stadion
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
CEGLÉDI VSE
2016. 12. 11. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2016. 12. 11. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
CEGLÉDI VSE
2017. 02. 19. 14:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 02. 19. 14:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
SZEOL SC
2017. 02. 26. 14:00
Cigánd Városi Stadion
2017. 02. 26. 14:00
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
CEGLÉDI VSE
2017. 03. 05. 14:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 03. 05. 14:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2017. 03. 12. 14:30
Dunaújvárosi Stadion
2017. 03. 12. 14:30
Dunaújvárosi Stadion
VÁC FC
CEGLÉDI VSE
2017. 03. 16. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 03. 16. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
ZTE FC
2017. 03. 19. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
2017. 03. 19. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
CEGLÉDI VSE
2017. 04. 02. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 04. 02. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
BFC SIÓFOK
2017. 04. 09. 16:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2017. 04. 09. 16:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
CEGLÉDI VSE
2017. 04. 12. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 04. 12. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
DOROGI FC
2017. 04. 16. 16:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2017. 04. 16. 16:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
CEGLÉDI VSE
2017. 04. 23. 17:00
Kozármislenyi Stadion
2017. 04. 23. 17:00
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
CEGLÉDI VSE
2017. 04. 30. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 04. 30. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2017. 05. 03. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 05. 03. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
CEGLÉDI VSE
2017. 05. 07. 17:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 05. 07. 17:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
SOROKSÁR SC
2017. 05. 14. 18:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2017. 05. 14. 18:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
CEGLÉDI VSE
2017. 05. 21. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 05. 21. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 05. 28. 18:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2017. 05. 28. 18:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD
CEGLÉDI VSE
2017. 06. 04. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 06. 04. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
SWIETELSKY-SOPRONI VSE

PUSKÁS AKADÉMIA FC

2016. 07. 31. 18:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2016. 07. 31. 18:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 08. 07. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 08. 07. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
SZOLNOKI MÁV FC
2016. 08. 10. 19:00
PMFC Stadion
2016. 08. 10. 19:00
PMFC Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 08. 14. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2016. 08. 14. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 08. 19. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 08. 19. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
2016. 08. 24. 16:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2016. 08. 24. 16:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 08. 28. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 08. 28. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
SZEOL SC
2016. 09. 11. 16:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
2016. 09. 11. 16:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
CIGÁND SE
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 09. 14. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 09. 14. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2016. 09. 18. 16:00
Dunaújvárosi Stadion
2016. 09. 18. 16:00
Dunaújvárosi Stadion
VÁC FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 09. 25. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 09. 25. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
ZTE FC
2016. 10. 02. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
2016. 10. 02. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 10. 16. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 10. 16. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
BFC SIÓFOK
2016. 10. 22. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2016. 10. 22. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 10. 30. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 10. 30. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
DOROGI FC
2016. 11. 06. 13:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2016. 11. 06. 13:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 11. 20. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 11. 20. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
CEGLÉDI VSE
2016. 11. 27. 16:45
Balmazújvárosi Városi Stadion
2016. 11. 27. 16:45
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 12. 04. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 12. 04. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
BUDAÖRS
2016. 12. 11. 13:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 12. 11. 13:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
SOROKSÁR SC
2017. 02. 19. 14:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2017. 02. 19. 14:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 02. 26. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 02. 26. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2017. 03. 05. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 03. 05. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
KISVÁRDA MASTER GOOD
2017. 03. 12. 17:00
Soproni Városi Stadion
2017. 03. 12. 17:00
Soproni Városi Stadion
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 03. 16. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 03. 16. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2017. 03. 19. 15:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2017. 03. 19. 15:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 04. 02. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 04. 02. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
CIGÁND SE
2017. 04. 09. 18:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2017. 04. 09. 18:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 04. 12. 15:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 04. 12. 15:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
VÁC FC
2017. 04. 16. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2017. 04. 16. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 04. 23. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 04. 23. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 04. 30. 19:00
Siófok Városi Stadion
2017. 04. 30. 19:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 05. 03. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 05. 03. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2017. 05. 07. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2017. 05. 07. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 05. 14. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 05. 14. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2017. 05. 21. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 05. 21. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 05. 28. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 05. 28. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2017. 06. 04. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 06. 04. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
PUSKÁS AKADÉMIA FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom