Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 4. forduló

2016.08.14 - 17:30

Mosonmagyaróvár, MTE-1904 Sporttelep (MTE 1904 Sporttelep)

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
GYARMATI II TIBOR
Tartalékjátékvezető
JAKAB GÉZA
Asszisztensek
SZÉCSÉNYI ISTVÁN, KULMAN TAMÁS
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

49'

KÁRTIK BÁLINT JÓZSEF

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SWIETELSKY-SOPRONI VSE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 4 3 0 1 6 2 4 9
2 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 4 3 0 1 5 2 3 9
3 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 4 3 0 1 8 6 2 9
4 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 4 2 2 0 5 3 2 8
5 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  4 2 2 0 3 1 2 8
6 KISVÁRDA MASTER GOOD KISVÁRDA MASTER GOOD 4 2 1 1 9 5 4 7
7 ZTE FC ZTE FC 4 2 1 1 9 5 4 7
8 SZEGED 2011-GROSICS AKAD. SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 4 2 0 2 9 3 6 6
9 VÁC FC VÁC FC 4 2 0 2 3 3 0 6
10 SZOLNOKI MÁV FC SZOLNOKI MÁV FC 4 2 0 2 7 8 -1 6
11 SZEOL SC SZEOL SC 4 2 0 2 3 4 -1 6
12 PUSKÁS AKADÉMIA FC PUSKÁS AKADÉMIA FC 4 1 2 1 10 9 1 5
13 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 4 1 1 2 6 5 1 4
14 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 4 1 1 2 3 4 -1 4
15 DOROGI FC DOROGI FC 4 1 1 2 5 7 -2 4
16 HR-RENT KOZÁRMISLENY HR-RENT KOZÁRMISLENY 4 1 1 2 3 6 -3 4
17 BUDAÖRS BUDAÖRS 4 1 0 3 1 4 -3 3
18 CIGÁND SE CIGÁND SE 4 1 1 2 4 11 -7 3 (-1 pont)
19 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 4 0 2 2 4 10 -6 2
20 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 4 0 1 3 1 6 -5 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 2 2 0 0 2 0 2 6 2 1 1 0 5 0 5 4 4 3 1 0 7 0 7 10
2 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE PUSKÁS AKADÉMIA FC 1 1 0 0 2 1 1 3 3 2 1 0 5 3 2 7 4 3 1 0 7 4 3 10
3 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE ZTE FC 2 2 0 0 5 1 4 6 2 0 2 0 1 1 0 2 4 2 2 0 6 2 4 8
4 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 2 1 1 0 1 0 1 4 2 1 1 0 2 1 1 4 4 2 2 0 3 1 2 8
5 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE KISVÁRDA MASTER GOOD 2 1 0 1 2 2 0 3 2 1 0 1 2 2 0 3 4 2 0 2 4 4 0 6
6 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 2 1 1 0 2 1 1 4 2 0 2 0 0 0 0 2 4 1 3 0 2 1 1 6
7 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE VÁC FC 2 0 2 0 0 0 0 2 2 1 1 0 1 0 1 4 4 1 3 0 1 0 1 6
8 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SZOLNOKI MÁV FC 2 1 1 0 2 0 2 4 2 0 1 1 2 3 -1 1 4 1 2 1 4 3 1 5
9 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE HR-RENT KOZÁRMISLENY 2 0 1 1 0 1 -1 1 2 1 1 0 1 0 1 4 4 1 2 1 1 1 0 5
10 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE CEGLÉDI VSE 2 1 0 1 1 1 0 3 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 1 1 2 2 3 -1 4
11 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SZEOL SC 2 1 1 0 1 0 1 4 2 0 0 2 0 2 -2 0 4 1 1 2 1 2 -1 4
12 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE CIGÁND SE 2 0 1 1 1 6 -5 0 2 1 1 0 2 1 1 4 4 1 2 1 3 7 -4 4
13 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 2 0 2 0 1 1 0 2 2 0 2 0 1 1 0 2 4 0 4 0 2 2 0 4
14 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 0 2 0 0 0 0 2 2 0 2 0 0 0 0 2 4 0 4 0 0 0 0 4
15 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SOROKSÁR SC 2 0 2 0 2 2 0 2 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 0 3 1 3 4 -1 3
16 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE AQVITAL FC CSÁKVÁR 2 0 2 0 2 2 0 2 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 0 3 1 2 3 -1 3
17 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 2 0 1 1 1 2 -1 1 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 0 2 2 1 3 -2 2
18 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BFC SIÓFOK 3 0 2 1 1 2 -1 2 1 0 0 1 1 3 -2 0 4 0 2 2 2 5 -3 2
19 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE DOROGI FC 2 0 1 1 1 2 -1 1 2 0 1 1 1 3 -2 1 4 0 2 2 2 5 -3 2
20 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BUDAÖRS 2 0 1 1 0 2 -2 1 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 0 2 2 0 3 -3 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 2 2 0 0 3 1 2 6 2 1 0 1 3 1 2 3 4 3 0 1 6 2 4 9
2 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 2 2 0 0 3 0 3 6 2 1 0 1 2 2 0 3 4 3 0 1 5 2 3 9
3 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BFC SIÓFOK 3 3 0 0 7 2 5 9 1 0 0 1 1 4 -3 0 4 3 0 1 8 6 2 9
4 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE AQVITAL FC CSÁKVÁR 2 1 1 0 3 2 1 4 2 1 1 0 2 1 1 4 4 2 2 0 5 3 2 8
5 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 0 2 0 1 1 0 2 2 2 0 0 2 0 2 6 4 2 2 0 3 1 2 8
6 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE KISVÁRDA MASTER GOOD 2 1 1 0 5 2 3 4 2 1 0 1 4 3 1 3 4 2 1 1 9 5 4 7
7 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE ZTE FC 2 2 0 0 7 2 5 6 2 0 1 1 2 3 -1 1 4 2 1 1 9 5 4 7
8 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 2 1 0 1 2 2 0 3 2 1 0 1 7 1 6 3 4 2 0 2 9 3 6 6
9 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE VÁC FC 2 1 0 1 1 1 0 3 2 1 0 1 2 2 0 3 4 2 0 2 3 3 0 6
10 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SZOLNOKI MÁV FC 2 2 0 0 4 2 2 6 2 0 0 2 3 6 -3 0 4 2 0 2 7 8 -1 6
11 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SZEOL SC 2 2 0 0 3 1 2 6 2 0 0 2 0 3 -3 0 4 2 0 2 3 4 -1 6
12 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE PUSKÁS AKADÉMIA FC 1 1 0 0 4 2 2 3 3 0 2 1 6 7 -1 2 4 1 2 1 10 9 1 5
13 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE CEGLÉDI VSE 2 1 1 0 4 1 3 4 2 0 0 2 2 4 -2 0 4 1 1 2 6 5 1 4
14 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 2 1 0 1 2 2 0 3 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 1 1 2 3 4 -1 4
15 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE DOROGI FC 2 1 0 1 3 3 0 3 2 0 1 1 2 4 -2 1 4 1 1 2 5 7 -2 4
16 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE HR-RENT KOZÁRMISLENY 2 1 1 0 2 1 1 4 2 0 0 2 1 5 -4 0 4 1 1 2 3 6 -3 4
17 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BUDAÖRS 2 1 0 1 1 2 -1 3 2 0 0 2 0 2 -2 0 4 1 0 3 1 4 -3 3
18 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE CIGÁND SE 2 1 0 1 2 8 -6 2 2 0 1 1 2 3 -1 1 4 1 1 2 4 11 -7 3
19 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SOROKSÁR SC 2 0 1 1 3 6 -3 1 2 0 1 1 1 4 -3 1 4 0 2 2 4 10 -6 2
20 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 2 0 1 1 1 2 -1 1 2 0 0 2 0 4 -4 0 4 0 1 3 1 6 -5 1
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
-----------1 - 0--2 - 0----
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
0 - 1-----------1 - 1------
BFC SIÓFOK
-------4 - 12 - 1-------1 - 0--
BUDAÖRS
-1 - 0---------------0 - 2-
CEGLÉDI VSE
-3 - 0--1 - 1--------------
CIGÁND SE
2 - 1------------0 - 7-----
DOROGI FC
-----2 - 1----------1 - 2--
AQVITAL FC CSÁKVÁR
----2 - 1-1 - 1------------
HR-RENT KOZÁRMISLENY
--------0 - 0-2 - 1--------
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
---------0 - 1--------2 - 1
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
-------0 - 0----------1 - 1
PUSKÁS AKADÉMIA FC
---------------4 - 2---
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
---1 - 0-----------2 - 1---
SOROKSÁR SC
-----------3 - 30 - 3------
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
-------1 - 2------1 - 0----
SZEOL SC
---1 - 02 - 1--------------
SZOLNOKI MÁV FC
--------1 - 0--------3 - 2-
VÁC FC
----------0 - 1---1 - 0----
KISVÁRDA MASTER GOOD
-----------2 - 2-3 - 0-----
ZTE FC
--4 - 1---3 - 1------------

Meccsek

CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR

2016. 07. 31. 18:00
ALCUFER Stadion
2016. 07. 31. 18:00
ALCUFER Stadion
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
ZTE FC
2016. 08. 07. 19:00
PMFC Stadion
2016. 08. 07. 19:00
PMFC Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 08. 10. 19:00
Siófok Városi Stadion
2016. 08. 10. 19:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 08. 14. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2016. 08. 14. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2016. 08. 21. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 08. 21. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 08. 24. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2016. 08. 24. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2016. 08. 28. 17:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 08. 28. 17:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 09. 11. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
2016. 09. 11. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2016. 09. 14. 16:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 09. 14. 16:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 09. 18. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
2016. 09. 18. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
SOROKSÁR SC
2016. 09. 25. 18:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2016. 09. 25. 18:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 10. 02. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
2016. 10. 02. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 10. 16. 14:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2016. 10. 16. 14:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 10. 22. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
2016. 10. 22. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
2016. 10. 30. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2016. 10. 30. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 11. 06. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
2016. 11. 06. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
SZEOL SC
2016. 11. 20. 13:00
Cigánd Városi Stadion
2016. 11. 20. 13:00
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 11. 27. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
2016. 11. 27. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2016. 12. 04. 13:00
Dunaújvárosi Stadion
2016. 12. 04. 13:00
Dunaújvárosi Stadion
VÁC FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 12. 11. 15:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 12. 11. 15:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 02. 19. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
2017. 02. 19. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2017. 02. 26. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
2017. 02. 26. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BFC SIÓFOK
2017. 03. 05. 14:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2017. 03. 05. 14:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 03. 12. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
2017. 03. 12. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
DOROGI FC
2017. 03. 16. 15:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2017. 03. 16. 15:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 03. 19. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
2017. 03. 19. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
CEGLÉDI VSE
2017. 04. 02. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2017. 04. 02. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 04. 09. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
2017. 04. 09. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BUDAÖRS
2017. 04. 12. 16:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2017. 04. 12. 16:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 04. 16. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
2017. 04. 16. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
SZOLNOKI MÁV FC
2017. 04. 23. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 04. 23. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 04. 30. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
2017. 04. 30. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
KISVÁRDA MASTER GOOD
2017. 05. 03. 18:00
Soproni Városi Stadion
2017. 05. 03. 18:00
Soproni Városi Stadion
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 05. 07. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2017. 05. 07. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2017. 05. 14. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2017. 05. 14. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 05. 21. 18:00
MTE-1904 Sporttelep
2017. 05. 21. 18:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
CIGÁND SE
2017. 05. 28. 18:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2017. 05. 28. 18:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 06. 04. 18:00
MTE-1904 Sporttelep
2017. 06. 04. 18:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
VÁC FC

NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC

2016. 07. 31. 18:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2016. 07. 31. 18:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2016. 08. 06. 17:30
Dunaújvárosi Stadion
2016. 08. 06. 17:30
Dunaújvárosi Stadion
VÁC FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2016. 08. 10. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2016. 08. 10. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
ZTE FC
2016. 08. 14. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2016. 08. 14. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2016. 08. 21. 17:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2016. 08. 21. 17:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BFC SIÓFOK
2016. 08. 24. 17:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2016. 08. 24. 17:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2016. 08. 28. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 08. 28. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2016. 09. 11. 16:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2016. 09. 11. 16:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2016. 09. 14. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 09. 14. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2016. 09. 18. 18:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2016. 09. 18. 18:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2016. 09. 25. 16:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 09. 25. 16:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2016. 10. 02. 15:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2016. 10. 02. 15:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
SOROKSÁR SC
2016. 10. 16. 17:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2016. 10. 16. 17:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2016. 10. 22. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2016. 10. 22. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 10. 30. 13:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2016. 10. 30. 13:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2016. 11. 06. 13:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2016. 11. 06. 13:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
2016. 11. 20. 15:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2016. 11. 20. 15:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2016. 11. 27. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2016. 11. 27. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
SZEOL SC
2016. 12. 04. 13:00
Cigánd Városi Stadion
2016. 12. 04. 13:00
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2016. 12. 11. 15:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 12. 11. 15:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2017. 02. 19. 14:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2017. 02. 19. 14:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
VÁC FC
2017. 02. 26. 15:30
Zalaegerszegi Városi Stadion
2017. 02. 26. 15:30
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2017. 03. 05. 14:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2017. 03. 05. 14:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 03. 12. 12:30
Siófok Városi Stadion
2017. 03. 12. 12:30
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2017. 03. 16. 15:00
PMFC Stadion
2017. 03. 16. 15:00
PMFC Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2017. 03. 19. 15:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2017. 03. 19. 15:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
DOROGI FC
2017. 04. 02. 16:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2017. 04. 02. 16:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2017. 04. 09. 16:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2017. 04. 09. 16:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
CEGLÉDI VSE
2017. 04. 12. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2017. 04. 12. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2017. 04. 16. 16:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2017. 04. 16. 16:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BUDAÖRS
2017. 04. 23. 17:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2017. 04. 23. 17:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2017. 04. 30. 17:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2017. 04. 30. 17:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
SZOLNOKI MÁV FC
2017. 05. 03. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 05. 03. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2017. 05. 07. 16:45
Nyíregyháza Városi Stadion
2017. 05. 07. 16:45
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
KISVÁRDA MASTER GOOD
2017. 05. 14. 18:00
Soproni Városi Stadion
2017. 05. 14. 18:00
Soproni Városi Stadion
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2017. 05. 21. 18:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2017. 05. 21. 18:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2017. 05. 28. 18:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2017. 05. 28. 18:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2017. 06. 04. 18:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2017. 06. 04. 18:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
CIGÁND SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom