Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 5. forduló

2016.08.19 - 19:00

Felcsút, Puskás Akadémia Pancho Aréna

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
MOLNÁR ATTILA
Tartalékjátékvezető
BOGÁR GERGŐ
Asszisztensek
KEPE ARNOLD, MOHOS MILÁN
PUSKÁS AKADÉMIA FC
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
90'
45'

Gólok

TISCHLER PATRIK

33'

1 - 0

 

 

1 - 1

39'

ESZLÁTYI ISTVÁN
TISCHLER PATRIK

45'

2 - 1

 

ÓVÁRI ZSOLT LEVENTE

87'

3 - 1

 

 

3 - 2

93'

GYÜRKI GERGELY

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 5 4 0 1 7 2 5 12
2 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  5 3 2 0 4 1 3 11
3 KISVÁRDA MASTER GOOD KISVÁRDA MASTER GOOD 5 3 1 1 11 5 6 10
4 SWIETELSKY-SOPRONI VSE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 5 3 0 2 8 5 3 9
5 SZOLNOKI MÁV FC SZOLNOKI MÁV FC 5 3 0 2 9 8 1 9
6 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 5 3 0 2 8 7 1 9
7 ZTE FC ZTE FC 5 2 2 1 9 5 4 8
8 PUSKÁS AKADÉMIA FC PUSKÁS AKADÉMIA FC 5 2 2 1 13 11 2 8
9 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 5 2 2 1 5 5 0 8
10 SZEGED 2011-GROSICS AKAD. SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 5 2 1 2 9 3 6 7
11 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 5 2 1 2 7 5 2 7
12 DOROGI FC DOROGI FC 5 2 1 2 7 8 -1 7
13 BUDAÖRS BUDAÖRS 5 2 0 3 4 4 0 6
14 VÁC FC VÁC FC 5 2 0 3 3 4 -1 6
15 SZEOL SC SZEOL SC 5 2 0 3 3 5 -2 6
16 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 5 1 2 2 5 10 -5 5
17 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 5 1 1 3 4 6 -2 4
18 HR-RENT KOZÁRMISLENY HR-RENT KOZÁRMISLENY 5 1 1 3 3 8 -5 4
19 CIGÁND SE CIGÁND SE 5 1 1 3 4 14 -10 2 (-2 pont)
20 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 5 0 1 4 1 8 -7 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE PUSKÁS AKADÉMIA FC 2 2 0 0 4 2 2 6 3 2 1 0 5 3 2 7 5 4 1 0 9 5 4 13
2 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 3 2 1 0 2 0 2 7 2 1 1 0 5 0 5 4 5 3 2 0 7 0 7 11
3 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE ZTE FC 2 2 0 0 5 1 4 6 3 0 3 0 1 1 0 3 5 2 3 0 6 2 4 9
4 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 3 1 2 0 1 0 1 5 2 1 1 0 2 1 1 4 5 2 3 0 3 1 2 9
5 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE KISVÁRDA MASTER GOOD 2 1 0 1 2 2 0 3 3 1 1 1 2 2 0 4 5 2 1 2 4 4 0 7
6 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 2 0 2 0 1 1 0 2 3 1 2 0 2 1 1 5 5 1 4 0 3 2 1 7
7 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 3 1 2 0 1 0 1 5 2 0 2 0 0 0 0 2 5 1 4 0 1 0 1 7
8 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE VÁC FC 2 0 2 0 0 0 0 2 3 1 2 0 1 0 1 5 5 1 4 0 1 0 1 7
9 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SZOLNOKI MÁV FC 3 1 2 0 2 0 2 5 2 0 1 1 2 3 -1 1 5 1 3 1 4 3 1 6
10 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 2 1 1 0 2 1 1 4 3 0 2 1 1 2 -1 2 5 1 3 1 3 3 0 6
11 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE HR-RENT KOZÁRMISLENY 3 0 2 1 0 1 -1 2 2 1 1 0 1 0 1 4 5 1 3 1 1 1 0 6
12 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BUDAÖRS 3 1 1 1 2 2 0 4 2 0 1 1 0 1 -1 1 5 1 2 2 2 3 -1 5
13 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE CEGLÉDI VSE 3 1 1 1 1 1 0 4 2 0 1 1 1 2 -1 1 5 1 2 2 2 3 -1 5
14 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SZEOL SC 2 1 1 0 1 0 1 4 3 0 1 2 0 2 -2 1 5 1 2 2 1 2 -1 5
15 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SOROKSÁR SC 3 0 3 0 2 2 0 3 2 0 1 1 1 2 -1 1 5 0 4 1 3 4 -1 4
16 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE AQVITAL FC CSÁKVÁR 2 0 2 0 2 2 0 2 3 0 2 1 0 1 -1 2 5 0 4 1 2 3 -1 4
17 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE CIGÁND SE 2 0 1 1 1 6 -5 0 3 1 1 1 2 3 -1 3 5 1 2 2 3 9 -6 3
18 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 0 2 1 0 1 -1 2 5 0 3 2 1 3 -2 3
19 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BFC SIÓFOK 3 0 2 1 1 2 -1 2 2 0 0 2 1 4 -3 0 5 0 2 3 2 6 -4 2
20 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE DOROGI FC 3 0 1 2 1 3 -2 1 2 0 1 1 1 3 -2 1 5 0 2 3 2 6 -4 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 3 3 0 0 5 0 5 9 2 1 0 1 2 2 0 3 5 4 0 1 7 2 5 12
2 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 3 1 2 0 2 1 1 5 2 2 0 0 2 0 2 6 5 3 2 0 4 1 3 11
3 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE KISVÁRDA MASTER GOOD 2 1 1 0 5 2 3 4 3 2 0 1 6 3 3 6 5 3 1 1 11 5 6 10
4 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 2 2 0 0 3 1 2 6 3 1 0 2 5 4 1 3 5 3 0 2 8 5 3 9
5 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SZOLNOKI MÁV FC 3 3 0 0 6 2 4 9 2 0 0 2 3 6 -3 0 5 3 0 2 9 8 1 9
6 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BFC SIÓFOK 3 3 0 0 7 2 5 9 2 0 0 2 1 5 -4 0 5 3 0 2 8 7 1 9
7 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE ZTE FC 2 2 0 0 7 2 5 6 3 0 2 1 2 3 -1 2 5 2 2 1 9 5 4 8
8 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE PUSKÁS AKADÉMIA FC 2 2 0 0 7 4 3 6 3 0 2 1 6 7 -1 2 5 2 2 1 13 11 2 8
9 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE AQVITAL FC CSÁKVÁR 2 1 1 0 3 2 1 4 3 1 1 1 2 3 -1 4 5 2 2 1 5 5 0 8
10 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 3 1 1 1 2 2 0 4 2 1 0 1 7 1 6 3 5 2 1 2 9 3 6 7
11 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE CEGLÉDI VSE 3 2 1 0 5 1 4 7 2 0 0 2 2 4 -2 0 5 2 1 2 7 5 2 7
12 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE DOROGI FC 3 2 0 1 5 4 1 6 2 0 1 1 2 4 -2 1 5 2 1 2 7 8 -1 7
13 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BUDAÖRS 3 2 0 1 4 2 2 6 2 0 0 2 0 2 -2 0 5 2 0 3 4 4 0 6
14 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE VÁC FC 2 1 0 1 1 1 0 3 3 1 0 2 2 3 -1 3 5 2 0 3 3 4 -1 6
15 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SZEOL SC 2 2 0 0 3 1 2 6 3 0 0 3 0 4 -4 0 5 2 0 3 3 5 -2 6
16 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SOROKSÁR SC 3 1 1 1 4 6 -2 4 2 0 1 1 1 4 -3 1 5 1 2 2 5 10 -5 5
17 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 2 1 0 1 2 2 0 3 3 0 1 2 2 4 -2 1 5 1 1 3 4 6 -2 4
18 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE HR-RENT KOZÁRMISLENY 3 1 1 1 2 3 -1 4 2 0 0 2 1 5 -4 0 5 1 1 3 3 8 -5 4
19 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE CIGÁND SE 2 1 0 1 2 8 -6 2 3 0 1 2 2 6 -4 0 5 1 1 3 4 14 -10 2
20 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 0 0 3 0 6 -6 0 5 0 1 4 1 8 -7 1
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
------2 - 0----1 - 0--2 - 0----
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
0 - 1-----------1 - 1------
BFC SIÓFOK
-------4 - 12 - 1-------1 - 0--
BUDAÖRS
-1 - 0--3 - 0------------0 - 2-
CEGLÉDI VSE
-3 - 0--1 - 1-----------1 - 0--
CIGÁND SE
2 - 1------------0 - 7-----
DOROGI FC
-----2 - 1--2 - 1-------1 - 2--
AQVITAL FC CSÁKVÁR
----2 - 1-1 - 1------------
HR-RENT KOZÁRMISLENY
--------0 - 0-2 - 1------0 - 2-
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
---------0 - 1--------2 - 1
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
--1 - 0----0 - 0----------1 - 1
PUSKÁS AKADÉMIA FC
-----------3 - 2---4 - 2---
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
---1 - 0-----------2 - 1---
SOROKSÁR SC
-----------3 - 30 - 3-1 - 0----
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
-------1 - 2------1 - 0---0 - 0
SZEOL SC
---1 - 02 - 1--------------
SZOLNOKI MÁV FC
-2 - 0------1 - 0--------3 - 2-
VÁC FC
----------0 - 1---1 - 0----
KISVÁRDA MASTER GOOD
-----------2 - 2-3 - 0-----
ZTE FC
--4 - 1---3 - 1------------

Meccsek

PUSKÁS AKADÉMIA FC

2016. 07. 31. 18:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2016. 07. 31. 18:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 08. 07. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 08. 07. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
SZOLNOKI MÁV FC
2016. 08. 10. 19:00
PMFC Stadion
2016. 08. 10. 19:00
PMFC Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 08. 14. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2016. 08. 14. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 08. 19. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 08. 19. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
2016. 08. 24. 16:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2016. 08. 24. 16:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 08. 28. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 08. 28. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
SZEOL SC
2016. 09. 11. 16:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
2016. 09. 11. 16:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
CIGÁND SE
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 09. 14. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 09. 14. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2016. 09. 18. 16:00
Dunaújvárosi Stadion
2016. 09. 18. 16:00
Dunaújvárosi Stadion
VÁC FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 09. 25. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 09. 25. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
ZTE FC
2016. 10. 02. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
2016. 10. 02. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 10. 16. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 10. 16. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
BFC SIÓFOK
2016. 10. 22. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2016. 10. 22. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 10. 30. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 10. 30. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
DOROGI FC
2016. 11. 06. 13:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2016. 11. 06. 13:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 11. 20. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 11. 20. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
CEGLÉDI VSE
2016. 11. 27. 16:45
Balmazújvárosi Városi Stadion
2016. 11. 27. 16:45
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 12. 04. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 12. 04. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
BUDAÖRS
2016. 12. 11. 13:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 12. 11. 13:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
SOROKSÁR SC
2017. 02. 19. 14:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2017. 02. 19. 14:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 02. 26. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 02. 26. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2017. 03. 05. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 03. 05. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
KISVÁRDA MASTER GOOD
2017. 03. 12. 17:00
Soproni Városi Stadion
2017. 03. 12. 17:00
Soproni Városi Stadion
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 03. 16. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 03. 16. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2017. 03. 19. 15:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2017. 03. 19. 15:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 04. 02. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 04. 02. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
CIGÁND SE
2017. 04. 09. 18:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2017. 04. 09. 18:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 04. 12. 15:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 04. 12. 15:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
VÁC FC
2017. 04. 16. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2017. 04. 16. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 04. 23. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 04. 23. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 04. 30. 19:00
Siófok Városi Stadion
2017. 04. 30. 19:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 05. 03. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 05. 03. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2017. 05. 07. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2017. 05. 07. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 05. 14. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 05. 14. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2017. 05. 21. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 05. 21. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 05. 28. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 05. 28. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2017. 06. 04. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 06. 04. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
PUSKÁS AKADÉMIA FC

SWIETELSKY-SOPRONI VSE

2016. 07. 31. 19:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2016. 07. 31. 19:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
2016. 08. 07. 19:00
Soproni Városi Stadion
2016. 08. 07. 19:00
Soproni Városi Stadion
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
BUDAÖRS
2016. 08. 10. 17:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2016. 08. 10. 17:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
2016. 08. 14. 19:00
Soproni Városi Stadion
2016. 08. 14. 19:00
Soproni Városi Stadion
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
SZOLNOKI MÁV FC
2016. 08. 19. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 08. 19. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
2016. 08. 24. 19:00
Soproni Városi Stadion
2016. 08. 24. 19:00
Soproni Városi Stadion
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
KISVÁRDA MASTER GOOD
2016. 08. 28. 19:00
PMFC Stadion
2016. 08. 28. 19:00
PMFC Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
2016. 09. 11. 16:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2016. 09. 11. 16:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
2016. 09. 14. 18:00
Soproni Városi Stadion
2016. 09. 14. 18:00
Soproni Városi Stadion
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
SZEOL SC
2016. 09. 18. 16:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2016. 09. 18. 16:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
CIGÁND SE
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
2016. 09. 25. 18:00
Soproni Városi Stadion
2016. 09. 25. 18:00
Soproni Városi Stadion
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2016. 10. 02. 15:00
Dunaújvárosi Stadion
2016. 10. 02. 15:00
Dunaújvárosi Stadion
VÁC FC
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
2016. 10. 16. 17:00
Soproni Városi Stadion
2016. 10. 16. 17:00
Soproni Városi Stadion
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
ZTE FC
2016. 10. 22. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
2016. 10. 22. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
2016. 10. 30. 17:00
Soproni Városi Stadion
2016. 10. 30. 17:00
Soproni Városi Stadion
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
BFC SIÓFOK
2016. 11. 06. 13:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2016. 11. 06. 13:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
2016. 11. 20. 16:00
Soproni Városi Stadion
2016. 11. 20. 16:00
Soproni Városi Stadion
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
DOROGI FC
2016. 11. 27. 13:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2016. 11. 27. 13:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
2016. 12. 04. 15:00
Soproni Városi Stadion
2016. 12. 04. 15:00
Soproni Városi Stadion
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
CEGLÉDI VSE
2016. 12. 11. 15:00
Soproni Városi Stadion
2016. 12. 11. 15:00
Soproni Városi Stadion
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2017. 02. 19. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 02. 19. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
2017. 02. 26. 16:00
Soproni Városi Stadion
2017. 02. 26. 16:00
Soproni Városi Stadion
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
SOROKSÁR SC
2017. 03. 05. 14:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2017. 03. 05. 14:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
2017. 03. 12. 17:00
Soproni Városi Stadion
2017. 03. 12. 17:00
Soproni Városi Stadion
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 03. 16. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2017. 03. 16. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
2017. 03. 19. 16:00
Soproni Városi Stadion
2017. 03. 19. 16:00
Soproni Városi Stadion
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2017. 04. 02. 18:00
Soproni Városi Stadion
2017. 04. 02. 18:00
Soproni Városi Stadion
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2017. 04. 09. 16:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2017. 04. 09. 16:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
2017. 04. 12. 18:00
Soproni Városi Stadion
2017. 04. 12. 18:00
Soproni Városi Stadion
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
CIGÁND SE
2017. 04. 16. 18:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2017. 04. 16. 18:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
2017. 04. 23. 18:00
Soproni Városi Stadion
2017. 04. 23. 18:00
Soproni Városi Stadion
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
VÁC FC
2017. 04. 30. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2017. 04. 30. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
2017. 05. 03. 18:00
Soproni Városi Stadion
2017. 05. 03. 18:00
Soproni Városi Stadion
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 05. 07. 18:00
Siófok Városi Stadion
2017. 05. 07. 18:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
2017. 05. 14. 18:00
Soproni Városi Stadion
2017. 05. 14. 18:00
Soproni Városi Stadion
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2017. 05. 21. 18:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2017. 05. 21. 18:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
2017. 05. 28. 18:00
Soproni Városi Stadion
2017. 05. 28. 18:00
Soproni Városi Stadion
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2017. 06. 04. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 06. 04. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom