Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 7. forduló

2016.08.28 - 17:30

Albertirsa, Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
TAKÁCS JÁNOS
Tartalékjátékvezető
PILLÓK ÁDÁM
Asszisztensek
VARGA ZSOLT, MÁRKUS TAMÁS
CEGLÉDI VSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
90'
45'

Gólok

CSORDÁS SZABOLCS JÓZSEF

5'

1 - 0

 

 

1 - 1

52'

CZÁR RICHÁRD
ALBERT ÁDÁM

55'

2 - 1

 

 

2 - 2

58'

GALAMBOS ÁDÁM
PERES CSABA

62'

3 - 2

 

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  7 4 2 1 5 5 0 14
2 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 7 4 1 2 9 6 3 13
3 ZTE FC ZTE FC 7 3 3 1 11 5 6 12
4 SZEGED 2011-GROSICS AKAD. SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 7 3 2 2 11 4 7 11
5 KISVÁRDA MASTER GOOD KISVÁRDA MASTER GOOD 7 3 2 2 12 8 4 11
6 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 7 3 2 2 11 10 1 11
7 PUSKÁS AKADÉMIA FC PUSKÁS AKADÉMIA FC 7 3 2 2 16 17 -1 11
8 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 7 3 2 2 7 11 -4 11
9 SWIETELSKY-SOPRONI VSE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 7 3 1 3 10 8 2 10
10 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 7 3 1 3 10 9 1 10
11 VÁC FC VÁC FC 7 3 1 3 7 6 1 10
12 SZOLNOKI MÁV FC SZOLNOKI MÁV FC 7 3 1 3 10 10 0 10
13 DOROGI FC DOROGI FC 7 3 1 3 9 9 0 10
14 HR-RENT KOZÁRMISLENY HR-RENT KOZÁRMISLENY 7 3 1 3 9 9 0 10
15 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 7 3 0 4 8 10 -2 9
16 SZEOL SC SZEOL SC 7 3 0 4 6 9 -3 9
17 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 7 2 1 4 8 8 0 7
18 BUDAÖRS BUDAÖRS 7 2 1 4 5 6 -1 7
19 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 7 1 2 4 7 10 -3 5
20 CIGÁND SE CIGÁND SE 7 1 2 4 4 15 -11 2 (-3 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CIGÁND SE PUSKÁS AKADÉMIA FC 3 3 0 0 6 3 3 9 4 2 1 1 5 5 0 7 7 5 1 1 11 8 3 16
2 CIGÁND SE SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 4 2 2 0 2 0 2 8 3 1 2 0 5 0 5 5 7 3 4 0 7 0 7 13
3 CIGÁND SE ZTE FC 3 3 0 0 6 1 5 9 4 0 4 0 1 1 0 4 7 3 4 0 7 2 5 13
4 CIGÁND SE VÁC FC 3 1 2 0 3 1 2 5 4 1 3 0 1 0 1 6 7 2 5 0 4 1 3 11
5 CIGÁND SE SOROKSÁR SC 4 1 3 0 5 2 3 6 3 1 1 1 2 2 0 4 7 2 4 1 7 4 3 10
6 CIGÁND SE HR-RENT KOZÁRMISLENY 4 0 3 1 1 2 -1 3 3 2 1 0 2 0 2 7 7 2 4 1 3 2 1 10
7 CIGÁND SE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 4 1 3 0 1 0 1 6 3 1 1 1 3 4 -1 4 7 2 4 1 4 4 0 10
8 CIGÁND SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 3 1 1 1 3 2 1 4 4 1 2 1 1 1 0 5 7 2 3 2 4 3 1 9
9 CIGÁND SE KISVÁRDA MASTER GOOD 3 1 0 2 2 3 -1 3 4 1 2 1 2 2 0 5 7 2 2 3 4 5 -1 8
10 CIGÁND SE CEGLÉDI VSE 4 2 1 1 2 1 1 7 3 0 1 2 1 3 -2 1 7 2 2 3 3 4 -1 8
11 CIGÁND SE SZOLNOKI MÁV FC 4 1 3 0 2 0 2 6 3 0 2 1 3 4 -1 2 7 1 5 1 5 4 1 8
12 CIGÁND SE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 3 1 2 0 2 1 1 5 4 0 3 1 2 3 -1 3 7 1 5 1 4 4 0 8
13 CIGÁND SE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 3 0 3 0 1 1 0 3 4 1 2 1 2 2 0 5 7 1 5 1 3 3 0 8
14 CIGÁND SE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 4 1 2 1 1 1 0 5 3 0 3 0 0 0 0 3 7 1 5 1 1 1 0 8
15 CIGÁND SE BUDAÖRS 4 1 2 1 2 2 0 5 3 0 2 1 1 2 -1 2 7 1 4 2 3 4 -1 7
16 CIGÁND SE SZEOL SC 3 1 2 0 2 1 1 5 4 0 1 3 1 4 -3 1 7 1 3 3 3 5 -2 6
17 CIGÁND SE DOROGI FC 4 0 2 2 1 3 -2 2 3 1 1 1 2 3 -1 4 7 1 3 3 3 6 -3 6
18 CIGÁND SE AQVITAL FC CSÁKVÁR 3 0 3 0 3 3 0 3 4 0 2 2 0 4 -4 2 7 0 5 2 3 7 -4 5
19 CIGÁND SE CIGÁND SE 3 0 1 2 1 7 -6 -1 4 1 2 1 2 3 -1 4 7 1 3 3 3 10 -7 3
20 CIGÁND SE BFC SIÓFOK 4 0 2 2 1 3 -2 2 3 0 1 2 1 4 -3 1 7 0 3 4 2 7 -5 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CIGÁND SE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 4 1 2 1 2 5 -3 5 3 3 0 0 3 0 3 9 7 4 2 1 5 5 0 14
2 CIGÁND SE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 4 3 1 0 5 0 5 10 3 1 0 2 4 6 -2 3 7 4 1 2 9 6 3 13
3 CIGÁND SE ZTE FC 3 3 0 0 9 2 7 9 4 0 3 1 2 3 -1 3 7 3 3 1 11 5 6 12
4 CIGÁND SE SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 4 2 1 1 3 2 1 7 3 1 1 1 8 2 6 4 7 3 2 2 11 4 7 11
5 CIGÁND SE KISVÁRDA MASTER GOOD 3 1 1 1 5 4 1 4 4 2 1 1 7 4 3 7 7 3 2 2 12 8 4 11
6 CIGÁND SE SOROKSÁR SC 4 2 1 1 9 6 3 7 3 1 1 1 2 4 -2 4 7 3 2 2 11 10 1 11
7 CIGÁND SE PUSKÁS AKADÉMIA FC 3 3 0 0 10 5 5 9 4 0 2 2 6 12 -6 2 7 3 2 2 16 17 -1 11
8 CIGÁND SE AQVITAL FC CSÁKVÁR 3 2 1 0 5 3 2 7 4 1 1 2 2 8 -6 4 7 3 2 2 7 11 -4 11
9 CIGÁND SE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 3 2 1 0 4 2 2 7 4 1 0 3 6 6 0 3 7 3 1 3 10 8 2 10
10 CIGÁND SE CEGLÉDI VSE 4 3 1 0 8 3 5 10 3 0 0 3 2 6 -4 0 7 3 1 3 10 9 1 10
11 CIGÁND SE VÁC FC 3 2 0 1 5 3 2 6 4 1 1 2 2 3 -1 4 7 3 1 3 7 6 1 10
12 CIGÁND SE SZOLNOKI MÁV FC 4 3 1 0 6 2 4 10 3 0 0 3 4 8 -4 0 7 3 1 3 10 10 0 10
13 CIGÁND SE DOROGI FC 4 2 0 2 5 5 0 6 3 1 1 1 4 4 0 4 7 3 1 3 9 9 0 10
14 CIGÁND SE HR-RENT KOZÁRMISLENY 4 2 1 1 4 4 0 7 3 1 0 2 5 5 0 3 7 3 1 3 9 9 0 10
15 CIGÁND SE BFC SIÓFOK 4 3 0 1 7 4 3 9 3 0 0 3 1 6 -5 0 7 3 0 4 8 10 -2 9
16 CIGÁND SE SZEOL SC 3 3 0 0 5 2 3 9 4 0 0 4 1 7 -6 0 7 3 0 4 6 9 -3 9
17 CIGÁND SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 3 1 1 1 6 2 4 4 4 1 0 3 2 6 -4 3 7 2 1 4 8 8 0 7
18 CIGÁND SE BUDAÖRS 4 2 1 1 4 2 2 7 3 0 0 3 1 4 -3 0 7 2 1 4 5 6 -1 7
19 CIGÁND SE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 3 1 1 1 3 3 0 4 4 0 1 3 4 7 -3 1 7 1 2 4 7 10 -3 5
20 CIGÁND SE CIGÁND SE 3 1 0 2 2 9 -7 1 4 0 2 2 2 6 -4 1 7 1 2 4 4 15 -11 2
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
------2 - 0----1 - 0--2 - 0---0 - 0
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
0 - 1---------5 - 0-1 - 1------
BFC SIÓFOK
-----0 - 2-4 - 12 - 1-------1 - 0--
BUDAÖRS
-1 - 0--3 - 0-----------0 - 00 - 2-
CEGLÉDI VSE
-3 - 0--1 - 1---3 - 2-------1 - 0--
CIGÁND SE
2 - 1-----------0 - 10 - 7-----
DOROGI FC
-----2 - 1--2 - 10 - 1------1 - 2--
AQVITAL FC CSÁKVÁR
---2 - 12 - 1-1 - 1------------
HR-RENT KOZÁRMISLENY
--------0 - 0-2 - 12 - 1-----0 - 2-
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
---------0 - 1---1 - 1----2 - 1
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
--1 - 0----0 - 00 - 4---------1 - 1
PUSKÁS AKADÉMIA FC
-----------3 - 2--3 - 14 - 2---
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
---1 - 0-----------2 - 1-1 - 1-
SOROKSÁR SC
-------5 - 0---3 - 30 - 3-1 - 0----
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
--1 - 0----1 - 2------1 - 0---0 - 0
SZEOL SC
---1 - 02 - 1----------2 - 1---
SZOLNOKI MÁV FC
-2 - 0---0 - 0--1 - 0--------3 - 2-
VÁC FC
4 - 2---------0 - 1---1 - 0----
KISVÁRDA MASTER GOOD
-0 - 2---------2 - 2-3 - 0-----
ZTE FC
--4 - 1-2 - 0-3 - 1------------

Meccsek

CEGLÉDI VSE

2016. 07. 31. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 07. 31. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2016. 08. 07. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2016. 08. 07. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
CEGLÉDI VSE
2016. 08. 10. 17:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 08. 10. 17:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
CIGÁND SE
2016. 08. 14. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 08. 14. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
CEGLÉDI VSE
2016. 08. 21. 17:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 08. 21. 17:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
VÁC FC
2016. 08. 24. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 08. 24. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
FÉLBESZAKADT
CEGLÉDI VSE
2016. 09. 01. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 09. 01. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
CEGLÉDI VSE
2016. 08. 28. 17:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 08. 28. 17:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 09. 11. 18:00
Siófok Városi Stadion
2016. 09. 11. 18:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
CEGLÉDI VSE
2016. 09. 14. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 09. 14. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2016. 09. 18. 16:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 09. 18. 16:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
CEGLÉDI VSE
2016. 09. 25. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 09. 25. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2016. 10. 02. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 10. 02. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2016. 10. 16. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2016. 10. 16. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
CEGLÉDI VSE
2016. 10. 22. 14:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 10. 22. 14:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
BUDAÖRS
2016. 10. 30. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2016. 10. 30. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
CEGLÉDI VSE
2016. 11. 06. 13:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 11. 06. 13:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
SZOLNOKI MÁV FC
2016. 11. 20. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 11. 20. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
CEGLÉDI VSE
2016. 11. 27. 13:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 11. 27. 13:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
KISVÁRDA MASTER GOOD
2016. 12. 04. 15:00
Soproni Városi Stadion
2016. 12. 04. 15:00
Soproni Városi Stadion
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
CEGLÉDI VSE
2016. 12. 11. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2016. 12. 11. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
CEGLÉDI VSE
2017. 02. 19. 14:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 02. 19. 14:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
SZEOL SC
2017. 02. 26. 14:00
Cigánd Városi Stadion
2017. 02. 26. 14:00
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
CEGLÉDI VSE
2017. 03. 05. 14:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 03. 05. 14:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2017. 03. 12. 14:30
Dunaújvárosi Stadion
2017. 03. 12. 14:30
Dunaújvárosi Stadion
VÁC FC
CEGLÉDI VSE
2017. 03. 16. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 03. 16. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
ZTE FC
2017. 03. 19. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
2017. 03. 19. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
CEGLÉDI VSE
2017. 04. 02. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 04. 02. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
BFC SIÓFOK
2017. 04. 09. 16:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2017. 04. 09. 16:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
CEGLÉDI VSE
2017. 04. 12. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 04. 12. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
DOROGI FC
2017. 04. 16. 16:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2017. 04. 16. 16:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
CEGLÉDI VSE
2017. 04. 23. 17:00
Kozármislenyi Stadion
2017. 04. 23. 17:00
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
CEGLÉDI VSE
2017. 04. 30. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 04. 30. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2017. 05. 03. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 05. 03. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
CEGLÉDI VSE
2017. 05. 07. 17:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 05. 07. 17:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
SOROKSÁR SC
2017. 05. 14. 18:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2017. 05. 14. 18:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
CEGLÉDI VSE
2017. 05. 21. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 05. 21. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 05. 28. 18:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2017. 05. 28. 18:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD
CEGLÉDI VSE
2017. 06. 04. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 06. 04. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
SWIETELSKY-SOPRONI VSE

CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR

2016. 07. 31. 18:00
ALCUFER Stadion
2016. 07. 31. 18:00
ALCUFER Stadion
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
ZTE FC
2016. 08. 07. 19:00
PMFC Stadion
2016. 08. 07. 19:00
PMFC Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 08. 10. 19:00
Siófok Városi Stadion
2016. 08. 10. 19:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 08. 14. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2016. 08. 14. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2016. 08. 21. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 08. 21. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 08. 24. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2016. 08. 24. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2016. 08. 28. 17:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 08. 28. 17:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 09. 11. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
2016. 09. 11. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2016. 09. 14. 16:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 09. 14. 16:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 09. 18. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
2016. 09. 18. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
SOROKSÁR SC
2016. 09. 25. 18:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2016. 09. 25. 18:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 10. 02. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
2016. 10. 02. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 10. 16. 14:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2016. 10. 16. 14:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 10. 22. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
2016. 10. 22. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
2016. 10. 30. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2016. 10. 30. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 11. 06. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
2016. 11. 06. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
SZEOL SC
2016. 11. 20. 13:00
Cigánd Városi Stadion
2016. 11. 20. 13:00
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 11. 27. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
2016. 11. 27. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2016. 12. 04. 13:00
Dunaújvárosi Stadion
2016. 12. 04. 13:00
Dunaújvárosi Stadion
VÁC FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 12. 11. 15:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 12. 11. 15:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 02. 19. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
2017. 02. 19. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2017. 02. 26. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
2017. 02. 26. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BFC SIÓFOK
2017. 03. 05. 14:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2017. 03. 05. 14:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 03. 12. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
2017. 03. 12. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
DOROGI FC
2017. 03. 16. 15:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2017. 03. 16. 15:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 03. 19. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
2017. 03. 19. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
CEGLÉDI VSE
2017. 04. 02. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2017. 04. 02. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 04. 09. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
2017. 04. 09. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BUDAÖRS
2017. 04. 12. 16:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2017. 04. 12. 16:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 04. 16. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
2017. 04. 16. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
SZOLNOKI MÁV FC
2017. 04. 23. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 04. 23. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 04. 30. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
2017. 04. 30. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
KISVÁRDA MASTER GOOD
2017. 05. 03. 18:00
Soproni Városi Stadion
2017. 05. 03. 18:00
Soproni Városi Stadion
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 05. 07. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2017. 05. 07. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2017. 05. 14. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2017. 05. 14. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 05. 21. 18:00
MTE-1904 Sporttelep
2017. 05. 21. 18:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
CIGÁND SE
2017. 05. 28. 18:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2017. 05. 28. 18:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 06. 04. 18:00
MTE-1904 Sporttelep
2017. 06. 04. 18:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
VÁC FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom