Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 7. forduló

2016.08.28 - 19:00

Felcsút, Puskás Akadémia Pancho Aréna

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
BOGNÁR TAMÁS
Tartalékjátékvezető
SZILASI SZABOLCS
Asszisztensek
ERŐS GÁBOR, LÉMON OSZKÁR
PUSKÁS AKADÉMIA FC
SZEOL SC
90'
45'

Gólok

TISCHLER PATRIK

19'

1 - 0

 

TISCHLER PATRIK

30'

2 - 0

 

 

2 - 1

36'

BUZÁSI PÉTER
LENCSE LÁSZLÓ

56'

3 - 1

 

Csapatok

1 POGACSICS KRISZTIÁN
2 HEFFLER TIBOR
3 TÓTH BENCE
4 FÉNYES SZABOLCS
5 SPANDLER CSABA 44'
6 MÁRKVÁRT DÁVID
7 16 PEKÁR LÁSZLÓ ÓVÁRI ZSOLT LEVENTE 74'33'
8 SÁNDOR GYÖRGY
9 TISCHLER PATRIK 19'30'
10 17 LENCSE LÁSZLÓ GAJDOS ZSOLT 79'56'
11 20 MOLNÁR CSABA NAGY ZSOLT 63'
CSERÉK
23 TÓTH BALÁZS
12 TAR ZSOLT
13 FORRÓ GYULA
14 TÓTH KEVE
16 7 ÓVÁRI ZSOLT LEVENTE PEKÁR LÁSZLÓ 74'
17 10 GAJDOS ZSOLT LENCSE LÁSZLÓ 79'
20 11 NAGY ZSOLT MOLNÁR CSABA 63'
VEZETŐEDZŐ
SZIJJÁRTÓ ISTVÁN
STÁBTAGOK
DISZTL PÉTER - egyéb (nem választható ki, lejárt poszt)
BOGNÁR GYÖRGY - Erőnléti edző
KISS ISTVÁN - Masszőr
PETŐ ZOLTÁN - Technikai vezető
KOVÁCS LÁSZLÓ - Orvos
FESZTHAMMER RÉKA - Fizioterapeuta (gyógytornász, rehabilitációs edző)
HAJNAL IMRE ZSOLT - Masszőr

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  7 4 2 1 5 5 0 14
2 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 7 4 1 2 9 6 3 13
3 ZTE FC ZTE FC 7 3 3 1 11 5 6 12
4 SZEGED 2011-GROSICS AKAD. SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 7 3 2 2 11 4 7 11
5 KISVÁRDA MASTER GOOD KISVÁRDA MASTER GOOD 7 3 2 2 12 8 4 11
6 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 7 3 2 2 11 10 1 11
7 PUSKÁS AKADÉMIA FC PUSKÁS AKADÉMIA FC 7 3 2 2 16 17 -1 11
8 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 7 3 2 2 7 11 -4 11
9 SWIETELSKY-SOPRONI VSE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 7 3 1 3 10 8 2 10
10 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 7 3 1 3 10 9 1 10
11 VÁC FC VÁC FC 7 3 1 3 7 6 1 10
12 SZOLNOKI MÁV FC SZOLNOKI MÁV FC 7 3 1 3 10 10 0 10
13 DOROGI FC DOROGI FC 7 3 1 3 9 9 0 10
14 HR-RENT KOZÁRMISLENY HR-RENT KOZÁRMISLENY 7 3 1 3 9 9 0 10
15 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 7 3 0 4 8 10 -2 9
16 SZEOL SC SZEOL SC 7 3 0 4 6 9 -3 9
17 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 7 2 1 4 8 8 0 7
18 BUDAÖRS BUDAÖRS 7 2 1 4 5 6 -1 7
19 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 7 1 2 4 7 10 -3 5
20 CIGÁND SE CIGÁND SE 7 1 2 4 4 15 -11 2 (-3 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CIGÁND SE PUSKÁS AKADÉMIA FC 3 3 0 0 6 3 3 9 4 2 1 1 5 5 0 7 7 5 1 1 11 8 3 16
2 CIGÁND SE SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 4 2 2 0 2 0 2 8 3 1 2 0 5 0 5 5 7 3 4 0 7 0 7 13
3 CIGÁND SE ZTE FC 3 3 0 0 6 1 5 9 4 0 4 0 1 1 0 4 7 3 4 0 7 2 5 13
4 CIGÁND SE VÁC FC 3 1 2 0 3 1 2 5 4 1 3 0 1 0 1 6 7 2 5 0 4 1 3 11
5 CIGÁND SE SOROKSÁR SC 4 1 3 0 5 2 3 6 3 1 1 1 2 2 0 4 7 2 4 1 7 4 3 10
6 CIGÁND SE HR-RENT KOZÁRMISLENY 4 0 3 1 1 2 -1 3 3 2 1 0 2 0 2 7 7 2 4 1 3 2 1 10
7 CIGÁND SE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 4 1 3 0 1 0 1 6 3 1 1 1 3 4 -1 4 7 2 4 1 4 4 0 10
8 CIGÁND SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 3 1 1 1 3 2 1 4 4 1 2 1 1 1 0 5 7 2 3 2 4 3 1 9
9 CIGÁND SE KISVÁRDA MASTER GOOD 3 1 0 2 2 3 -1 3 4 1 2 1 2 2 0 5 7 2 2 3 4 5 -1 8
10 CIGÁND SE CEGLÉDI VSE 4 2 1 1 2 1 1 7 3 0 1 2 1 3 -2 1 7 2 2 3 3 4 -1 8
11 CIGÁND SE SZOLNOKI MÁV FC 4 1 3 0 2 0 2 6 3 0 2 1 3 4 -1 2 7 1 5 1 5 4 1 8
12 CIGÁND SE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 3 1 2 0 2 1 1 5 4 0 3 1 2 3 -1 3 7 1 5 1 4 4 0 8
13 CIGÁND SE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 3 0 3 0 1 1 0 3 4 1 2 1 2 2 0 5 7 1 5 1 3 3 0 8
14 CIGÁND SE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 4 1 2 1 1 1 0 5 3 0 3 0 0 0 0 3 7 1 5 1 1 1 0 8
15 CIGÁND SE BUDAÖRS 4 1 2 1 2 2 0 5 3 0 2 1 1 2 -1 2 7 1 4 2 3 4 -1 7
16 CIGÁND SE SZEOL SC 3 1 2 0 2 1 1 5 4 0 1 3 1 4 -3 1 7 1 3 3 3 5 -2 6
17 CIGÁND SE DOROGI FC 4 0 2 2 1 3 -2 2 3 1 1 1 2 3 -1 4 7 1 3 3 3 6 -3 6
18 CIGÁND SE AQVITAL FC CSÁKVÁR 3 0 3 0 3 3 0 3 4 0 2 2 0 4 -4 2 7 0 5 2 3 7 -4 5
19 CIGÁND SE CIGÁND SE 3 0 1 2 1 7 -6 -1 4 1 2 1 2 3 -1 4 7 1 3 3 3 10 -7 3
20 CIGÁND SE BFC SIÓFOK 4 0 2 2 1 3 -2 2 3 0 1 2 1 4 -3 1 7 0 3 4 2 7 -5 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CIGÁND SE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 4 1 2 1 2 5 -3 5 3 3 0 0 3 0 3 9 7 4 2 1 5 5 0 14
2 CIGÁND SE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 4 3 1 0 5 0 5 10 3 1 0 2 4 6 -2 3 7 4 1 2 9 6 3 13
3 CIGÁND SE ZTE FC 3 3 0 0 9 2 7 9 4 0 3 1 2 3 -1 3 7 3 3 1 11 5 6 12
4 CIGÁND SE SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 4 2 1 1 3 2 1 7 3 1 1 1 8 2 6 4 7 3 2 2 11 4 7 11
5 CIGÁND SE KISVÁRDA MASTER GOOD 3 1 1 1 5 4 1 4 4 2 1 1 7 4 3 7 7 3 2 2 12 8 4 11
6 CIGÁND SE SOROKSÁR SC 4 2 1 1 9 6 3 7 3 1 1 1 2 4 -2 4 7 3 2 2 11 10 1 11
7 CIGÁND SE PUSKÁS AKADÉMIA FC 3 3 0 0 10 5 5 9 4 0 2 2 6 12 -6 2 7 3 2 2 16 17 -1 11
8 CIGÁND SE AQVITAL FC CSÁKVÁR 3 2 1 0 5 3 2 7 4 1 1 2 2 8 -6 4 7 3 2 2 7 11 -4 11
9 CIGÁND SE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 3 2 1 0 4 2 2 7 4 1 0 3 6 6 0 3 7 3 1 3 10 8 2 10
10 CIGÁND SE CEGLÉDI VSE 4 3 1 0 8 3 5 10 3 0 0 3 2 6 -4 0 7 3 1 3 10 9 1 10
11 CIGÁND SE VÁC FC 3 2 0 1 5 3 2 6 4 1 1 2 2 3 -1 4 7 3 1 3 7 6 1 10
12 CIGÁND SE SZOLNOKI MÁV FC 4 3 1 0 6 2 4 10 3 0 0 3 4 8 -4 0 7 3 1 3 10 10 0 10
13 CIGÁND SE DOROGI FC 4 2 0 2 5 5 0 6 3 1 1 1 4 4 0 4 7 3 1 3 9 9 0 10
14 CIGÁND SE HR-RENT KOZÁRMISLENY 4 2 1 1 4 4 0 7 3 1 0 2 5 5 0 3 7 3 1 3 9 9 0 10
15 CIGÁND SE BFC SIÓFOK 4 3 0 1 7 4 3 9 3 0 0 3 1 6 -5 0 7 3 0 4 8 10 -2 9
16 CIGÁND SE SZEOL SC 3 3 0 0 5 2 3 9 4 0 0 4 1 7 -6 0 7 3 0 4 6 9 -3 9
17 CIGÁND SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 3 1 1 1 6 2 4 4 4 1 0 3 2 6 -4 3 7 2 1 4 8 8 0 7
18 CIGÁND SE BUDAÖRS 4 2 1 1 4 2 2 7 3 0 0 3 1 4 -3 0 7 2 1 4 5 6 -1 7
19 CIGÁND SE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 3 1 1 1 3 3 0 4 4 0 1 3 4 7 -3 1 7 1 2 4 7 10 -3 5
20 CIGÁND SE CIGÁND SE 3 1 0 2 2 9 -7 1 4 0 2 2 2 6 -4 1 7 1 2 4 4 15 -11 2
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
------2 - 0----1 - 0--2 - 0---0 - 0
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
0 - 1---------5 - 0-1 - 1------
BFC SIÓFOK
-----0 - 2-4 - 12 - 1-------1 - 0--
BUDAÖRS
-1 - 0--3 - 0-----------0 - 00 - 2-
CEGLÉDI VSE
-3 - 0--1 - 1---3 - 2-------1 - 0--
CIGÁND SE
2 - 1-----------0 - 10 - 7-----
DOROGI FC
-----2 - 1--2 - 10 - 1------1 - 2--
AQVITAL FC CSÁKVÁR
---2 - 12 - 1-1 - 1------------
HR-RENT KOZÁRMISLENY
--------0 - 0-2 - 12 - 1-----0 - 2-
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
---------0 - 1---1 - 1----2 - 1
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
--1 - 0----0 - 00 - 4---------1 - 1
PUSKÁS AKADÉMIA FC
-----------3 - 2--3 - 14 - 2---
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
---1 - 0-----------2 - 1-1 - 1-
SOROKSÁR SC
-------5 - 0---3 - 30 - 3-1 - 0----
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
--1 - 0----1 - 2------1 - 0---0 - 0
SZEOL SC
---1 - 02 - 1----------2 - 1---
SZOLNOKI MÁV FC
-2 - 0---0 - 0--1 - 0--------3 - 2-
VÁC FC
4 - 2---------0 - 1---1 - 0----
KISVÁRDA MASTER GOOD
-0 - 2---------2 - 2-3 - 0-----
ZTE FC
--4 - 1-2 - 0-3 - 1------------

Meccsek

PUSKÁS AKADÉMIA FC

2016. 07. 31. 18:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2016. 07. 31. 18:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 08. 07. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 08. 07. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
SZOLNOKI MÁV FC
2016. 08. 10. 19:00
PMFC Stadion
2016. 08. 10. 19:00
PMFC Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 08. 14. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2016. 08. 14. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 08. 19. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 08. 19. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
2016. 08. 24. 16:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2016. 08. 24. 16:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 08. 28. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 08. 28. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
SZEOL SC
2016. 09. 11. 16:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
2016. 09. 11. 16:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
CIGÁND SE
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 09. 14. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 09. 14. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2016. 09. 18. 16:00
Dunaújvárosi Stadion
2016. 09. 18. 16:00
Dunaújvárosi Stadion
VÁC FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 09. 25. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 09. 25. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
ZTE FC
2016. 10. 02. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
2016. 10. 02. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 10. 16. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 10. 16. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
BFC SIÓFOK
2016. 10. 22. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2016. 10. 22. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 10. 30. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 10. 30. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
DOROGI FC
2016. 11. 06. 13:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2016. 11. 06. 13:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 11. 20. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 11. 20. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
CEGLÉDI VSE
2016. 11. 27. 16:45
Balmazújvárosi Városi Stadion
2016. 11. 27. 16:45
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 12. 04. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 12. 04. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
BUDAÖRS
2016. 12. 11. 13:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 12. 11. 13:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
SOROKSÁR SC
2017. 02. 19. 14:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2017. 02. 19. 14:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 02. 26. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 02. 26. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2017. 03. 05. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 03. 05. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
KISVÁRDA MASTER GOOD
2017. 03. 12. 17:00
Soproni Városi Stadion
2017. 03. 12. 17:00
Soproni Városi Stadion
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 03. 16. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 03. 16. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2017. 03. 19. 15:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2017. 03. 19. 15:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 04. 02. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 04. 02. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
CIGÁND SE
2017. 04. 09. 18:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2017. 04. 09. 18:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 04. 12. 15:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 04. 12. 15:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
VÁC FC
2017. 04. 16. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2017. 04. 16. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 04. 23. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 04. 23. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 04. 30. 19:00
Siófok Városi Stadion
2017. 04. 30. 19:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 05. 03. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 05. 03. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2017. 05. 07. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2017. 05. 07. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 05. 14. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 05. 14. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2017. 05. 21. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 05. 21. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 05. 28. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 05. 28. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2017. 06. 04. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 06. 04. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
PUSKÁS AKADÉMIA FC

SZEOL SC

2016. 07. 31. 18:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2016. 07. 31. 18:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
SZEOL SC
2016. 08. 07. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2016. 08. 07. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
CEGLÉDI VSE
2016. 08. 10. 19:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2016. 08. 10. 19:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
SZEOL SC
2016. 08. 14. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2016. 08. 14. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
BUDAÖRS
2016. 08. 21. 17:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2016. 08. 21. 17:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
SZEOL SC
2016. 08. 24. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2016. 08. 24. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
SZOLNOKI MÁV FC
2016. 08. 28. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 08. 28. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
SZEOL SC
2016. 09. 11. 16:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2016. 09. 11. 16:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
KISVÁRDA MASTER GOOD
2016. 09. 14. 18:00
Soproni Városi Stadion
2016. 09. 14. 18:00
Soproni Városi Stadion
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
SZEOL SC
2016. 09. 18. 16:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2016. 09. 18. 16:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2016. 09. 25. 18:00
PMFC Stadion
2016. 09. 25. 18:00
PMFC Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
SZEOL SC
2016. 10. 02. 15:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2016. 10. 02. 15:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
CIGÁND SE
SZEOL SC
2016. 10. 16. 14:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2016. 10. 16. 14:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2016. 10. 22. 14:30
Dunaújvárosi Stadion
2016. 10. 22. 14:30
Dunaújvárosi Stadion
VÁC FC
SZEOL SC
2016. 10. 30. 13:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2016. 10. 30. 13:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
ZTE FC
2016. 11. 06. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
2016. 11. 06. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
SZEOL SC
2016. 11. 20. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2016. 11. 20. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
BFC SIÓFOK
2016. 11. 27. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2016. 11. 27. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
SZEOL SC
2016. 12. 04. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2016. 12. 04. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
DOROGI FC
2016. 12. 11. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2016. 12. 11. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2017. 02. 19. 14:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 02. 19. 14:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
SZEOL SC
2017. 02. 26. 14:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2017. 02. 26. 14:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2017. 03. 05. 14:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 03. 05. 14:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
SZEOL SC
2017. 03. 12. 14:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2017. 03. 12. 14:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
SOROKSÁR SC
2017. 03. 16. 15:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2017. 03. 16. 15:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
SZEOL SC
2017. 03. 19. 15:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2017. 03. 19. 15:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 04. 02. 16:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2017. 04. 02. 16:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD
SZEOL SC
2017. 04. 09. 16:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2017. 04. 09. 16:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
2017. 04. 12. 16:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2017. 04. 12. 16:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
SZEOL SC
2017. 04. 16. 16:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2017. 04. 16. 16:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2017. 04. 23. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2017. 04. 23. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
CIGÁND SE
2017. 04. 30. 18:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2017. 04. 30. 18:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
SZEOL SC
2017. 05. 03. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2017. 05. 03. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
VÁC FC
2017. 05. 07. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2017. 05. 07. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
SZEOL SC
2017. 05. 14. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2017. 05. 14. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 05. 21. 18:00
Siófok Városi Stadion
2017. 05. 21. 18:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
SZEOL SC
2017. 05. 28. 18:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2017. 05. 28. 18:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2017. 06. 04. 18:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2017. 06. 04. 18:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
SZEOL SC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom