Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 8. forduló

2016.09.11 - 16:30

Nyíregyháza, Nyíregyháza Városi Stadion

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
RADVÁNYI ÁDÁM
Tartalékjátékvezető
DOLNEGÓ BÁLINT
Asszisztensek
PUNYI GYULA, MÁRKUS PÉTER
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
90'
45'

Gólok

DRAGONER DÁVID FILIP

54'

1 - 0

 

DRAGONER DÁVID FILIP

90'

2 - 0

 

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  8 5 2 1 7 5 2 17
2 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 8 5 1 2 11 7 4 16
3 KISVÁRDA MASTER GOOD KISVÁRDA MASTER GOOD 8 4 2 2 13 8 5 14
4 PUSKÁS AKADÉMIA FC PUSKÁS AKADÉMIA FC 8 4 2 2 17 17 0 14
5 HR-RENT KOZÁRMISLENY HR-RENT KOZÁRMISLENY 8 4 1 3 11 9 2 13
6 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 8 4 0 4 12 12 0 12
7 ZTE FC ZTE FC 8 3 3 2 11 6 5 12
8 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 8 3 3 2 13 12 1 12
9 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 8 3 3 2 9 13 -4 12
10 SZEGED 2011-GROSICS AKAD. SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 8 3 2 3 11 6 5 11
11 VÁC FC VÁC FC 8 3 2 3 9 8 1 11
12 SZOLNOKI MÁV FC SZOLNOKI MÁV FC 8 3 2 3 12 12 0 11
13 SWIETELSKY-SOPRONI VSE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 8 3 1 4 10 9 1 10
14 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 8 3 1 4 9 8 1 10
15 BUDAÖRS BUDAÖRS 8 3 1 4 6 6 0 10
16 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 8 3 1 4 12 13 -1 10
17 DOROGI FC DOROGI FC 8 3 1 4 9 11 -2 10
18 SZEOL SC SZEOL SC 8 3 0 5 6 10 -4 9
19 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 8 1 2 5 8 12 -4 5
20 CIGÁND SE CIGÁND SE 8 1 2 5 4 16 -12 2 (-3 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CIGÁND SE PUSKÁS AKADÉMIA FC 3 3 0 0 6 3 3 9 5 2 2 1 5 5 0 8 8 5 2 1 11 8 3 17
2 CIGÁND SE SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 4 2 2 0 2 0 2 8 4 1 3 0 5 0 5 6 8 3 5 0 7 0 7 14
3 CIGÁND SE ZTE FC 4 3 1 0 6 1 5 10 4 0 4 0 1 1 0 4 8 3 5 0 7 2 5 14
4 CIGÁND SE SOROKSÁR SC 4 1 3 0 5 2 3 6 4 2 1 1 3 2 1 7 8 3 4 1 8 4 4 13
5 CIGÁND SE HR-RENT KOZÁRMISLENY 4 0 3 1 1 2 -1 3 4 3 1 0 4 0 4 10 8 3 4 1 5 2 3 13
6 CIGÁND SE KISVÁRDA MASTER GOOD 3 1 0 2 2 3 -1 3 5 2 2 1 3 2 1 8 8 3 2 3 5 5 0 11
7 CIGÁND SE SZOLNOKI MÁV FC 4 1 3 0 2 0 2 6 4 1 2 1 4 4 0 5 8 2 5 1 6 4 2 11
8 CIGÁND SE VÁC FC 4 1 2 1 3 2 1 5 4 1 3 0 1 0 1 6 8 2 5 1 4 2 2 11
9 CIGÁND SE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 4 1 3 0 1 0 1 6 4 1 2 1 3 4 -1 5 8 2 5 1 4 4 0 11
10 CIGÁND SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 4 1 2 1 3 2 1 5 4 1 2 1 1 1 0 5 8 2 4 2 4 3 1 10
11 CIGÁND SE CEGLÉDI VSE 4 2 1 1 2 1 1 7 4 0 2 2 2 4 -2 2 8 2 3 3 4 5 -1 9
12 CIGÁND SE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 3 1 2 0 2 1 1 5 5 0 4 1 2 3 -1 4 8 1 6 1 4 4 0 9
13 CIGÁND SE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 4 0 4 0 1 1 0 4 4 1 2 1 2 2 0 5 8 1 6 1 3 3 0 9
14 CIGÁND SE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 5 1 3 1 1 1 0 6 3 0 3 0 0 0 0 3 8 1 6 1 1 1 0 9
15 CIGÁND SE BUDAÖRS 4 1 2 1 2 2 0 5 4 0 3 1 1 2 -1 3 8 1 5 2 3 4 -1 8
16 CIGÁND SE SZEOL SC 4 1 2 1 2 2 0 5 4 0 1 3 1 4 -3 1 8 1 3 4 3 6 -3 6
17 CIGÁND SE DOROGI FC 5 0 2 3 1 5 -4 2 3 1 1 1 2 3 -1 4 8 1 3 4 3 8 -5 6
18 CIGÁND SE AQVITAL FC CSÁKVÁR 4 0 3 1 3 4 -1 3 4 0 2 2 0 4 -4 2 8 0 5 3 3 8 -5 5
19 CIGÁND SE CIGÁND SE 4 0 2 2 1 7 -6 0 4 1 2 1 2 3 -1 4 8 1 4 3 3 10 -7 4
20 CIGÁND SE BFC SIÓFOK 5 0 3 2 2 4 -2 3 3 0 1 2 1 4 -3 1 8 0 4 4 3 8 -5 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CIGÁND SE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 5 2 2 1 4 5 -1 8 3 3 0 0 3 0 3 9 8 5 2 1 7 5 2 17
2 CIGÁND SE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 4 3 1 0 5 0 5 10 4 2 0 2 6 7 -1 6 8 5 1 2 11 7 4 16
3 CIGÁND SE KISVÁRDA MASTER GOOD 3 1 1 1 5 4 1 4 5 3 1 1 8 4 4 10 8 4 2 2 13 8 5 14
4 CIGÁND SE PUSKÁS AKADÉMIA FC 3 3 0 0 10 5 5 9 5 1 2 2 7 12 -5 5 8 4 2 2 17 17 0 14
5 CIGÁND SE HR-RENT KOZÁRMISLENY 4 2 1 1 4 4 0 7 4 2 0 2 7 5 2 6 8 4 1 3 11 9 2 13
6 CIGÁND SE BFC SIÓFOK 5 4 0 1 11 6 5 12 3 0 0 3 1 6 -5 0 8 4 0 4 12 12 0 12
7 CIGÁND SE ZTE FC 4 3 0 1 9 3 6 9 4 0 3 1 2 3 -1 3 8 3 3 2 11 6 5 12
8 CIGÁND SE SOROKSÁR SC 4 2 1 1 9 6 3 7 4 1 2 1 4 6 -2 5 8 3 3 2 13 12 1 12
9 CIGÁND SE AQVITAL FC CSÁKVÁR 4 2 2 0 7 5 2 8 4 1 1 2 2 8 -6 4 8 3 3 2 9 13 -4 12
10 CIGÁND SE SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 4 2 1 1 3 2 1 7 4 1 1 2 8 4 4 4 8 3 2 3 11 6 5 11
11 CIGÁND SE VÁC FC 4 2 1 1 7 5 2 7 4 1 1 2 2 3 -1 4 8 3 2 3 9 8 1 11
12 CIGÁND SE SZOLNOKI MÁV FC 4 3 1 0 6 2 4 10 4 0 1 3 6 10 -4 1 8 3 2 3 12 12 0 11
13 CIGÁND SE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 3 2 1 0 4 2 2 7 5 1 0 4 6 7 -1 3 8 3 1 4 10 9 1 10
14 CIGÁND SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 4 2 1 1 7 2 5 7 4 1 0 3 2 6 -4 3 8 3 1 4 9 8 1 10
15 CIGÁND SE BUDAÖRS 4 2 1 1 4 2 2 7 4 1 0 3 2 4 -2 3 8 3 1 4 6 6 0 10
16 CIGÁND SE CEGLÉDI VSE 4 3 1 0 8 3 5 10 4 0 0 4 4 10 -6 0 8 3 1 4 12 13 -1 10
17 CIGÁND SE DOROGI FC 5 2 0 3 5 7 -2 6 3 1 1 1 4 4 0 4 8 3 1 4 9 11 -2 10
18 CIGÁND SE SZEOL SC 4 3 0 1 5 3 2 9 4 0 0 4 1 7 -6 0 8 3 0 5 6 10 -4 9
19 CIGÁND SE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 4 1 1 2 4 5 -1 4 4 0 1 3 4 7 -3 1 8 1 2 5 8 12 -4 5
20 CIGÁND SE CIGÁND SE 4 1 0 3 2 10 -8 1 4 0 2 2 2 6 -4 1 8 1 2 5 4 16 -12 2
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
------2 - 0----1 - 0--2 - 0---0 - 0
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
0 - 1---------5 - 01 - 01 - 1------
BFC SIÓFOK
---4 - 2-0 - 2-4 - 12 - 1-------1 - 0--
BUDAÖRS
-1 - 0--3 - 0-----------0 - 00 - 2-
CEGLÉDI VSE
-3 - 0--1 - 1---3 - 2-------1 - 0--
CIGÁND SE
2 - 1---------0 - 1-0 - 10 - 7-----
DOROGI FC
-----2 - 1-0 - 22 - 10 - 1------1 - 2--
AQVITAL FC CSÁKVÁR
---2 - 12 - 1-1 - 1--------2 - 2---
HR-RENT KOZÁRMISLENY
--------0 - 0-2 - 12 - 1-----0 - 2-
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
1 - 2--------0 - 1---1 - 1----2 - 1
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
--1 - 0----0 - 00 - 4----2 - 0----1 - 1
PUSKÁS AKADÉMIA FC
-----------3 - 2--3 - 14 - 2---
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
---1 - 0-----------2 - 1-1 - 1-
SOROKSÁR SC
-------5 - 0---3 - 30 - 3-1 - 0----
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
--1 - 0----1 - 2------1 - 0---0 - 0
SZEOL SC
---1 - 02 - 1----------2 - 1-0 - 1-
SZOLNOKI MÁV FC
-2 - 0---0 - 0--1 - 0--------3 - 2-
VÁC FC
4 - 2---------0 - 1--2 - 21 - 0----
KISVÁRDA MASTER GOOD
-0 - 2---------2 - 2-3 - 0-----
ZTE FC
--4 - 10 - 12 - 0-3 - 1------------

Meccsek

NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC

2016. 07. 31. 18:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2016. 07. 31. 18:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2016. 08. 06. 17:30
Dunaújvárosi Stadion
2016. 08. 06. 17:30
Dunaújvárosi Stadion
VÁC FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2016. 08. 10. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2016. 08. 10. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
ZTE FC
2016. 08. 14. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2016. 08. 14. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2016. 08. 21. 17:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2016. 08. 21. 17:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BFC SIÓFOK
2016. 08. 24. 17:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2016. 08. 24. 17:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2016. 08. 28. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 08. 28. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2016. 09. 11. 16:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2016. 09. 11. 16:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2016. 09. 14. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 09. 14. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2016. 09. 18. 18:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2016. 09. 18. 18:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2016. 09. 25. 16:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 09. 25. 16:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2016. 10. 02. 15:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2016. 10. 02. 15:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
SOROKSÁR SC
2016. 10. 16. 17:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2016. 10. 16. 17:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2016. 10. 22. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2016. 10. 22. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 10. 30. 13:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2016. 10. 30. 13:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2016. 11. 06. 13:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2016. 11. 06. 13:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
2016. 11. 20. 15:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2016. 11. 20. 15:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2016. 11. 27. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2016. 11. 27. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
SZEOL SC
2016. 12. 04. 13:00
Cigánd Városi Stadion
2016. 12. 04. 13:00
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2016. 12. 11. 15:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 12. 11. 15:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2017. 02. 19. 14:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2017. 02. 19. 14:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
VÁC FC
2017. 02. 26. 15:30
Zalaegerszegi Városi Stadion
2017. 02. 26. 15:30
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2017. 03. 05. 14:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2017. 03. 05. 14:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 03. 12. 12:30
Siófok Városi Stadion
2017. 03. 12. 12:30
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2017. 03. 16. 15:00
PMFC Stadion
2017. 03. 16. 15:00
PMFC Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2017. 03. 19. 15:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2017. 03. 19. 15:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
DOROGI FC
2017. 04. 02. 16:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2017. 04. 02. 16:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2017. 04. 09. 16:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2017. 04. 09. 16:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
CEGLÉDI VSE
2017. 04. 12. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2017. 04. 12. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2017. 04. 16. 16:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2017. 04. 16. 16:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BUDAÖRS
2017. 04. 23. 17:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2017. 04. 23. 17:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2017. 04. 30. 17:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2017. 04. 30. 17:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
SZOLNOKI MÁV FC
2017. 05. 03. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 05. 03. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2017. 05. 07. 16:45
Nyíregyháza Városi Stadion
2017. 05. 07. 16:45
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
KISVÁRDA MASTER GOOD
2017. 05. 14. 18:00
Soproni Városi Stadion
2017. 05. 14. 18:00
Soproni Városi Stadion
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2017. 05. 21. 18:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2017. 05. 21. 18:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2017. 05. 28. 18:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2017. 05. 28. 18:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2017. 06. 04. 18:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2017. 06. 04. 18:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
CIGÁND SE

SZEGED 2011-GROSICS AKAD.

2016. 07. 31. 18:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2016. 07. 31. 18:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
SZEOL SC
2016. 08. 07. 17:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
2016. 08. 07. 17:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
CIGÁND SE
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2016. 08. 10. 17:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2016. 08. 10. 17:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2016. 08. 14. 17:30
Dunaújvárosi Stadion
2016. 08. 14. 17:30
Dunaújvárosi Stadion
VÁC FC
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2016. 08. 21. 17:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2016. 08. 21. 17:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
ZTE FC
2016. 08. 24. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2016. 08. 24. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2016. 08. 28. 17:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2016. 08. 28. 17:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
BFC SIÓFOK
2016. 09. 11. 16:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2016. 09. 11. 16:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2016. 09. 14. 16:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2016. 09. 14. 16:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
DOROGI FC
2016. 09. 18. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2016. 09. 18. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2016. 09. 25. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 09. 25. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2016. 10. 02. 15:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2016. 10. 02. 15:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2016. 10. 16. 14:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 10. 16. 14:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2016. 10. 22. 14:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2016. 10. 22. 14:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
SOROKSÁR SC
2016. 10. 30. 17:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2016. 10. 30. 17:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2016. 11. 06. 13:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2016. 11. 06. 13:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 11. 20. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2016. 11. 20. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2016. 11. 27. 13:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2016. 11. 27. 13:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
2016. 12. 04. 15:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2016. 12. 04. 15:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2016. 12. 11. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2016. 12. 11. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2017. 02. 19. 14:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2017. 02. 19. 14:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
CIGÁND SE
2017. 02. 26. 16:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2017. 02. 26. 16:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2017. 03. 05. 14:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2017. 03. 05. 14:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
VÁC FC
2017. 03. 12. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2017. 03. 12. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2017. 03. 16. 15:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2017. 03. 16. 15:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 03. 19. 15:00
Siófok Városi Stadion
2017. 03. 19. 15:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2017. 04. 02. 16:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2017. 04. 02. 16:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2017. 04. 09. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2017. 04. 09. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2017. 04. 12. 16:30
Kozármislenyi Stadion
2017. 04. 12. 16:30
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2017. 04. 16. 16:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2017. 04. 16. 16:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
CEGLÉDI VSE
2017. 04. 23. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2017. 04. 23. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2017. 04. 30. 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2017. 04. 30. 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
BUDAÖRS
2017. 05. 03. 17:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2017. 05. 03. 17:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
FÉLBESZAKADT
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2017. 05. 17. 17:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2017. 05. 17. 17:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2017. 05. 07. 17:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2017. 05. 07. 17:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
SZOLNOKI MÁV FC
2017. 05. 14. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 05. 14. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2017. 05. 21. 18:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2017. 05. 21. 18:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
KISVÁRDA MASTER GOOD
2017. 05. 28. 18:00
Soproni Városi Stadion
2017. 05. 28. 18:00
Soproni Városi Stadion
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2017. 06. 04. 18:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2017. 06. 04. 18:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom