Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 9. forduló

2016.09.14 - 16:00

Budapest, Szamosi Mihály Sporttelep

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
PINTÉR CSABA
Tartalékjátékvezető
GAÁL ÁKOS
Asszisztensek
HUSZÁR BALÁZS, KÓBOR PÉTER
SOROKSÁR SC
ZTE FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

19'

DEUTSCH BENCE
LOVRENCSICS BALÁZS

34'

1 - 1

 

 

1 - 2

93'

DARU BENCE

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  9 6 2 1 12 8 4 20
2 KISVÁRDA MASTER GOOD KISVÁRDA MASTER GOOD 9 5 2 2 16 8 8 17
3 PUSKÁS AKADÉMIA FC PUSKÁS AKADÉMIA FC 9 5 2 2 18 17 1 17
4 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 9 5 1 3 11 8 3 16
5 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 9 5 0 4 13 12 1 15
6 ZTE FC ZTE FC 9 4 3 2 13 7 6 15
7 SZEGED 2011-GROSICS AKAD. SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 9 4 2 3 12 6 6 14
8 VÁC FC VÁC FC 9 4 2 3 11 9 2 14
9 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 9 4 1 4 11 8 3 13
10 HR-RENT KOZÁRMISLENY HR-RENT KOZÁRMISLENY 9 4 1 4 11 11 0 13
11 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 9 3 3 3 14 14 0 12
12 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 9 3 3 3 9 14 -5 12
13 SWIETELSKY-SOPRONI VSE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 9 3 2 4 11 10 1 11
14 SZOLNOKI MÁV FC SZOLNOKI MÁV FC 9 3 2 4 13 14 -1 11
15 BUDAÖRS BUDAÖRS 9 3 1 5 6 8 -2 10
16 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 9 3 1 5 15 18 -3 10
17 DOROGI FC DOROGI FC 9 3 1 5 9 12 -3 10
18 SZEOL SC SZEOL SC 9 3 1 5 7 11 -4 10
19 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 9 2 2 5 10 12 -2 8
20 CIGÁND SE CIGÁND SE 9 1 2 6 4 19 -15 2 (-3 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CIGÁND SE PUSKÁS AKADÉMIA FC 4 3 1 0 6 3 3 10 5 2 2 1 5 5 0 8 9 5 3 1 11 8 3 18
2 CIGÁND SE SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 5 3 2 0 3 0 3 11 4 1 3 0 5 0 5 6 9 4 5 0 8 0 8 17
3 CIGÁND SE ZTE FC 4 3 1 0 6 1 5 10 5 0 5 0 2 2 0 5 9 3 6 0 8 3 5 15
4 CIGÁND SE KISVÁRDA MASTER GOOD 4 2 0 2 4 3 1 6 5 2 2 1 3 2 1 8 9 4 2 3 7 5 2 14
5 CIGÁND SE SOROKSÁR SC 5 1 4 0 6 3 3 7 4 2 1 1 3 2 1 7 9 3 5 1 9 5 4 14
6 CIGÁND SE SZOLNOKI MÁV FC 5 2 3 0 3 0 3 9 4 1 2 1 4 4 0 5 9 3 5 1 7 4 3 14
7 CIGÁND SE HR-RENT KOZÁRMISLENY 5 0 4 1 1 2 -1 4 4 3 1 0 4 0 4 10 9 3 5 1 5 2 3 14
8 CIGÁND SE CEGLÉDI VSE 5 3 1 1 5 2 3 10 4 0 2 2 2 4 -2 2 9 3 3 3 7 6 1 12
9 CIGÁND SE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 4 0 4 0 1 1 0 4 5 2 2 1 3 2 1 8 9 2 6 1 4 3 1 12
10 CIGÁND SE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 5 1 4 0 1 0 1 7 4 1 2 1 3 4 -1 5 9 2 6 1 4 4 0 12
11 CIGÁND SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 4 1 2 1 3 2 1 5 5 1 3 1 1 1 0 6 9 2 5 2 4 3 1 11
12 CIGÁND SE VÁC FC 4 1 2 1 3 2 1 5 5 1 3 1 1 1 0 6 9 2 5 2 4 3 1 11
13 CIGÁND SE SZEOL SC 4 1 2 1 2 2 0 5 5 1 1 3 2 4 -2 4 9 2 3 4 4 6 -2 9
14 CIGÁND SE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 4 1 2 1 2 2 0 5 5 0 4 1 2 3 -1 4 9 1 6 2 4 5 -1 9
15 CIGÁND SE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 5 1 3 1 1 1 0 6 4 0 3 1 1 3 -2 3 9 1 6 2 2 4 -2 9
16 CIGÁND SE BUDAÖRS 5 1 2 2 2 3 -1 5 4 0 3 1 1 2 -1 3 9 1 5 3 3 5 -2 8
17 CIGÁND SE DOROGI FC 5 0 2 3 1 5 -4 2 4 1 1 2 2 4 -2 4 9 1 3 5 3 9 -6 6
18 CIGÁND SE AQVITAL FC CSÁKVÁR 4 0 3 1 3 4 -1 3 5 0 3 2 0 4 -4 3 9 0 6 3 3 8 -5 6
19 CIGÁND SE BFC SIÓFOK 5 0 3 2 2 4 -2 3 4 0 2 2 1 4 -3 2 9 0 5 4 3 8 -5 5
20 CIGÁND SE CIGÁND SE 4 0 2 2 1 7 -6 0 5 1 2 2 2 5 -3 4 9 1 4 4 3 12 -9 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CIGÁND SE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 5 2 2 1 4 5 -1 8 4 4 0 0 8 3 5 12 9 6 2 1 12 8 4 20
2 CIGÁND SE KISVÁRDA MASTER GOOD 4 2 1 1 8 4 4 7 5 3 1 1 8 4 4 10 9 5 2 2 16 8 8 17
3 CIGÁND SE PUSKÁS AKADÉMIA FC 4 4 0 0 11 5 6 12 5 1 2 2 7 12 -5 5 9 5 2 2 18 17 1 17
4 CIGÁND SE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 5 3 1 1 5 1 4 10 4 2 0 2 6 7 -1 6 9 5 1 3 11 8 3 16
5 CIGÁND SE BFC SIÓFOK 5 4 0 1 11 6 5 12 4 1 0 3 2 6 -4 3 9 5 0 4 13 12 1 15
6 CIGÁND SE ZTE FC 4 3 0 1 9 3 6 9 5 1 3 1 4 4 0 6 9 4 3 2 13 7 6 15
7 CIGÁND SE SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 5 3 1 1 4 2 2 10 4 1 1 2 8 4 4 4 9 4 2 3 12 6 6 14
8 CIGÁND SE VÁC FC 4 2 1 1 7 5 2 7 5 2 1 2 4 4 0 7 9 4 2 3 11 9 2 14
9 CIGÁND SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 4 2 1 1 7 2 5 7 5 2 0 3 4 6 -2 6 9 4 1 4 11 8 3 13
10 CIGÁND SE HR-RENT KOZÁRMISLENY 5 2 1 2 4 6 -2 7 4 2 0 2 7 5 2 6 9 4 1 4 11 11 0 13
11 CIGÁND SE SOROKSÁR SC 5 2 1 2 10 8 2 7 4 1 2 1 4 6 -2 5 9 3 3 3 14 14 0 12
12 CIGÁND SE AQVITAL FC CSÁKVÁR 4 2 2 0 7 5 2 8 5 1 1 3 2 9 -7 4 9 3 3 3 9 14 -5 12
13 CIGÁND SE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 4 2 2 0 5 3 2 8 5 1 0 4 6 7 -1 3 9 3 2 4 11 10 1 11
14 CIGÁND SE SZOLNOKI MÁV FC 5 3 1 1 7 4 3 10 4 0 1 3 6 10 -4 1 9 3 2 4 13 14 -1 11
15 CIGÁND SE BUDAÖRS 5 2 1 2 4 4 0 7 4 1 0 3 2 4 -2 3 9 3 1 5 6 8 -2 10
16 CIGÁND SE CEGLÉDI VSE 5 3 1 1 11 8 3 10 4 0 0 4 4 10 -6 0 9 3 1 5 15 18 -3 10
17 CIGÁND SE DOROGI FC 5 2 0 3 5 7 -2 6 4 1 1 2 4 5 -1 4 9 3 1 5 9 12 -3 10
18 CIGÁND SE SZEOL SC 4 3 0 1 5 3 2 9 5 0 1 4 2 8 -6 1 9 3 1 5 7 11 -4 10
19 CIGÁND SE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 4 1 1 2 4 5 -1 4 5 1 1 3 6 7 -1 4 9 2 2 5 10 12 -2 8
20 CIGÁND SE CIGÁND SE 4 1 0 3 2 10 -8 1 5 0 2 3 2 9 -7 1 9 1 2 6 4 19 -15 2
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
-0 - 1----2 - 0----1 - 0--2 - 0---0 - 0
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
0 - 1---------5 - 01 - 01 - 1------
BFC SIÓFOK
---4 - 2-0 - 2-4 - 12 - 1-------1 - 0--
BUDAÖRS
-1 - 0--3 - 0---0 - 2-------0 - 00 - 2-
CEGLÉDI VSE
-3 - 0--1 - 1---3 - 23 - 5------1 - 0--
CIGÁND SE
2 - 1---------0 - 1-0 - 10 - 7-----
DOROGI FC
-----2 - 1-0 - 22 - 10 - 1------1 - 2--
AQVITAL FC CSÁKVÁR
---2 - 12 - 1-1 - 1--------2 - 2---
HR-RENT KOZÁRMISLENY
-0 - 2------0 - 0-2 - 12 - 1-----0 - 2-
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
1 - 2--------0 - 1---1 - 1----2 - 1
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
--1 - 0----0 - 00 - 4----2 - 0----1 - 1
PUSKÁS AKADÉMIA FC
-------1 - 0---3 - 2--3 - 14 - 2---
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
---1 - 0----------1 - 12 - 1-1 - 1-
SOROKSÁR SC
-------5 - 0---3 - 30 - 3-1 - 0---1 - 2
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
--1 - 0---1 - 01 - 2------1 - 0---0 - 0
SZEOL SC
---1 - 02 - 1----------2 - 1-0 - 1-
SZOLNOKI MÁV FC
-2 - 0---0 - 0--1 - 0-------1 - 23 - 2-
VÁC FC
4 - 2---------0 - 1--2 - 21 - 0----
KISVÁRDA MASTER GOOD
-0 - 2---3 - 0-----2 - 2-3 - 0-----
ZTE FC
--4 - 10 - 12 - 0-3 - 1------------

Meccsek

SOROKSÁR SC

2016. 07. 31. 18:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2016. 07. 31. 18:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 08. 07. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2016. 08. 07. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD
SOROKSÁR SC
2016. 08. 10. 17:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2016. 08. 10. 17:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
2016. 08. 14. 17:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2016. 08. 14. 17:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
SOROKSÁR SC
2016. 08. 21. 17:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2016. 08. 21. 17:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
SZEOL SC
2016. 08. 24. 17:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
2016. 08. 24. 17:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
CIGÁND SE
SOROKSÁR SC
2016. 08. 28. 17:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2016. 08. 28. 17:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2016. 09. 11. 16:30
Dunaújvárosi Stadion
2016. 09. 11. 16:30
Dunaújvárosi Stadion
VÁC FC
SOROKSÁR SC
2016. 09. 14. 16:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2016. 09. 14. 16:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
ZTE FC
2016. 09. 18. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
2016. 09. 18. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
SOROKSÁR SC
2016. 09. 25. 16:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2016. 09. 25. 16:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
BFC SIÓFOK
2016. 10. 02. 15:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2016. 10. 02. 15:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
SOROKSÁR SC
2016. 10. 16. 14:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2016. 10. 16. 14:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
DOROGI FC
2016. 10. 22. 14:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2016. 10. 22. 14:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
SOROKSÁR SC
2016. 10. 30. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2016. 10. 30. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
CEGLÉDI VSE
2016. 11. 06. 16:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2016. 11. 06. 16:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
ELMARDT
SOROKSÁR SC
2016. 11. 12. 16:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2016. 11. 12. 16:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
SOROKSÁR SC
2016. 11. 20. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2016. 11. 20. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
BUDAÖRS
2016. 11. 27. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2016. 11. 27. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2016. 12. 04. 13:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2016. 12. 04. 13:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
SOROKSÁR SC
2016. 12. 11. 13:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 12. 11. 13:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
SOROKSÁR SC
2017. 02. 19. 14:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2017. 02. 19. 14:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
KISVÁRDA MASTER GOOD
2017. 02. 26. 16:00
Soproni Városi Stadion
2017. 02. 26. 16:00
Soproni Városi Stadion
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
SOROKSÁR SC
2017. 03. 05. 14:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2017. 03. 05. 14:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2017. 03. 12. 14:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2017. 03. 12. 14:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
SOROKSÁR SC
2017. 03. 16. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2017. 03. 16. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
CIGÁND SE
2017. 03. 19. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2017. 03. 19. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
SOROKSÁR SC
2017. 04. 02. 16:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2017. 04. 02. 16:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
VÁC FC
2017. 04. 09. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2017. 04. 09. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
SOROKSÁR SC
2017. 04. 12. 16:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2017. 04. 12. 16:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 04. 16. 16:30
Siófok Városi Stadion
2017. 04. 16. 16:30
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
SOROKSÁR SC
2017. 04. 23. 17:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2017. 04. 23. 17:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2017. 04. 30. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2017. 04. 30. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
SOROKSÁR SC
2017. 05. 03. 17:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2017. 05. 03. 17:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
FÉLBESZAKADT
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2017. 05. 17. 17:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2017. 05. 17. 17:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2017. 05. 07. 17:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 05. 07. 17:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
SOROKSÁR SC
2017. 05. 14. 17:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2017. 05. 14. 17:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2017. 05. 21. 16:45
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 05. 21. 16:45
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
SOROKSÁR SC
2017. 05. 28. 18:00
Kozármislenyi Stadion
2017. 05. 28. 18:00
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
SOROKSÁR SC
2017. 06. 04. 18:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2017. 06. 04. 18:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
SZOLNOKI MÁV FC

ZTE FC

2016. 07. 31. 18:00
ALCUFER Stadion
2016. 07. 31. 18:00
ALCUFER Stadion
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
ZTE FC
2016. 08. 07. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 08. 07. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BFC SIÓFOK
2016. 08. 10. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2016. 08. 10. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
ZTE FC
2016. 08. 14. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 08. 14. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
DOROGI FC
2016. 08. 21. 17:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2016. 08. 21. 17:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
ZTE FC
2016. 08. 24. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 08. 24. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
FÉLBESZAKADT
CEGLÉDI VSE
2016. 09. 01. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 09. 01. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
CEGLÉDI VSE
2016. 08. 28. 18:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
2016. 08. 28. 18:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
ZTE FC
2016. 09. 11. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 09. 11. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BUDAÖRS
2016. 09. 14. 16:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2016. 09. 14. 16:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
ZTE FC
2016. 09. 18. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 09. 18. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
SZOLNOKI MÁV FC
2016. 09. 25. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 09. 25. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
ZTE FC
2016. 10. 02. 15:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 10. 02. 15:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
KISVÁRDA MASTER GOOD
2016. 10. 16. 17:00
Soproni Városi Stadion
2016. 10. 16. 17:00
Soproni Városi Stadion
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
ZTE FC
2016. 10. 22. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 10. 22. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2016. 10. 30. 13:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2016. 10. 30. 13:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
ZTE FC
2016. 11. 06. 16:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 11. 06. 16:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
CIGÁND SE
2016. 11. 20. 16:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 11. 20. 16:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
ZTE FC
2016. 11. 27. 16:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 11. 27. 16:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
VÁC FC
2016. 12. 04. 15:00
PMFC Stadion
2016. 12. 04. 15:00
PMFC Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
ZTE FC
2016. 12. 11. 15:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 12. 11. 15:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 02. 19. 14:00
Siófok Városi Stadion
2017. 02. 19. 14:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
ZTE FC
2017. 02. 26. 15:30
Zalaegerszegi Városi Stadion
2017. 02. 26. 15:30
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2017. 03. 05. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2017. 03. 05. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
ZTE FC
2017. 03. 12. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2017. 03. 12. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2017. 03. 16. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 03. 16. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
ZTE FC
2017. 03. 19. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2017. 03. 19. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2017. 04. 02. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 04. 02. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
ZTE FC
2017. 04. 09. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2017. 04. 09. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
SOROKSÁR SC
2017. 04. 12. 16:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2017. 04. 12. 16:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
ZTE FC
2017. 04. 16. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2017. 04. 16. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 04. 23. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2017. 04. 23. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD
ZTE FC
2017. 04. 30. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2017. 04. 30. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
2017. 05. 03. 18:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2017. 05. 03. 18:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
ZTE FC
2017. 05. 07. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2017. 05. 07. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
SZEOL SC
2017. 05. 14. 17:30
Cigánd Városi Stadion
2017. 05. 14. 17:30
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
ZTE FC
2017. 05. 21. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2017. 05. 21. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2017. 05. 28. 18:00
Dunaújvárosi Stadion
2017. 05. 28. 18:00
Dunaújvárosi Stadion
VÁC FC
ZTE FC
2017. 06. 04. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2017. 06. 04. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
HR-RENT KOZÁRMISLENY
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom