Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 29. forduló

2017.04.29 - 17:00

Budapest, III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ (III. kerületi Torna és Vívó Egylet Stadion)

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
ÚJHELYI TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DR. AMBRUS DÁNIEL JÁNOS, KATONA BRIGITTA
III. KER. TVE
TARR ANDRÁSHIDA SC
90'
45'

Gólok

KASZAI GÁBOR

3'

1 - 0

 

 

1 - 1

47'

HORVÁTH DÁNIEL

 

1 - 2

60'

HORVÁTH DÁNIEL

 

1 - 3

75'

VITTMAN ÁDÁM GYULA

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ETO FC GYŐR ETO FC GYŐR 27 23 0 4 73 16 57 69
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 27 20 2 5 57 26 31 62
3 FC AJKA FC AJKA 27 16 5 6 49 29 20 53
4 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 27 16 4 7 51 22 29 52
5 CSORNAI SE CSORNAI SE 27 15 3 9 39 30 9 48
6 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 28 14 2 12 47 32 15 44
7 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 27 12 5 10 52 41 11 41
8 III. KER. TVE III. KER. TVE 28 12 3 13 44 40 4 39
9 GYIRMÓT FC GYŐR II. GYIRMÓT FC GYŐR II. 27 10 8 9 34 32 2 38
10 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 27 11 3 13 33 39 -6 36
11 VIDEOTON FC II. VIDEOTON FC II. 28 10 4 14 36 48 -12 34
12 CSEPEL FC CSEPEL FC 27 9 7 11 28 32 -4 34
13 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 27 7 7 13 24 40 -16 28
14 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 27 7 6 14 24 37 -13 27
15 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 27 5 8 14 16 38 -22 23
16 DIÓSD DIÓSD 28 5 1 22 14 82 -68 16
17 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 28 4 4 20 21 58 -37 16
18 TATABÁNYA FC (Kizárva) TATABÁNYA FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TATABÁNYA FC (Kizárva) ETO FC GYŐR 13 9 3 1 19 3 16 30 14 10 3 1 17 4 13 33 27 19 6 2 36 7 29 63
2 TATABÁNYA FC (Kizárva) KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 13 6 5 2 11 5 6 23 14 8 3 3 13 6 7 27 27 14 8 5 24 11 13 50
3 TATABÁNYA FC (Kizárva) FC AJKA 14 6 6 2 13 8 5 24 13 7 4 2 11 5 6 25 27 13 10 4 24 13 11 49
4 TATABÁNYA FC (Kizárva) ÉRDI VSE 13 7 2 4 10 5 5 23 14 6 6 2 14 7 7 24 27 13 8 6 24 12 12 47
5 TATABÁNYA FC (Kizárva) PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 15 6 5 4 9 5 4 23 13 5 4 4 10 7 3 19 28 11 9 8 19 12 7 42
6 TATABÁNYA FC (Kizárva) BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 14 10 1 3 18 8 10 31 13 1 7 5 7 14 -7 10 27 11 8 8 25 22 3 41
7 TATABÁNYA FC (Kizárva) III. KER. TVE 14 5 4 5 9 11 -2 19 14 6 3 5 12 9 3 21 28 11 7 10 21 20 1 40
8 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSORNAI SE 14 6 5 3 10 4 6 23 13 4 4 5 7 10 -3 16 27 10 9 8 17 14 3 39
9 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSEPEL FC 13 4 3 6 7 10 -3 15 14 4 8 2 6 3 3 20 27 8 11 8 13 13 0 35
10 TATABÁNYA FC (Kizárva) VIDEOTON FC II. 15 6 6 3 16 12 4 24 13 2 4 7 4 10 -6 10 28 8 10 10 20 22 -2 34
11 TATABÁNYA FC (Kizárva) VLS VESZPRÉM 13 3 5 5 8 8 0 14 14 4 7 3 5 5 0 19 27 7 12 8 13 13 0 33
12 TATABÁNYA FC (Kizárva) TARR ANDRÁSHIDA SC 13 6 4 3 10 6 4 22 14 2 4 8 4 14 -10 10 27 8 8 11 14 20 -6 32
13 TATABÁNYA FC (Kizárva) GYIRMÓT FC GYŐR II. 13 3 6 4 6 7 -1 15 14 2 6 6 6 11 -5 12 27 5 12 10 12 18 -6 27
14 TATABÁNYA FC (Kizárva) HÉVÍZ SK 14 2 7 5 4 8 -4 13 13 2 8 3 5 7 -2 14 27 4 15 8 9 15 -6 27
15 TATABÁNYA FC (Kizárva) SÁRVÁR FC 13 1 6 6 2 7 -5 9 14 3 6 5 4 7 -3 15 27 4 12 11 6 14 -8 24
16 TATABÁNYA FC (Kizárva) DIÓSD 14 2 5 7 4 13 -9 11 14 2 0 12 3 23 -20 6 28 4 5 19 7 36 -29 17
17 TATABÁNYA FC (Kizárva) KOMÁROM VSE 14 1 7 6 3 12 -9 10 14 1 3 10 4 17 -13 6 28 2 10 16 7 29 -22 16
18 TATABÁNYA FC (Kizárva) TATABÁNYA FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TATABÁNYA FC (Kizárva) ETO FC GYŐR 13 11 0 2 37 7 30 33 14 12 0 2 36 9 27 36 27 23 0 4 73 16 57 69
2 TATABÁNYA FC (Kizárva) ÉRDI VSE 13 9 1 3 28 12 16 28 14 11 1 2 29 14 15 34 27 20 2 5 57 26 31 62
3 TATABÁNYA FC (Kizárva) FC AJKA 14 8 2 4 20 13 7 26 13 8 3 2 29 16 13 27 27 16 5 6 49 29 20 53
4 TATABÁNYA FC (Kizárva) KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 13 8 3 2 26 8 18 27 14 8 1 5 25 14 11 25 27 16 4 7 51 22 29 52
5 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSORNAI SE 14 10 1 3 25 13 12 31 13 5 2 6 14 17 -3 17 27 15 3 9 39 30 9 48
6 TATABÁNYA FC (Kizárva) PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 15 8 1 6 25 18 7 25 13 6 1 6 22 14 8 19 28 14 2 12 47 32 15 44
7 TATABÁNYA FC (Kizárva) BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 14 9 1 4 34 20 14 28 13 3 4 6 18 21 -3 13 27 12 5 10 52 41 11 41
8 TATABÁNYA FC (Kizárva) III. KER. TVE 14 6 2 6 24 17 7 20 14 6 1 7 20 23 -3 19 28 12 3 13 44 40 4 39
9 TATABÁNYA FC (Kizárva) GYIRMÓT FC GYŐR II. 13 7 4 2 22 11 11 25 14 3 4 7 12 21 -9 13 27 10 8 9 34 32 2 38
10 TATABÁNYA FC (Kizárva) TARR ANDRÁSHIDA SC 13 9 1 3 19 9 10 28 14 2 2 10 14 30 -16 8 27 11 3 13 33 39 -6 36
11 TATABÁNYA FC (Kizárva) VIDEOTON FC II. 15 9 2 4 29 19 10 29 13 1 2 10 7 29 -22 5 28 10 4 14 36 48 -12 34
12 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSEPEL FC 13 6 1 6 16 15 1 19 14 3 6 5 12 17 -5 15 27 9 7 11 28 32 -4 34
13 TATABÁNYA FC (Kizárva) VLS VESZPRÉM 13 4 4 5 15 20 -5 16 14 3 3 8 9 20 -11 12 27 7 7 13 24 40 -16 28
14 TATABÁNYA FC (Kizárva) HÉVÍZ SK 14 6 3 5 16 17 -1 21 13 1 3 9 8 20 -12 6 27 7 6 14 24 37 -13 27
15 TATABÁNYA FC (Kizárva) SÁRVÁR FC 13 2 5 6 8 19 -11 11 14 3 3 8 8 19 -11 12 27 5 8 14 16 38 -22 23
16 TATABÁNYA FC (Kizárva) DIÓSD 14 4 1 9 8 31 -23 13 14 1 0 13 6 51 -45 3 28 5 1 22 14 82 -68 16
17 TATABÁNYA FC (Kizárva) KOMÁROM VSE 14 2 4 8 13 28 -15 10 14 2 0 12 8 30 -22 6 28 4 4 20 21 58 -37 16
18 TATABÁNYA FC (Kizárva) TATABÁNYA FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
0 - 03 - 01 - 01 - 20 - 2--3 - 11 - 01 - 02 - 01 - 23 - 1-1 - 0-2 - 1
CSEPEL FC
2 - 00 - 24 - 02 - 3--1 - 00 - 22 - 10 - 00 - 20 - 32 - 0-2 - 0-1 - 2
CSORNAI SE
1 - 02 - 15 - 02 - 10 - 30 - 24 - 11 - 1--3 - 01 - 03 - 22 - 10 - 1-1 - 0
DIÓSD
--0 - 20 - 40 - 51 - 42 - 12 - 11 - 00 - 40 - 10 - 51 - 20 - 21 - 0-0 - 0
ÉRDI VSE
2 - 12 - 23 - 02 - 00 - 11 - 4-4 - 02 - 0-1 - 22 - 12 - 0-5 - 0-2 - 1
ETO FC GYŐR
2 - 04 - 0-7 - 01 - 2-4 - 00 - 12 - 13 - 15 - 11 - 04 - 02 - 1--2 - 0
FC AJKA
2 - 00 - 02 - 03 - 01 - 32 - 31 - 02 - 02 - 02 - 11 - 1-2 - 10 - 1--0 - 3
VIDEOTON FC II.
4 - 01 - 02 - 13 - 02 - 31 - 06 - 30 - 01 - 25 - 20 - 41 - 31 - 02 - 10 - 0--
GYIRMÓT FC GYŐR II.
0 - 0--2 - 10 - 1-2 - 21 - 14 - 13 - 12 - 11 - 13 - 00 - 21 - 0-3 - 0
HÉVÍZ SK
2 - 10 - 31 - 01 - 20 - 03 - 41 - 2-0 - 0-0 - 32 - 01 - 02 - 10 - 0-3 - 1
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
4 - 13 - 13 - 14 - 01 - 30 - 42 - 35 - 02 - 11 - 1-2 - 31 - 03 - 13 - 1--
III. KER. TVE
1 - 31 - 21 - 25 - 0-0 - 10 - 01 - 02 - 3-2 - 20 - 14 - 13 - 21 - 0-3 - 0
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
5 - 23 - 01 - 1-0 - 11 - 01 - 36 - 0-0 - 02 - 13 - 0-0 - 01 - 0-3 - 0
KOMÁROM VSE
-1 - 10 - 04 - 2-0 - 21 - 31 - 40 - 01 - 02 - 41 - 20 - 20 - 52 - 3-0 - 0
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
1 - 30 - 01 - 26 - 12 - 11 - 31 - 02 - 02 - 12 - 10 - 13 - 2-3 - 01 - 2-0 - 1
SÁRVÁR FC
2 - 10 - 0--1 - 30 - 40 - 30 - 0-1 - 11 - 12 - 11 - 30 - 10 - 1-0 - 0
TATABÁNYA FC
-----------------
VLS VESZPRÉM
2 - 20 - 20 - 34 - 01 - 21 - 40 - 01 - 03 - 1-0 - 0-2 - 1-0 - 41 - 1-

Meccsek

III. KER. TVE

2016. 08. 06. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 08. 06. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CSORNAI SE
2016. 08. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2016. 08. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
III. KER. TVE
2016. 08. 21. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 08. 21. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
KOMÁROM VSE
2016. 08. 28. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 08. 28. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER. TVE
2016. 09. 03. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 09. 03. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
DIÓSD
2016. 09. 10. 19:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2016. 09. 10. 19:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
III. KER. TVE
2016. 09. 18. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 09. 18. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2016. 09. 24. 18:00
ETO Stadion
2016. 09. 24. 18:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
III. KER. TVE
2016. 10. 01. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 10. 01. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
SÁRVÁR FC
2016. 10. 08. 15:00
Csepel Stadion
2016. 10. 08. 15:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
III. KER. TVE
2016. 10. 15. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 10. 15. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2016. 10. 22. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
2016. 10. 22. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
III. KER. TVE
2016. 11. 05. 13:30
Érdi Sporttelep
2016. 11. 05. 13:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
III. KER. TVE
2016. 11. 12. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 11. 12. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
VLS VESZPRÉM
2016. 11. 19. 13:00
Hévízi Sportpálya
2016. 11. 19. 13:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
III. KER. TVE
2016. 11. 27. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 11. 27. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2016. 12. 03. 13:00
Csornai SE
2016. 12. 03. 13:00
Csornai SE
CSORNAI SE
III. KER. TVE
2017. 02. 19. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 02. 19. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
VIDEOTON FC II.
2017. 02. 25. 14:00
Komárom Molaji Sporttelep
2017. 02. 25. 14:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
III. KER. TVE
2017. 03. 05. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 03. 05. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2017. 03. 11. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 03. 11. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
III. KER. TVE
2017. 03. 18. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 03. 18. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
FC AJKA
2017. 03. 26. 11:00
ALCUFER Stadion
2017. 03. 26. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
III. KER. TVE
2017. 04. 01. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 04. 01. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ETO FC GYŐR
2017. 04. 08. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
2017. 04. 08. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
III. KER. TVE
2017. 04. 15. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 04. 15. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CSEPEL FC
2017. 04. 22. 17:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2017. 04. 22. 17:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
III. KER. TVE
2017. 04. 29. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 04. 29. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2017. 05. 13. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 05. 13. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ÉRDI VSE
2017. 05. 20. 18:00
Egyetemi Városi Stadion
2017. 05. 20. 18:00
Egyetemi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
III. KER. TVE
2017. 05. 27. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 05. 27. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
HÉVÍZ SK
2017. 06. 04. 18:00
Budai II. László Stadion
2017. 06. 04. 18:00
Budai II. László Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
III. KER. TVE

TARR ANDRÁSHIDA SC

2016. 08. 07. 16:30
Andráshida SC Sporttelep
2016. 08. 07. 16:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2016. 08. 13. 18:00
ETO Stadion
2016. 08. 13. 18:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
TARR ANDRÁSHIDA SC
2016. 08. 21. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
2016. 08. 21. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
SÁRVÁR FC
2016. 08. 27. 17:30
Csepel Stadion
2016. 08. 27. 17:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
TARR ANDRÁSHIDA SC
2016. 09. 03. 16:30
Andráshida SC Sporttelep
2016. 09. 03. 16:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2016. 09. 10. 16:30
Andráshida SC Sporttelep
2016. 09. 10. 16:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
CSORNAI SE
2016. 09. 24. 16:00
Andráshida SC Sporttelep
2016. 09. 24. 16:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
ÉRDI VSE
2016. 10. 01. 15:00
Egyetemi Városi Stadion
2016. 10. 01. 15:00
Egyetemi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
TARR ANDRÁSHIDA SC
2016. 10. 08. 15:00
Andráshida SC Sporttelep
2016. 10. 08. 15:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
HÉVÍZ SK
2016. 10. 16. 14:30
Új Bozsik Stadion
2016. 10. 16. 14:30
Új Bozsik Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
TARR ANDRÁSHIDA SC
2016. 10. 22. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
2016. 10. 22. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
III. KER. TVE
2016. 10. 30. 13:30
MOL Aréna Sóstó
2016. 10. 30. 13:30
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
TARR ANDRÁSHIDA SC
2016. 11. 05. 13:30
Andráshida SC Sporttelep
2016. 11. 05. 13:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
KOMÁROM VSE
2016. 11. 12. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 11. 12. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
TARR ANDRÁSHIDA SC
2016. 11. 19. 13:00
Andráshida SC Sporttelep
2016. 11. 19. 13:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
DIÓSD
2016. 11. 26. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2016. 11. 26. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
TARR ANDRÁSHIDA SC
2016. 12. 04. 11:00
ALCUFER Stadion
2016. 12. 04. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
TARR ANDRÁSHIDA SC
2017. 02. 18. 14:00
Andráshida SC Sporttelep
2017. 02. 18. 14:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
ETO FC GYŐR
2017. 02. 25. 14:00
Sárvár FC Sporttelep
2017. 02. 25. 14:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
TARR ANDRÁSHIDA SC
2017. 03. 04. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
2017. 03. 04. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
CSEPEL FC
2017. 03. 11. 14:30
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2017. 03. 11. 14:30
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
TARR ANDRÁSHIDA SC
2017. 03. 18. 15:00
Csornai SE
2017. 03. 18. 15:00
Csornai SE
CSORNAI SE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2017. 04. 01. 16:30
Érdi Sporttelep
2017. 04. 01. 16:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2017. 04. 08. 16:30
Andráshida SC Sporttelep
2017. 04. 08. 16:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
VLS VESZPRÉM
2017. 04. 15. 16:30
Hévízi Sportpálya
2017. 04. 15. 16:30
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
TARR ANDRÁSHIDA SC
2017. 04. 23. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
2017. 04. 23. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2017. 04. 29. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 04. 29. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2017. 05. 07. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
2017. 05. 07. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
VIDEOTON FC II.
2017. 05. 13. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2017. 05. 13. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2017. 05. 21. 18:00
Andráshida SC Sporttelep
2017. 05. 21. 18:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2017. 05. 27. 18:00
Diósdi TC Sporttelep
2017. 05. 27. 18:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
TARR ANDRÁSHIDA SC
2017. 06. 04. 18:00
Andráshida SC Sporttelep
2017. 06. 04. 18:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
FC AJKA
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple