Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

U-15 II. osztály Dél-Kelet 2. forduló

2016.09.02 - 16:00

Gyula, Gyulai Grosics Gyula Akadémia

MLSZ

U-15 II. osztály Dél-Kelet

Játékvezető
LÁSZLÓ ISTVÁN SÁNDOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BODA LÁSZLÓ, SZATAI ÁDÁM TIBOR
GROSICS AKADÉMIA FK
SZEGED 2011
90'
45'

Gólok

MYSZOR ÁDÁM

26'

1 - 0

 

SIMON ISTVÁN

32'

2 - 0

 

MYSZOR ÁDÁM

56'

3 - 0

 

 

3 - 1

60'

VINCZE BALÁZS

 

3 - 2

72'

DOBRONOKY VIKTOR

 

3 - 3

77'

VITOS GYÖRGY

 

3 - 4

80'

ÓVÁRI AMBRUS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 2 2 0 0 20 0 20 6
2 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 2 2 0 0 20 1 19 6
3 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 2 2 0 0 7 1 6 6
4 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2 1 1 0 8 1 7 4
5 GROSICS AKADÉMIA FK GROSICS AKADÉMIA FK 2 1 0 1 8 4 4 3
6 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 2 1 0 1 8 8 0 3
7 SZEGED 2011 SZEGED 2011 2 1 0 1 5 7 -2 3
8 SZEOL SC `B` SZEOL SC `B` 2 1 0 1 3 8 -5 3
9 DAFC SZEGED DAFC SZEGED 2 1 0 1 10 16 -6 3
10 GYOMAENDRŐD-KÖRÖS UFC GYOMAENDRŐD-KÖRÖS UFC 2 1 0 1 2 10 -8 3
11 SZEOL SC `A` SZEOL SC `A` 2 0 1 1 1 4 -3 1
12 CONTITECH MAKÓ CONTITECH MAKÓ 2 0 0 2 1 6 -5 0
13 MÓRAHALOM VSE MÓRAHALOM VSE 2 0 0 2 0 7 -7 0
14 MÉHKERÉKI SE MÉHKERÉKI SE 2 0 0 2 0 20 -20 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MÉHKERÉKI SE BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 1 1 0 0 5 0 5 3 1 1 0 0 10 0 10 3 2 2 0 0 15 0 15 6
2 MÉHKERÉKI SE BÉKÉSCSABA UFC 1 1 0 0 7 0 7 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 8 0 8 6
3 MÉHKERÉKI SE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 5 0 5 6
4 MÉHKERÉKI SE GROSICS AKADÉMIA FK 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 3 0 3 6
5 MÉHKERÉKI SE OROSHÁZI MTK-ULE 1913 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 1 0 1 4
6 MÉHKERÉKI SE VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 1 1 0 0 4 0 4 3 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 1 0 1 4 4 0 3
7 MÉHKERÉKI SE DAFC SZEGED 1 1 0 0 6 0 6 3 1 0 0 1 0 7 -7 0 2 1 0 1 6 7 -1 3
8 MÉHKERÉKI SE SZEOL SC `B` 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 1 0 1 1 4 -3 3
9 MÉHKERÉKI SE GYOMAENDRŐD-KÖRÖS UFC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 1 0 1 1 5 -4 3
10 MÉHKERÉKI SE CONTITECH MAKÓ 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 0 1 -1 1
11 MÉHKERÉKI SE MÓRAHALOM VSE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 0 2 -2 0
12 MÉHKERÉKI SE SZEOL SC `A` 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 0 2 -2 0
13 MÉHKERÉKI SE SZEGED 2011 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 3 -3 0
14 MÉHKERÉKI SE MÉHKERÉKI SE 1 0 0 1 0 10 -10 0 1 0 0 1 0 6 -6 0 2 0 0 2 0 16 -16 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MÉHKERÉKI SE BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 1 1 0 0 10 0 10 3 1 1 0 0 10 0 10 3 2 2 0 0 20 0 20 6
2 MÉHKERÉKI SE BÉKÉSCSABA UFC 1 1 0 0 16 0 16 3 1 1 0 0 4 1 3 3 2 2 0 0 20 1 19 6
3 MÉHKERÉKI SE OROSHÁZI MTK-ULE 1913 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 4 1 3 3 2 2 0 0 7 1 6 6
4 MÉHKERÉKI SE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1 1 0 0 7 0 7 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 8 1 7 4
5 MÉHKERÉKI SE GROSICS AKADÉMIA FK 1 0 0 1 3 4 -1 0 1 1 0 0 5 0 5 3 2 1 0 1 8 4 4 3
6 MÉHKERÉKI SE VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 1 1 0 0 8 1 7 3 1 0 0 1 0 7 -7 0 2 1 0 1 8 8 0 3
7 MÉHKERÉKI SE SZEGED 2011 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 1 0 0 4 3 1 3 2 1 0 1 5 7 -2 3
8 MÉHKERÉKI SE SZEOL SC `B` 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 1 8 -7 0 2 1 0 1 3 8 -5 3
9 MÉHKERÉKI SE DAFC SZEGED 1 1 0 0 10 0 10 3 1 0 0 1 0 16 -16 0 2 1 0 1 10 16 -6 3
10 MÉHKERÉKI SE GYOMAENDRŐD-KÖRÖS UFC 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 0 10 -10 0 2 1 0 1 2 10 -8 3
11 MÉHKERÉKI SE SZEOL SC `A` 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 1 1 1 4 -3 1
12 MÉHKERÉKI SE CONTITECH MAKÓ 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 1 6 -5 0
13 MÉHKERÉKI SE MÓRAHALOM VSE 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 7 -7 0
14 MÉHKERÉKI SE MÉHKERÉKI SE 1 0 0 1 0 10 -10 0 1 0 0 1 0 10 -10 0 2 0 0 2 0 20 -20 0
 
BÉKÉSCSABA UFC
-16 - 0-----------
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
---10 - 0---------
DAFC SZEGED
-------10 - 0-----
GROSICS AKADÉMIA FK
----------3 - 4--
GYOMAENDRŐD-KÖRÖS UFC
------2 - 0------
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC
------------8 - 1
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
-----7 - 0-------
CONTITECH MAKÓ
---------1 - 4---
MÉHKERÉKI SE
-0 - 10-----------
MÓRAHALOM VSE
---0 - 5---------
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
-----------3 - 0-
SZEGED 2011
1 - 4------------
SZEOL SC `A`
------1 - 1------
SZEOL SC `B`
---------2 - 0---

Meccsek

GROSICS AKADÉMIA FK

2016. 11. 27. 13:00
Mórahalom Sporttelep
2016. 11. 27. 13:00
Mórahalom Sporttelep
MÓRAHALOM VSE
GROSICS AKADÉMIA FK
2016. 09. 02. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2016. 09. 02. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
GROSICS AKADÉMIA FK
SZEGED 2011
2016. 09. 11. 15:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2016. 09. 11. 15:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
DAFC SZEGED
GROSICS AKADÉMIA FK
2016. 09. 16. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2016. 09. 16. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
GROSICS AKADÉMIA FK
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
2016. 09. 24. 12:00
Makó Város Sportcenrum
2016. 09. 24. 12:00
Makó Város Sportcenrum
CONTITECH MAKÓ
GROSICS AKADÉMIA FK
2016. 10. 01. 14:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2016. 10. 01. 14:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
GROSICS AKADÉMIA FK
SZEOL SC `A`
2016. 10. 07. 18:00
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
2016. 10. 07. 18:00
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
GROSICS AKADÉMIA FK
2016. 10. 15. 15:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2016. 10. 15. 15:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
GROSICS AKADÉMIA FK
GYOMAENDRŐD-KÖRÖS UFC
2016. 10. 21. 14:00
Méhkerék Sportpálya
2016. 10. 21. 14:00
Méhkerék Sportpálya
MÉHKERÉKI SE
GROSICS AKADÉMIA FK
2016. 10. 28. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2016. 10. 28. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
GROSICS AKADÉMIA FK
BÉKÉSCSABA UFC
2016. 11. 06. 12:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2016. 11. 06. 12:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
GROSICS AKADÉMIA FK
2016. 11. 12. 13:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2016. 11. 12. 13:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC `B`
GROSICS AKADÉMIA FK
2016. 11. 18. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2016. 11. 18. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
GROSICS AKADÉMIA FK
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC
2017. 05. 24. 18:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2017. 05. 24. 18:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
GROSICS AKADÉMIA FK
MÓRAHALOM VSE
2017. 03. 05. 11:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2017. 03. 05. 11:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEGED 2011
GROSICS AKADÉMIA FK
2017. 03. 22. 13:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2017. 03. 22. 13:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
GROSICS AKADÉMIA FK
DAFC SZEGED
2017. 03. 19. 17:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2017. 03. 19. 17:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
GROSICS AKADÉMIA FK
2017. 03. 25. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2017. 03. 25. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
GROSICS AKADÉMIA FK
CONTITECH MAKÓ
2017. 04. 01. 13:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2017. 04. 01. 13:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC `A`
GROSICS AKADÉMIA FK
2017. 04. 07. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2017. 04. 07. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
GROSICS AKADÉMIA FK
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
2017. 04. 14. 11:00
Szarvas Erzsébet ligeti sportpálya
2017. 04. 14. 11:00
Szarvas Erzsébet ligeti sportpálya
GYOMAENDRŐD-KÖRÖS UFC
GROSICS AKADÉMIA FK
2017. 04. 21. 14:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2017. 04. 21. 14:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
GROSICS AKADÉMIA FK
MÉHKERÉKI SE
2017. 04. 25. 17:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2017. 04. 25. 17:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA UFC
GROSICS AKADÉMIA FK
2017. 05. 04. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2017. 05. 04. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
GROSICS AKADÉMIA FK
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2017. 05. 13. 14:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2017. 05. 13. 14:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
GROSICS AKADÉMIA FK
SZEOL SC `B`
2017. 05. 20. 15:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2017. 05. 20. 15:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC
GROSICS AKADÉMIA FK

SZEGED 2011

2016. 11. 26. 12:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2016. 11. 26. 12:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEGED 2011
BÉKÉSCSABA UFC
2016. 09. 02. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2016. 09. 02. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
GROSICS AKADÉMIA FK
SZEGED 2011
2016. 09. 11. 12:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2016. 09. 11. 12:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEGED 2011
SZEOL SC `B`
2016. 09. 17. 12:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2016. 09. 17. 12:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC
SZEGED 2011
2016. 09. 24. 12:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2016. 09. 24. 12:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEGED 2011
MÓRAHALOM VSE
2016. 10. 01. 12:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2016. 10. 01. 12:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEGED 2011
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2016. 10. 08. 11:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2016. 10. 08. 11:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
SZEGED 2011
2016. 10. 16. 12:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2016. 10. 16. 12:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEGED 2011
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
2016. 10. 22. 12:00
Makó Város Sportcenrum
2016. 10. 22. 12:00
Makó Város Sportcenrum
CONTITECH MAKÓ
SZEGED 2011
2016. 10. 29. 12:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2016. 10. 29. 12:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEGED 2011
SZEOL SC `A`
2016. 11. 04. 10:00
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
2016. 11. 04. 10:00
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
SZEGED 2011
2016. 11. 11. 14:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2016. 11. 11. 14:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEGED 2011
GYOMAENDRŐD-KÖRÖS UFC
2016. 11. 19. 12:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2016. 11. 19. 12:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
MÉHKERÉKI SE
SZEGED 2011
2017. 05. 26. 17:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2017. 05. 26. 17:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA UFC
SZEGED 2011
2017. 03. 05. 11:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2017. 03. 05. 11:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEGED 2011
GROSICS AKADÉMIA FK
2017. 03. 12. 12:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2017. 03. 12. 12:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC `B`
SZEGED 2011
2017. 03. 19. 11:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2017. 03. 19. 11:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEGED 2011
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC
2017. 03. 26. 12:00
Mórahalom Sportcentrum
2017. 03. 26. 12:00
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
SZEGED 2011
2017. 03. 30. 18:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2017. 03. 30. 18:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
SZEGED 2011
2017. 04. 09. 12:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2017. 04. 09. 12:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEGED 2011
DAFC SZEGED
2017. 04. 15. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2017. 04. 15. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
SZEGED 2011
2017. 04. 23. 12:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2017. 04. 23. 12:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEGED 2011
CONTITECH MAKÓ
2017. 04. 29. 12:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2017. 04. 29. 12:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC `A`
SZEGED 2011
2017. 05. 07. 12:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2017. 05. 07. 12:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEGED 2011
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
2017. 05. 13. 10:00
Szarvas Erzsébet ligeti sportpálya
2017. 05. 13. 10:00
Szarvas Erzsébet ligeti sportpálya
GYOMAENDRŐD-KÖRÖS UFC
SZEGED 2011
2017. 05. 22. 17:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2017. 05. 22. 17:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEGED 2011
MÉHKERÉKI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom