Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ II. osztály 27. forduló

2017.05.13 - 11:00

Budapest, RAFC Sporttelep

Budapest

BLSZ II. osztály

Játékvezető
VÁMOS TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BÓDY BENJÁMIN, GENDUR ÁKOS KÁROLY
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
BMTE II.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

70'

MARKOVICS ÁDÁM

 

0 - 2

87'

KHARBOUTLI NOOR DÁNIEL

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TF SE TF SE 27 20 3 4 74 34 40 63
2 BMTE II. BMTE II. 27 19 4 4 85 16 69 61
3 Szent Pál Akadémia - HSE Szent Pál Akadémia - HSE 27 18 2 7 84 46 38 56
4 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 27 17 8 2 61 21 40 55 Büntetőpont: -4
5 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 27 12 7 8 46 35 11 43
6 PÉNZÜGYŐR SE II. PÉNZÜGYŐR SE II. 27 12 3 12 52 57 -5 39
7 RTK-VASLÓ RTK-VASLÓ 27 11 4 12 44 56 -12 37
8 KELEN SC II. KELEN SC II. 27 12 4 11 58 56 2 36 Büntetőpont: -4
9 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 27 9 6 12 58 55 3 33
10 KISE KISE 27 7 9 11 34 49 -15 30
11 HIDEGKÚTI SC HIDEGKÚTI SC 27 6 7 14 38 49 -11 25
12 PESTSZENTIMREI SK II. PESTSZENTIMREI SK II. 27 10 3 14 44 76 -32 24 Büntetőpont: -9
13 RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 27 8 0 19 36 57 -21 23 Büntetőpont: -1
14 NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ 27 7 2 18 38 72 -34 23
15 KÖZTERÜLET SC KÖZTERÜLET SC 27 6 8 13 36 63 -27 23 Büntetőpont: -3
16 CSILLAGHEGYI MTE CSILLAGHEGYI MTE 27 4 6 17 28 74 -46 18
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CSILLAGHEGYI MTE Szent Pál Akadémia - HSE 14 11 3 0 27 7 20 36 13 7 2 4 18 13 5 23 27 18 5 4 45 20 25 59
2 CSILLAGHEGYI MTE BMTE II. 13 9 2 2 19 3 16 29 14 8 4 2 17 5 12 28 27 17 6 4 36 8 28 57
3 CSILLAGHEGYI MTE TF SE 15 6 4 5 13 11 2 22 12 7 3 2 13 5 8 24 27 13 7 7 26 16 10 46
4 CSILLAGHEGYI MTE BVSC-ZUGLÓ 13 8 3 2 14 5 9 23 14 4 9 1 9 4 5 21 27 12 12 3 23 9 14 44
5 CSILLAGHEGYI MTE 1908 SZAC BUDAPEST 13 5 6 2 12 5 7 21 14 3 9 2 8 6 2 18 27 8 15 4 20 11 9 39
6 CSILLAGHEGYI MTE CSEP-GÓL FC 13 7 1 5 14 8 6 22 14 4 2 8 13 19 -6 14 27 11 3 13 27 27 0 36
7 CSILLAGHEGYI MTE PÉNZÜGYŐR SE II. 14 6 4 4 17 10 7 22 13 4 2 7 7 13 -6 14 27 10 6 11 24 23 1 36
8 CSILLAGHEGYI MTE RTK-VASLÓ 14 6 4 4 11 11 0 22 13 3 2 8 7 16 -9 11 27 9 6 12 18 27 -9 33
9 CSILLAGHEGYI MTE KISE 14 4 7 3 10 9 1 19 13 1 8 4 2 6 -4 11 27 5 15 7 12 15 -3 30
10 CSILLAGHEGYI MTE KÖZTERÜLET SC 14 5 4 5 13 12 1 17 13 3 4 6 7 12 -5 12 27 8 8 11 20 24 -4 29
11 CSILLAGHEGYI MTE RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 14 6 4 4 14 14 0 22 13 1 4 8 4 16 -12 6 27 7 8 12 18 30 -12 28
12 CSILLAGHEGYI MTE KELEN SC II. 13 2 6 5 7 10 -3 8 14 5 3 6 15 15 0 18 27 7 9 11 22 25 -3 26
13 CSILLAGHEGYI MTE CSILLAGHEGYI MTE 13 5 4 4 6 5 1 19 14 1 4 9 8 24 -16 7 27 6 8 13 14 29 -15 26
14 CSILLAGHEGYI MTE PESTSZENTIMREI SK II. 12 4 3 5 8 16 -8 11 15 5 4 6 10 13 -3 14 27 9 7 11 18 29 -11 25
15 CSILLAGHEGYI MTE NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ 14 2 7 5 6 13 -7 13 13 3 2 8 9 18 -9 11 27 5 9 13 15 31 -16 24
16 CSILLAGHEGYI MTE HIDEGKÚTI SC 13 2 4 7 7 14 -7 10 14 3 4 7 6 13 -7 13 27 5 8 14 13 27 -14 23
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CSILLAGHEGYI MTE TF SE 15 10 3 2 38 20 18 33 12 10 0 2 36 14 22 30 27 20 3 4 74 34 40 63
2 CSILLAGHEGYI MTE BMTE II. 13 10 0 3 47 8 39 30 14 9 4 1 38 8 30 31 27 19 4 4 85 16 69 61
3 CSILLAGHEGYI MTE Szent Pál Akadémia - HSE 14 10 1 3 51 20 31 31 13 8 1 4 33 26 7 25 27 18 2 7 84 46 38 56
4 CSILLAGHEGYI MTE BVSC-ZUGLÓ 13 8 5 0 33 10 23 25 14 9 3 2 28 11 17 30 27 17 8 2 61 21 40 55
5 CSILLAGHEGYI MTE 1908 SZAC BUDAPEST 13 7 2 4 25 14 11 23 14 5 5 4 21 21 0 20 27 12 7 8 46 35 11 43
6 CSILLAGHEGYI MTE PÉNZÜGYŐR SE II. 14 10 1 3 38 23 15 31 13 2 2 9 14 34 -20 8 27 12 3 12 52 57 -5 39
7 CSILLAGHEGYI MTE RTK-VASLÓ 14 9 2 3 26 18 8 29 13 2 2 9 18 38 -20 8 27 11 4 12 44 56 -12 37
8 CSILLAGHEGYI MTE KELEN SC II. 13 7 1 5 25 28 -3 18 14 5 3 6 33 28 5 18 27 12 4 11 58 56 2 36
9 CSILLAGHEGYI MTE CSEP-GÓL FC 13 7 3 3 36 17 19 24 14 2 3 9 22 38 -16 9 27 9 6 12 58 55 3 33
10 CSILLAGHEGYI MTE KISE 14 4 3 7 18 31 -13 15 13 3 6 4 16 18 -2 15 27 7 9 11 34 49 -15 30
11 CSILLAGHEGYI MTE HIDEGKÚTI SC 13 3 4 6 23 27 -4 13 14 3 3 8 15 22 -7 12 27 6 7 14 38 49 -11 25
12 CSILLAGHEGYI MTE PESTSZENTIMREI SK II. 12 5 3 4 24 36 -12 14 15 5 0 10 20 40 -20 10 27 10 3 14 44 76 -32 24
13 CSILLAGHEGYI MTE RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 14 7 0 7 25 24 1 21 13 1 0 12 11 33 -22 2 27 8 0 19 36 57 -21 23
14 CSILLAGHEGYI MTE NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ 14 4 1 9 16 31 -15 13 13 3 1 9 22 41 -19 10 27 7 2 18 38 72 -34 23
15 CSILLAGHEGYI MTE KÖZTERÜLET SC 14 4 4 6 19 27 -8 14 13 2 4 7 17 36 -19 9 27 6 8 13 36 63 -27 23
16 CSILLAGHEGYI MTE CSILLAGHEGYI MTE 13 3 5 5 13 25 -12 14 14 1 1 12 15 49 -34 4 27 4 6 17 28 74 -46 18
 
1908 SZAC BUDAPEST
0 - 0-1 - 23 - 26 - 01 - 33 - 11 - 22 - 2-1 - 01 - 02 - 14 - 0--0 - 1
BMTE II.
0 - 1-0 - 16 - 03 - 0-4 - 0-5 - 07 - 17 - 01 - 25 - 02 - 0-5 - 22 - 1
BUDATÉTÉNY SE
-----------------
BVSC-ZUGLÓ
1 - 12 - 2-2 - 26 - 01 - 04 - 01 - 1-2 - 01 - 13 - 12 - 04 - 1-4 - 1-
CSEP-GÓL FC
2 - 20 - 3-1 - 23 - 01 - 12 - 2-0 - 37 - 04 - 13 - 15 - 04 - 0-4 - 2-
CSILLAGHEGYI MTE
1 - 11 - 1-0 - 01 - 00 - 21 - 71 - 12 - 23 - 00 - 22 - 1-1 - 4--0 - 4
HIDEGKÚTI SC
-1 - 3-2 - 23 - 02 - 21 - 22 - 24 - 0-3 - 01 - 20 - 32 - 2-1 - 51 - 4
KELEN SC II.
1 - 40 - 1-0 - 13 - 24 - 30 - 20 - 02 - 04 - 3-2 - 15 - 4--1 - 53 - 2
KISE
1 - 11 - 5-1 - 12 - 3-1 - 00 - 01 - 21 - 54 - 33 - 51 - 02 - 1-0 - 30 - 2
KÖZTERÜLET SC
0 - 20 - 4-1 - 43 - 33 - 12 - 1-2 - 12 - 20 - 00 - 12 - 02 - 2-1 - 31 - 3
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
0 - 21 - 3-2 - 52 - 12 - 30 - 01 - 02 - 33 - 1-1 - 41 - 00 - 4-0 - 21 - 3
PÉNZÜGYŐR SE II.
3 - 10 - 4-1 - 03 - 22 - 02 - 02 - 11 - 1-4 - 38 - 04 - 14 - 2-2 - 32 - 5
PESTSZENTIMREI SK II.
4 - 40 - 9-2 - 11 - 35 - 12 - 20 - 101 - 22 - 21 - 03 - 2---3 - 0-
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
0 - 10 - 2-0 - 3-3 - 23 - 21 - 21 - 03 - 21 - 34 - 02 - 13 - 0-1 - 23 - 4
RTK-VASLÓ
2 - 01 - 1--3 - 12 - 12 - 01 - 43 - 11 - 12 - 11 - 03 - 02 - 0-2 - 31 - 5
SZABADKIKÖTŐ SE
-----------------
Szent Pál Akadémia - HSE
3 - 0--0 - 24 - 15 - 24 - 06 - 22 - 27 - 12 - 44 - 16 - 13 - 25 - 0-0 - 2
TF SE
3 - 11 - 0-0 - 42 - 23 - 03 - 22 - 21 - 04 - 15 - 02 - 44 - 01 - 05 - 2-2 - 2

Meccsek

RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC

2016. 09. 14. 19:00
BVSC-Zugló Stadion
2016. 09. 14. 19:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2016. 08. 27. 16:00
RAFC Sporttelep
2016. 08. 27. 16:00
RAFC Sporttelep
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
KELEN SC II.
2016. 09. 03. 16:00
Fővárosi Csatornázási Művek sporttelep
2016. 09. 03. 16:00
Fővárosi Csatornázási Művek sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE II.
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2016. 09. 11. 15:00
RAFC Sporttelep
2016. 09. 11. 15:00
RAFC Sporttelep
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
KÖZTERÜLET SC
2016. 09. 17. 16:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2016. 09. 17. 16:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RTK-VASLÓ
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2016. 09. 24. 11:00
RAFC Sporttelep
2016. 09. 24. 11:00
RAFC Sporttelep
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
TF SE
2016. 10. 01. 17:00
Nagytétényi SE
2016. 10. 01. 17:00
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2016. 10. 09. 11:00
Merkapt Maraton Sportközpont
2016. 10. 09. 11:00
Merkapt Maraton Sportközpont
KISE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2016. 10. 16. 11:00
RAFC Sporttelep
2016. 10. 16. 11:00
RAFC Sporttelep
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
Szent Pál Akadémia - HSE
2016. 10. 22. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2016. 10. 22. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2016. 10. 29. 11:00
RAFC Sporttelep
2016. 10. 29. 11:00
RAFC Sporttelep
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
1908 SZAC BUDAPEST
2016. 11. 05. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2016. 11. 05. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2016. 11. 12. 13:00
Ikarus BSE Sporttelep
2016. 11. 12. 13:00
Ikarus BSE Sporttelep
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
CSILLAGHEGYI MTE
2016. 11. 20. 13:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2016. 11. 20. 13:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2016. 11. 26. 11:00
Ikarus BSE Sporttelep
2016. 11. 26. 11:00
Ikarus BSE Sporttelep
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
PESTSZENTIMREI SK II.
2017. 02. 25. 11:00
Ikarus BSE Sporttelep
2017. 02. 25. 11:00
Ikarus BSE Sporttelep
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
BVSC-ZUGLÓ
2017. 03. 04. 15:00
Kelen SC Sporttelep
2017. 03. 04. 15:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC II.
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2017. 03. 12. 13:00
Ikarus BSE Sporttelep
2017. 03. 12. 13:00
Ikarus BSE Sporttelep
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
PÉNZÜGYŐR SE II.
2017. 03. 19. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2017. 03. 19. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SC
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2017. 03. 25. 11:00
Ikarus BSE Sporttelep
2017. 03. 25. 11:00
Ikarus BSE Sporttelep
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
RTK-VASLÓ
2017. 04. 01. 10:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2017. 04. 01. 10:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
TF SE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2017. 04. 08. 13:00
RAFC Sporttelep
2017. 04. 08. 13:00
RAFC Sporttelep
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
2017. 04. 15. 11:00
RAFC Sporttelep
2017. 04. 15. 11:00
RAFC Sporttelep
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
KISE
2017. 04. 23. 11:00
Ikarus BSE Sporttelep
2017. 04. 23. 11:00
Ikarus BSE Sporttelep
Szent Pál Akadémia - HSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2017. 04. 29. 11:00
RAFC Sporttelep
2017. 04. 29. 11:00
RAFC Sporttelep
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
HIDEGKÚTI SC
2017. 05. 06. 16:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2017. 05. 06. 16:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2017. 05. 13. 11:00
RAFC Sporttelep
2017. 05. 13. 11:00
RAFC Sporttelep
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
BMTE II.
2017. 05. 20. 11:00
Külker SC
2017. 05. 20. 11:00
Külker SC
CSILLAGHEGYI MTE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2017. 05. 27. 11:00
RAFC Sporttelep
2017. 05. 27. 11:00
RAFC Sporttelep
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
CSEP-GÓL FC
2017. 06. 03. 11:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2017. 06. 03. 11:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK II.
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC

BMTE II.

2016. 08. 21. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2016. 08. 21. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
1908 SZAC BUDAPEST
2016. 08. 27. 17:00
Nagytétényi SE
2016. 08. 27. 17:00
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
BMTE II.
2016. 09. 03. 11:00
Külker SC
2016. 09. 03. 11:00
Külker SC
CSILLAGHEGYI MTE
BMTE II.
2016. 09. 11. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2016. 09. 11. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
CSEP-GÓL FC
2016. 09. 17. 16:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2016. 09. 17. 16:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK II.
BMTE II.
2016. 09. 25. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2016. 09. 25. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
BVSC-ZUGLÓ
2016. 10. 01. 15:00
Kelen SC Sporttelep
2016. 10. 01. 15:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC II.
BMTE II.
2016. 10. 08. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2016. 10. 08. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
PÉNZÜGYŐR SE II.
2016. 10. 16. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2016. 10. 16. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SC
BMTE II.
2016. 10. 22. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2016. 10. 22. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
RTK-VASLÓ
2016. 10. 29. 10:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2016. 10. 29. 10:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
TF SE
BMTE II.
2016. 11. 05. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2016. 11. 05. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2016. 11. 13. 11:00
Merkapt Maraton Sportközpont
2016. 11. 13. 11:00
Merkapt Maraton Sportközpont
KISE
BMTE II.
2016. 11. 19. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2016. 11. 19. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
Szent Pál Akadémia - HSE
2016. 11. 27. 18:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2016. 11. 27. 18:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
BMTE II.
2017. 02. 25. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2017. 02. 25. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
BMTE II.
2017. 03. 04. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2017. 03. 04. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
2017. 03. 12. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2017. 03. 12. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
CSILLAGHEGYI MTE
2017. 03. 19. 15:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2017. 03. 19. 15:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
BMTE II.
2017. 03. 25. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2017. 03. 25. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
PESTSZENTIMREI SK II.
2017. 04. 01. 17:00
BVSC-Zugló Stadion
2017. 04. 01. 17:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
BMTE II.
2017. 04. 08. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2017. 04. 08. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
KELEN SC II.
2017. 04. 12. 19:00
Ikarus BSE Sporttelep
2017. 04. 12. 19:00
Ikarus BSE Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE II.
BMTE II.
2017. 04. 23. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2017. 04. 23. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
KÖZTERÜLET SC
2017. 04. 29. 13:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2017. 04. 29. 13:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RTK-VASLÓ
BMTE II.
2017. 05. 07. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2017. 05. 07. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
TF SE
2017. 05. 13. 11:00
RAFC Sporttelep
2017. 05. 13. 11:00
RAFC Sporttelep
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
BMTE II.
2017. 05. 20. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2017. 05. 20. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
KISE
2017. 05. 27. 11:00
Ikarus BSE Sporttelep
2017. 05. 27. 11:00
Ikarus BSE Sporttelep
Szent Pál Akadémia - HSE
BMTE II.
2017. 06. 03. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2017. 06. 03. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
HIDEGKÚTI SC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->