Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ II. osztály 6. forduló

2016.09.24 - 11:00

Budapest, RAFC Sporttelep

Budapest

BLSZ II. osztály

Játékvezető
KÉNOSZT ZSOLT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
RÁBEL ALFRÉD, PINTÉR GÁBOR
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
TF SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

19'

KOVÁCS KRISZTIÁN
GÓRÓ LÁSZLÓ

40'

1 - 1

 

STRANYÓCZKY LÁSZLÓ

45'

2 - 1

 

 

2 - 2

48'

OLÁH ATTILA

 

2 - 3

70'

KERESZTESI ANDRÁS
GÓRÓ LÁSZLÓ

81'

3 - 3

 

 

3 - 4

90'

MARTON GERGŐ

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 HIDEGKÚTI SC HIDEGKÚTI SC 6 4 2 0 14 4 10 14
2 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 6 4 1 1 14 5 9 13
3 Szent Pál Akadémia - HSE Szent Pál Akadémia - HSE 6 4 0 2 25 14 11 12
4 TF SE TF SE 6 4 0 2 19 14 5 12
5 KISE KISE 6 3 2 1 10 8 2 11
6 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 6 4 2 0 12 5 7 10 (-4 pont)
7 BMTE II. BMTE II. 6 3 1 2 19 4 15 10
8 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 6 3 1 2 16 13 3 10
9 RTK-VASLÓ RTK-VASLÓ 6 3 1 2 11 8 3 10
10 CSILLAGHEGYI MTE CSILLAGHEGYI MTE 6 2 1 3 6 13 -7 7
11 PÉNZÜGYŐR SE II. PÉNZÜGYŐR SE II. 6 2 0 4 13 14 -1 6
12 KELEN SC II. KELEN SC II. 6 2 1 3 8 14 -6 3 (-4 pont)
13 KÖZTERÜLET SC KÖZTERÜLET SC 6 1 2 3 9 17 -8 3 (-2 pont)
14 RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 6 1 0 5 8 16 -8 2 (-1 pont)
15 NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ 6 0 1 5 4 22 -18 1
16 PESTSZENTIMREI SK II. PESTSZENTIMREI SK II. 6 0 1 5 5 22 -17 -1 (-2 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PESTSZENTIMREI SK II. BMTE II. 3 1 2 0 1 0 1 5 3 3 0 0 8 0 8 9 6 4 2 0 9 0 9 14
2 PESTSZENTIMREI SK II. Szent Pál Akadémia - HSE 3 3 0 0 10 2 8 9 3 1 0 2 4 6 -2 3 6 4 0 2 14 8 6 12
3 PESTSZENTIMREI SK II. RTK-VASLÓ 3 2 0 1 3 1 2 6 3 2 0 1 4 2 2 6 6 4 0 2 7 3 4 12
4 PESTSZENTIMREI SK II. 1908 SZAC BUDAPEST 4 2 2 0 5 2 3 8 2 1 1 0 2 1 1 4 6 3 3 0 7 3 4 12
5 PESTSZENTIMREI SK II. HIDEGKÚTI SC 3 2 1 0 3 1 2 7 3 1 2 0 1 0 1 5 6 3 3 0 4 1 3 12
6 PESTSZENTIMREI SK II. KISE 3 3 0 0 5 1 4 9 3 0 2 1 1 2 -1 2 6 3 2 1 6 3 3 11
7 PESTSZENTIMREI SK II. CSEP-GÓL FC 4 3 0 1 7 3 4 9 2 0 0 2 0 2 -2 0 6 3 0 3 7 5 2 9
8 PESTSZENTIMREI SK II. CSILLAGHEGYI MTE 4 2 1 1 2 1 1 7 2 0 0 2 0 3 -3 0 6 2 1 3 2 4 -2 7
9 PESTSZENTIMREI SK II. PÉNZÜGYŐR SE II. 2 1 0 1 3 2 1 3 4 1 0 3 3 6 -3 3 6 2 0 4 6 8 -2 6
10 PESTSZENTIMREI SK II. RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 3 2 1 0 5 3 2 7 3 0 0 3 0 5 -5 -1 6 2 1 3 5 8 -3 6
11 PESTSZENTIMREI SK II. BVSC-ZUGLÓ 2 2 0 0 3 1 2 2 4 0 3 1 2 3 -1 3 6 2 3 1 5 4 1 5
12 PESTSZENTIMREI SK II. TF SE 2 0 0 2 2 4 -2 0 4 1 1 2 3 4 -1 4 6 1 1 4 5 8 -3 4
13 PESTSZENTIMREI SK II. KÖZTERÜLET SC 3 0 2 1 2 4 -2 0 3 1 1 1 3 5 -2 4 6 1 3 2 5 9 -4 4
14 PESTSZENTIMREI SK II. NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ 3 0 0 3 0 6 -6 0 3 1 0 2 2 3 -1 3 6 1 0 5 2 9 -7 3
15 PESTSZENTIMREI SK II. PESTSZENTIMREI SK II. 3 1 1 1 1 4 -3 4 3 0 0 3 1 7 -6 -2 6 1 1 4 2 11 -9 2
16 PESTSZENTIMREI SK II. KELEN SC II. 3 1 1 1 1 1 0 0 3 0 1 2 2 4 -2 1 6 1 2 3 3 5 -2 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PESTSZENTIMREI SK II. HIDEGKÚTI SC 3 2 1 0 8 2 6 7 3 2 1 0 6 2 4 7 6 4 2 0 14 4 10 14
2 PESTSZENTIMREI SK II. 1908 SZAC BUDAPEST 4 3 0 1 11 3 8 9 2 1 1 0 3 2 1 4 6 4 1 1 14 5 9 13
3 PESTSZENTIMREI SK II. Szent Pál Akadémia - HSE 3 3 0 0 19 4 15 9 3 1 0 2 6 10 -4 3 6 4 0 2 25 14 11 12
4 PESTSZENTIMREI SK II. TF SE 2 1 0 1 7 6 1 3 4 3 0 1 12 8 4 9 6 4 0 2 19 14 5 12
5 PESTSZENTIMREI SK II. KISE 3 2 1 0 7 5 2 7 3 1 1 1 3 3 0 4 6 3 2 1 10 8 2 11
6 PESTSZENTIMREI SK II. BVSC-ZUGLÓ 2 2 0 0 6 1 5 2 4 2 2 0 6 4 2 8 6 4 2 0 12 5 7 10
7 PESTSZENTIMREI SK II. BMTE II. 3 1 0 2 6 2 4 3 3 2 1 0 13 2 11 7 6 3 1 2 19 4 15 10
8 PESTSZENTIMREI SK II. CSEP-GÓL FC 4 3 1 0 16 4 12 10 2 0 0 2 0 9 -9 0 6 3 1 2 16 13 3 10
9 PESTSZENTIMREI SK II. RTK-VASLÓ 3 2 1 0 4 1 3 7 3 1 0 2 7 7 0 3 6 3 1 2 11 8 3 10
10 PESTSZENTIMREI SK II. CSILLAGHEGYI MTE 4 2 1 1 6 4 2 7 2 0 0 2 0 9 -9 0 6 2 1 3 6 13 -7 7
11 PESTSZENTIMREI SK II. PÉNZÜGYŐR SE II. 2 1 0 1 6 4 2 3 4 1 0 3 7 10 -3 3 6 2 0 4 13 14 -1 6
12 PESTSZENTIMREI SK II. KELEN SC II. 3 1 1 1 3 4 -1 0 3 1 0 2 5 10 -5 3 6 2 1 3 8 14 -6 3
13 PESTSZENTIMREI SK II. KÖZTERÜLET SC 3 1 1 1 5 6 -1 2 3 0 1 2 4 11 -7 1 6 1 2 3 9 17 -8 3
14 PESTSZENTIMREI SK II. RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 3 1 0 2 7 8 -1 3 3 0 0 3 1 8 -7 -1 6 1 0 5 8 16 -8 2
15 PESTSZENTIMREI SK II. NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ 3 0 0 3 2 10 -8 0 3 0 1 2 2 12 -10 1 6 0 1 5 4 22 -18 1
16 PESTSZENTIMREI SK II. PESTSZENTIMREI SK II. 3 0 1 2 3 13 -10 1 3 0 0 3 2 9 -7 -2 6 0 1 5 5 22 -17 -1
 
1908 SZAC BUDAPEST
--1 - 2-6 - 0-3 - 1----1 - 0-----
BMTE II.
0 - 1-0 - 16 - 0-------------
BUDATÉTÉNY SE
-----------------
BVSC-ZUGLÓ
------------2 - 0--4 - 1-
CSEP-GÓL FC
2 - 2---3 - 0----7 - 0-----4 - 2-
CSILLAGHEGYI MTE
-1 - 1---0 - 2---3 - 0-2 - 1-----
HIDEGKÚTI SC
---2 - 23 - 0-----3 - 0------
KELEN SC II.
------0 - 20 - 0--------3 - 2
KISE
---1 - 1------4 - 3--2 - 1---
KÖZTERÜLET SC
--------2 - 12 - 2------1 - 3
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
-1 - 3-----------0 - 4--1 - 3
PÉNZÜGYŐR SE II.
------------4 - 1--2 - 3-
PESTSZENTIMREI SK II.
-0 - 9----2 - 2-1 - 2--------
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
-------1 - 2-3 - 2------3 - 4
RTK-VASLÓ
---------1 - 1-1 - 0-2 - 0---
SZABADKIKÖTŐ SE
-----------------
Szent Pál Akadémia - HSE
-------6 - 2-7 - 1--6 - 1----
TF SE
-----------2 - 4--5 - 2--

Meccsek

RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC

2016. 09. 14. 19:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2016. 09. 14. 19:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2016. 08. 27. 16:00
RAFC Sporttelep
2016. 08. 27. 16:00
RAFC Sporttelep
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
KELEN SC II.
2016. 09. 03. 16:00
Fővárosi Csatornázási Művek sporttelep
2016. 09. 03. 16:00
Fővárosi Csatornázási Művek sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE II.
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2016. 09. 11. 15:00
RAFC Sporttelep
2016. 09. 11. 15:00
RAFC Sporttelep
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
KÖZTERÜLET SC
2016. 09. 17. 16:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2016. 09. 17. 16:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RTK-VASLÓ
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2016. 09. 24. 11:00
RAFC Sporttelep
2016. 09. 24. 11:00
RAFC Sporttelep
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
TF SE
2016. 10. 01. 17:00
Nagytétényi SE
2016. 10. 01. 17:00
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2016. 10. 09. 11:00
Merkapt Maraton SE
2016. 10. 09. 11:00
Merkapt Maraton SE
KISE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2016. 10. 16. 11:00
RAFC Sporttelep
2016. 10. 16. 11:00
RAFC Sporttelep
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
Szent Pál Akadémia - HSE
2016. 10. 22. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2016. 10. 22. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2016. 10. 29. 11:00
RAFC Sporttelep
2016. 10. 29. 11:00
RAFC Sporttelep
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
1908 SZAC BUDAPEST
2016. 11. 05. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2016. 11. 05. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2016. 11. 12. 13:00
Ikarus BSE
2016. 11. 12. 13:00
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
CSILLAGHEGYI MTE
2016. 11. 20. 13:00
Csep-Gól FC
2016. 11. 20. 13:00
Csep-Gól FC
CSEP-GÓL FC
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2016. 11. 26. 11:00
Ikarus BSE
2016. 11. 26. 11:00
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
PESTSZENTIMREI SK II.
2017. 02. 25. 11:00
Ikarus BSE
2017. 02. 25. 11:00
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
BVSC-ZUGLÓ
2017. 03. 04. 15:00
Kelen SC
2017. 03. 04. 15:00
Kelen SC
KELEN SC II.
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2017. 03. 12. 13:00
Ikarus BSE
2017. 03. 12. 13:00
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
PÉNZÜGYŐR SE II.
2017. 03. 19. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2017. 03. 19. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SC
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2017. 03. 25. 11:00
Ikarus BSE
2017. 03. 25. 11:00
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
RTK-VASLÓ
2017. 04. 01. 10:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2017. 04. 01. 10:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
TF SE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2017. 04. 08. 13:00
RAFC Sporttelep
2017. 04. 08. 13:00
RAFC Sporttelep
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
2017. 04. 15. 11:00
RAFC Sporttelep
2017. 04. 15. 11:00
RAFC Sporttelep
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
KISE
2017. 04. 23. 11:00
Ikarus BSE
2017. 04. 23. 11:00
Ikarus BSE
Szent Pál Akadémia - HSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2017. 04. 29. 11:00
RAFC Sporttelep
2017. 04. 29. 11:00
RAFC Sporttelep
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
HIDEGKÚTI SC
2017. 05. 06. 16:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2017. 05. 06. 16:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2017. 05. 13. 11:00
RAFC Sporttelep
2017. 05. 13. 11:00
RAFC Sporttelep
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
BMTE II.
2017. 05. 20. 11:00
Külker SC
2017. 05. 20. 11:00
Külker SC
CSILLAGHEGYI MTE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2017. 05. 27. 11:00
RAFC Sporttelep
2017. 05. 27. 11:00
RAFC Sporttelep
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
CSEP-GÓL FC
2017. 06. 03. 11:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2017. 06. 03. 11:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK II.
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC

TF SE

2016. 09. 07. 19:30
Kelen SC
2016. 09. 07. 19:30
Kelen SC
KELEN SC II.
TF SE
2016. 09. 28. 19:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2016. 09. 28. 19:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
TF SE
PÉNZÜGYŐR SE II.
2016. 09. 04. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2016. 09. 04. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SC
TF SE
2016. 09. 10. 10:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2016. 09. 10. 10:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
TF SE
RTK-VASLÓ
2016. 09. 17. 17:00
Nagytétényi SE
2016. 09. 17. 17:00
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
TF SE
2016. 09. 24. 11:00
RAFC Sporttelep
2016. 09. 24. 11:00
RAFC Sporttelep
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
TF SE
2016. 10. 01. 10:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2016. 10. 01. 10:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
TF SE
KISE
2016. 10. 08. 10:00
Ikarus BSE
2016. 10. 08. 10:00
Ikarus BSE
Szent Pál Akadémia - HSE
TF SE
2016. 11. 23. 16:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2016. 11. 23. 16:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
TF SE
HIDEGKÚTI SC
2016. 10. 22. 14:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2016. 10. 22. 14:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
TF SE
2016. 10. 29. 10:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2016. 10. 29. 10:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
TF SE
BMTE II.
2016. 11. 05. 11:00
Külker SC
2016. 11. 05. 11:00
Külker SC
CSILLAGHEGYI MTE
TF SE
2016. 11. 12. 10:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2016. 11. 12. 10:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
TF SE
CSEP-GÓL FC
2016. 11. 18. 18:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2016. 11. 18. 18:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
TF SE
PESTSZENTIMREI SK II.
2016. 11. 26. 10:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2016. 11. 26. 10:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
TF SE
BVSC-ZUGLÓ
2017. 02. 25. 10:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2017. 02. 25. 10:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
TF SE
KELEN SC II.
2017. 03. 04. 16:00
Vasas Pasaréti úti Sporttelep
2017. 03. 04. 16:00
Vasas Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE II.
TF SE
2017. 03. 11. 10:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2017. 03. 11. 10:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
TF SE
KÖZTERÜLET SC
2017. 03. 18. 15:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2017. 03. 18. 15:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RTK-VASLÓ
ELMARDT
TF SE
2017. 05. 24. 18:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2017. 05. 24. 18:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RTK-VASLÓ
TF SE
2017. 03. 25. 10:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2017. 03. 25. 10:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
TF SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
2017. 04. 01. 10:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2017. 04. 01. 10:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
TF SE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2017. 04. 09. 11:00
Merkapt Maraton SE
2017. 04. 09. 11:00
Merkapt Maraton SE
KISE
TF SE
2017. 05. 31. 19:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2017. 05. 31. 19:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
TF SE
Szent Pál Akadémia - HSE
2017. 04. 21. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2017. 04. 21. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
TF SE
2017. 04. 29. 10:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2017. 04. 29. 10:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
TF SE
1908 SZAC BUDAPEST
2017. 05. 07. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2017. 05. 07. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
TF SE
2017. 05. 13. 14:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2017. 05. 13. 14:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
TF SE
CSILLAGHEGYI MTE
2017. 05. 21. 17:00
Csep-Gól FC
2017. 05. 21. 17:00
Csep-Gól FC
CSEP-GÓL FC
TF SE
2017. 05. 27. 11:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2017. 05. 27. 11:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK II.
TF SE
2017. 06. 03. 17:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2017. 06. 03. 17:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
TF SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom