Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I. osztály U17 1. forduló

2017.10.01 - 12:00

Budaörs, Herman Ottó Általános Iskola (Budaörs)

MLSZ

Fiú Futsal I. osztály U17

Játékvezető
LIEBHARDT ANDRÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MOLNÁR CSABA, MOLNÁR PÉTER
ELTE-BEAC
NYÍRGYULAJ KSE U17
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

3'

COZMA ERIK RAFAEL
ÁRVAI BENCE ZSOLT

6'

1 - 1

 

TERJÉK SOMA ISTVÁN

14'

2 - 1

 

JANCSÓ BUDA

14'

3 - 1

 

MOLNÁR ATTILA

15'

4 - 1

 

ZSÁMBÉKI DOMINIK

24'

5 - 1

 

JANCSÓ BUDA

25'

6 - 1

 

TERJÉK SOMA ISTVÁN

26'

7 - 1

 

MOLNÁR ATTILA

27'

8 - 1

 

ZSÁMBÉKI DOMINIK

34'

9 - 1

 

JANCSÓ BUDA

37'

10 - 1

 

KÁDÁR MÁRK OLIVÉR

38'

11 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 1988 DÉLI - FTC FUTSAL 1988 DÉLI - FTC FUTSAL 1 1 0 0 13 3 10 3 12
2 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 1 1 0 0 11 1 10 3 13
3 RUBEOLA FC CSÖMÖR RUBEOLA FC CSÖMÖR 1 1 0 0 8 1 7 3 11
4 MVFC U17 MVFC U17 1 1 0 0 9 5 4 3 10
5 NEMAK ETO NEMAK ETO 1 1 0 0 5 2 3 3 9
6 BŐNY-SZAVILL CONSULTING BŐNY-SZAVILL CONSULTING 1 1 0 0 4 3 1 3 8
7 SWIETELSKY  HALADÁS VSE SWIETELSKY  HALADÁS VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 DUNAFERR DUE RENALPIN FC DUNAFERR DUE RENALPIN FC 1 0 0 1 3 4 -1 0 6
9 ARAMIS SE ARAMIS SE 1 0 0 1 2 5 -3 0 5
10 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 1 0 0 1 5 9 -4 0 4
11 DEBRECENI EGYETEM DEBRECENI EGYETEM 1 0 0 1 1 8 -7 0 3
12 VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL 1 0 0 1 3 13 -10 0 1
13 NYÍRGYULAJ KSE U17 NYÍRGYULAJ KSE U17 1 0 0 1 1 11 -10 0 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NYÍRGYULAJ KSE U17 RUBEOLA FC CSÖMÖR 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 0 6 3 1 1 0 0 6 0 6 3
2 NYÍRGYULAJ KSE U17 MVFC U17 1 1 0 0 6 1 5 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 1 5 3
3 NYÍRGYULAJ KSE U17 ELTE-BEAC 1 1 0 0 4 1 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 1 3 3
4 NYÍRGYULAJ KSE U17 1988 DÉLI - FTC FUTSAL 1 1 0 0 4 2 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 2 2 3
5 NYÍRGYULAJ KSE U17 ARAMIS SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
6 NYÍRGYULAJ KSE U17 BŐNY-SZAVILL CONSULTING 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
7 NYÍRGYULAJ KSE U17 DUNAFERR DUE RENALPIN FC 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
8 NYÍRGYULAJ KSE U17 SWIETELSKY HALADÁS VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 NYÍRGYULAJ KSE U17 NEMAK ETO 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
10 NYÍRGYULAJ KSE U17 VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 4 -2 0 1 0 0 1 2 4 -2 0
11 NYÍRGYULAJ KSE U17 NYÍRGYULAJ KSE U17 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 0 1 1 4 -3 0
12 NYÍRGYULAJ KSE U17 ZALAEGERSZEGI USC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 6 -5 0 1 0 0 1 1 6 -5 0
13 NYÍRGYULAJ KSE U17 DEBRECENI EGYETEM 1 0 0 1 0 6 -6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 6 -6 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NYÍRGYULAJ KSE U17 1988 DÉLI - FTC FUTSAL 1 1 0 0 13 3 10 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 13 3 10 3
2 NYÍRGYULAJ KSE U17 ELTE-BEAC 1 1 0 0 11 1 10 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 11 1 10 3
3 NYÍRGYULAJ KSE U17 RUBEOLA FC CSÖMÖR 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 8 1 7 3 1 1 0 0 8 1 7 3
4 NYÍRGYULAJ KSE U17 MVFC U17 1 1 0 0 9 5 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 9 5 4 3
5 NYÍRGYULAJ KSE U17 NEMAK ETO 1 1 0 0 5 2 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 2 3 3
6 NYÍRGYULAJ KSE U17 BŐNY-SZAVILL CONSULTING 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 3 1 3 1 1 0 0 4 3 1 3
7 NYÍRGYULAJ KSE U17 SWIETELSKY HALADÁS VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 NYÍRGYULAJ KSE U17 DUNAFERR DUE RENALPIN FC 1 0 0 1 3 4 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 3 4 -1 0
9 NYÍRGYULAJ KSE U17 ARAMIS SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 5 -3 0 1 0 0 1 2 5 -3 0
10 NYÍRGYULAJ KSE U17 ZALAEGERSZEGI USC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 5 9 -4 0 1 0 0 1 5 9 -4 0
11 NYÍRGYULAJ KSE U17 DEBRECENI EGYETEM 1 0 0 1 1 8 -7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 8 -7 0
12 NYÍRGYULAJ KSE U17 VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 3 13 -10 0 1 0 0 1 3 13 -10 0
13 NYÍRGYULAJ KSE U17 NYÍRGYULAJ KSE U17 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 11 -10 0 1 0 0 1 1 11 -10 0
 
1988 DÉLI - FTC FUTSAL
------------13 - 3--
ARAMIS SE
---------------
BŐNY-SZAVILL CONSULTING
---------------
DEBRECENI EGYETEM
-----------1 - 8---
DUNAFERR DUE RENALPIN FC
--3 - 4------------
ELTE-BEAC
---------11 - 1-----
NEMAK ETO
-5 - 2-------------
SWIETELSKY  HALADÁS VSE
---------------
LUKÁCS DSE GYŐR
---------------
MVFC U17
--------------9 - 5
NYÍRGYULAJ KSE U17
---------------
PÉNZÜGYŐR SE
---------------
RUBEOLA FC CSÖMÖR
---------------
VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL
---------------
VÁROSGAZDA UTÁNPÓTLÁS AK.
---------------
ZALAEGERSZEGI USC
---------------

Meccsek

ELTE-BEAC

2017. 10. 01. 12:00
Herman Ottó Általános Iskola (Budaörs)
2017. 10. 01. 12:00
Herman Ottó Általános Iskola (Budaörs)
ELTE-BEAC
NYÍRGYULAJ KSE U17
2017. 11. 02. 12:00
Csömöri Sportcsarnok
2017. 11. 02. 12:00
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC CSÖMÖR
ELTE-BEAC
2017. 12. 17. 10:00
BEAC Sportcsarnok
2017. 12. 17. 10:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL
2017. 11. 12. 10:00
Herman Ottó Általános Iskola (Budaörs)
2017. 11. 12. 10:00
Herman Ottó Általános Iskola (Budaörs)
ARAMIS SE
ELTE-BEAC
2017. 12. 29. 09:30
BEAC Sportcsarnok
2017. 12. 29. 09:30
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
BŐNY-SZAVILL CONSULTING
2017. 11. 26. 10:00
Dunaújvárosi Főiskola
2017. 11. 26. 10:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE RENALPIN FC
ELTE-BEAC
2017. 12. 03. 11:00
BEAC Sportcsarnok
2017. 12. 03. 11:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
NEMAK ETO
2017. 12. 10. 18:00
Kerék utcai Általános Iskola
2017. 12. 10. 18:00
Kerék utcai Általános Iskola
1988 DÉLI - FTC FUTSAL
ELTE-BEAC
2018. 01. 14. 11:00
Herman Ottó Általános Iskola (Budaörs)
2018. 01. 14. 11:00
Herman Ottó Általános Iskola (Budaörs)
ELTE-BEAC
DEBRECENI EGYETEM
2018. 01. 28. 13:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2018. 01. 28. 13:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC U17
ELTE-BEAC
2018. 02. 04. 12:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 02. 04. 12:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
SWIETELSKY HALADÁS VSE
2018. 02. 10. 12:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2018. 02. 10. 12:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
ELTE-BEAC
2018. 02. 18. 11:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 02. 18. 11:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE U17
ELTE-BEAC
2018. 02. 25. 11:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 02. 25. 11:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
RUBEOLA FC CSÖMÖR
2018. 03. 04. 10:00
Egyetemi Városi Stadion
2018. 03. 04. 10:00
Egyetemi Városi Stadion
VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL
ELTE-BEAC
2018. 03. 11. 10:30
BEAC Sportcsarnok
2018. 03. 11. 10:30
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
ARAMIS SE
2018. 03. 17. 10:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2018. 03. 17. 10:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY-SZAVILL CONSULTING
ELTE-BEAC
2018. 03. 25. 11:15
BEAC Sportcsarnok
2018. 03. 25. 11:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
DUNAFERR DUE RENALPIN FC
2018. 04. 08. 10:00
Ikrényi Sportcsarnok
2018. 04. 08. 10:00
Ikrényi Sportcsarnok
NEMAK ETO
ELTE-BEAC
2018. 04. 19. 19:50
BEAC Sportcsarnok
2018. 04. 19. 19:50
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
1988 DÉLI - FTC FUTSAL
2018. 04. 28. 12:00
Debreceni Egyetemi Sportcsarnok
2018. 04. 28. 12:00
Debreceni Egyetemi Sportcsarnok
DEBRECENI EGYETEM
ELTE-BEAC
2018. 05. 20. 12:30
BEAC Sportcsarnok
2018. 05. 20. 12:30
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
MVFC U17
2018. 05. 26. 11:00
Haladás Sportcsarnok
2018. 05. 26. 11:00
Haladás Sportcsarnok
SWIETELSKY HALADÁS VSE
ELTE-BEAC
2018. 05. 31. 19:50
BEAC Sportcsarnok
2018. 05. 31. 19:50
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
ZALAEGERSZEGI USC

NYÍRGYULAJ KSE U17

2017. 10. 01. 12:00
Herman Ottó Általános Iskola (Budaörs)
2017. 10. 01. 12:00
Herman Ottó Általános Iskola (Budaörs)
ELTE-BEAC
NYÍRGYULAJ KSE U17
2017. 12. 16. 11:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2017. 12. 16. 11:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE U17
MVFC U17
2018. 01. 07. 14:00
Haladás Sportcsarnok
2018. 01. 07. 14:00
Haladás Sportcsarnok
SWIETELSKY HALADÁS VSE
NYÍRGYULAJ KSE U17
2017. 11. 11. 11:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2017. 11. 11. 11:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE U17
ZALAEGERSZEGI USC
2017. 11. 26. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
2017. 11. 26. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC CSÖMÖR
NYÍRGYULAJ KSE U17
2018. 03. 29. 11:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 03. 29. 11:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE U17
VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL
2017. 12. 10. 11:00
Herman Ottó Általános Iskola (Budaörs)
2017. 12. 10. 11:00
Herman Ottó Általános Iskola (Budaörs)
ARAMIS SE
NYÍRGYULAJ KSE U17
2018. 01. 13. 11:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 01. 13. 11:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE U17
BŐNY-SZAVILL CONSULTING
2018. 01. 21. 10:00
Dunaújvárosi Főiskola
2018. 01. 21. 10:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE RENALPIN FC
NYÍRGYULAJ KSE U17
2018. 01. 28. 11:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 01. 28. 11:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE U17
NEMAK ETO
2018. 02. 04. 10:00
Kerék utcai Általános Iskola
2018. 02. 04. 10:00
Kerék utcai Általános Iskola
1988 DÉLI - FTC FUTSAL
NYÍRGYULAJ KSE U17
2018. 02. 10. 16:30
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2018. 02. 10. 16:30
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEM
NYÍRGYULAJ KSE U17
2018. 02. 18. 11:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 02. 18. 11:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE U17
ELTE-BEAC
2018. 05. 02. 18:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2018. 05. 02. 18:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC U17
NYÍRGYULAJ KSE U17
2018. 03. 04. 11:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 03. 04. 11:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE U17
SWIETELSKY HALADÁS VSE
2018. 03. 11. 14:30
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2018. 03. 11. 14:30
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
NYÍRGYULAJ KSE U17
2018. 03. 25. 11:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 03. 25. 11:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE U17
RUBEOLA FC CSÖMÖR
2018. 04. 08. 11:30
Egyetemi Városi Stadion
2018. 04. 08. 11:30
Egyetemi Városi Stadion
VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL
NYÍRGYULAJ KSE U17
2018. 04. 15. 11:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 04. 15. 11:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE U17
ARAMIS SE
2018. 04. 28. 12:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2018. 04. 28. 12:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY-SZAVILL CONSULTING
NYÍRGYULAJ KSE U17
2018. 05. 12. 10:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 05. 12. 10:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE U17
DUNAFERR DUE RENALPIN FC
2018. 05. 19. 15:00
Magvassy Sportcsarnok
2018. 05. 19. 15:00
Magvassy Sportcsarnok
NEMAK ETO
NYÍRGYULAJ KSE U17
2018. 05. 27. 11:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 05. 27. 11:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE U17
1988 DÉLI - FTC FUTSAL
2018. 06. 03. 10:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 06. 03. 10:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE U17
DEBRECENI EGYETEM
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple