Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugat csoport 19. forduló

2018.04.18 - 16:30

Budapest, Szabadkikötő SE Sporttelep

MLSZ

NB III. Nyugat csoport

Játékvezető
ZÁM ZSOLT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BEDE TAMÁS, BŐHM ÁRMIN
THSE-SZABADKIKÖTŐ
BKV ELŐRE
90'
45'

Gólok

GAUZER LEVENTE

52'

1 - 0

 

 

1 - 1

66'

BATA CSONGOR

 

1 - 2

80'

BALOGH BENCE

 

1 - 3

88'

BATA CSONGOR
GÁL SZABOLCS

92'

2 - 3

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 19 14 2 3 45 15 30 44 9.2
2 FC AJKA FC AJKA 19 12 4 3 45 21 24 40 8.6
3 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 19 11 5 3 38 20 18 38 8.8
4 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 19 12 1 6 33 25 8 37 9.5
5 III. KER. TVE III. KER. TVE 19 8 7 4 31 26 5 31 8.7
6 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 19 9 3 7 33 24 9 30 8.8
7 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 19 9 1 9 30 25 5 28 7.8
8 VIDEOTON FC II. VIDEOTON FC II. 19 9 1 9 31 32 -1 28 9.3
9 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 19 8 2 9 23 26 -3 26 8.2
10 CSEPEL FC CSEPEL FC 19 7 5 7 27 20 7 26 9.1
11 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 19 6 6 7 23 23 0 24 7.6
12 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 19 6 2 11 24 36 -12 20 7.8
13 CSORNAI SE CSORNAI SE 19 4 2 13 20 42 -22 14 7.4
14 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 19 4 2 13 16 48 -32 14 8.4
15 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 19 4 5 10 23 35 -12 13 8.6 (-4 pont)
16 GYIRMÓT FC GYŐR II. GYIRMÓT FC GYŐR II. 19 3 4 12 16 40 -24 13 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYIRMÓT FC GYŐR II. KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 10 6 3 1 8 2 6 21 9 6 3 0 13 3 10 21 19 12 6 1 21 5 16 42
2 GYIRMÓT FC GYŐR II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 9 3 4 2 7 4 3 13 10 5 3 2 9 3 6 18 19 8 7 4 16 7 9 31
3 GYIRMÓT FC GYŐR II. ÉRDI VSE 9 3 5 1 5 2 3 14 10 4 5 1 10 5 5 17 19 7 10 2 15 7 8 31
4 GYIRMÓT FC GYŐR II. FC AJKA 10 6 1 3 14 8 6 19 9 3 2 4 6 6 0 11 19 9 3 7 20 14 6 30
5 GYIRMÓT FC GYŐR II. III. KER. TVE 10 6 2 2 14 7 7 20 9 2 4 3 3 6 -3 10 19 8 6 5 17 13 4 30
6 GYIRMÓT FC GYŐR II. PÁPAI PERUTZ FC 9 3 3 3 5 5 0 12 10 5 2 3 6 4 2 17 19 8 5 6 11 9 2 29
7 GYIRMÓT FC GYŐR II. VIDEOTON FC II. 9 2 3 4 4 8 -4 9 10 5 4 1 6 3 3 19 19 7 7 5 10 11 -1 28
8 GYIRMÓT FC GYŐR II. DUNAHARASZTI MTK 9 5 1 3 6 6 0 16 10 2 5 3 8 7 1 11 19 7 6 6 14 13 1 27
9 GYIRMÓT FC GYŐR II. TARR ANDRÁSHIDA SC 10 6 4 0 13 5 8 22 9 0 4 5 2 11 -9 4 19 6 8 5 15 16 -1 26
10 GYIRMÓT FC GYŐR II. CSEPEL FC 10 4 1 5 7 7 0 13 9 3 3 3 8 5 3 12 19 7 4 8 15 12 3 25
11 GYIRMÓT FC GYŐR II. VLS VESZPRÉM 10 2 5 3 5 6 -1 11 9 4 1 4 6 5 1 9 19 6 6 7 11 11 0 20
12 GYIRMÓT FC GYŐR II. PÉNZÜGYŐR SE 10 3 5 2 7 3 4 14 9 1 3 5 4 9 -5 6 19 4 8 7 11 12 -1 20
13 GYIRMÓT FC GYŐR II. BKV ELŐRE 9 2 3 4 5 6 -1 9 10 2 3 5 4 9 -5 9 19 4 6 9 9 15 -6 18
14 GYIRMÓT FC GYŐR II. THSE-SZABADKIKÖTŐ 10 1 5 4 1 8 -7 8 9 2 4 3 6 12 -6 10 19 3 9 7 7 20 -13 18
15 GYIRMÓT FC GYŐR II. CSORNAI SE 9 2 3 4 5 8 -3 9 10 1 1 8 1 15 -14 4 19 3 4 12 6 23 -17 13
16 GYIRMÓT FC GYŐR II. GYIRMÓT FC GYŐR II. 9 2 3 4 5 8 -3 9 10 0 4 6 1 8 -7 4 19 2 7 10 6 16 -10 13
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYIRMÓT FC GYŐR II. KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 10 7 1 2 17 6 11 22 9 7 1 1 28 9 19 22 19 14 2 3 45 15 30 44
2 GYIRMÓT FC GYŐR II. FC AJKA 10 7 1 2 28 13 15 22 9 5 3 1 17 8 9 18 19 12 4 3 45 21 24 40
3 GYIRMÓT FC GYŐR II. ÉRDI VSE 9 5 3 1 21 10 11 18 10 6 2 2 17 10 7 20 19 11 5 3 38 20 18 38
4 GYIRMÓT FC GYŐR II. TARR ANDRÁSHIDA SC 10 8 1 1 22 8 14 25 9 4 0 5 11 17 -6 12 19 12 1 6 33 25 8 37
5 GYIRMÓT FC GYŐR II. III. KER. TVE 10 4 5 1 20 15 5 17 9 4 2 3 11 11 0 14 19 8 7 4 31 26 5 31
6 GYIRMÓT FC GYŐR II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 9 4 2 3 16 12 4 14 10 5 1 4 17 12 5 16 19 9 3 7 33 24 9 30
7 GYIRMÓT FC GYŐR II. PÁPAI PERUTZ FC 9 4 0 5 13 12 1 12 10 5 1 4 17 13 4 16 19 9 1 9 30 25 5 28
8 GYIRMÓT FC GYŐR II. VIDEOTON FC II. 9 3 1 5 15 20 -5 10 10 6 0 4 16 12 4 18 19 9 1 9 31 32 -1 28
9 GYIRMÓT FC GYŐR II. BKV ELŐRE 9 4 1 4 14 11 3 13 10 4 1 5 9 15 -6 13 19 8 2 9 23 26 -3 26
10 GYIRMÓT FC GYŐR II. CSEPEL FC 10 4 2 4 14 9 5 14 9 3 3 3 13 11 2 12 19 7 5 7 27 20 7 26
11 GYIRMÓT FC GYŐR II. DUNAHARASZTI MTK 9 4 2 3 10 10 0 14 10 2 4 4 13 13 0 10 19 6 6 7 23 23 0 24
12 GYIRMÓT FC GYŐR II. PÉNZÜGYŐR SE 10 5 2 3 18 10 8 17 9 1 0 8 6 26 -20 3 19 6 2 11 24 36 -12 20
13 GYIRMÓT FC GYŐR II. CSORNAI SE 9 4 0 5 12 12 0 12 10 0 2 8 8 30 -22 2 19 4 2 13 20 42 -22 14
14 GYIRMÓT FC GYŐR II. THSE-SZABADKIKÖTŐ 10 2 1 7 8 24 -16 7 9 2 1 6 8 24 -16 7 19 4 2 13 16 48 -32 14
15 GYIRMÓT FC GYŐR II. VLS VESZPRÉM 10 1 3 6 10 18 -8 6 9 3 2 4 13 17 -4 7 19 4 5 10 23 35 -12 13
16 GYIRMÓT FC GYŐR II. GYIRMÓT FC GYŐR II. 9 1 1 7 8 22 -14 4 10 2 3 5 8 18 -10 9 19 3 4 12 16 40 -24 13
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
4 - 02 - 12 - 12 - 11 - 1-1 - 2-3 - 1--3 - 1-2 - 02 - 0
BKV ELŐRE
0 - 10 - 34 - 0-2 - 1-3 - 1-1 - 11 - 2-0 - 1-3 - 1-
CSEPEL FC
-1 - 22 - 22 - 0-0 - 1-4 - 0-0 - 00 - 1-2 - 11 - 22 - 0
CSORNAI SE
--1 - 01 - 30 - 11 - 01 - 4-0 - 10 - 1-4 - 2-4 - 0-
DUNAHARASZTI MTK
3 - 02 - 01 - 1--1 - 1-1 - 00 - 10 - 30 - 3-2 - 1--
ÉRDI VSE
--1 - 1-2 - 11 - 31 - 03 - 12 - 2-2 - 25 - 0-4 - 0-
FC AJKA
4 - 22 - 0-4 - 0-1 - 21 - 3--2 - 15 - 02 - 14 - 1-3 - 3
VIDEOTON FC II.
--2 - 3-2 - 2--2 - 00 - 2-0 - 44 - 00 - 24 - 31 - 4
GYIRMÓT FC GYŐR II.
1 - 20 - 2-2 - 1-1 - 22 - 30 - 2-1 - 7--0 - 0-1 - 3
III. KER. TVE
--2 - 06 - 02 - 23 - 21 - 1-0 - 0-3 - 2-0 - 51 - 12 - 2
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
3 - 00 - 0-2 - 11 - 01 - 2-0 - 1-2 - 02 - 12 - 1--4 - 0
PÁPAI PERUTZ FC
1 - 21 - 0-1 - 0--1 - 2-2 - 30 - 12 - 32 - 03 - 1--
PÉNZÜGYŐR SE
--2 - 2-0 - 01 - 2-2 - 14 - 13 - 2-1 - 00 - 15 - 00 - 1
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2 - 03 - 0-2 - 2-0 - 41 - 12 - 00 - 1-2 - 4-4 - 0--
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2 - 12 - 30 - 2-0 - 3-0 - 5-0 - 0-1 - 70 - 1-1 - 22 - 0
VLS VESZPRÉM
1 - 30 - 2-5 - 11 - 10 - 0-1 - 22 - 2--0 - 3-0 - 30 - 1

Meccsek

THSE-SZABADKIKÖTŐ

2017. 08. 12. 17:30
Csepel Stadion
2017. 08. 12. 17:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2017. 08. 19. 13:00
Csepel Stadion
2017. 08. 19. 13:00
Csepel Stadion
THSE-SZABADKIKÖTŐ
TARR ANDRÁSHIDA SC
2017. 08. 27. 17:30
Egyetemi Városi Stadion
2017. 08. 27. 17:30
Egyetemi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2017. 09. 01. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2017. 09. 01. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2017. 09. 09. 16:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2017. 09. 09. 16:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
DUNAHARASZTI MTK
2017. 09. 16. 16:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2017. 09. 16. 16:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2017. 09. 23. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2017. 09. 23. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PÁPAI PERUTZ FC
2017. 09. 30. 15:00
Érdi Sporttelep
2017. 09. 30. 15:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2017. 10. 08. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2017. 10. 08. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2017. 10. 15. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2017. 10. 15. 11:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2017. 10. 22. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2017. 10. 22. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2017. 10. 28. 14:30
NAV Pasaréti úti Sporttelep
2017. 10. 28. 14:30
NAV Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2017. 11. 04. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2017. 11. 04. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
FC AJKA
2017. 11. 11. 13:30
III. Ker. TVE Sporttelep
2017. 11. 11. 13:30
III. Ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2017. 11. 18. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2017. 11. 18. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2017. 11. 25. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2017. 11. 25. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
CSEPEL FC
2018. 04. 04. 16:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 04. 04. 16:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 03. 10. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 03. 10. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
VLS VESZPRÉM
2018. 04. 18. 16:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 04. 18. 16:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
BKV ELŐRE
2018. 03. 25. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 03. 25. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 03. 31. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 03. 31. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
FÉLBESZAKADT
CSORNAI SE
2018. 05. 02. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 05. 02. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
CSORNAI SE
2018. 04. 07. 16:00
Perutz Stadion
2018. 04. 07. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 04. 14. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 04. 14. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
ÉRDI VSE
2018. 04. 22. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 04. 22. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 04. 29. 16:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 04. 29. 16:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
VIDEOTON FC II.
2018. 05. 06. 17:00
ALCUFER Stadion
2018. 05. 06. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 05. 12. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 05. 12. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 05. 19. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 05. 19. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 05. 27. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 05. 27. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
III. KER. TVE
2018. 06. 03. 17:30
Kaposvári Rákóczi Stadion
2018. 06. 03. 17:30
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ

BKV ELŐRE

2017. 08. 11. 17:30
Kaposvári Rákóczi Stadion
2017. 08. 11. 17:30
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
BKV ELŐRE
2017. 08. 19. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2017. 08. 19. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
CSEPEL FC
2017. 08. 26. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
2017. 08. 26. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
BKV ELŐRE
2017. 09. 01. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2017. 09. 01. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2017. 09. 09. 16:30
Egyetemi Városi Stadion
2017. 09. 09. 16:30
Egyetemi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
BKV ELŐRE
2017. 09. 16. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2017. 09. 16. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
BKV ELŐRE
2017. 09. 24. 16:00
BKV Előre Sporttelep
2017. 09. 24. 16:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
CSORNAI SE
2017. 09. 30. 16:00
Perutz Stadion
2017. 09. 30. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
BKV ELŐRE
2017. 10. 08. 15:00
BKV Előre Sporttelep
2017. 10. 08. 15:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
ÉRDI VSE
2017. 10. 15. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 10. 15. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BKV ELŐRE
2017. 10. 22. 14:30
BKV Előre Sporttelep
2017. 10. 22. 14:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
VIDEOTON FC II.
2017. 10. 29. 13:30
ALCUFER Stadion
2017. 10. 29. 13:30
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
BKV ELŐRE
2017. 11. 05. 13:30
BKV Előre Sporttelep
2017. 11. 05. 13:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
PÉNZÜGYŐR SE
2017. 11. 11. 13:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2017. 11. 11. 13:30
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
BKV ELŐRE
2017. 11. 19. 13:00
BKV Előre Sporttelep
2017. 11. 19. 13:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
III. KER. TVE
2017. 11. 26. 13:00
BKV Előre Sporttelep
2017. 11. 26. 13:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2018. 04. 04. 16:00
Csepel Stadion
2018. 04. 04. 16:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
BKV ELŐRE
2018. 03. 11. 14:30
BKV Előre Sporttelep
2018. 03. 11. 14:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 04. 18. 16:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 04. 18. 16:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
BKV ELŐRE
2018. 03. 25. 16:00
BKV Előre Sporttelep
2018. 03. 25. 16:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
VLS VESZPRÉM
2018. 04. 01. 16:00
BKV Előre Sporttelep
2018. 04. 01. 16:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
DUNAHARASZTI MTK
2018. 04. 07. 16:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2018. 04. 07. 16:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
BKV ELŐRE
2018. 04. 15. 16:00
BKV Előre Sporttelep
2018. 04. 15. 16:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 04. 21. 16:30
Érdi Sporttelep
2018. 04. 21. 16:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BKV ELŐRE
2018. 04. 29. 16:30
BKV Előre Sporttelep
2018. 04. 29. 16:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 05. 06. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 05. 06. 11:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
BKV ELŐRE
2018. 05. 13. 17:00
BKV Előre Sporttelep
2018. 05. 13. 17:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2018. 05. 19. 17:30
NAV Pasaréti úti Sporttelep
2018. 05. 19. 17:30
NAV Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
BKV ELŐRE
2018. 05. 27. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2018. 05. 27. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
FC AJKA
2018. 06. 01. 17:30
III. Ker. TVE Sporttelep
2018. 06. 01. 17:30
III. Ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
BKV ELŐRE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple