Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugat csoport 5. forduló

2017.09.09 - 16:30

Zalaegerszeg, Andráshida SC Sporttelep

MLSZ

NB III. Nyugat csoport

Játékvezető
SZALAI LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KESZTHELYI TAMÁS, PERÁK ANDRÁS
TARR ANDRÁSHIDA SC
CSORNAI SE
90'
45'

Gólok

VARGA MÁRK

16'

1 - 0

 

 

1 - 1

48'

SERFŐZŐ BENCE
VITTMAN ÁDÁM GYULA

77'

2 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 5 4 1 0 13 5 8 13 9.4
2 VIDEOTON FC II. VIDEOTON FC II. 5 4 0 1 11 4 7 12 10.6
3 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 5 3 1 1 9 2 7 10 9
4 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 5 3 1 1 9 5 4 10 9.6
5 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 5 3 0 2 9 6 3 9 10.8
6 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 5 3 0 2 6 8 -2 9 9.8
7 III. KER. TVE III. KER. TVE 5 2 2 1 8 11 -3 8 8.2
8 FC AJKA FC AJKA 5 2 1 2 9 7 2 7 6.8
9 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 5 2 1 2 8 7 1 7 6.6
10 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 5 2 1 2 5 8 -3 7 8
11 CSEPEL FC CSEPEL FC 5 2 0 3 6 4 2 6 10.6
12 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 5 2 0 3 5 11 -6 6 7
13 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 5 1 0 4 6 9 -3 3 8.4
14 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 5 1 0 4 4 8 -4 3 7.8
15 CSORNAI SE CSORNAI SE 5 1 0 4 3 9 -6 3 7
16 GYIRMÓT FC GYŐR II. GYIRMÓT FC GYŐR II. 5 1 0 4 4 11 -7 3 6.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYIRMÓT FC GYŐR II. ÉRDI VSE 2 2 0 0 3 0 3 6 3 2 1 0 5 2 3 7 5 4 1 0 8 2 6 13
2 GYIRMÓT FC GYŐR II. VIDEOTON FC II. 2 1 1 0 1 0 1 4 3 3 0 0 3 0 3 9 5 4 1 0 4 0 4 13
3 GYIRMÓT FC GYŐR II. KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 3 1 1 1 1 2 -1 4 2 2 0 0 4 0 4 6 5 3 1 1 5 2 3 10
4 GYIRMÓT FC GYŐR II. TARR ANDRÁSHIDA SC 3 3 0 0 4 0 4 9 2 0 0 2 0 2 -2 0 5 3 0 2 4 2 2 9
5 GYIRMÓT FC GYŐR II. THSE-SZABADKIKÖTŐ 2 1 1 0 1 0 1 4 3 1 2 0 3 2 1 5 5 2 3 0 4 2 2 9
6 GYIRMÓT FC GYŐR II. CSEPEL FC 3 1 0 2 3 3 0 3 2 1 1 0 2 0 2 4 5 2 1 2 5 3 2 7
7 GYIRMÓT FC GYŐR II. FC AJKA 3 1 0 2 3 3 0 3 2 1 1 0 2 1 1 4 5 2 1 2 5 4 1 7
8 GYIRMÓT FC GYŐR II. DUNAHARASZTI MTK 2 1 0 1 1 3 -2 3 3 1 1 1 2 2 0 4 5 2 1 2 3 5 -2 7
9 GYIRMÓT FC GYŐR II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 2 0 1 1 0 1 -1 1 3 1 2 0 3 0 3 5 5 1 3 1 3 1 2 6
10 GYIRMÓT FC GYŐR II. PÉNZÜGYŐR SE 3 1 2 0 1 0 1 5 2 0 0 2 0 2 -2 0 5 1 2 2 1 2 -1 5
11 GYIRMÓT FC GYŐR II. VLS VESZPRÉM 3 0 2 1 0 1 -1 2 2 1 0 1 1 1 0 3 5 1 2 2 1 2 -1 5
12 GYIRMÓT FC GYŐR II. PÁPAI PERUTZ FC 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 1 1 1 1 2 -1 4 5 1 2 2 2 4 -2 5
13 GYIRMÓT FC GYŐR II. III. KER. TVE 3 1 0 2 2 5 -3 3 2 0 1 1 0 2 -2 1 5 1 1 3 2 7 -5 4
14 GYIRMÓT FC GYŐR II. BKV ELŐRE 2 0 1 1 1 3 -2 1 3 0 2 1 0 2 -2 2 5 0 3 2 1 5 -4 3
15 GYIRMÓT FC GYŐR II. GYIRMÓT FC GYŐR II. 3 0 1 2 1 3 -2 1 2 0 1 1 0 1 -1 1 5 0 2 3 1 4 -3 2
16 GYIRMÓT FC GYŐR II. CSORNAI SE 2 0 2 0 0 0 0 2 3 0 0 3 0 4 -4 0 5 0 2 3 0 4 -4 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYIRMÓT FC GYŐR II. ÉRDI VSE 2 1 1 0 7 2 5 4 3 3 0 0 6 3 3 9 5 4 1 0 13 5 8 13
2 GYIRMÓT FC GYŐR II. VIDEOTON FC II. 2 1 0 1 4 2 2 3 3 3 0 0 7 2 5 9 5 4 0 1 11 4 7 12
3 GYIRMÓT FC GYŐR II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 3 0 0 8 0 8 9 5 3 1 1 9 2 7 10
4 GYIRMÓT FC GYŐR II. KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 3 1 1 1 3 3 0 4 2 2 0 0 6 2 4 6 5 3 1 1 9 5 4 10
5 GYIRMÓT FC GYŐR II. TARR ANDRÁSHIDA SC 3 3 0 0 8 1 7 9 2 0 0 2 1 5 -4 0 5 3 0 2 9 6 3 9
6 GYIRMÓT FC GYŐR II. THSE-SZABADKIKÖTŐ 2 1 0 1 2 4 -2 3 3 2 0 1 4 4 0 6 5 3 0 2 6 8 -2 9
7 GYIRMÓT FC GYŐR II. III. KER. TVE 3 1 1 1 5 9 -4 4 2 1 1 0 3 2 1 4 5 2 2 1 8 11 -3 8
8 GYIRMÓT FC GYŐR II. FC AJKA 3 1 0 2 6 5 1 3 2 1 1 0 3 2 1 4 5 2 1 2 9 7 2 7
9 GYIRMÓT FC GYŐR II. DUNAHARASZTI MTK 2 1 0 1 3 3 0 3 3 1 1 1 5 4 1 4 5 2 1 2 8 7 1 7
10 GYIRMÓT FC GYŐR II. BKV ELŐRE 2 1 0 1 3 4 -1 3 3 1 1 1 2 4 -2 4 5 2 1 2 5 8 -3 7
11 GYIRMÓT FC GYŐR II. CSEPEL FC 3 1 0 2 3 3 0 3 2 1 0 1 3 1 2 3 5 2 0 3 6 4 2 6
12 GYIRMÓT FC GYŐR II. PÉNZÜGYŐR SE 3 2 0 1 5 2 3 6 2 0 0 2 0 9 -9 0 5 2 0 3 5 11 -6 6
13 GYIRMÓT FC GYŐR II. PÁPAI PERUTZ FC 2 0 0 2 3 5 -2 0 3 1 0 2 3 4 -1 3 5 1 0 4 6 9 -3 3
14 GYIRMÓT FC GYŐR II. VLS VESZPRÉM 3 0 0 3 1 5 -4 0 2 1 0 1 3 3 0 3 5 1 0 4 4 8 -4 3
15 GYIRMÓT FC GYŐR II. CSORNAI SE 2 1 0 1 1 1 0 3 3 0 0 3 2 8 -6 0 5 1 0 4 3 9 -6 3
16 GYIRMÓT FC GYŐR II. GYIRMÓT FC GYŐR II. 3 0 0 3 2 7 -5 0 2 1 0 1 2 4 -2 3 5 1 0 4 4 11 -7 3
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
4 - 0-2 - 1-----------2 - 0
BKV ELŐRE
-0 - 3-----------3 - 1-
CSEPEL FC
---2 - 0------0 - 1--1 - 2-
CSORNAI SE
--1 - 0-----0 - 1------
DUNAHARASZTI MTK
3 - 0--------0 - 3-----
ÉRDI VSE
--------2 - 2--5 - 0---
FC AJKA
---4 - 0-1 - 21 - 3--------
VIDEOTON FC II.
-----------4 - 00 - 2--
GYIRMÓT FC GYŐR II.
-----1 - 2-0 - 2------1 - 3
III. KER. TVE
----2 - 2-----3 - 2-0 - 5--
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
-0 - 0-2 - 1-1 - 2---------
PÁPAI PERUTZ FC
------1 - 2---2 - 3----
PÉNZÜGYŐR SE
--------4 - 1--1 - 00 - 1--
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
------1 - 1-0 - 1------
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2 - 1---0 - 3----------
VLS VESZPRÉM
-0 - 2-----1 - 2------0 - 1

Meccsek

TARR ANDRÁSHIDA SC

2017. 08. 12. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
2017. 08. 12. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
VLS VESZPRÉM
2017. 08. 19. 13:00
Csepel Stadion
2017. 08. 19. 13:00
Csepel Stadion
THSE-SZABADKIKÖTŐ
TARR ANDRÁSHIDA SC
2017. 08. 26. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
2017. 08. 26. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
BKV ELŐRE
2017. 09. 02. 17:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2017. 09. 02. 17:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
TARR ANDRÁSHIDA SC
2017. 09. 09. 16:30
Andráshida SC Sporttelep
2017. 09. 09. 16:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
CSORNAI SE
2017. 09. 16. 19:00
Perutz Stadion
2017. 09. 16. 19:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
TARR ANDRÁSHIDA SC
2017. 09. 23. 16:00
Andráshida SC Sporttelep
2017. 09. 23. 16:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
ÉRDI VSE
2017. 10. 01. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 10. 01. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
TARR ANDRÁSHIDA SC
2017. 10. 08. 15:00
Andráshida SC Sporttelep
2017. 10. 08. 15:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
VIDEOTON FC II.
2017. 10. 14. 15:00
ALCUFER Stadion
2017. 10. 14. 15:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
TARR ANDRÁSHIDA SC
2017. 10. 21. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
2017. 10. 21. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
PÉNZÜGYŐR SE
2017. 10. 28. 14:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2017. 10. 28. 14:30
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
TARR ANDRÁSHIDA SC
2017. 11. 04. 13:30
Andráshida SC Sporttelep
2017. 11. 04. 13:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
III. KER. TVE
2017. 11. 11. 13:30
Kaposvári Rákóczi Stadion
2017. 11. 11. 13:30
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
TARR ANDRÁSHIDA SC
2017. 11. 18. 13:00
Andráshida SC Sporttelep
2017. 11. 18. 13:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
CSEPEL FC
2017. 11. 25. 13:00
Egyetemi Városi Stadion
2017. 11. 25. 13:00
Egyetemi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 04. 04. 16:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 04. 04. 16:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 03. 11. 14:30
BKV Előre Stadion
2018. 03. 11. 14:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 03. 17. 15:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 03. 17. 15:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
DUNAHARASZTI MTK
2018. 03. 24. 15:00
Csornai SE
2018. 03. 24. 15:00
Csornai SE
CSORNAI SE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 03. 31. 16:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 03. 31. 16:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 04. 07. 16:00
Érdi Sporttelep
2018. 04. 07. 16:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 04. 15. 16:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 04. 15. 16:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 04. 22. 16:30
MOL Aréna Sóstó
2018. 04. 22. 16:30
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 04. 29. 16:30
Andráshida SC Sporttelep
2018. 04. 29. 16:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2018. 05. 05. 17:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2018. 05. 05. 17:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 05. 12. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 05. 12. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
FC AJKA
2018. 05. 19. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 05. 19. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 05. 27. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
2018. 05. 27. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2018. 06. 03. 17:30
Csepel Stadion
2018. 06. 03. 17:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
TARR ANDRÁSHIDA SC

CSORNAI SE

2017. 08. 12. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2017. 08. 12. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
CSORNAI SE
2017. 08. 19. 17:30
Csornai SE
2017. 08. 19. 17:30
Csornai SE
CSORNAI SE
III. KER. TVE
2017. 08. 26. 17:30
Kaposvári Rákóczi Stadion
2017. 08. 26. 17:30
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
CSORNAI SE
2017. 09. 02. 17:30
Csornai SE
2017. 09. 02. 17:30
Csornai SE
CSORNAI SE
CSEPEL FC
2017. 09. 09. 16:30
Andráshida SC Sporttelep
2017. 09. 09. 16:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
CSORNAI SE
2017. 09. 16. 16:00
Csornai SE
2017. 09. 16. 16:00
Csornai SE
CSORNAI SE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2017. 09. 24. 16:00
BKV Előre Stadion
2017. 09. 24. 16:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
CSORNAI SE
2017. 09. 30. 16:00
Csornai SE
2017. 09. 30. 16:00
Csornai SE
CSORNAI SE
DUNAHARASZTI MTK
2017. 10. 08. 15:00
Egyetemi Városi Stadion
2017. 10. 08. 15:00
Egyetemi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
CSORNAI SE
2017. 10. 14. 15:00
Perutz Stadion
2017. 10. 14. 15:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
CSORNAI SE
2017. 10. 21. 14:30
Csornai SE
2017. 10. 21. 14:30
Csornai SE
CSORNAI SE
ÉRDI VSE
2017. 10. 29. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 10. 29. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
CSORNAI SE
2017. 11. 05. 13:30
Csornai SE
2017. 11. 05. 13:30
Csornai SE
CSORNAI SE
VIDEOTON FC II.
2017. 11. 12. 13:00
ALCUFER Stadion
2017. 11. 12. 13:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
CSORNAI SE
2017. 11. 18. 13:00
Csornai SE
2017. 11. 18. 13:00
Csornai SE
CSORNAI SE
PÉNZÜGYŐR SE
2017. 11. 25. 13:00
Csornai SE
2017. 11. 25. 13:00
Csornai SE
CSORNAI SE
FC AJKA
2018. 03. 03. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 03. 03. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CSORNAI SE
2018. 03. 10. 14:30
Csornai SE
2018. 03. 10. 14:30
Csornai SE
CSORNAI SE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2018. 03. 17. 15:00
Csepel Stadion
2018. 03. 17. 15:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
CSORNAI SE
2018. 03. 24. 15:00
Csornai SE
2018. 03. 24. 15:00
Csornai SE
CSORNAI SE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 03. 31. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 03. 31. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
FÉLBESZAKADT
CSORNAI SE
2018. 05. 02. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 05. 02. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
CSORNAI SE
2018. 04. 07. 16:00
Csornai SE
2018. 04. 07. 16:00
Csornai SE
CSORNAI SE
BKV ELŐRE
2018. 04. 15. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 04. 15. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
CSORNAI SE
2018. 04. 21. 16:30
Csornai SE
2018. 04. 21. 16:30
Csornai SE
CSORNAI SE
VLS VESZPRÉM
2018. 04. 28. 16:30
Csornai SE
2018. 04. 28. 16:30
Csornai SE
CSORNAI SE
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 05. 05. 17:00
Érdi Sporttelep
2018. 05. 05. 17:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
CSORNAI SE
2018. 05. 13. 17:00
Csornai SE
2018. 05. 13. 17:00
Csornai SE
CSORNAI SE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 05. 20. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 05. 20. 11:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
CSORNAI SE
2018. 05. 27. 17:30
Csornai SE
2018. 05. 27. 17:30
Csornai SE
CSORNAI SE
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2018. 06. 03. 17:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2018. 06. 03. 17:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
CSORNAI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • OTP Simple