Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

ATLASZ GEODÉZIA M.I.O. U - 19 29. forduló

2018.05.27 - 15:00

Oroszlány, Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány (Oroszlányi Szabadidő Egyesület)

Komárom-Esztergom

ATLASZ GEODÉZIA M.I.O. U - 19

Játékvezető
CSEJTEI CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HAVASHÁZI SZABOLCS
OBSK OROSZLÁNY
NAGYIGMÁNDI KSK
90'
45'

Gólok

HIDEG ZSOLT DÁNIEL

19'

1 - 0

 

 

1 - 1

36'

GLÁZER FERENC BENJAMIN
URBÁN GERGELY

39'

2 - 1

 

BERNÁT SÁNDOR

42'

3 - 1

 

FODOR ALEX RAUL

43'

4 - 1

 

FARKAS MÁTÉ

52'

5 - 1

 

BÁNDI MIHÁLY

57'

6 - 1

 

HIDEG ZSOLT DÁNIEL

72'

7 - 1

 

BÁNDI MIHÁLY

76'

8 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 NYERGESÚJFALU SE  NYERGESÚJFALU SE  27 27 0 0 219 12 207 81 8.7
2 TATAI AC TATAI AC 27 23 1 3 121 29 92 70 8.4
3 ETEI SE ETEI SE 27 19 1 7 163 76 87 58 8.3
4 ZSÁMBÉKI SK ZSÁMBÉKI SK 27 17 2 8 134 62 72 53 8.6
5 KOPPÁNYMONOSTORI SE KOPPÁNYMONOSTORI SE 27 14 5 8 65 53 12 47 8
6 SÁRISÁPI BSE SÁRISÁPI BSE 27 14 1 12 85 119 -34 43 7.9
7 OBSK OROSZLÁNY OBSK OROSZLÁNY 27 13 2 12 96 75 21 41 7.9
8 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 27 12 2 13 75 76 -1 38 7.9
9 WATI - KECSKÉD KSK WATI - KECSKÉD KSK 27 12 2 13 81 86 -5 38 8.1
10 NAGYIGMÁNDI KSK NAGYIGMÁNDI KSK 27 13 2 12 71 104 -33 37 7.9 Büntetőpont: -4
11 VÉRTESSOMLÓI KSK VÉRTESSOMLÓI KSK 27 8 4 15 72 91 -19 28 8
12 BOKOD TRANSINTERTOP BOKOD TRANSINTERTOP 28 6 2 20 49 124 -75 17 7.7 Büntetőpont: -3
13 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 27 5 0 22 49 177 -128 14 7.7 Büntetőpont: -1
14 TOKOD SE TOKOD SE 27 5 0 22 66 129 -63 12 7.6 Büntetőpont: -3
15 VÉRTESSZŐLŐSI SE VÉRTESSZŐLŐSI SE 27 3 0 24 36 169 -133 9 7.6
16 TÁTI SE (Kizárva) TÁTI SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TÁTI SE (Kizárva) NYERGESÚJFALU SE 14 12 2 0 65 2 63 38 13 11 2 0 43 5 38 35 27 23 4 0 108 7 101 73
2 TÁTI SE (Kizárva) TATAI AC 14 9 4 1 24 5 19 31 13 5 8 0 20 7 13 23 27 14 12 1 44 12 32 54
3 TÁTI SE (Kizárva) ETEI SE 13 10 2 1 40 13 27 32 14 5 4 5 32 19 13 19 27 15 6 6 72 32 40 51
4 TÁTI SE (Kizárva) WATI - KECSKÉD KSK 13 10 1 2 25 8 17 31 14 4 3 7 16 23 -7 15 27 14 4 9 41 31 10 46
5 TÁTI SE (Kizárva) SÁRISÁPI BSE 14 9 2 3 30 20 10 29 13 3 3 7 12 33 -21 12 27 12 5 10 42 53 -11 41
6 TÁTI SE (Kizárva) KOPPÁNYMONOSTORI SE 14 6 6 2 20 9 11 24 13 5 2 6 12 17 -5 17 27 11 8 8 32 26 6 41
7 TÁTI SE (Kizárva) ZSÁMBÉKI SK 13 8 3 2 32 13 19 27 14 4 1 9 20 29 -9 13 27 12 4 11 52 42 10 40
8 TÁTI SE (Kizárva) OBSK OROSZLÁNY 14 6 6 2 26 9 17 24 13 4 2 7 17 23 -6 14 27 10 8 9 43 32 11 38
9 TÁTI SE (Kizárva) NAGYIGMÁNDI KSK 13 7 2 4 16 15 1 19 14 5 2 7 18 29 -11 17 27 12 4 11 34 44 -10 36
10 TÁTI SE (Kizárva) BÁBOLNAI SE 14 6 3 5 17 13 4 21 13 3 2 8 11 28 -17 11 27 9 5 13 28 41 -13 32
11 TÁTI SE (Kizárva) VÉRTESSOMLÓI KSK 14 6 2 6 15 18 -3 20 13 3 2 8 9 21 -12 11 27 9 4 14 24 39 -15 31
12 TÁTI SE (Kizárva) TOKOD SE 13 6 3 4 31 17 14 21 14 2 3 9 12 35 -23 6 27 8 6 13 43 52 -9 27
13 TÁTI SE (Kizárva) ÁCSI KINIZSI SC 13 5 1 7 17 33 -16 16 14 2 4 8 8 45 -37 9 27 7 5 15 25 78 -53 25
14 TÁTI SE (Kizárva) BOKOD TRANSINTERTOP 14 1 4 9 13 35 -22 7 14 3 2 9 7 22 -15 8 28 4 6 18 20 57 -37 15
15 TÁTI SE (Kizárva) VÉRTESSZŐLŐSI SE 13 0 1 12 8 36 -28 1 14 1 2 11 9 43 -34 5 27 1 3 23 17 79 -62 6
16 TÁTI SE (Kizárva) TÁTI SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TÁTI SE (Kizárva) NYERGESÚJFALU SE 14 14 0 0 135 4 131 42 13 13 0 0 84 8 76 39 27 27 0 0 219 12 207 81
2 TÁTI SE (Kizárva) TATAI AC 14 13 0 1 66 12 54 39 13 10 1 2 55 17 38 31 27 23 1 3 121 29 92 70
3 TÁTI SE (Kizárva) ETEI SE 13 11 0 2 87 34 53 33 14 8 1 5 76 42 34 25 27 19 1 7 163 76 87 58
4 TÁTI SE (Kizárva) ZSÁMBÉKI SK 13 11 2 0 82 20 62 35 14 6 0 8 52 42 10 18 27 17 2 8 134 62 72 53
5 TÁTI SE (Kizárva) KOPPÁNYMONOSTORI SE 14 9 3 2 41 18 23 30 13 5 2 6 24 35 -11 17 27 14 5 8 65 53 12 47
6 TÁTI SE (Kizárva) SÁRISÁPI BSE 14 9 0 5 53 54 -1 27 13 5 1 7 32 65 -33 16 27 14 1 12 85 119 -34 43
7 TÁTI SE (Kizárva) OBSK OROSZLÁNY 14 10 0 4 56 26 30 30 13 3 2 8 40 49 -9 11 27 13 2 12 96 75 21 41
8 TÁTI SE (Kizárva) BÁBOLNAI SE 14 8 2 4 45 28 17 26 13 4 0 9 30 48 -18 12 27 12 2 13 75 76 -1 38
9 TÁTI SE (Kizárva) WATI - KECSKÉD KSK 13 8 1 4 44 29 15 25 14 4 1 9 37 57 -20 13 27 12 2 13 81 86 -5 38
10 TÁTI SE (Kizárva) NAGYIGMÁNDI KSK 13 8 0 5 34 35 -1 20 14 5 2 7 37 69 -32 17 27 13 2 12 71 104 -33 37
11 TÁTI SE (Kizárva) VÉRTESSOMLÓI KSK 14 5 3 6 47 41 6 18 13 3 1 9 25 50 -25 10 27 8 4 15 72 91 -19 28
12 TÁTI SE (Kizárva) BOKOD TRANSINTERTOP 14 3 1 10 27 70 -43 10 14 3 1 10 22 54 -32 7 28 6 2 20 49 124 -75 17
13 TÁTI SE (Kizárva) ÁCSI KINIZSI SC 13 3 0 10 30 77 -47 9 14 2 0 12 19 100 -81 5 27 5 0 22 49 177 -128 14
14 TÁTI SE (Kizárva) TOKOD SE 13 4 0 9 47 49 -2 12 14 1 0 13 19 80 -61 0 27 5 0 22 66 129 -63 12
15 TÁTI SE (Kizárva) VÉRTESSZŐLŐSI SE 13 2 0 11 18 73 -55 6 14 1 0 13 18 96 -78 3 27 3 0 24 36 169 -133 9
16 TÁTI SE (Kizárva) TÁTI SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
ÁCSI KINIZSI SC
3 - 100 - 33 - 9-2 - 40 - 91 - 92 - 31 - 10-5 - 15 - 26 - 01 - 71 - 10
BÁBOLNAI SE
3 - 03 - 02 - 21 - 11 - 40 - 53 - 23 - 41 - 2-10 - 25 - 24 - 15 - 34 - 0
BOKOD TRANSINTERTOP
3 - 22 - 44 - 61 - 21 - 30 - 131 - 121 - 10 - 8-7 - 00 - 23 - 22 - 82 - 7
ETEI SE
8 - 43 - 010 - 24 - 04 - 01 - 77 - 47 - 33 - 1-19 - 2-13 - 15 - 13 - 9
KOPPÁNYMONOSTORI SE
4 - 12 - 16 - 13 - 20 - 02 - 31 - 15 - 03 - 5-4 - 12 - 14 - 02 - 23 - 0
NAGYIGMÁNDI KSK
2 - 4-3 - 26 - 10 - 21 - 105 - 23 - 41 - 5-5 - 23 - 22 - 01 - 02 - 1
NYERGESÚJFALU SE
26 - 010 - 07 - 06 - 22 - 013 - 110 - 015 - 02 - 0-3 - 02 - 018 - 014 - 07 - 1
OBSK OROSZLÁNY
3 - 04 - 06 - 13 - 46 - 28 - 10 - 37 - 31 - 2-4 - 23 - 04 - 30 - 37 - 2
SÁRISÁPI BSE
4 - 25 - 13 - 22 - 126 - 25 - 82 - 54 - 10 - 5-6 - 26 - 36 - 33 - 21 - 6
TATAI AC
4 - 03 - 03 - 03 - 04 - 110 - 11 - 37 - 15 - 2-3 - 06 - 17 - 25 - 15 - 0
TÁTI SE
---------------
TOKOD SE
17 - 13 - 10 - 53 - 63 - 13 - 60 - 8-3 - 52 - 5-1 - 22 - 39 - 11 - 5
VÉRTESSOMLÓI KSK
9 - 06 - 31 - 10 - 132 - 33 - 30 - 22 - 21 - 31 - 2-2 - 113 - 02 - 55 - 3
VÉRTESSZŐLŐSI SE
1 - 20 - 72 - 30 - 111 - 45 - 40 - 91 - 4-0 - 8-0 - 55 - 63 - 20 - 8
WATI - KECSKÉD KSK
5 - 22 - 34 - 21 - 42 - 36 - 21 - 72 - 07 - 1--7 - 03 - 33 - 21 - 0
ZSÁMBÉKI SK
11 - 15 - 06 - 06 - 43 - 38 - 0-5 - 26 - 32 - 2-5 - 19 - 111 - 15 - 2

Meccsek

OBSK OROSZLÁNY

2017. 08. 13. 15:00
Wati-Kecskéd KSK
2017. 08. 13. 15:00
Wati-Kecskéd KSK
WATI - KECSKÉD KSK
OBSK OROSZLÁNY
2017. 08. 19. 15:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2017. 08. 19. 15:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
ZSÁMBÉKI SK
2017. 08. 27. 14:00
Nyergesújfalu SE
2017. 08. 27. 14:00
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
OBSK OROSZLÁNY
2017. 09. 03. 14:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2017. 09. 03. 14:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
TATAI AC
2017. 09. 09. 14:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2017. 09. 09. 14:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
OBSK OROSZLÁNY
2017. 09. 17. 14:00
Bábolnai Sport Egyesület
2017. 09. 17. 14:00
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
OBSK OROSZLÁNY
2017. 10. 01. 13:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2017. 10. 01. 13:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
OBSK OROSZLÁNY
2017. 10. 08. 13:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2017. 10. 08. 13:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
VÉRTESSOMLÓI KSK
2017. 10. 15. 13:00
Ácsi Kinizsi SC
2017. 10. 15. 13:00
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
OBSK OROSZLÁNY
2017. 10. 22. 11:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2017. 10. 22. 11:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
ETEI SE
2017. 10. 29. 11:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2017. 10. 29. 11:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
FÉLBESZAKADT
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2017. 11. 08. 17:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2017. 11. 08. 17:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2017. 11. 05. 11:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2017. 11. 05. 11:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
BOKOD TRANSINTERTOP
2017. 11. 12. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 11. 12. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
OBSK OROSZLÁNY
2017. 11. 19. 11:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2017. 11. 19. 11:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
TOKOD SE
2017. 11. 26. 11:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2017. 11. 26. 11:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
WATI - KECSKÉD KSK
2018. 03. 04. 12:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 03. 04. 12:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
OBSK OROSZLÁNY
2018. 03. 11. 12:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2018. 03. 11. 12:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
NYERGESÚJFALU SE
2018. 03. 18. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 03. 18. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATAI AC
OBSK OROSZLÁNY
2018. 03. 25. 13:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2018. 03. 25. 13:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2018. 04. 01. 13:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2018. 04. 01. 13:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
BÁBOLNAI SE
2018. 04. 15. 13:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 04. 15. 13:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
SÁRISÁPI BSE
2018. 04. 22. 15:00
Vértessomló KSK
2018. 04. 22. 15:00
Vértessomló KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
OBSK OROSZLÁNY
2018. 04. 29. 15:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 04. 29. 15:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
ÁCSI KINIZSI SC
2018. 05. 05. 14:00
Ete Sport Egyesület
2018. 05. 05. 14:00
Ete Sport Egyesület
ETEI SE
OBSK OROSZLÁNY
2018. 05. 13. 15:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
2018. 05. 13. 15:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
VÉRTESSZŐLŐSI SE
OBSK OROSZLÁNY
2018. 05. 20. 15:00
Bokod Erőmű LE
2018. 05. 20. 15:00
Bokod Erőmű LE
BOKOD TRANSINTERTOP
OBSK OROSZLÁNY
2018. 05. 27. 15:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 05. 27. 15:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 06. 02. 15:00
Tokod Sport Egyesület
2018. 06. 02. 15:00
Tokod Sport Egyesület
TOKOD SE
OBSK OROSZLÁNY

NAGYIGMÁNDI KSK

2017. 08. 13. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 08. 13. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
INFO
TÁTI SE
2017. 09. 15. 17:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2017. 09. 15. 17:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 08. 27. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 08. 27. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
2017. 09. 03. 14:00
Ácsi Kinizsi SC
2017. 09. 03. 14:00
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 09. 10. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 09. 10. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ETEI SE
2017. 09. 16. 14:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
2017. 09. 16. 14:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
VÉRTESSZŐLŐSI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 09. 24. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 09. 24. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
BOKOD TRANSINTERTOP
2017. 10. 01. 13:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 10. 01. 13:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2017. 10. 07. 13:00
Tokod Sport Egyesület
2017. 10. 07. 13:00
Tokod Sport Egyesület
TOKOD SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 10. 15. 13:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 10. 15. 13:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
WATI - KECSKÉD KSK
2017. 10. 22. 11:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2017. 10. 22. 11:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 10. 29. 10:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 10. 29. 10:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
NYERGESÚJFALU SE
2017. 11. 04. 11:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
2017. 11. 04. 11:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
TATAI AC
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 11. 12. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 11. 12. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
OBSK OROSZLÁNY
2017. 11. 19. 11:00
Bábolnai Sport Egyesület
2017. 11. 19. 11:00
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 04. 11. 16:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 04. 11. 16:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
SÁRISÁPI BSE
2018. 03. 11. 08:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2018. 03. 11. 08:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
VÉRTESSOMLÓI KSK
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 10. 17:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 05. 10. 17:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ÁCSI KINIZSI SC
2018. 04. 18. 16:00
Ete Sport Egyesület
2018. 04. 18. 16:00
Ete Sport Egyesület
ETEI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 04. 01. 13:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 04. 01. 13:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2018. 04. 08. 13:30
Bokod Erőmű LE
2018. 04. 08. 13:30
Bokod Erőmű LE
BOKOD TRANSINTERTOP
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 04. 14. 13:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 04. 14. 13:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 04. 22. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 04. 22. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TOKOD SE
2018. 04. 29. 15:00
Wati-Kecskéd KSK
2018. 04. 29. 15:00
Wati-Kecskéd KSK
WATI - KECSKÉD KSK
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 06. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 05. 06. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ZSÁMBÉKI SK
2018. 05. 13. 14:15
Nyergesújfalu SE
2018. 05. 13. 14:15
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 20. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 05. 20. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TATAI AC
2018. 05. 27. 15:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 05. 27. 15:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 06. 02. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 06. 02. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
BÁBOLNAI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->