Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

ATLASZ-GEODÉZIA M.I.O. FELNŐTT 1. forduló

2017.08.13 - 17:00

Nyergesújfalu, Nyergesújfalu Sport Egyesület (Nyergesújfalu SE)

Komárom-Esztergom

ATLASZ-GEODÉZIA M.I.O. FELNŐTT

Játékvezető
TAMÁSI PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZEIBERT PHILIP, SZÁNTÓ RUBEN DOMINIK
NYERGESÚJFALU SE
KOPPÁNYMONOSTORI SE
90'
45'

Gólok

NAGY ATTILA

46'

1 - 0

 

 

1 - 1

71'

HAJNAL BENCE

 

1 - 2

82'

HAJNAL BENCE

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 1 1 0 0 12 0 12 3 15
2 VÉRTESSZŐLŐSI SE VÉRTESSZŐLŐSI SE 1 1 0 0 6 2 4 3 14
3 SÁRISÁPI BSE SÁRISÁPI BSE 1 1 0 0 4 1 3 3 13
4 OBSK OROSZLÁNY OBSK OROSZLÁNY 1 1 0 0 3 1 2 3 12
5 KOPPÁNYMONOSTORI SE KOPPÁNYMONOSTORI SE 1 1 0 0 2 1 1 3 10
6 ZSÁMBÉKI SK ZSÁMBÉKI SK 1 1 0 0 1 0 1 3 11
7 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 1 0 1 0 0 0 0 1 8
8 FC ESZTERGOM FC ESZTERGOM 1 0 1 0 0 0 0 1 7
9 NAGYIGMÁNDI KSK NAGYIGMÁNDI KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 NYERGESÚJFALU SE  NYERGESÚJFALU SE  1 0 0 1 1 2 -1 0 5
11 TATAI AC TATAI AC 1 0 0 1 0 1 -1 0 6
12 WATI - KECSKÉD KSK WATI - KECSKÉD KSK 1 0 0 1 1 3 -2 0 4
13 BOKOD TRANSINTERTOP BOKOD TRANSINTERTOP 1 0 0 1 1 4 -3 0 3
14 VÉRTESSOMLÓI KSK VÉRTESSOMLÓI KSK 1 0 0 1 2 6 -4 0 2
15 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 1 0 0 1 0 12 -12 0 1
16 TÁTI SE (Kizárva) TÁTI SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TÁTI SE (Kizárva) KOMÁROM VSE 1 1 0 0 7 0 7 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 7 0 7 3
2 TÁTI SE (Kizárva) SÁRISÁPI BSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 3 1 2 3
3 TÁTI SE (Kizárva) NYERGESÚJFALU SE 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
4 TÁTI SE (Kizárva) OBSK OROSZLÁNY 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
5 TÁTI SE (Kizárva) VÉRTESSOMLÓI KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
6 TÁTI SE (Kizárva) VÉRTESSZŐLŐSI SE 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
7 TÁTI SE (Kizárva) WATI - KECSKÉD KSK 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
8 TÁTI SE (Kizárva) BÁBOLNAI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
9 TÁTI SE (Kizárva) FC ESZTERGOM 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
10 TÁTI SE (Kizárva) TATAI AC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
11 TÁTI SE (Kizárva) ZSÁMBÉKI SK 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
12 TÁTI SE (Kizárva) NAGYIGMÁNDI KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 TÁTI SE (Kizárva) KOPPÁNYMONOSTORI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 TÁTI SE (Kizárva) BOKOD TRANSINTERTOP 1 0 0 1 1 3 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
15 TÁTI SE (Kizárva) ÁCSI KINIZSI SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 7 -7 0 1 0 0 1 0 7 -7 0
16 TÁTI SE (Kizárva) TÁTI SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TÁTI SE (Kizárva) KOMÁROM VSE 1 1 0 0 12 0 12 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 12 0 12 3
2 TÁTI SE (Kizárva) VÉRTESSZŐLŐSI SE 1 1 0 0 6 2 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 2 4 3
3 TÁTI SE (Kizárva) SÁRISÁPI BSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 1 3 3 1 1 0 0 4 1 3 3
4 TÁTI SE (Kizárva) OBSK OROSZLÁNY 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 3 1 2 3
5 TÁTI SE (Kizárva) KOPPÁNYMONOSTORI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
6 TÁTI SE (Kizárva) ZSÁMBÉKI SK 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
7 TÁTI SE (Kizárva) BÁBOLNAI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
8 TÁTI SE (Kizárva) FC ESZTERGOM 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
9 TÁTI SE (Kizárva) NAGYIGMÁNDI KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 TÁTI SE (Kizárva) NYERGESÚJFALU SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
11 TÁTI SE (Kizárva) TATAI AC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
12 TÁTI SE (Kizárva) WATI - KECSKÉD KSK 1 0 0 1 1 3 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
13 TÁTI SE (Kizárva) BOKOD TRANSINTERTOP 1 0 0 1 1 4 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 4 -3 0
14 TÁTI SE (Kizárva) VÉRTESSOMLÓI KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 6 -4 0 1 0 0 1 2 6 -4 0
15 TÁTI SE (Kizárva) ÁCSI KINIZSI SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 12 -12 0 1 0 0 1 0 12 -12 0
16 TÁTI SE (Kizárva) TÁTI SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
ÁCSI KINIZSI SC
---------------
BÁBOLNAI SE
---------------
BOKOD TRANSINTERTOP
--------1 - 4------
FC ESZTERGOM
-0 - 0-------------
KOMÁROM VSE
12 - 0--------------
KOPPÁNYMONOSTORI SE
---------------
NAGYIGMÁNDI KSK
---------------
NYERGESÚJFALU SE
-----1 - 2---------
OBSK OROSZLÁNY
---------------
SÁRISÁPI BSE
---------------
TATAI AC
---------------
TÁTI SE
---------------
VÉRTESSOMLÓI KSK
---------------
VÉRTESSZŐLŐSI SE
------------6 - 2--
WATI - KECSKÉD KSK
--------1 - 3------
ZSÁMBÉKI SK
----------1 - 0----

Meccsek

NYERGESÚJFALU SE

2017. 08. 13. 17:00
Nyergesújfalu Sport Egyesület
2017. 08. 13. 17:00
Nyergesújfalu Sport Egyesület
NYERGESÚJFALU SE
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2017. 08. 19. 10:00
Nyergesújfalu Sport Egyesület
2017. 08. 19. 10:00
Nyergesújfalu Sport Egyesület
NYERGESÚJFALU SE
TATAI AC
2017. 08. 27. 17:00
Nyergesújfalu Sport Egyesület
2017. 08. 27. 17:00
Nyergesújfalu Sport Egyesület
NYERGESÚJFALU SE
OBSK OROSZLÁNY
2017. 09. 03. 16:00
Bábolna SE
2017. 09. 03. 16:00
Bábolna SE
BÁBOLNAI SE
NYERGESÚJFALU SE
2017. 09. 17. 16:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2017. 09. 17. 16:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
NYERGESÚJFALU SE
2017. 09. 24. 16:00
Nyergesújfalu Sport Egyesület
2017. 09. 24. 16:00
Nyergesújfalu Sport Egyesület
NYERGESÚJFALU SE
VÉRTESSOMLÓI KSK
2017. 10. 01. 15:00
Ácsi Kinizsi SC
2017. 10. 01. 15:00
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
NYERGESÚJFALU SE
2017. 10. 08. 15:00
Nyergesújfalu Sport Egyesület
2017. 10. 08. 15:00
Nyergesújfalu Sport Egyesület
NYERGESÚJFALU SE
KOMÁROM VSE
2017. 10. 14. 15:00
Nyergesújfalu Sport Egyesület
2017. 10. 14. 15:00
Nyergesújfalu Sport Egyesület
NYERGESÚJFALU SE
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2017. 10. 22. 13:30
Nyergesújfalu Sport Egyesület
2017. 10. 22. 13:30
Nyergesújfalu Sport Egyesület
NYERGESÚJFALU SE
BOKOD TRANSINTERTOP
2017. 10. 29. 13:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 10. 29. 13:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ELMARDT
NYERGESÚJFALU SE
2018. 02. 25. 16:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 02. 25. 16:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
NAGYIGMÁNDI KSK
NYERGESÚJFALU SE
2017. 11. 05. 13:30
Duna-Gerecse Tát SE
2017. 11. 05. 13:30
Duna-Gerecse Tát SE
NYERGESÚJFALU SE
FC ESZTERGOM
2017. 11. 12. 13:30
Wati-Kecskéd KSK
2017. 11. 12. 13:30
Wati-Kecskéd KSK
WATI - KECSKÉD KSK
NYERGESÚJFALU SE
2017. 11. 19. 13:00
Nyergesújfalu Sport Egyesület
2017. 11. 19. 13:00
Nyergesújfalu Sport Egyesület
NYERGESÚJFALU SE
ZSÁMBÉKI SK
2017. 11. 25. 13:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2017. 11. 25. 13:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
NYERGESÚJFALU SE
2018. 03. 03. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 03. 03. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATAI AC
NYERGESÚJFALU SE
2018. 03. 11. 14:30
Gárdonyi Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2018. 03. 11. 14:30
Gárdonyi Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
NYERGESÚJFALU SE
2018. 04. 18. 17:00
Nyergesújfalu Sport Egyesület
2018. 04. 18. 17:00
Nyergesújfalu Sport Egyesület
NYERGESÚJFALU SE
BÁBOLNAI SE
2018. 04. 01. 15:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
2018. 04. 01. 15:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
NYERGESÚJFALU SE
SÁRISÁPI BSE
2018. 04. 08. 15:30
Vértessomló KSK
2018. 04. 08. 15:30
Vértessomló KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
NYERGESÚJFALU SE
2018. 04. 15. 15:30
Nyergesújfalu Sport Egyesület
2018. 04. 15. 15:30
Nyergesújfalu Sport Egyesület
NYERGESÚJFALU SE
ÁCSI KINIZSI SC
2018. 04. 22. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 04. 22. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
NYERGESÚJFALU SE
2018. 04. 28. 17:00
Vértesszőlős Sport Egyesület Sportcentrum
2018. 04. 28. 17:00
Vértesszőlős Sport Egyesület Sportcentrum
VÉRTESSZŐLŐSI SE
NYERGESÚJFALU SE
2018. 05. 06. 16:30
Bokod Erőmű LE
2018. 05. 06. 16:30
Bokod Erőmű LE
BOKOD TRANSINTERTOP
NYERGESÚJFALU SE
2018. 05. 13. 17:00
Nyergesújfalu Sport Egyesület
2018. 05. 13. 17:00
Nyergesújfalu Sport Egyesület
NYERGESÚJFALU SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 19. 17:00
Futball Club Esztergom
2018. 05. 19. 17:00
Futball Club Esztergom
FC ESZTERGOM
NYERGESÚJFALU SE
2018. 05. 27. 16:00
Nyergesújfalu Sport Egyesület
2018. 05. 27. 16:00
Nyergesújfalu Sport Egyesület
NYERGESÚJFALU SE
WATI - KECSKÉD KSK
2018. 06. 02. 17:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 06. 02. 17:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
NYERGESÚJFALU SE

KOPPÁNYMONOSTORI SE

2017. 08. 13. 17:00
Nyergesújfalu Sport Egyesület
2017. 08. 13. 17:00
Nyergesújfalu Sport Egyesület
NYERGESÚJFALU SE
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2017. 08. 19. 17:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2017. 08. 19. 17:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
KOMÁROM VSE
2017. 08. 26. 17:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2017. 08. 26. 17:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
TATAI AC
2017. 09. 02. 16:00
Vértesszőlős Sport Egyesület Sportcentrum
2017. 09. 02. 16:00
Vértesszőlős Sport Egyesület Sportcentrum
VÉRTESSZŐLŐSI SE
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2017. 09. 09. 16:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2017. 09. 09. 16:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
OBSK OROSZLÁNY
2017. 09. 17. 16:00
Bokod Erőmű LE
2017. 09. 17. 16:00
Bokod Erőmű LE
BOKOD TRANSINTERTOP
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2017. 09. 23. 16:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2017. 09. 23. 16:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
BÁBOLNAI SE
2017. 10. 01. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 10. 01. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2017. 10. 14. 15:00
Futball Club Esztergom
2017. 10. 14. 15:00
Futball Club Esztergom
FC ESZTERGOM
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2017. 10. 21. 13:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2017. 10. 21. 13:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
SÁRISÁPI BSE
2017. 10. 29. 13:30
Wati-Kecskéd KSK
2017. 10. 29. 13:30
Wati-Kecskéd KSK
WATI - KECSKÉD KSK
ELMARDT
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2017. 11. 29. 18:00
Gárdonyi Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2017. 11. 29. 18:00
Gárdonyi Sportcentrum Műfüves Oroszlány
WATI - KECSKÉD KSK
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2017. 11. 04. 13:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2017. 11. 04. 13:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
VÉRTESSOMLÓI KSK
2017. 11. 12. 13:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2017. 11. 12. 13:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2017. 11. 18. 13:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2017. 11. 18. 13:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
ÁCSI KINIZSI SC
2017. 11. 25. 13:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2017. 11. 25. 13:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
NYERGESÚJFALU SE
2018. 03. 03. 14:30
Czibor Zoltán Városi Sporttelep Komárom
2018. 03. 03. 14:30
Czibor Zoltán Városi Sporttelep Komárom
KOMÁROM VSE
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2018. 03. 11. 16:30
Czibor Zoltán Városi Sporttelep Komárom
2018. 03. 11. 16:30
Czibor Zoltán Városi Sporttelep Komárom
TATAI AC
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2018. 03. 17. 12:00
Czibor Zoltán Városi Sporttelep Komárom
2018. 03. 17. 12:00
Czibor Zoltán Városi Sporttelep Komárom
KOPPÁNYMONOSTORI SE
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2018. 03. 25. 15:00
Gárdonyi Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2018. 03. 25. 15:00
Gárdonyi Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2018. 03. 31. 15:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 03. 31. 15:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
BOKOD TRANSINTERTOP
2018. 04. 08. 15:30
Bábolna SE
2018. 04. 08. 15:30
Bábolna SE
BÁBOLNAI SE
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2018. 04. 14. 15:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 04. 14. 15:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 04. 28. 17:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 04. 28. 17:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
FC ESZTERGOM
2018. 05. 06. 17:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2018. 05. 06. 17:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2018. 05. 12. 17:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 05. 12. 17:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
WATI - KECSKÉD KSK
2018. 05. 20. 17:00
Vértessomló KSK
2018. 05. 20. 17:00
Vértessomló KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2018. 05. 26. 17:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 05. 26. 17:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
ZSÁMBÉKI SK
2018. 06. 02. 17:00
Ácsi Kinizsi SC
2018. 06. 02. 17:00
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
KOPPÁNYMONOSTORI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple