Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

ATLASZ-GEODÉZIA M.I.O. FELNŐTT 1. forduló

2017.08.13 - 17:00

Bokod, Bokod Erőmű LE (Bokod Erőmű LE)

Komárom-Esztergom

ATLASZ-GEODÉZIA M.I.O. FELNŐTT

Játékvezető
KOLONICS GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZÉPLÁBI GÁBOR, BÜKI FERENC
BOKOD TRANSINTERTOP
SÁRISÁPI BSE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

10'

JURÁSEK KÁROLY

 

0 - 2

12'

HORVÁTH GYULA
CSIZI GÁBOR

23'

1 - 2

 

 

1 - 3

37'

HORVÁTH GYULA

 

1 - 4

61'

JURÁSEK ZSOLT

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 1 1 0 0 12 0 12 3 15
2 VÉRTESSZŐLŐSI SE VÉRTESSZŐLŐSI SE 1 1 0 0 6 2 4 3 14
3 SÁRISÁPI BSE SÁRISÁPI BSE 1 1 0 0 4 1 3 3 13
4 OBSK OROSZLÁNY OBSK OROSZLÁNY 1 1 0 0 3 1 2 3 12
5 KOPPÁNYMONOSTORI SE KOPPÁNYMONOSTORI SE 1 1 0 0 2 1 1 3 10
6 ZSÁMBÉKI SK ZSÁMBÉKI SK 1 1 0 0 1 0 1 3 11
7 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 1 0 1 0 0 0 0 1 8
8 FC ESZTERGOM FC ESZTERGOM 1 0 1 0 0 0 0 1 7
9 NAGYIGMÁNDI KSK NAGYIGMÁNDI KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 NYERGESÚJFALU SE  NYERGESÚJFALU SE  1 0 0 1 1 2 -1 0 5
11 TATAI AC TATAI AC 1 0 0 1 0 1 -1 0 6
12 WATI - KECSKÉD KSK WATI - KECSKÉD KSK 1 0 0 1 1 3 -2 0 4
13 BOKOD TRANSINTERTOP BOKOD TRANSINTERTOP 1 0 0 1 1 4 -3 0 3
14 VÉRTESSOMLÓI KSK VÉRTESSOMLÓI KSK 1 0 0 1 2 6 -4 0 2
15 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 1 0 0 1 0 12 -12 0 1
16 TÁTI SE (Kizárva) TÁTI SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TÁTI SE (Kizárva) KOMÁROM VSE 1 1 0 0 7 0 7 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 7 0 7 3
2 TÁTI SE (Kizárva) SÁRISÁPI BSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 3 1 2 3
3 TÁTI SE (Kizárva) NYERGESÚJFALU SE 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
4 TÁTI SE (Kizárva) OBSK OROSZLÁNY 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
5 TÁTI SE (Kizárva) VÉRTESSOMLÓI KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
6 TÁTI SE (Kizárva) VÉRTESSZŐLŐSI SE 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
7 TÁTI SE (Kizárva) WATI - KECSKÉD KSK 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
8 TÁTI SE (Kizárva) BÁBOLNAI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
9 TÁTI SE (Kizárva) FC ESZTERGOM 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
10 TÁTI SE (Kizárva) TATAI AC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
11 TÁTI SE (Kizárva) ZSÁMBÉKI SK 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
12 TÁTI SE (Kizárva) NAGYIGMÁNDI KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 TÁTI SE (Kizárva) KOPPÁNYMONOSTORI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 TÁTI SE (Kizárva) BOKOD TRANSINTERTOP 1 0 0 1 1 3 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
15 TÁTI SE (Kizárva) ÁCSI KINIZSI SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 7 -7 0 1 0 0 1 0 7 -7 0
16 TÁTI SE (Kizárva) TÁTI SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TÁTI SE (Kizárva) KOMÁROM VSE 1 1 0 0 12 0 12 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 12 0 12 3
2 TÁTI SE (Kizárva) VÉRTESSZŐLŐSI SE 1 1 0 0 6 2 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 2 4 3
3 TÁTI SE (Kizárva) SÁRISÁPI BSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 1 3 3 1 1 0 0 4 1 3 3
4 TÁTI SE (Kizárva) OBSK OROSZLÁNY 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 3 1 2 3
5 TÁTI SE (Kizárva) KOPPÁNYMONOSTORI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
6 TÁTI SE (Kizárva) ZSÁMBÉKI SK 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
7 TÁTI SE (Kizárva) BÁBOLNAI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
8 TÁTI SE (Kizárva) FC ESZTERGOM 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
9 TÁTI SE (Kizárva) NAGYIGMÁNDI KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 TÁTI SE (Kizárva) NYERGESÚJFALU SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
11 TÁTI SE (Kizárva) TATAI AC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
12 TÁTI SE (Kizárva) WATI - KECSKÉD KSK 1 0 0 1 1 3 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
13 TÁTI SE (Kizárva) BOKOD TRANSINTERTOP 1 0 0 1 1 4 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 4 -3 0
14 TÁTI SE (Kizárva) VÉRTESSOMLÓI KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 6 -4 0 1 0 0 1 2 6 -4 0
15 TÁTI SE (Kizárva) ÁCSI KINIZSI SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 12 -12 0 1 0 0 1 0 12 -12 0
16 TÁTI SE (Kizárva) TÁTI SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
ÁCSI KINIZSI SC
---------------
BÁBOLNAI SE
---------------
BOKOD TRANSINTERTOP
--------1 - 4------
FC ESZTERGOM
-0 - 0-------------
KOMÁROM VSE
12 - 0--------------
KOPPÁNYMONOSTORI SE
---------------
NAGYIGMÁNDI KSK
---------------
NYERGESÚJFALU SE
-----1 - 2---------
OBSK OROSZLÁNY
---------------
SÁRISÁPI BSE
---------------
TATAI AC
---------------
TÁTI SE
---------------
VÉRTESSOMLÓI KSK
---------------
VÉRTESSZŐLŐSI SE
------------6 - 2--
WATI - KECSKÉD KSK
--------1 - 3------
ZSÁMBÉKI SK
----------1 - 0----

Meccsek

BOKOD TRANSINTERTOP

2017. 08. 13. 17:00
Bokod Erőmű LE
2017. 08. 13. 17:00
Bokod Erőmű LE
BOKOD TRANSINTERTOP
SÁRISÁPI BSE
2017. 08. 19. 17:00
Vértessomló KSK
2017. 08. 19. 17:00
Vértessomló KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
BOKOD TRANSINTERTOP
2017. 08. 27. 17:00
Bokod Erőmű LE
2017. 08. 27. 17:00
Bokod Erőmű LE
BOKOD TRANSINTERTOP
ÁCSI KINIZSI SC
2017. 09. 02. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
2017. 09. 02. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
BOKOD TRANSINTERTOP
2017. 09. 10. 16:00
Bokod Erőmű LE
2017. 09. 10. 16:00
Bokod Erőmű LE
BOKOD TRANSINTERTOP
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2017. 09. 17. 16:00
Bokod Erőmű LE
2017. 09. 17. 16:00
Bokod Erőmű LE
BOKOD TRANSINTERTOP
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2017. 09. 24. 16:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 09. 24. 16:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
BOKOD TRANSINTERTOP
2017. 10. 01. 15:00
Bokod Erőmű LE
2017. 10. 01. 15:00
Bokod Erőmű LE
BOKOD TRANSINTERTOP
FC ESZTERGOM
2017. 10. 08. 15:00
Wati-Kecskéd KSK
2017. 10. 08. 15:00
Wati-Kecskéd KSK
WATI - KECSKÉD KSK
BOKOD TRANSINTERTOP
2017. 10. 15. 15:00
Bokod Erőmű LE
2017. 10. 15. 15:00
Bokod Erőmű LE
BOKOD TRANSINTERTOP
ZSÁMBÉKI SK
2017. 10. 22. 13:30
Nyergesújfalu Sport Egyesület
2017. 10. 22. 13:30
Nyergesújfalu Sport Egyesület
NYERGESÚJFALU SE
BOKOD TRANSINTERTOP
2017. 10. 29. 13:30
Bokod Erőmű LE
2017. 10. 29. 13:30
Bokod Erőmű LE
BOKOD TRANSINTERTOP
TATAI AC
2017. 11. 05. 13:30
Gárdonyi Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2017. 11. 05. 13:30
Gárdonyi Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
BOKOD TRANSINTERTOP
2017. 11. 12. 13:30
Bokod Erőmű LE
2017. 11. 12. 13:30
Bokod Erőmű LE
BOKOD TRANSINTERTOP
BÁBOLNAI SE
2017. 11. 26. 13:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2017. 11. 26. 13:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
BOKOD TRANSINTERTOP
2018. 03. 04. 10:30
Gárdonyi Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2018. 03. 04. 10:30
Gárdonyi Sportcentrum Műfüves Oroszlány
BOKOD TRANSINTERTOP
VÉRTESSOMLÓI KSK
2018. 05. 01. 16:00
Ácsi Kinizsi SC
2018. 05. 01. 16:00
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
BOKOD TRANSINTERTOP
2018. 03. 18. 13:00
Gárdonyi Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2018. 03. 18. 13:00
Gárdonyi Sportcentrum Műfüves Oroszlány
BOKOD TRANSINTERTOP
KOMÁROM VSE
2018. 03. 24. 15:00
Vértesszőlős Sport Egyesület Sportcentrum
2018. 03. 24. 15:00
Vértesszőlős Sport Egyesület Sportcentrum
VÉRTESSZŐLŐSI SE
BOKOD TRANSINTERTOP
2018. 03. 31. 15:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 03. 31. 15:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
BOKOD TRANSINTERTOP
2018. 04. 08. 15:30
Bokod Erőmű LE
2018. 04. 08. 15:30
Bokod Erőmű LE
BOKOD TRANSINTERTOP
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 04. 20. 17:00
Futball Club Esztergom
2018. 04. 20. 17:00
Futball Club Esztergom
FC ESZTERGOM
BOKOD TRANSINTERTOP
2018. 04. 22. 17:00
Bokod Erőmű LE
2018. 04. 22. 17:00
Bokod Erőmű LE
BOKOD TRANSINTERTOP
WATI - KECSKÉD KSK
2018. 04. 28. 17:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 04. 28. 17:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
BOKOD TRANSINTERTOP
2018. 05. 06. 16:30
Bokod Erőmű LE
2018. 05. 06. 16:30
Bokod Erőmű LE
BOKOD TRANSINTERTOP
NYERGESÚJFALU SE
2018. 05. 12. 17:00
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
2018. 05. 12. 17:00
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
TATAI AC
BOKOD TRANSINTERTOP
2018. 05. 20. 17:00
Bokod Erőmű LE
2018. 05. 20. 17:00
Bokod Erőmű LE
BOKOD TRANSINTERTOP
OBSK OROSZLÁNY
2018. 05. 27. 17:00
Bábolna SE
2018. 05. 27. 17:00
Bábolna SE
BÁBOLNAI SE
BOKOD TRANSINTERTOP

SÁRISÁPI BSE

2017. 08. 13. 17:00
Bokod Erőmű LE
2017. 08. 13. 17:00
Bokod Erőmű LE
BOKOD TRANSINTERTOP
SÁRISÁPI BSE
2017. 08. 19. 17:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2017. 08. 19. 17:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 08. 26. 17:00
Futball Club Esztergom
2017. 08. 26. 17:00
Futball Club Esztergom
FC ESZTERGOM
SÁRISÁPI BSE
2017. 09. 03. 16:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2017. 09. 03. 16:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
WATI - KECSKÉD KSK
2017. 09. 10. 16:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2017. 09. 10. 16:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
SÁRISÁPI BSE
2017. 09. 17. 16:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2017. 09. 17. 16:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
NYERGESÚJFALU SE
2017. 09. 24. 16:00
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
2017. 09. 24. 16:00
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
TATAI AC
SÁRISÁPI BSE
2017. 10. 01. 15:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2017. 10. 01. 15:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
OBSK OROSZLÁNY
2017. 10. 08. 15:00
Bábolna SE
2017. 10. 08. 15:00
Bábolna SE
BÁBOLNAI SE
SÁRISÁPI BSE
2017. 10. 21. 13:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2017. 10. 21. 13:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
SÁRISÁPI BSE
2017. 10. 29. 13:30
Vértessomló KSK
2017. 10. 29. 13:30
Vértessomló KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
SÁRISÁPI BSE
2017. 11. 05. 13:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2017. 11. 05. 13:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
ÁCSI KINIZSI SC
2017. 11. 11. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
2017. 11. 11. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
SÁRISÁPI BSE
2017. 11. 19. 13:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2017. 11. 19. 13:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2017. 11. 26. 13:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2017. 11. 26. 13:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
BOKOD TRANSINTERTOP
2018. 04. 18. 16:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 04. 18. 16:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
SÁRISÁPI BSE
2018. 03. 11. 14:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2018. 03. 11. 14:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
FC ESZTERGOM
2018. 03. 30. 15:00
Wati-Kecskéd KSK
2018. 03. 30. 15:00
Wati-Kecskéd KSK
WATI - KECSKÉD KSK
SÁRISÁPI BSE
2018. 03. 25. 15:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2018. 03. 25. 15:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
ZSÁMBÉKI SK
2018. 04. 01. 15:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
2018. 04. 01. 15:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
NYERGESÚJFALU SE
SÁRISÁPI BSE
2018. 04. 08. 15:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2018. 04. 08. 15:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
TATAI AC
2018. 04. 15. 15:30
Czudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 04. 15. 15:30
Czudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
SÁRISÁPI BSE
2018. 04. 22. 17:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2018. 04. 22. 17:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
BÁBOLNAI SE
2018. 05. 06. 17:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2018. 05. 06. 17:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2018. 05. 13. 17:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2018. 05. 13. 17:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
VÉRTESSOMLÓI KSK
2018. 05. 20. 17:00
Ácsi Kinizsi SC
2018. 05. 20. 17:00
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
SÁRISÁPI BSE
2018. 05. 27. 17:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
2018. 05. 27. 17:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
SÁRISÁPI BSE
KOMÁROM VSE
2018. 06. 02. 15:00
Vértesszőlős Sport Egyesület Sportcentrum
2018. 06. 02. 15:00
Vértesszőlős Sport Egyesület Sportcentrum
VÉRTESSZŐLŐSI SE
SÁRISÁPI BSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple