Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

ATLASZ-GEODÉZIA M.I.O. FELNŐTT 2. forduló

2017.08.19 - 17:00

Oroszlány, Czudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány (Oroszlányi Szabadidő Egyesület)

Komárom-Esztergom

ATLASZ-GEODÉZIA M.I.O. FELNŐTT

Játékvezető
BALÁZS KORNÉL
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
RÉVÉSZ CSILLA, JÁSZBERÉNYI MARCELL
OBSK OROSZLÁNY
ZSÁMBÉKI SK
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

18'

MANN PATRIK

 

0 - 2

20'

MANN PATRIK

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 2 2 0 0 15 1 14 6 11.5
2 SÁRISÁPI BSE SÁRISÁPI BSE 2 2 0 0 11 1 10 6 13
3 VÉRTESSZŐLŐSI SE VÉRTESSZŐLŐSI SE 2 2 0 0 7 2 5 6 12
4 ZSÁMBÉKI SK ZSÁMBÉKI SK 2 2 0 0 3 0 3 6 9
5 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 2 1 1 0 4 0 4 4 11.5
6 NYERGESÚJFALU SE  NYERGESÚJFALU SE  2 1 0 1 4 3 1 3 9.5
7 OBSK OROSZLÁNY OBSK OROSZLÁNY 2 1 0 1 3 3 0 3 8.5
8 KOPPÁNYMONOSTORI SE KOPPÁNYMONOSTORI SE 2 1 0 1 3 4 -1 3 3.5
9 VÉRTESSOMLÓI KSK VÉRTESSOMLÓI KSK 2 1 0 1 5 8 -3 3 7.5
10 FC ESZTERGOM FC ESZTERGOM 1 0 1 0 0 0 0 1 5
11 TATAI AC TATAI AC 2 0 0 2 1 4 -3 0 5
12 BOKOD TRANSINTERTOP BOKOD TRANSINTERTOP 2 0 0 2 3 7 -4 0 5.5
13 WATI - KECSKÉD KSK WATI - KECSKÉD KSK 2 0 0 2 1 7 -6 0 6
14 NAGYIGMÁNDI KSK NAGYIGMÁNDI KSK 1 0 0 1 0 7 -7 0 2
15 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 2 0 0 2 0 13 -13 0 2
16 TÁTI SE (Kizárva) TÁTI SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TÁTI SE (Kizárva) KOMÁROM VSE 1 1 0 0 7 0 7 3 1 1 0 0 3 1 2 3 2 2 0 0 10 1 9 6
2 TÁTI SE (Kizárva) SÁRISÁPI BSE 1 1 0 0 5 0 5 3 1 1 0 0 3 1 2 3 2 2 0 0 8 1 7 6
3 TÁTI SE (Kizárva) NYERGESÚJFALU SE 2 2 0 0 3 1 2 6 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 3 1 2 6
4 TÁTI SE (Kizárva) ZSÁMBÉKI SK 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 1 0 2 0 2 4
5 TÁTI SE (Kizárva) VÉRTESSZŐLŐSI SE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 2 1 1 4
6 TÁTI SE (Kizárva) BÁBOLNAI SE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 1 0 1 4
7 TÁTI SE (Kizárva) BOKOD TRANSINTERTOP 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 0 1 3 3 0 3
8 TÁTI SE (Kizárva) FC ESZTERGOM 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
9 TÁTI SE (Kizárva) TATAI AC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 1 1 1 2 -1 1 2 0 1 1 1 2 -1 1
10 TÁTI SE (Kizárva) WATI - KECSKÉD KSK 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 1 2 -1 1
11 TÁTI SE (Kizárva) OBSK OROSZLÁNY 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 3 -2 1
12 TÁTI SE (Kizárva) VÉRTESSOMLÓI KSK 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 3 -2 1
13 TÁTI SE (Kizárva) KOPPÁNYMONOSTORI SE 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 1 4 -3 0
14 TÁTI SE (Kizárva) NAGYIGMÁNDI KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 0 0 1 0 5 -5 0
15 TÁTI SE (Kizárva) ÁCSI KINIZSI SC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 7 -7 0 2 0 0 2 0 8 -8 0
16 TÁTI SE (Kizárva) TÁTI SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TÁTI SE (Kizárva) KOMÁROM VSE 1 1 0 0 12 0 12 3 1 1 0 0 3 1 2 3 2 2 0 0 15 1 14 6
2 TÁTI SE (Kizárva) SÁRISÁPI BSE 1 1 0 0 7 0 7 3 1 1 0 0 4 1 3 3 2 2 0 0 11 1 10 6
3 TÁTI SE (Kizárva) VÉRTESSZŐLŐSI SE 1 1 0 0 6 2 4 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 7 2 5 6
4 TÁTI SE (Kizárva) ZSÁMBÉKI SK 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 3 0 3 6
5 TÁTI SE (Kizárva) BÁBOLNAI SE 1 1 0 0 4 0 4 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 4 0 4 4
6 TÁTI SE (Kizárva) NYERGESÚJFALU SE 2 1 0 1 4 3 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 4 3 1 3
7 TÁTI SE (Kizárva) OBSK OROSZLÁNY 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 1 0 0 3 1 2 3 2 1 0 1 3 3 0 3
8 TÁTI SE (Kizárva) KOPPÁNYMONOSTORI SE 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 0 1 3 4 -1 3
9 TÁTI SE (Kizárva) VÉRTESSOMLÓI KSK 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 0 1 2 6 -4 0 2 1 0 1 5 8 -3 3
10 TÁTI SE (Kizárva) FC ESZTERGOM 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
11 TÁTI SE (Kizárva) TATAI AC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 1 4 -3 0 2 0 0 2 1 4 -3 0
12 TÁTI SE (Kizárva) BOKOD TRANSINTERTOP 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 0 2 3 7 -4 0
13 TÁTI SE (Kizárva) WATI - KECSKÉD KSK 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 0 2 1 7 -6 0
14 TÁTI SE (Kizárva) NAGYIGMÁNDI KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 7 -7 0 1 0 0 1 0 7 -7 0
15 TÁTI SE (Kizárva) ÁCSI KINIZSI SC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 12 -12 0 2 0 0 2 0 13 -13 0
16 TÁTI SE (Kizárva) TÁTI SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
ÁCSI KINIZSI SC
------------0 - 1--
BÁBOLNAI SE
-------------4 - 0-
BOKOD TRANSINTERTOP
--------1 - 4------
FC ESZTERGOM
-0 - 0-------------
KOMÁROM VSE
12 - 0--------------
KOPPÁNYMONOSTORI SE
----1 - 3----------
NAGYIGMÁNDI KSK
---------------
NYERGESÚJFALU SE
-----1 - 2---3 - 1-----
OBSK OROSZLÁNY
--------------0 - 2
SÁRISÁPI BSE
------7 - 0--------
TATAI AC
---------------
TÁTI SE
---------------
VÉRTESSOMLÓI KSK
--3 - 2------------
VÉRTESSZŐLŐSI SE
------------6 - 2--
WATI - KECSKÉD KSK
--------1 - 3------
ZSÁMBÉKI SK
----------1 - 0----

Meccsek

OBSK OROSZLÁNY

2017. 08. 13. 17:00
Wati-Kecskéd KSK
2017. 08. 13. 17:00
Wati-Kecskéd KSK
WATI - KECSKÉD KSK
OBSK OROSZLÁNY
2017. 08. 19. 17:00
Czudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2017. 08. 19. 17:00
Czudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
ZSÁMBÉKI SK
2017. 08. 27. 17:00
Nyergesújfalu Sport Egyesület
2017. 08. 27. 17:00
Nyergesújfalu Sport Egyesület
NYERGESÚJFALU SE
OBSK OROSZLÁNY
2017. 09. 03. 16:00
Czudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2017. 09. 03. 16:00
Czudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
TATAI AC
2017. 09. 09. 16:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2017. 09. 09. 16:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
OBSK OROSZLÁNY
2017. 09. 17. 16:00
Bábolna SE
2017. 09. 17. 16:00
Bábolna SE
BÁBOLNAI SE
OBSK OROSZLÁNY
2017. 10. 01. 15:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2017. 10. 01. 15:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
OBSK OROSZLÁNY
2017. 10. 08. 15:00
Czudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2017. 10. 08. 15:00
Czudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
VÉRTESSOMLÓI KSK
2017. 10. 15. 15:00
Ácsi Kinizsi SC
2017. 10. 15. 15:00
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
OBSK OROSZLÁNY
2017. 10. 22. 13:30
Czudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2017. 10. 22. 13:30
Czudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
KOMÁROM VSE
2017. 10. 29. 13:30
Czudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2017. 10. 29. 13:30
Czudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2017. 11. 05. 13:30
Gárdonyi Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2017. 11. 05. 13:30
Gárdonyi Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
BOKOD TRANSINTERTOP
2017. 11. 12. 13:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 11. 12. 13:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
OBSK OROSZLÁNY
2017. 11. 19. 13:00
Gárdonyi Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2017. 11. 19. 13:00
Gárdonyi Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
FC ESZTERGOM
2017. 11. 26. 13:00
Gárdonyi Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2017. 11. 26. 13:00
Gárdonyi Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
WATI - KECSKÉD KSK
2018. 03. 04. 14:30
Zsámbéki Sport Klub
2018. 03. 04. 14:30
Zsámbéki Sport Klub
ZSÁMBÉKI SK
OBSK OROSZLÁNY
2018. 03. 11. 14:30
Gárdonyi Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2018. 03. 11. 14:30
Gárdonyi Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
NYERGESÚJFALU SE
2018. 03. 17. 15:00
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
2018. 03. 17. 15:00
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
TATAI AC
OBSK OROSZLÁNY
2018. 03. 25. 15:00
Gárdonyi Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2018. 03. 25. 15:00
Gárdonyi Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2018. 04. 01. 15:00
Gárdonyi Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2018. 04. 01. 15:00
Gárdonyi Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
BÁBOLNAI SE
2018. 04. 15. 15:30
Czudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 04. 15. 15:30
Czudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
SÁRISÁPI BSE
2018. 04. 22. 17:00
Vértessomló KSK
2018. 04. 22. 17:00
Vértessomló KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
OBSK OROSZLÁNY
2018. 04. 29. 17:00
Czudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 04. 29. 17:00
Czudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
ÁCSI KINIZSI SC
2018. 05. 05. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 05. 05. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
OBSK OROSZLÁNY
2018. 05. 12. 17:00
Vértesszőlős Sport Egyesület Sportcentrum
2018. 05. 12. 17:00
Vértesszőlős Sport Egyesület Sportcentrum
VÉRTESSZŐLŐSI SE
ELMARDT
OBSK OROSZLÁNY
2018. 05. 23. 18:00
Vértesszőlős Sport Egyesület Sportcentrum
2018. 05. 23. 18:00
Vértesszőlős Sport Egyesület Sportcentrum
VÉRTESSZŐLŐSI SE
OBSK OROSZLÁNY
2018. 05. 20. 17:00
Bokod Erőmű LE
2018. 05. 20. 17:00
Bokod Erőmű LE
BOKOD TRANSINTERTOP
OBSK OROSZLÁNY
2018. 05. 27. 17:00
Czudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 05. 27. 17:00
Czudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 06. 02. 17:00
Futball Club Esztergom
2018. 06. 02. 17:00
Futball Club Esztergom
FC ESZTERGOM
OBSK OROSZLÁNY

ZSÁMBÉKI SK

2017. 08. 13. 17:00
Zsámbéki Sport Klub
2017. 08. 13. 17:00
Zsámbéki Sport Klub
ZSÁMBÉKI SK
TATAI AC
2017. 08. 19. 17:00
Czudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2017. 08. 19. 17:00
Czudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
ZSÁMBÉKI SK
2017. 08. 27. 17:00
Zsámbéki Sport Klub
2017. 08. 27. 17:00
Zsámbéki Sport Klub
ZSÁMBÉKI SK
BÁBOLNAI SE
2017. 09. 10. 16:00
Zsámbéki Sport Klub
2017. 09. 10. 16:00
Zsámbéki Sport Klub
ZSÁMBÉKI SK
SÁRISÁPI BSE
2017. 09. 17. 16:00
Vértessomló KSK
2017. 09. 17. 16:00
Vértessomló KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
ZSÁMBÉKI SK
2017. 09. 24. 16:00
Zsámbéki Sport Klub
2017. 09. 24. 16:00
Zsámbéki Sport Klub
ZSÁMBÉKI SK
ÁCSI KINIZSI SC
2017. 09. 30. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2017. 09. 30. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
ZSÁMBÉKI SK
2017. 10. 08. 15:00
Zsámbéki Sport Klub
2017. 10. 08. 15:00
Zsámbéki Sport Klub
ZSÁMBÉKI SK
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2017. 10. 15. 15:00
Bokod Erőmű LE
2017. 10. 15. 15:00
Bokod Erőmű LE
BOKOD TRANSINTERTOP
ZSÁMBÉKI SK
2017. 10. 22. 13:30
Zsámbéki Sport Klub
2017. 10. 22. 13:30
Zsámbéki Sport Klub
ZSÁMBÉKI SK
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 10. 28. 13:30
Futball Club Esztergom
2017. 10. 28. 13:30
Futball Club Esztergom
FC ESZTERGOM
ZSÁMBÉKI SK
2017. 11. 05. 13:30
Zsámbéki Sport Klub
2017. 11. 05. 13:30
Zsámbéki Sport Klub
ZSÁMBÉKI SK
WATI - KECSKÉD KSK
2017. 11. 12. 13:30
Zsámbéki Sport Klub
2017. 11. 12. 13:30
Zsámbéki Sport Klub
ZSÁMBÉKI SK
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2017. 11. 19. 13:00
Nyergesújfalu Sport Egyesület
2017. 11. 19. 13:00
Nyergesújfalu Sport Egyesület
NYERGESÚJFALU SE
ZSÁMBÉKI SK
2017. 11. 25. 13:00
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
2017. 11. 25. 13:00
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
TATAI AC
ZSÁMBÉKI SK
2018. 03. 04. 14:30
Zsámbéki Sport Klub
2018. 03. 04. 14:30
Zsámbéki Sport Klub
ZSÁMBÉKI SK
OBSK OROSZLÁNY
2018. 05. 09. 17:30
Bábolna SE
2018. 05. 09. 17:30
Bábolna SE
BÁBOLNAI SE
ZSÁMBÉKI SK
2018. 03. 25. 15:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2018. 03. 25. 15:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
ZSÁMBÉKI SK
2018. 04. 01. 15:00
Zsámbéki Sport Klub
2018. 04. 01. 15:00
Zsámbéki Sport Klub
ZSÁMBÉKI SK
VÉRTESSOMLÓI KSK
2018. 04. 08. 15:30
Ácsi Kinizsi SC
2018. 04. 08. 15:30
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
ZSÁMBÉKI SK
2018. 04. 15. 15:30
Zsámbéki Sport Klub
2018. 04. 15. 15:30
Zsámbéki Sport Klub
ZSÁMBÉKI SK
KOMÁROM VSE
2018. 04. 21. 17:00
Vértesszőlős Sport Egyesület Sportcentrum
2018. 04. 21. 17:00
Vértesszőlős Sport Egyesület Sportcentrum
VÉRTESSZŐLŐSI SE
ZSÁMBÉKI SK
2018. 04. 28. 17:00
Zsámbéki Sport Klub
2018. 04. 28. 17:00
Zsámbéki Sport Klub
ZSÁMBÉKI SK
BOKOD TRANSINTERTOP
2018. 05. 06. 17:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 05. 06. 17:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ZSÁMBÉKI SK
2018. 05. 13. 17:00
Zsámbéki Sport Klub
2018. 05. 13. 17:00
Zsámbéki Sport Klub
ZSÁMBÉKI SK
FC ESZTERGOM
2018. 05. 20. 17:00
Wati-Kecskéd KSK
2018. 05. 20. 17:00
Wati-Kecskéd KSK
WATI - KECSKÉD KSK
ZSÁMBÉKI SK
2018. 05. 26. 17:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 05. 26. 17:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
ZSÁMBÉKI SK
2018. 06. 02. 17:00
Zsámbéki Sport Klub
2018. 06. 02. 17:00
Zsámbéki Sport Klub
ZSÁMBÉKI SK
NYERGESÚJFALU SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • OTP Simple