Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

ATLASZ-GEODÉZIA M.I.O. FELNŐTT 3. forduló

2017.08.26 - 17:00

Esztergom, FC Esztergom Sporttelep (FC Esztergom)

Komárom-Esztergom

ATLASZ-GEODÉZIA M.I.O. FELNŐTT

Játékvezető
SZÉPLÁBI GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOMÁROMI NORBERT, SZIJÁRTÓ MÁRTON
FC ESZTERGOM
SÁRISÁPI BSE
90'
45'

Gólok

KOVÁCS PÁL

50'

1 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 3 3 0 0 18 3 15 9 10.3
2 ZSÁMBÉKI SK ZSÁMBÉKI SK 3 3 0 0 7 0 7 9 7.3
3 SÁRISÁPI BSE SÁRISÁPI BSE 3 2 0 1 11 2 9 6 10
4 VÉRTESSZŐLŐSI SE VÉRTESSZŐLŐSI SE 3 2 0 1 9 5 4 6 8
5 OBSK OROSZLÁNY OBSK OROSZLÁNY 3 2 0 1 5 4 1 6 8.3
6 FC ESZTERGOM FC ESZTERGOM 2 1 1 0 1 0 1 4 5
7 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 3 1 1 1 4 4 0 4 7.3
8 VÉRTESSOMLÓI KSK VÉRTESSOMLÓI KSK 3 1 1 1 9 12 -3 4 9.3
9 NYERGESÚJFALU SE  NYERGESÚJFALU SE  3 1 0 2 5 5 0 3 9
10 TATAI AC TATAI AC 3 1 0 2 5 5 0 3 7.7
11 BOKOD TRANSINTERTOP BOKOD TRANSINTERTOP 3 1 0 2 6 7 -1 3 8.7
12 KOPPÁNYMONOSTORI SE KOPPÁNYMONOSTORI SE 3 1 0 2 4 8 -4 3 6.7
13 NAGYIGMÁNDI KSK NAGYIGMÁNDI KSK 2 0 1 1 4 11 -7 1 5.5
14 WATI - KECSKÉD KSK WATI - KECSKÉD KSK 2 0 0 2 1 7 -6 0 6
15 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 3 0 0 3 0 16 -16 0 5.3
16 TÁTI SE (Kizárva) TÁTI SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TÁTI SE (Kizárva) KOMÁROM VSE 1 1 0 0 7 0 7 3 2 1 1 0 4 2 2 4 3 2 1 0 11 2 9 7
2 TÁTI SE (Kizárva) SÁRISÁPI BSE 1 1 0 0 5 0 5 3 2 1 1 0 3 1 2 4 3 2 1 0 8 1 7 7
3 TÁTI SE (Kizárva) ZSÁMBÉKI SK 2 1 1 0 2 0 2 4 1 1 0 0 2 0 2 3 3 2 1 0 4 0 4 7
4 TÁTI SE (Kizárva) NYERGESÚJFALU SE 3 2 1 0 4 2 2 7 0 0 0 0 0 0 0 0 3 2 1 0 4 2 2 7
5 TÁTI SE (Kizárva) BOKOD TRANSINTERTOP 2 1 0 1 3 3 0 3 1 1 0 0 2 0 2 3 3 2 0 1 5 3 2 6
6 TÁTI SE (Kizárva) VÉRTESSZŐLŐSI SE 2 0 2 0 2 2 0 2 1 1 0 0 1 0 1 3 3 1 2 0 3 2 1 5
7 TÁTI SE (Kizárva) BÁBOLNAI SE 1 1 0 0 1 0 1 3 2 0 1 1 0 2 -2 1 3 1 1 1 1 2 -1 4
8 TÁTI SE (Kizárva) NAGYIGMÁNDI KSK 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 1 0 1 2 5 -3 3
9 TÁTI SE (Kizárva) FC ESZTERGOM 2 0 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 2 0 0 0 0 2
10 TÁTI SE (Kizárva) TATAI AC 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 2 1 2 3 -1 2 3 0 2 1 2 3 -1 2
11 TÁTI SE (Kizárva) OBSK OROSZLÁNY 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 2 0 2 2 0 2 3 0 2 1 2 4 -2 2
12 TÁTI SE (Kizárva) WATI - KECSKÉD KSK 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 1 2 -1 1
13 TÁTI SE (Kizárva) KOPPÁNYMONOSTORI SE 2 0 1 1 2 4 -2 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 1 2 2 5 -3 1
14 TÁTI SE (Kizárva) VÉRTESSOMLÓI KSK 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 1 3 -2 1 3 0 1 2 1 5 -4 1
15 TÁTI SE (Kizárva) ÁCSI KINIZSI SC 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 0 9 -9 0 3 0 0 3 0 10 -10 0
16 TÁTI SE (Kizárva) TÁTI SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TÁTI SE (Kizárva) KOMÁROM VSE 1 1 0 0 12 0 12 3 2 2 0 0 6 3 3 6 3 3 0 0 18 3 15 9
2 TÁTI SE (Kizárva) ZSÁMBÉKI SK 2 2 0 0 5 0 5 6 1 1 0 0 2 0 2 3 3 3 0 0 7 0 7 9
3 TÁTI SE (Kizárva) SÁRISÁPI BSE 1 1 0 0 7 0 7 3 2 1 0 1 4 2 2 3 3 2 0 1 11 2 9 6
4 TÁTI SE (Kizárva) VÉRTESSZŐLŐSI SE 2 1 0 1 8 5 3 3 1 1 0 0 1 0 1 3 3 2 0 1 9 5 4 6
5 TÁTI SE (Kizárva) OBSK OROSZLÁNY 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 2 0 0 5 2 3 6 3 2 0 1 5 4 1 6
6 TÁTI SE (Kizárva) FC ESZTERGOM 2 1 1 0 1 0 1 4 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 1 0 1 4
7 TÁTI SE (Kizárva) BÁBOLNAI SE 1 1 0 0 4 0 4 3 2 0 1 1 0 4 -4 1 3 1 1 1 4 4 0 4
8 TÁTI SE (Kizárva) VÉRTESSOMLÓI KSK 1 1 0 0 3 2 1 3 2 0 1 1 6 10 -4 1 3 1 1 1 9 12 -3 4
9 TÁTI SE (Kizárva) NYERGESÚJFALU SE 3 1 0 2 5 5 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 0 2 5 5 0 3
10 TÁTI SE (Kizárva) TATAI AC 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 0 2 5 5 0 3 3 1 0 2 5 5 0 3
11 TÁTI SE (Kizárva) BOKOD TRANSINTERTOP 2 1 0 1 4 4 0 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 3 1 0 2 6 7 -1 3
12 TÁTI SE (Kizárva) KOPPÁNYMONOSTORI SE 2 0 0 2 2 7 -5 0 1 1 0 0 2 1 1 3 3 1 0 2 4 8 -4 3
13 TÁTI SE (Kizárva) NAGYIGMÁNDI KSK 1 0 1 0 4 4 0 1 1 0 0 1 0 7 -7 0 2 0 1 1 4 11 -7 1
14 TÁTI SE (Kizárva) WATI - KECSKÉD KSK 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 0 2 1 7 -6 0
15 TÁTI SE (Kizárva) ÁCSI KINIZSI SC 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 0 15 -15 0 3 0 0 3 0 16 -16 0
16 TÁTI SE (Kizárva) TÁTI SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
ÁCSI KINIZSI SC
------------0 - 1--
BÁBOLNAI SE
-------------4 - 0-
BOKOD TRANSINTERTOP
3 - 0-------1 - 4------
FC ESZTERGOM
-0 - 0------1 - 0------
KOMÁROM VSE
12 - 0--------------
KOPPÁNYMONOSTORI SE
----1 - 3----1 - 4-----
NAGYIGMÁNDI KSK
-----------4 - 4---
NYERGESÚJFALU SE
-----1 - 2-1 - 2-3 - 1-----
OBSK OROSZLÁNY
--------------0 - 2
SÁRISÁPI BSE
------7 - 0--------
TATAI AC
---------------
TÁTI SE
---------------
VÉRTESSOMLÓI KSK
--3 - 2------------
VÉRTESSZŐLŐSI SE
----2 - 3-------6 - 2--
WATI - KECSKÉD KSK
--------1 - 3------
ZSÁMBÉKI SK
-4 - 0--------1 - 0----

Meccsek

FC ESZTERGOM

2017. 08. 30. 18:00
FC Esztergom Sporttelep
2017. 08. 30. 18:00
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
BÁBOLNAI SE
2017. 08. 26. 17:00
FC Esztergom Sporttelep
2017. 08. 26. 17:00
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
SÁRISÁPI BSE
2017. 09. 03. 16:00
Vértessomló KSK
2017. 09. 03. 16:00
Vértessomló KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
FC ESZTERGOM
2017. 09. 09. 16:00
FC Esztergom Sporttelep
2017. 09. 09. 16:00
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
ÁCSI KINIZSI SC
2017. 09. 16. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
2017. 09. 16. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
FC ESZTERGOM
2017. 09. 23. 16:00
FC Esztergom Sporttelep
2017. 09. 23. 16:00
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2017. 10. 01. 15:00
Bokod Erőmű LE
2017. 10. 01. 15:00
Bokod Erőmű LE
BOKOD TRANSINTERTOP
FC ESZTERGOM
2017. 10. 08. 15:00
FC Esztergom Sporttelep
2017. 10. 08. 15:00
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 10. 14. 15:00
FC Esztergom Sporttelep
2017. 10. 14. 15:00
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2017. 10. 22. 13:30
Wati-Kecskéd KSK
2017. 10. 22. 13:30
Wati-Kecskéd KSK
WATI - KECSKÉD KSK
FC ESZTERGOM
2017. 10. 28. 13:30
FC Esztergom Sporttelep
2017. 10. 28. 13:30
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
ZSÁMBÉKI SK
2017. 11. 05. 13:30
Duna-Gerecse Tát SE
2017. 11. 05. 13:30
Duna-Gerecse Tát SE
NYERGESÚJFALU SE
FC ESZTERGOM
2017. 11. 11. 13:30
FC Esztergom Sporttelep
2017. 11. 11. 13:30
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
TATAI AC
2017. 11. 19. 13:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2017. 11. 19. 13:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
FC ESZTERGOM
2017. 11. 26. 13:00
Bábolnai Sport Egyesület
2017. 11. 26. 13:00
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
FC ESZTERGOM
2018. 03. 11. 14:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2018. 03. 11. 14:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
FC ESZTERGOM
2018. 03. 18. 16:30
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
2018. 03. 18. 16:30
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
FC ESZTERGOM
VÉRTESSOMLÓI KSK
2018. 03. 25. 15:00
Ácsi Kinizsi SC
2018. 03. 25. 15:00
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
FC ESZTERGOM
2018. 05. 08. 17:00
FC Esztergom Sporttelep
2018. 05. 08. 17:00
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
KOMÁROM VSE
2018. 04. 07. 15:30
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
2018. 04. 07. 15:30
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
VÉRTESSZŐLŐSI SE
FC ESZTERGOM
2018. 04. 20. 17:00
FC Esztergom Sporttelep
2018. 04. 20. 17:00
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
BOKOD TRANSINTERTOP
2018. 04. 22. 17:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 04. 22. 17:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
FC ESZTERGOM
2018. 04. 28. 17:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 04. 28. 17:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
FC ESZTERGOM
2018. 05. 05. 17:00
FC Esztergom Sporttelep
2018. 05. 05. 17:00
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
WATI - KECSKÉD KSK
2018. 05. 13. 17:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 05. 13. 17:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
FC ESZTERGOM
2018. 05. 19. 17:00
FC Esztergom Sporttelep
2018. 05. 19. 17:00
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
NYERGESÚJFALU SE
2018. 05. 26. 17:00
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
2018. 05. 26. 17:00
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
TATAI AC
FC ESZTERGOM
2018. 06. 02. 17:00
FC Esztergom Sporttelep
2018. 06. 02. 17:00
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
OBSK OROSZLÁNY

SÁRISÁPI BSE

2017. 08. 13. 17:00
Bokod Erőmű LE
2017. 08. 13. 17:00
Bokod Erőmű LE
BOKOD TRANSINTERTOP
SÁRISÁPI BSE
2017. 08. 19. 17:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2017. 08. 19. 17:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 08. 26. 17:00
FC Esztergom Sporttelep
2017. 08. 26. 17:00
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
SÁRISÁPI BSE
2017. 09. 03. 16:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2017. 09. 03. 16:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
WATI - KECSKÉD KSK
2017. 09. 10. 16:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2017. 09. 10. 16:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
SÁRISÁPI BSE
2017. 09. 17. 16:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2017. 09. 17. 16:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
NYERGESÚJFALU SE
2017. 09. 24. 16:00
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
2017. 09. 24. 16:00
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
TATAI AC
SÁRISÁPI BSE
2017. 10. 01. 15:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2017. 10. 01. 15:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
OBSK OROSZLÁNY
2017. 10. 08. 15:00
Bábolnai Sport Egyesület
2017. 10. 08. 15:00
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
SÁRISÁPI BSE
2017. 10. 21. 13:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2017. 10. 21. 13:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
SÁRISÁPI BSE
2017. 10. 29. 13:30
Vértessomló KSK
2017. 10. 29. 13:30
Vértessomló KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
SÁRISÁPI BSE
2017. 11. 05. 13:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2017. 11. 05. 13:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
ÁCSI KINIZSI SC
2017. 11. 11. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
2017. 11. 11. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
SÁRISÁPI BSE
2017. 11. 19. 13:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2017. 11. 19. 13:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2017. 11. 26. 13:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2017. 11. 26. 13:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
BOKOD TRANSINTERTOP
2018. 04. 18. 16:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 04. 18. 16:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
SÁRISÁPI BSE
2018. 03. 11. 14:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2018. 03. 11. 14:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
FC ESZTERGOM
2018. 03. 30. 15:00
Wati-Kecskéd KSK
2018. 03. 30. 15:00
Wati-Kecskéd KSK
WATI - KECSKÉD KSK
SÁRISÁPI BSE
2018. 03. 25. 15:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2018. 03. 25. 15:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
ZSÁMBÉKI SK
2018. 04. 01. 15:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
2018. 04. 01. 15:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
NYERGESÚJFALU SE
SÁRISÁPI BSE
2018. 04. 08. 15:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2018. 04. 08. 15:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
TATAI AC
2018. 04. 15. 15:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 04. 15. 15:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
SÁRISÁPI BSE
2018. 04. 22. 17:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2018. 04. 22. 17:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
BÁBOLNAI SE
2018. 05. 06. 17:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2018. 05. 06. 17:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2018. 05. 13. 17:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2018. 05. 13. 17:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
VÉRTESSOMLÓI KSK
2018. 05. 20. 17:00
Ácsi Kinizsi SC
2018. 05. 20. 17:00
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
SÁRISÁPI BSE
2018. 05. 27. 17:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
2018. 05. 27. 17:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
SÁRISÁPI BSE
KOMÁROM VSE
2018. 06. 02. 15:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
2018. 06. 02. 15:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
VÉRTESSZŐLŐSI SE
SÁRISÁPI BSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->