Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

GYÉMÁNT FÜRDŐ U - 16 kiemelt csoport 19. forduló

2018.05.05 - 11:30

Nagyigmánd, Nagyigmándi Községi Sport Kör (Nagyigmándi KSK)

Komárom-Esztergom

GYÉMÁNT FÜRDŐ U - 16 kiemelt csoport

Játékvezető
VOJVODA MIKLÓS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NÉMETH RICHÁRD
NAGYIGMÁNDI KSK
SÁRISÁPI BSE
90'
45'

Gólok

BERCSI ARNOLD FERENC

9'

1 - 0

 

 

1 - 1

12'

SÁRI KEVIN

 

1 - 2

34'

KUN PATRIK

 

1 - 3

36'

CZIBULA BENCE
HORVÁTH BENCE ZSOLT

39'

2 - 3

 

HORVÁTH BENCE ZSOLT

61'

3 - 3

 

BERCSI ARNOLD FERENC

90'

4 - 3

 

 

4 - 4

93'

JURÁSEK JÓNÁS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TFCE TFCE 19 17 1 1 214 19 195 52 7.2
2 TATAI AC TATAI AC 19 17 0 2 112 24 88 51 7
3 OBSK OROSZLÁNY OBSK OROSZLÁNY 19 13 0 6 128 59 69 39 6.3
4 ZSÁMBÉKI SK ZSÁMBÉKI SK 19 12 2 5 118 43 75 38 6.6
5 VÉRTESI ERŐMŰ SE VÉRTESI ERŐMŰ SE 19 12 0 7 75 67 8 36 6.8
6 WATI KECSKÉD KSK WATI KECSKÉD KSK 19 10 1 8 79 58 21 31 6.7
7 NYERGESÚJFALU SE  NYERGESÚJFALU SE  19 8 1 10 53 106 -53 25 6.7
8 SÁRISÁPI BSE SÁRISÁPI BSE 19 5 4 10 69 113 -44 19 6.2
9 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 19 5 1 13 31 80 -49 16 6.5
10 NAGYIGMÁNDI KSK NAGYIGMÁNDI KSK 19 3 3 13 41 140 -99 12 6.1
11 ETEI SE ETEI SE 19 3 2 14 51 104 -53 11 6.2
12 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 19 1 1 17 14 172 -158 3 5.8 Büntetőpont: -1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÁBOLNAI SE TFCE 9 9 0 0 64 3 61 27 10 7 2 1 38 7 31 23 19 16 2 1 102 10 92 50
2 BÁBOLNAI SE TATAI AC 10 9 1 0 33 6 27 28 9 7 0 2 27 5 22 21 19 16 1 2 60 11 49 49
3 BÁBOLNAI SE OBSK OROSZLÁNY 9 5 4 0 26 3 23 19 10 6 1 3 32 14 18 19 19 11 5 3 58 17 41 38
4 BÁBOLNAI SE VÉRTESI ERŐMŰ SE 10 6 1 3 17 17 0 19 9 5 1 3 13 16 -3 16 19 11 2 6 30 33 -3 35
5 BÁBOLNAI SE ZSÁMBÉKI SK 9 5 2 2 44 9 35 17 10 4 4 2 14 9 5 16 19 9 6 4 58 18 40 33
6 BÁBOLNAI SE WATI KECSKÉD KSK 9 5 2 2 20 10 10 17 10 4 3 3 17 11 6 15 19 9 5 5 37 21 16 32
7 BÁBOLNAI SE NYERGESÚJFALU SE 9 6 1 2 17 12 5 19 10 1 1 8 6 45 -39 4 19 7 2 10 23 57 -34 23
8 BÁBOLNAI SE SÁRISÁPI BSE 9 3 1 5 17 17 0 10 10 2 2 6 14 37 -23 8 19 5 3 11 31 54 -23 18
9 BÁBOLNAI SE NAGYIGMÁNDI KSK 10 2 0 8 10 27 -17 6 9 2 2 5 9 33 -24 8 19 4 2 13 19 60 -41 14
10 BÁBOLNAI SE ÁCSI KINIZSI SC 10 1 4 5 4 13 -9 7 9 1 3 5 7 28 -21 6 19 2 7 10 11 41 -30 13
11 BÁBOLNAI SE ETEI SE 10 2 2 6 23 30 -7 8 9 1 1 7 4 26 -22 4 19 3 3 13 27 56 -29 12
12 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 10 0 3 7 4 35 -31 3 9 0 1 8 1 48 -47 0 19 0 4 15 5 83 -78 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÁBOLNAI SE TFCE 9 8 1 0 125 6 119 25 10 9 0 1 89 13 76 27 19 17 1 1 214 19 195 52
2 BÁBOLNAI SE TATAI AC 10 10 0 0 62 11 51 30 9 7 0 2 50 13 37 21 19 17 0 2 112 24 88 51
3 BÁBOLNAI SE OBSK OROSZLÁNY 9 7 0 2 65 16 49 21 10 6 0 4 63 43 20 18 19 13 0 6 128 59 69 39
4 BÁBOLNAI SE ZSÁMBÉKI SK 9 7 0 2 85 20 65 21 10 5 2 3 33 23 10 17 19 12 2 5 118 43 75 38
5 BÁBOLNAI SE VÉRTESI ERŐMŰ SE 10 8 0 2 38 32 6 24 9 4 0 5 37 35 2 12 19 12 0 7 75 67 8 36
6 BÁBOLNAI SE WATI KECSKÉD KSK 9 6 0 3 42 30 12 18 10 4 1 5 37 28 9 13 19 10 1 8 79 58 21 31
7 BÁBOLNAI SE NYERGESÚJFALU SE 9 7 1 1 39 22 17 22 10 1 0 9 14 84 -70 3 19 8 1 10 53 106 -53 25
8 BÁBOLNAI SE SÁRISÁPI BSE 9 4 2 3 35 42 -7 14 10 1 2 7 34 71 -37 5 19 5 4 10 69 113 -44 19
9 BÁBOLNAI SE ÁCSI KINIZSI SC 10 3 1 6 14 29 -15 10 9 2 0 7 17 51 -34 6 19 5 1 13 31 80 -49 16
10 BÁBOLNAI SE NAGYIGMÁNDI KSK 10 2 1 7 27 59 -32 7 9 1 2 6 14 81 -67 5 19 3 3 13 41 140 -99 12
11 BÁBOLNAI SE ETEI SE 10 2 1 7 39 58 -19 7 9 1 1 7 12 46 -34 4 19 3 2 14 51 104 -53 11
12 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 10 1 1 8 9 80 -71 4 9 0 0 9 5 92 -87 -1 19 1 1 17 14 172 -158 3
 
ÁCSI KINIZSI SC
3 - 00 - 13 - 11 - 00 - 4-2 - 70 - 51 - 32 - 22 - 6
BÁBOLNAI SE
0 - 11 - 11 - 52 - 1-1 - 141 - 240 - 70 - 133 - 90 - 5
ETEI SE
1 - 418 - 04 - 4-0 - 1112 - 01 - 120 - 101 - 70 - 52 - 5
NAGYIGMÁNDI KSK
4 - 0-4 - 11 - 81 - 174 - 41 - 60 - 53 - 66 - 83 - 4
NYERGESÚJFALU SE
1 - 04 - 14 - 013 - 11 - 103 - 3--5 - 25 - 33 - 2
OBSK OROSZLÁNY
-16 - 15 - 1-19 - 27 - 31 - 25 - 18 - 12 - 12 - 4
SÁRISÁPI BSE
7 - 5-7 - 32 - 26 - 15 - 60 - 14-3 - 22 - 63 - 3
TFCE
21 - 020 - 013 - 225 - 015 - 114 - 214 - 02 - 0--1 - 1
TATAI AC
7 - 26 - 19 - 212 - 08 - 08 - 33 - 03 - 03 - 23 - 1-
VÉRTESI ERŐMŰ SE
4 - 22 - 03 - 1-8 - 16 - 38 - 40 - 81 - 102 - 14 - 2
WATI KECSKÉD KSK
6 - 38 - 1-8 - 07 - 03 - 44 - 31 - 122 - 6-3 - 1
ZSÁMBÉKI SK
-15 - 1-13 - 117 - 05 - 315 - 33 - 43 - 611 - 13 - 1

Meccsek

NAGYIGMÁNDI KSK

2017. 11. 18. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 11. 18. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ÁCSI KINIZSI SC
2017. 09. 20. 16:00
Tatai AC Jávorka Pálya
2017. 09. 20. 16:00
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 09. 16. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 09. 16. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ETEI SE
2017. 09. 23. 11:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 09. 23. 11:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TFCE
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 09. 30. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 09. 30. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
WATI KECSKÉD KSK
2017. 10. 07. 11:30
Nyergesújfalu SE
2017. 10. 07. 11:30
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 10. 14. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 10. 14. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ZSÁMBÉKI SK
2017. 10. 21. 11:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2017. 10. 21. 11:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 10. 28. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 10. 28. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
OBSK OROSZLÁNY
2017. 11. 04. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 11. 04. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
VÉRTESI ERŐMŰ SE
2017. 11. 11. 11:30
Bábolnai Sport Egyesület
2017. 11. 11. 11:30
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 03. 17. 11:30
Ácsi Kinizsi SC
2018. 03. 17. 11:30
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 03. 24. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 03. 24. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TATAI AC
2018. 03. 31. 11:30
Ete Sport Egyesület
2018. 03. 31. 11:30
Ete Sport Egyesület
ETEI SE
ELMARDT
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 17. 16:00
Ete Sport Egyesület
2018. 05. 17. 16:00
Ete Sport Egyesület
ETEI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 04. 04. 15:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 04. 04. 15:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TFCE
2018. 04. 14. 11:30
Wati-Kecskéd KSK
2018. 04. 14. 11:30
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 04. 22. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 04. 22. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
NYERGESÚJFALU SE
2018. 04. 28. 11:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 04. 28. 11:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 05. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 05. 05. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
SÁRISÁPI BSE
2018. 05. 12. 11:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 05. 12. 11:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 19. 11:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2018. 05. 19. 11:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
VÉRTESI ERŐMŰ SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 26. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 05. 26. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
BÁBOLNAI SE

SÁRISÁPI BSE

2017. 11. 18. 11:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2017. 11. 18. 11:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
ETEI SE
2017. 09. 09. 11:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 09. 09. 11:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TFCE
SÁRISÁPI BSE
2017. 09. 16. 11:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2017. 09. 16. 11:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
WATI KECSKÉD KSK
2017. 10. 31. 14:00
Nyergesújfalu SE
2017. 10. 31. 14:00
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
SÁRISÁPI BSE
2017. 09. 30. 11:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2017. 09. 30. 11:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
SÁRISÁPI BSE
2017. 10. 07. 11:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2017. 10. 07. 11:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
VÉRTESI ERŐMŰ SE
2017. 10. 14. 11:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2017. 10. 14. 11:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
SÁRISÁPI BSE
2017. 10. 21. 11:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2017. 10. 21. 11:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 10. 28. 11:30
Bábolnai Sport Egyesület
2017. 10. 28. 11:30
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
SÁRISÁPI BSE
2017. 11. 04. 11:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2017. 11. 04. 11:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
ÁCSI KINIZSI SC
2017. 11. 11. 11:30
Tatai AC Jávorka Pálya
2017. 11. 11. 11:30
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
SÁRISÁPI BSE
2018. 04. 03. 15:00
Ete Sport Egyesület
2018. 04. 03. 15:00
Ete Sport Egyesület
ETEI SE
SÁRISÁPI BSE
2018. 03. 24. 11:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2018. 03. 24. 11:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
TFCE
2018. 03. 31. 11:30
Wati-Kecskéd KSK
2018. 03. 31. 11:30
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
SÁRISÁPI BSE
2018. 04. 07. 11:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2018. 04. 07. 11:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
NYERGESÚJFALU SE
2018. 04. 14. 11:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2018. 04. 14. 11:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
ZSÁMBÉKI SK
2018. 05. 02. 17:00
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2018. 05. 02. 17:00
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
VÉRTESI ERŐMŰ SE
SÁRISÁPI BSE
2018. 04. 28. 11:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2018. 04. 28. 11:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
OBSK OROSZLÁNY
2018. 05. 05. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 05. 05. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
SÁRISÁPI BSE
2018. 05. 12. 11:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2018. 05. 12. 11:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
BÁBOLNAI SE
2018. 05. 19. 11:30
Ácsi Kinizsi SC
2018. 05. 19. 11:30
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
SÁRISÁPI BSE
2018. 05. 26. 11:30
Csolnoki Szabadidő SE Sporttelep
2018. 05. 26. 11:30
Csolnoki Szabadidő SE Sporttelep
SÁRISÁPI BSE
TATAI AC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->