Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

GYÉMÁNT FÜRDŐ U - 16 kiemelt csoport 4. forduló

2017.09.23 - 11:30

Tatabánya, Grosics Gyula Stadion Tatabánya (Grosics Gyula Labdarúgó Stadion )

Komárom-Esztergom

GYÉMÁNT FÜRDŐ U - 16 kiemelt csoport

Játékvezető
FRANK VIKTOR LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ERDÉLYI DÁNIEL
TFCE
NAGYIGMÁNDI KSK
90'
45'

Gólok

NAGY KEVIN LÁSZLÓ

4'

1 - 0

 

NAGY KEVIN LÁSZLÓ

7'

2 - 0

 

NAGY KEVIN LÁSZLÓ

11'

3 - 0

 

NAGY KEVIN LÁSZLÓ

16'

4 - 0

 

PETE SZABOLCS

18'

5 - 0

 

SAJTOS PATRIK

20'

6 - 0

 

HADOBÁS ZÉTÉNY ZSOMBOR

27'

7 - 0

 

NAGY KEVIN LÁSZLÓ

28'

8 - 0

 

SAJTOS PATRIK

32'

9 - 0

 

PETE SZABOLCS

35'

10 - 0

 

NAGY KEVIN LÁSZLÓ

38'

11 - 0

 

NAGY KEVIN LÁSZLÓ

39'

12 - 0

 

PETE SZABOLCS

45'

13 - 0

 

NAGY KEVIN LÁSZLÓ

47'

14 - 0

 

SAJTOS PATRIK

53'

15 - 0

 

NAGY KEVIN LÁSZLÓ

57'

16 - 0

 

MIKOLA LEVENTE

61'

17 - 0

 

SAJTOS PATRIK

65'

18 - 0

 

NAGY KEVIN LÁSZLÓ

71'

19 - 0

 

DIKASZ CSANÁD

73'

20 - 0

 

SAJTOS PATRIK

76'

21 - 0

 

NAGY DÁNIEL

80'

22 - 0

 

PETE SZABOLCS

83'

23 - 0

 

DIKASZ CSANÁD

84'

24 - 0

 

DIKASZ CSANÁD

90'

25 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TFCE TFCE 4 4 0 0 45 4 41 12 4.8
2 ZSÁMBÉKI SK ZSÁMBÉKI SK 4 3 0 1 34 6 28 9 6
3 TATAI AC TATAI AC 4 3 0 1 27 7 20 9 8.3
4 OBSK OROSZLÁNY OBSK OROSZLÁNY 4 3 0 1 21 6 15 9 5.8
5 VÉRTESI ERŐMŰ SE VÉRTESI ERŐMŰ SE 4 3 0 1 26 14 12 9 8.3
6 NAGYIGMÁNDI KSK NAGYIGMÁNDI KSK 4 2 0 2 8 38 -30 6 6
7 SÁRISÁPI BSE SÁRISÁPI BSE 4 1 1 2 12 26 -14 4 7
8 NYERGESÚJFALU SE  NYERGESÚJFALU SE  4 1 1 2 9 31 -22 4 6
9 ETEI SE ETEI SE 4 1 0 3 22 22 0 3 7.3
10 WATI KECSKÉD KSK WATI KECSKÉD KSK 4 1 0 3 13 14 -1 3 5.3
11 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 4 1 0 3 7 15 -8 3 6.5
12 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 4 0 0 4 0 41 -41 0 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÁBOLNAI SE TATAI AC 2 2 0 0 6 1 5 6 2 1 0 1 4 1 3 3 4 3 0 1 10 2 8 9
2 BÁBOLNAI SE TFCE 2 2 0 0 19 0 19 6 2 0 2 0 3 3 0 2 4 2 2 0 22 3 19 8
3 BÁBOLNAI SE ZSÁMBÉKI SK 4 2 2 0 15 2 13 8 0 0 0 0 0 0 0 0 4 2 2 0 15 2 13 8
4 BÁBOLNAI SE OBSK OROSZLÁNY 2 1 1 0 2 1 1 4 2 1 1 0 9 1 8 4 4 2 2 0 11 2 9 8
5 BÁBOLNAI SE VÉRTESI ERŐMŰ SE 2 1 1 0 5 2 3 4 2 1 0 1 3 5 -2 3 4 2 1 1 8 7 1 7
6 BÁBOLNAI SE NYERGESÚJFALU SE 2 2 0 0 4 2 2 6 2 0 0 2 1 12 -11 0 4 2 0 2 5 14 -9 6
7 BÁBOLNAI SE NAGYIGMÁNDI KSK 2 2 0 0 4 0 4 6 2 0 0 2 0 15 -15 0 4 2 0 2 4 15 -11 6
8 BÁBOLNAI SE WATI KECSKÉD KSK 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 1 1 4 4 0 4 4 1 2 1 5 5 0 5
9 BÁBOLNAI SE SÁRISÁPI BSE 2 1 0 1 6 3 3 3 2 0 0 2 1 8 -7 0 4 1 0 3 7 11 -4 3
10 BÁBOLNAI SE ETEI SE 2 1 0 1 10 8 2 3 2 0 0 2 0 7 -7 0 4 1 0 3 10 15 -5 3
11 BÁBOLNAI SE ÁCSI KINIZSI SC 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 1 2 2 6 -4 1 4 0 2 2 2 6 -4 2
12 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 2 0 0 2 0 7 -7 0 2 0 1 1 0 10 -10 1 4 0 1 3 0 17 -17 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÁBOLNAI SE TFCE 2 2 0 0 39 0 39 6 2 2 0 0 6 4 2 6 4 4 0 0 45 4 41 12
2 BÁBOLNAI SE ZSÁMBÉKI SK 4 3 0 1 34 6 28 9 0 0 0 0 0 0 0 0 4 3 0 1 34 6 28 9
3 BÁBOLNAI SE TATAI AC 2 2 0 0 19 2 17 6 2 1 0 1 8 5 3 3 4 3 0 1 27 7 20 9
4 BÁBOLNAI SE OBSK OROSZLÁNY 2 1 0 1 6 3 3 3 2 2 0 0 15 3 12 6 4 3 0 1 21 6 15 9
5 BÁBOLNAI SE VÉRTESI ERŐMŰ SE 2 2 0 0 12 3 9 6 2 1 0 1 14 11 3 3 4 3 0 1 26 14 12 9
6 BÁBOLNAI SE NAGYIGMÁNDI KSK 2 2 0 0 8 1 7 6 2 0 0 2 0 37 -37 0 4 2 0 2 8 38 -30 6
7 BÁBOLNAI SE SÁRISÁPI BSE 2 1 0 1 9 9 0 3 2 0 1 1 3 17 -14 1 4 1 1 2 12 26 -14 4
8 BÁBOLNAI SE NYERGESÚJFALU SE 2 1 1 0 8 6 2 4 2 0 0 2 1 25 -24 0 4 1 1 2 9 31 -22 4
9 BÁBOLNAI SE ETEI SE 2 1 0 1 18 11 7 3 2 0 0 2 4 11 -7 0 4 1 0 3 22 22 0 3
10 BÁBOLNAI SE WATI KECSKÉD KSK 1 0 0 1 3 4 -1 0 3 1 0 2 10 10 0 3 4 1 0 3 13 14 -1 3
11 BÁBOLNAI SE ÁCSI KINIZSI SC 1 1 0 0 3 0 3 3 3 0 0 3 4 15 -11 0 4 1 0 3 7 15 -8 3
12 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 2 0 0 2 0 20 -20 0 2 0 0 2 0 21 -21 0 4 0 0 4 0 41 -41 0
 
ÁCSI KINIZSI SC
3 - 0----------
BÁBOLNAI SE
-------0 - 70 - 13--
ETEI SE
-18 - 0--0 - 11------
NAGYIGMÁNDI KSK
4 - 0-4 - 1--------
NYERGESÚJFALU SE
-----3 - 3---5 - 3-
OBSK OROSZLÁNY
------1 - 25 - 1---
SÁRISÁPI BSE
--7 - 3------2 - 6-
TFCE
---25 - 0--14 - 0----
TATAI AC
7 - 2--12 - 0-------
VÉRTESI ERŐMŰ SE
4 - 2---8 - 1------
WATI KECSKÉD KSK
-----3 - 4-----
ZSÁMBÉKI SK
----17 - 0--3 - 4-11 - 13 - 1

Meccsek

TFCE

2017. 11. 18. 11:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2017. 11. 18. 11:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
TFCE
2017. 09. 09. 11:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 09. 09. 11:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TFCE
SÁRISÁPI BSE
2017. 09. 16. 11:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2017. 09. 16. 11:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
TFCE
2017. 09. 23. 11:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 09. 23. 11:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TFCE
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 09. 30. 11:30
Bábolnai Sport Egyesület
2017. 09. 30. 11:30
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
TFCE
2017. 10. 12. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 10. 12. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TFCE
ÁCSI KINIZSI SC
2017. 10. 14. 11:30
Tatai AC Jávorka Pálya
2017. 10. 14. 11:30
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
TFCE
2017. 10. 21. 11:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 10. 21. 11:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TFCE
ETEI SE
2017. 10. 28. 11:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2017. 10. 28. 11:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
VÉRTESI ERŐMŰ SE
TFCE
2017. 11. 04. 11:30
Wati-Kecskéd KSK
2017. 11. 04. 11:30
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
TFCE
2017. 11. 11. 11:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 11. 11. 11:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TFCE
NYERGESÚJFALU SE
2018. 03. 17. 11:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 03. 17. 11:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TFCE
ZSÁMBÉKI SK
2018. 03. 24. 11:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2018. 03. 24. 11:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
TFCE
2018. 03. 21. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 03. 21. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TFCE
OBSK OROSZLÁNY
2018. 04. 04. 15:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 04. 04. 15:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TFCE
2018. 04. 17. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 04. 17. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TFCE
BÁBOLNAI SE
2018. 04. 25. 16:30
Ácsi Kinizsi SC
2018. 04. 25. 16:30
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
TFCE
2018. 04. 28. 11:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 04. 28. 11:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TFCE
TATAI AC
2018. 05. 05. 11:30
Ete Sport Egyesület
2018. 05. 05. 11:30
Ete Sport Egyesület
ETEI SE
TFCE
2018. 05. 23. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 05. 23. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TFCE
VÉRTESI ERŐMŰ SE
2018. 05. 16. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 05. 16. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TFCE
WATI KECSKÉD KSK
2018. 05. 26. 11:30
Duna-Gerecse Tát SE
2018. 05. 26. 11:30
Duna-Gerecse Tát SE
NYERGESÚJFALU SE
TFCE

NAGYIGMÁNDI KSK

2017. 11. 18. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 11. 18. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ÁCSI KINIZSI SC
2017. 09. 20. 16:00
Tatai AC Jávorka Pálya
2017. 09. 20. 16:00
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 09. 16. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 09. 16. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ETEI SE
2017. 09. 23. 11:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 09. 23. 11:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TFCE
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 09. 30. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 09. 30. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
WATI KECSKÉD KSK
2017. 10. 07. 11:30
Nyergesújfalu SE
2017. 10. 07. 11:30
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 10. 14. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 10. 14. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ZSÁMBÉKI SK
2017. 10. 21. 11:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2017. 10. 21. 11:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 10. 28. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 10. 28. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
OBSK OROSZLÁNY
2017. 11. 04. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 11. 04. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
VÉRTESI ERŐMŰ SE
2017. 11. 11. 11:30
Bábolnai Sport Egyesület
2017. 11. 11. 11:30
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 03. 17. 11:30
Ácsi Kinizsi SC
2018. 03. 17. 11:30
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 03. 24. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 03. 24. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TATAI AC
2018. 03. 31. 11:30
Ete Sport Egyesület
2018. 03. 31. 11:30
Ete Sport Egyesület
ETEI SE
ELMARDT
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 17. 16:00
Ete Sport Egyesület
2018. 05. 17. 16:00
Ete Sport Egyesület
ETEI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 04. 04. 15:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 04. 04. 15:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TFCE
2018. 04. 14. 11:30
Wati-Kecskéd KSK
2018. 04. 14. 11:30
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 04. 22. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 04. 22. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
NYERGESÚJFALU SE
2018. 04. 28. 11:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 04. 28. 11:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 05. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 05. 05. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
SÁRISÁPI BSE
2018. 05. 12. 11:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 05. 12. 11:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 19. 11:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2018. 05. 19. 11:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
VÉRTESI ERŐMŰ SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 26. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 05. 26. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
BÁBOLNAI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->