Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

GYÉMÁNT FÜRDŐ U - 14 KIEMELT csoport 20. forduló

2018.05.12 - 09:30

Oroszlány, Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány (Oroszlányi Szabadidő Egyesület)

Komárom-Esztergom

GYÉMÁNT FÜRDŐ U - 14 KIEMELT csoport

Játékvezető
KOVÁCS MÓNIKA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HEGEDÜS RÓBERT
OBSK OROSZLÁNY
NAGYIGMÁNDI KSK
80'
40'

Gólok

BALÁZS NORBERT

6'

1 - 0

 

DANCSOK DÁNIEL ZOLTÁN

31'

2 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TATAI AC TATAI AC 20 18 2 0 130 7 123 56 7.4
2 ZSÁMBÉKI SK ZSÁMBÉKI SK 20 16 2 2 122 18 104 50 7.2
3 VÉRTESI ERŐMŰ SE VÉRTESI ERŐMŰ SE 20 16 1 3 94 24 70 49 6.6
4 NYERGESÚJFALU SE  NYERGESÚJFALU SE  20 13 3 4 75 35 40 42 6.6
5 SÁRISÁPI BSE SÁRISÁPI BSE 20 10 1 9 44 41 3 31 6.7
6 OBSK OROSZLÁNY OBSK OROSZLÁNY 20 9 3 8 47 44 3 30 6.1
7 ETEI SE ETEI SE 20 9 0 11 68 68 0 27 6.8
8 WATI KECSKÉD KSK WATI KECSKÉD KSK 20 8 1 11 35 63 -28 25 6.4
9 FC ESZTERGOM FC ESZTERGOM 20 7 1 12 40 62 -22 22 6.3
10 NAGYIGMÁNDI KSK NAGYIGMÁNDI KSK 20 4 2 14 18 72 -54 14 6.1
11 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 20 1 0 19 12 128 -116 3 5.9
12 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 20 1 0 19 15 138 -123 3 6.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ÁCSI KINIZSI SC TATAI AC 10 9 1 0 32 0 32 28 10 9 1 0 32 2 30 28 20 18 2 0 64 2 62 56
2 ÁCSI KINIZSI SC ZSÁMBÉKI SK 9 6 2 1 31 3 28 20 11 9 2 0 34 3 31 29 20 15 4 1 65 6 59 49
3 ÁCSI KINIZSI SC NYERGESÚJFALU SE 10 5 3 2 22 9 13 18 10 7 1 2 12 6 6 22 20 12 4 4 34 15 19 40
4 ÁCSI KINIZSI SC VÉRTESI ERŐMŰ SE 10 5 1 4 22 8 14 16 10 5 3 2 18 5 13 18 20 10 4 6 40 13 27 34
5 ÁCSI KINIZSI SC OBSK OROSZLÁNY 10 4 2 4 10 8 2 14 10 6 1 3 16 14 2 19 20 10 3 7 26 22 4 33
6 ÁCSI KINIZSI SC SÁRISÁPI BSE 11 5 3 3 14 8 6 18 9 3 3 3 8 8 0 12 20 8 6 6 22 16 6 30
7 ÁCSI KINIZSI SC ETEI SE 10 5 1 4 20 21 -1 16 10 3 2 5 20 14 6 11 20 8 3 9 40 35 5 27
8 ÁCSI KINIZSI SC WATI KECSKÉD KSK 10 5 1 4 11 16 -5 16 10 3 1 6 7 19 -12 10 20 8 2 10 18 35 -17 26
9 ÁCSI KINIZSI SC FC ESZTERGOM 10 3 2 5 12 15 -3 11 10 1 5 4 10 17 -7 8 20 4 7 9 22 32 -10 19
10 ÁCSI KINIZSI SC NAGYIGMÁNDI KSK 10 3 3 4 7 17 -10 12 10 2 0 8 2 23 -21 6 20 5 3 12 9 40 -31 18
11 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 10 0 2 8 2 24 -22 2 10 0 2 8 3 40 -37 2 20 0 4 16 5 64 -59 4
12 ÁCSI KINIZSI SC BÁBOLNAI SE 10 0 1 9 1 35 -34 1 10 0 1 9 2 33 -31 1 20 0 2 18 3 68 -65 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ÁCSI KINIZSI SC TATAI AC 10 10 0 0 79 1 78 30 10 8 2 0 51 6 45 26 20 18 2 0 130 7 123 56
2 ÁCSI KINIZSI SC ZSÁMBÉKI SK 9 7 1 1 59 8 51 22 11 9 1 1 63 10 53 28 20 16 2 2 122 18 104 50
3 ÁCSI KINIZSI SC VÉRTESI ERŐMŰ SE 10 9 1 0 53 11 42 28 10 7 0 3 41 13 28 21 20 16 1 3 94 24 70 49
4 ÁCSI KINIZSI SC NYERGESÚJFALU SE 10 7 2 1 47 16 31 23 10 6 1 3 28 19 9 19 20 13 3 4 75 35 40 42
5 ÁCSI KINIZSI SC SÁRISÁPI BSE 11 6 0 5 31 20 11 18 9 4 1 4 13 21 -8 13 20 10 1 9 44 41 3 31
6 ÁCSI KINIZSI SC OBSK OROSZLÁNY 10 4 1 5 19 18 1 13 10 5 2 3 28 26 2 17 20 9 3 8 47 44 3 30
7 ÁCSI KINIZSI SC ETEI SE 10 5 0 5 32 32 0 15 10 4 0 6 36 36 0 12 20 9 0 11 68 68 0 27
8 ÁCSI KINIZSI SC WATI KECSKÉD KSK 10 5 1 4 22 23 -1 16 10 3 0 7 13 40 -27 9 20 8 1 11 35 63 -28 25
9 ÁCSI KINIZSI SC FC ESZTERGOM 10 3 0 7 22 32 -10 9 10 4 1 5 18 30 -12 13 20 7 1 12 40 62 -22 22
10 ÁCSI KINIZSI SC NAGYIGMÁNDI KSK 10 2 2 6 10 32 -22 8 10 2 0 8 8 40 -32 6 20 4 2 14 18 72 -54 14
11 ÁCSI KINIZSI SC BÁBOLNAI SE 10 0 0 10 5 64 -59 0 10 1 0 9 7 64 -57 3 20 1 0 19 12 128 -116 3
12 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 10 0 0 10 6 58 -52 0 10 1 0 9 9 80 -71 3 20 1 0 19 15 138 -123 3
 
ÁCSI KINIZSI SC
1 - 20 - 62 - 40 - 12 - 40 - 5-0 - 91 - 120 - 30 - 12
BÁBOLNAI SE
2 - 32 - 100 - 20 - 30 - 6-0 - 50 - 80 - 61 - 50 - 16
ETEI SE
8 - 06 - 03 - 72 - 0-0 - 33 - 00 - 61 - 97 - 12 - 6
FC ESZTERGOM
5 - 14 - 03 - 53 - 02 - 43 - 61 - 20 - 71 - 3-0 - 4
NAGYIGMÁNDI KSK
1 - 0-1 - 84 - 01 - 90 - 01 - 10 - 40 - 40 - 12 - 5
NYERGESÚJFALU SE
8 - 112 - 04 - 2-7 - 23 - 32 - 01 - 64 - 04 - 02 - 2
OBSK OROSZLÁNY
-5 - 26 - 11 - 22 - 00 - 11 - 22 - 21 - 41 - 00 - 4
SÁRISÁPI BSE
8 - 13 - 12 - 14 - 16 - 01 - 20 - 4-0 - 26 - 10 - 5
TATAI AC
14 - 012 - 010 - 01 - 014 - 15 - 08 - 08 - 02 - 05 - 0-
VÉRTESI ERŐMŰ SE
16 - 15 - 04 - 26 - 2-4 - 17 - 15 - 02 - 22 - 12 - 1
WATI KECSKÉD KSK
4 - 17 - 14 - 10 - 01 - 03 - 02 - 60 - 30 - 5-1 - 6
ZSÁMBÉKI SK
14 - 19 - 1-9 - 05 - 11 - 13 - 0-1 - 23 - 114 - 1

Meccsek

OBSK OROSZLÁNY

2017. 11. 18. 09:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2017. 11. 18. 09:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
TATAI AC
2017. 09. 09. 09:30
Ete Sport Egyesület
2017. 09. 09. 09:30
Ete Sport Egyesület
ETEI SE
OBSK OROSZLÁNY
2017. 09. 16. 09:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2017. 09. 16. 09:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
FC ESZTERGOM
2017. 09. 23. 09:30
Wati-Kecskéd KSK
2017. 09. 23. 09:30
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
OBSK OROSZLÁNY
2017. 09. 30. 09:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2017. 09. 30. 09:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
NYERGESÚJFALU SE
2017. 10. 07. 09:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2017. 10. 07. 09:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
OBSK OROSZLÁNY
2017. 10. 14. 09:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2017. 10. 14. 09:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
SÁRISÁPI BSE
2017. 10. 21. 09:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2017. 10. 21. 09:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
VÉRTESI ERŐMŰ SE
2017. 10. 28. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 10. 28. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
OBSK OROSZLÁNY
2017. 11. 04. 09:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2017. 11. 04. 09:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
BÁBOLNAI SE
2017. 11. 11. 09:30
Ácsi Kinizsi SC
2017. 11. 11. 09:30
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
OBSK OROSZLÁNY
2018. 03. 17. 09:30
Tatai AC Jávorka Pálya
2018. 03. 17. 09:30
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
03. 17. 09:30
OBSK OROSZLÁNY
2018. 03. 17. 09:30
Tatai AC Jávorka Pálya
2018. 03. 17. 09:30
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
ELMARDT
OBSK OROSZLÁNY
2018. 04. 30. 09:30
Tatai AC Jávorka Pálya
2018. 04. 30. 09:30
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
OBSK OROSZLÁNY
2018. 03. 24. 09:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2018. 03. 24. 09:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
ETEI SE
2018. 03. 30. 15:00
FC Esztergom Sporttelep
2018. 03. 30. 15:00
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
OBSK OROSZLÁNY
2018. 04. 07. 09:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 04. 07. 09:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
WATI KECSKÉD KSK
2018. 04. 14. 09:30
Nyergesújfalu SE
2018. 04. 14. 09:30
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
OBSK OROSZLÁNY
2018. 04. 21. 09:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2018. 04. 21. 09:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
ZSÁMBÉKI SK
2018. 04. 28. 09:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2018. 04. 28. 09:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
OBSK OROSZLÁNY
2018. 05. 05. 09:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2018. 05. 05. 09:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
VÉRTESI ERŐMŰ SE
OBSK OROSZLÁNY
2018. 05. 12. 09:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 05. 12. 09:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 19. 09:30
Bábolnai Sport Egyesület
2018. 05. 19. 09:30
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
OBSK OROSZLÁNY
2018. 05. 26. 09:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 05. 26. 09:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
ÁCSI KINIZSI SC

NAGYIGMÁNDI KSK

2017. 11. 18. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 11. 18. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ÁCSI KINIZSI SC
2017. 09. 13. 16:00
Tatai AC Jávorka Pálya
2017. 09. 13. 16:00
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 09. 16. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 09. 16. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ETEI SE
2017. 09. 22. 17:00
FC Esztergom Sporttelep
2017. 09. 22. 17:00
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 09. 30. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 09. 30. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
WATI KECSKÉD KSK
2017. 10. 07. 09:30
Nyergesújfalu SE
2017. 10. 07. 09:30
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 10. 14. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 10. 14. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ZSÁMBÉKI SK
2017. 10. 21. 09:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2017. 10. 21. 09:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 10. 28. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 10. 28. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
OBSK OROSZLÁNY
2017. 11. 04. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 11. 04. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
VÉRTESI ERŐMŰ SE
2017. 11. 11. 09:30
Bábolnai Sport Egyesület
2017. 11. 11. 09:30
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 03. 17. 09:30
Ácsi Kinizsi SC
2018. 03. 17. 09:30
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 03. 24. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 03. 24. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TATAI AC
2018. 03. 31. 09:31
Ete Sport Egyesület
2018. 03. 31. 09:31
Ete Sport Egyesület
ETEI SE
ELMARDT
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 04. 26. 16:00
Ete Sport Egyesület
2018. 04. 26. 16:00
Ete Sport Egyesület
ETEI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 04. 06. 15:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 04. 06. 15:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
FC ESZTERGOM
2018. 04. 14. 09:30
Wati-Kecskéd KSK
2018. 04. 14. 09:30
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 04. 22. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 04. 22. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
NYERGESÚJFALU SE
2018. 04. 28. 09:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 04. 28. 09:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 05. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 05. 05. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
SÁRISÁPI BSE
2018. 05. 12. 09:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 05. 12. 09:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 19. 09:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2018. 05. 19. 09:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
VÉRTESI ERŐMŰ SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 26. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 05. 26. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
BÁBOLNAI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->