Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

GYÉMÁNT FÜRDŐ U - 14 KIEMELT csoport 6. forduló

2017.10.07 - 09:30

Nyergesújfalu, Nyergesújfalu SE

Komárom-Esztergom

GYÉMÁNT FÜRDŐ U - 14 KIEMELT csoport

Játékvezető
VAS KEVIN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NYERGESÚJFALU SE
NAGYIGMÁNDI KSK
80'
40'

Gólok

BAUER OLIVÉR

12'

1 - 0

 

BAUER OLIVÉR

18'

2 - 0

 

BAUER OLIVÉR

29'

3 - 0

 

BAUER OLIVÉR

31'

4 - 0

 

KISS SZABOLCS

34'

5 - 0

 

BAUER OLIVÉR

49'

6 - 0

 

BAUER OLIVÉR

51'

7 - 0

 

 

7 - 1

60'

NÉMETH BALÁZS

 

7 - 2

62'

HÉRICS ZSOMBOR

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ZSÁMBÉKI SK ZSÁMBÉKI SK 6 5 1 0 32 4 28 16 6
2 TATAI AC TATAI AC 6 4 2 0 46 5 41 14 8.3
3 VÉRTESI ERŐMŰ SE VÉRTESI ERŐMŰ SE 6 4 1 1 31 7 24 13 6
4 NYERGESÚJFALU SE  NYERGESÚJFALU SE  6 4 1 1 16 7 9 13 6.5
5 FC ESZTERGOM FC ESZTERGOM 6 4 0 2 13 13 0 12 8.2
6 ETEI SE ETEI SE 6 3 0 3 21 12 9 9 8.3
7 SÁRISÁPI BSE SÁRISÁPI BSE 6 3 0 3 11 9 2 9 4.7
8 OBSK OROSZLÁNY OBSK OROSZLÁNY 6 2 1 3 12 10 2 7 4.5
9 WATI KECSKÉD KSK WATI KECSKÉD KSK 6 2 0 4 12 31 -19 6 6.8
10 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 6 1 0 5 3 30 -27 3 6.2
11 NAGYIGMÁNDI KSK NAGYIGMÁNDI KSK 6 1 0 5 5 33 -28 3 6.3
12 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 6 0 0 6 3 44 -41 0 6.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ÁCSI KINIZSI SC TATAI AC 2 2 0 0 9 0 9 6 4 3 1 0 13 1 12 10 6 5 1 0 22 1 21 16
2 ÁCSI KINIZSI SC NYERGESÚJFALU SE 3 2 1 0 8 0 8 7 3 2 1 0 2 0 2 7 6 4 2 0 10 0 10 14
3 ÁCSI KINIZSI SC ZSÁMBÉKI SK 5 3 2 0 16 1 15 11 1 0 1 0 1 1 0 1 6 3 3 0 17 2 15 12
4 ÁCSI KINIZSI SC FC ESZTERGOM 3 2 1 0 6 1 5 7 3 1 1 1 3 5 -2 4 6 3 2 1 9 6 3 11
5 ÁCSI KINIZSI SC SÁRISÁPI BSE 4 2 2 0 4 2 2 8 2 0 2 0 1 1 0 2 6 2 4 0 5 3 2 10
6 ÁCSI KINIZSI SC ETEI SE 3 1 0 2 7 7 0 3 3 2 0 1 10 2 8 6 6 3 0 3 17 9 8 9
7 ÁCSI KINIZSI SC VÉRTESI ERŐMŰ SE 3 1 0 2 10 3 7 3 3 1 2 0 4 1 3 5 6 2 2 2 14 4 10 8
8 ÁCSI KINIZSI SC OBSK OROSZLÁNY 3 0 2 1 2 3 -1 2 3 2 0 1 7 4 3 6 6 2 2 2 9 7 2 8
9 ÁCSI KINIZSI SC WATI KECSKÉD KSK 2 1 0 1 4 4 0 3 4 0 1 3 1 14 -13 1 6 1 1 4 5 18 -13 4
10 ÁCSI KINIZSI SC NAGYIGMÁNDI KSK 3 1 1 1 2 8 -6 4 3 0 0 3 0 12 -12 0 6 1 1 4 2 20 -18 4
11 ÁCSI KINIZSI SC BÁBOLNAI SE 3 0 0 3 0 12 -12 0 3 0 1 2 1 9 -8 1 6 0 1 5 1 21 -20 1
12 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 2 0 1 1 0 2 -2 1 4 0 0 4 0 18 -18 0 6 0 1 5 0 20 -20 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ÁCSI KINIZSI SC ZSÁMBÉKI SK 5 4 1 0 30 3 27 13 1 1 0 0 2 1 1 3 6 5 1 0 32 4 28 16
2 ÁCSI KINIZSI SC TATAI AC 2 2 0 0 28 1 27 6 4 2 2 0 18 4 14 8 6 4 2 0 46 5 41 14
3 ÁCSI KINIZSI SC VÉRTESI ERŐMŰ SE 3 2 1 0 22 4 18 7 3 2 0 1 9 3 6 6 6 4 1 1 31 7 24 13
4 ÁCSI KINIZSI SC NYERGESÚJFALU SE 3 3 0 0 13 2 11 9 3 1 1 1 3 5 -2 4 6 4 1 1 16 7 9 13
5 ÁCSI KINIZSI SC FC ESZTERGOM 3 2 0 1 9 3 6 6 3 2 0 1 4 10 -6 6 6 4 0 2 13 13 0 12
6 ÁCSI KINIZSI SC ETEI SE 3 1 0 2 6 9 -3 3 3 2 0 1 15 3 12 6 6 3 0 3 21 12 9 9
7 ÁCSI KINIZSI SC SÁRISÁPI BSE 4 2 0 2 9 6 3 6 2 1 0 1 2 3 -1 3 6 3 0 3 11 9 2 9
8 ÁCSI KINIZSI SC OBSK OROSZLÁNY 3 0 1 2 3 5 -2 1 3 2 0 1 9 5 4 6 6 2 1 3 12 10 2 7
9 ÁCSI KINIZSI SC WATI KECSKÉD KSK 2 1 0 1 9 7 2 3 4 1 0 3 3 24 -21 3 6 2 0 4 12 31 -19 6
10 ÁCSI KINIZSI SC BÁBOLNAI SE 3 0 0 3 0 16 -16 0 3 1 0 2 3 14 -11 3 6 1 0 5 3 30 -27 3
11 ÁCSI KINIZSI SC NAGYIGMÁNDI KSK 3 1 0 2 2 9 -7 3 3 0 0 3 3 24 -21 0 6 1 0 5 5 33 -28 3
12 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 2 0 0 2 1 8 -7 0 4 0 0 4 2 36 -34 0 6 0 0 6 3 44 -41 0
 
ÁCSI KINIZSI SC
1 - 20 - 6---------
BÁBOLNAI SE
--0 - 2----0 - 80 - 6--
ETEI SE
-6 - 0---0 - 3-0 - 6---
FC ESZTERGOM
5 - 1--3 - 0--1 - 2----
NAGYIGMÁNDI KSK
1 - 0-1 - 8------0 - 1-
NYERGESÚJFALU SE
----7 - 2-2 - 0--4 - 0-
OBSK OROSZLÁNY
---1 - 2-0 - 1-2 - 2---
SÁRISÁPI BSE
--2 - 1-----0 - 26 - 11 - 2
TATAI AC
14 - 0---14 - 1------
VÉRTESI ERŐMŰ SE
16 - 1----4 - 1--2 - 2--
WATI KECSKÉD KSK
-7 - 1----2 - 6----
ZSÁMBÉKI SK
---9 - 0-1 - 13 - 0--3 - 114 - 1

Meccsek

NYERGESÚJFALU SE

2017. 11. 18. 09:30
Nyergesújfalu SE
2017. 11. 18. 09:30
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
WATI KECSKÉD KSK
2017. 09. 09. 09:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2017. 09. 09. 09:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
VÉRTESI ERŐMŰ SE
NYERGESÚJFALU SE
2017. 09. 16. 09:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2017. 09. 16. 09:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
NYERGESÚJFALU SE
2017. 10. 31. 14:00
Nyergesújfalu SE
2017. 10. 31. 14:00
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
SÁRISÁPI BSE
2017. 09. 30. 09:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2017. 09. 30. 09:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
NYERGESÚJFALU SE
2017. 10. 07. 09:30
Nyergesújfalu SE
2017. 10. 07. 09:30
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 10. 14. 09:30
Bábolnai Sport Egyesület
2017. 10. 14. 09:30
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
NYERGESÚJFALU SE
2017. 10. 21. 09:30
Nyergesújfalu SE
2017. 10. 21. 09:30
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
ÁCSI KINIZSI SC
2017. 10. 28. 09:30
Tatai AC Jávorka Pálya
2017. 10. 28. 09:30
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
NYERGESÚJFALU SE
2017. 11. 04. 09:30
Nyergesújfalu SE
2017. 11. 04. 09:30
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
ETEI SE
2017. 11. 11. 09:30
FC Esztergom Sporttelep
2017. 11. 11. 09:30
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
NYERGESÚJFALU SE
2018. 03. 17. 09:30
Wati-Kecskéd KSK
2018. 03. 17. 09:30
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
NYERGESÚJFALU SE
2018. 04. 25. 17:00
Nyergesújfalu SE
2018. 04. 25. 17:00
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
VÉRTESI ERŐMŰ SE
2018. 03. 31. 09:30
Nyergesújfalu SE
2018. 03. 31. 09:30
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
ZSÁMBÉKI SK
2018. 04. 07. 09:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2018. 04. 07. 09:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
NYERGESÚJFALU SE
2018. 04. 14. 09:30
Nyergesújfalu SE
2018. 04. 14. 09:30
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
OBSK OROSZLÁNY
2018. 04. 22. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 04. 22. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
NYERGESÚJFALU SE
2018. 04. 28. 09:30
Nyergesújfalu SE
2018. 04. 28. 09:30
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
BÁBOLNAI SE
2018. 05. 04. 17:00
Ácsi Kinizsi SC
2018. 05. 04. 17:00
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
NYERGESÚJFALU SE
2018. 05. 12. 09:30
Nyergesújfalu SE
2018. 05. 12. 09:30
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
TATAI AC
2018. 05. 19. 09:30
Ete Sport Egyesület
2018. 05. 19. 09:30
Ete Sport Egyesület
ETEI SE
NYERGESÚJFALU SE
2018. 05. 26. 09:30
Nyergesújfalu SE
2018. 05. 26. 09:30
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
FC ESZTERGOM

NAGYIGMÁNDI KSK

2017. 11. 18. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 11. 18. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ÁCSI KINIZSI SC
2017. 09. 13. 16:00
Tatai AC Jávorka Pálya
2017. 09. 13. 16:00
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 09. 16. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 09. 16. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ETEI SE
2017. 09. 22. 17:00
FC Esztergom Sporttelep
2017. 09. 22. 17:00
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 09. 30. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 09. 30. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
WATI KECSKÉD KSK
2017. 10. 07. 09:30
Nyergesújfalu SE
2017. 10. 07. 09:30
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 10. 14. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 10. 14. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ZSÁMBÉKI SK
2017. 10. 21. 09:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2017. 10. 21. 09:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 10. 28. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 10. 28. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
OBSK OROSZLÁNY
2017. 11. 04. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 11. 04. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
VÉRTESI ERŐMŰ SE
2017. 11. 11. 09:30
Bábolnai Sport Egyesület
2017. 11. 11. 09:30
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 03. 17. 09:30
Ácsi Kinizsi SC
2018. 03. 17. 09:30
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 03. 24. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 03. 24. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TATAI AC
2018. 03. 31. 09:31
Ete Sport Egyesület
2018. 03. 31. 09:31
Ete Sport Egyesület
ETEI SE
ELMARDT
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 04. 26. 16:00
Ete Sport Egyesület
2018. 04. 26. 16:00
Ete Sport Egyesület
ETEI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 04. 06. 15:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 04. 06. 15:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
FC ESZTERGOM
2018. 04. 14. 09:30
Wati-Kecskéd KSK
2018. 04. 14. 09:30
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 04. 22. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 04. 22. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
NYERGESÚJFALU SE
2018. 04. 28. 09:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 04. 28. 09:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 05. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 05. 05. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
SÁRISÁPI BSE
2018. 05. 12. 09:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 05. 12. 09:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 19. 09:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2018. 05. 19. 09:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
VÉRTESI ERŐMŰ SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 26. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 05. 26. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
BÁBOLNAI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->