Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 1. forduló

2017.08.19 - 14:30

Diósd, Diósdi TC Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
ZSÉLYI CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SOÓS KRISTÓF, KOLOK ISTVÁN BAKSA
Diósdi TC
Újlengyel DSE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

28'

SZENDREI GYÖRGY PÉTER

 

0 - 2

36'

FÜLÖP LAJOS

 

0 - 3

54'

MANHALT RICHÁRD
TÓTH GERGELY

61'

1 - 3

 

 

1 - 4

62'

MANHALT RICHÁRD

 

1 - 5

68'

SZENDREI GYÖRGY PÉTER

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 1 1 0 0 6 0 6 3 16
2 Dömsödi SE Dömsödi SE 1 1 0 0 5 0 5 3 15
3 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 1 1 0 0 5 1 4 3 14
4 Örkény SE Örkény SE 1 1 0 0 3 0 3 3 13
5 Ócsa VSE Ócsa VSE 1 1 0 0 3 1 2 3 10
6 Bugyi SE Bugyi SE 1 1 0 0 2 0 2 3 12
7 Pereg SE Pereg SE 1 1 0 0 2 0 2 3 11
8 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 1 1 0 0 3 2 1 3 9
9 Üllő SE Üllő SE 1 0 0 1 2 3 -1 0 8
10 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 1 0 0 1 1 3 -2 0 5
11 Halásztelek FC Halásztelek FC 1 0 0 1 0 2 -2 0 7
12 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 1 0 0 1 0 2 -2 0 6
13 Taksony SE II. Taksony SE II. 1 0 0 1 0 3 -3 0 4
14 Diósdi TC Diósdi TC 1 0 0 1 1 5 -4 0 3
15 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 1 0 0 1 0 5 -5 0 2
16 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 1 0 0 1 0 6 -6 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Törökbálinti TC Dömsödi SE 1 1 0 0 4 0 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 0 4 3
2 Törökbálinti TC Felsőpakonyi KSE 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
3 Törökbálinti TC Ócsa VSE 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
4 Törökbálinti TC Örkény SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
5 Törökbálinti TC Újlengyel DSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
6 Törökbálinti TC Újhartyán VSE 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
7 Törökbálinti TC Bugyi SE 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
8 Törökbálinti TC Halásztelek FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
9 Törökbálinti TC Pereg SE 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
10 Törökbálinti TC Ráckeve VAFC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
11 Törökbálinti TC Üllő SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
12 Törökbálinti TC Alsónémedi SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
13 Törökbálinti TC Diósdi TC 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
14 Törökbálinti TC Taksony SE II. 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
15 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
16 Törökbálinti TC Tököl VSK II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Törökbálinti TC Felsőpakonyi KSE 1 1 0 0 6 0 6 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 0 6 3
2 Törökbálinti TC Dömsödi SE 1 1 0 0 5 0 5 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 0 5 3
3 Törökbálinti TC Újlengyel DSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 1 4 3 1 1 0 0 5 1 4 3
4 Törökbálinti TC Örkény SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3
5 Törökbálinti TC Ócsa VSE 1 1 0 0 3 1 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3
6 Törökbálinti TC Bugyi SE 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
7 Törökbálinti TC Pereg SE 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
8 Törökbálinti TC Újhartyán VSE 1 1 0 0 3 2 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 1 3
9 Törökbálinti TC Üllő SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
10 Törökbálinti TC Alsónémedi SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
11 Törökbálinti TC Halásztelek FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
12 Törökbálinti TC Ráckeve VAFC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
13 Törökbálinti TC Taksony SE II. 1 0 0 1 0 3 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
14 Törökbálinti TC Diósdi TC 1 0 0 1 1 5 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 5 -4 0
15 Törökbálinti TC Tököl VSK II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 0 0 1 0 5 -5 0
16 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 6 -6 0 1 0 0 1 0 6 -6 0
 
Alsónémedi SE
---------------
Bugyi SE
--------2 - 0------
Diósdi TC
-------------1 - 5-
Dömsödi SE
----------5 - 0----
Felsőpakonyi KSE
-----------6 - 0---
Halásztelek FC
---------------
Ócsa VSE
3 - 1--------------
Örkény SE
---------------
Pereg SE
-----2 - 0---------
Ráckeve VAFC
---------------
Taksony SE II.
-------0 - 3-------
Tököl VSK II.
---------------
Törökbálinti TC
---------------
Újhartyán VSE
--------------3 - 2
Újlengyel DSE
---------------
Üllő SE
---------------

Meccsek

Diósdi TC

2017. 08. 19. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 08. 19. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Újlengyel DSE
2017. 08. 26. 16:30
Ráckevei sportpálya
2017. 08. 26. 16:30
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Diósdi TC
2017. 09. 03. 16:30
Újhartyáni sportpálya
2017. 09. 03. 16:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Diósdi TC
2017. 09. 10. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 09. 10. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Taksony SE II.
2017. 10. 12. 18:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 10. 12. 18:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Dömsödi SE
2017. 09. 24. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 09. 24. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Pereg SE
2017. 09. 30. 15:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2017. 09. 30. 15:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Diósdi TC
2017. 10. 08. 15:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 10. 08. 15:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Ócsa VSE
2017. 10. 15. 14:00
Bugyi SE Sporttelep
2017. 10. 15. 14:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Diósdi TC
2017. 10. 22. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 10. 22. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Alsónémedi SE
2017. 10. 29. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 10. 29. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Törökbálinti TC
2017. 11. 05. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 11. 05. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Halásztelek FC
2017. 11. 12. 13:00
Tököl VSE Sporttelep
2017. 11. 12. 13:00
Tököl VSE Sporttelep
Tököl VSK II.
Diósdi TC
2017. 11. 19. 13:00
Diósdi TC Sporttelep
2017. 11. 19. 13:00
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Örkény SE
2017. 11. 25. 13:00
Üllő Városi Sporttelep
2017. 11. 25. 13:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Diósdi TC
2018. 03. 04. 10:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 03. 04. 10:00
FC Dabas Sporttelep
Újlengyel DSE
Diósdi TC
2018. 03. 11. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2018. 03. 11. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Ráckeve VAFC
2018. 04. 12. 19:00
Diósdi TC Sporttelep
2018. 04. 12. 19:00
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Újhartyán VSE
2018. 03. 24. 15:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2018. 03. 24. 15:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Diósdi TC
2018. 04. 01. 15:30
Szigetbecsei sportpálya
2018. 04. 01. 15:30
Szigetbecsei sportpálya
Dömsödi SE
Diósdi TC
2018. 04. 08. 16:15
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2018. 04. 08. 16:15
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Diósdi TC
2018. 04. 15. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2018. 04. 15. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Felsőpakonyi KSE
2018. 04. 22. 16:00
Ócsai sportpálya
2018. 04. 22. 16:00
Ócsai sportpálya
Ócsa VSE
Diósdi TC
2018. 04. 29. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2018. 04. 29. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Bugyi SE
2018. 05. 06. 16:30
Alsónémedi sportpálya
2018. 05. 06. 16:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Diósdi TC
2018. 05. 12. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
2018. 05. 12. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Diósdi TC
2018. 05. 19. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2018. 05. 19. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Diósdi TC
2018. 05. 27. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2018. 05. 27. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Tököl VSK II.
2018. 06. 03. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 06. 03. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Diósdi TC
2018. 06. 10. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
2018. 06. 10. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Üllő SE

Újlengyel DSE

2017. 08. 19. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 08. 19. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Újlengyel DSE
2017. 08. 27. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2017. 08. 27. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Újhartyán VSE
2017. 09. 02. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2017. 09. 02. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Újlengyel DSE
2017. 09. 10. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2017. 09. 10. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Dömsödi SE
2017. 09. 17. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2017. 09. 17. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Újlengyel DSE
2017. 09. 24. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2017. 09. 24. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Felsőpakonyi KSE
2017. 10. 01. 15:00
Ócsai sportpálya
2017. 10. 01. 15:00
Ócsai sportpálya
Ócsa VSE
Újlengyel DSE
2017. 10. 08. 15:00
Újlengyeli sportpálya
2017. 10. 08. 15:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Bugyi SE
2017. 10. 15. 14:00
Alsónémedi sportpálya
2017. 10. 15. 14:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Újlengyel DSE
2017. 10. 22. 13:30
Újlengyeli sportpálya
2017. 10. 22. 13:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Törökbálinti TC
2017. 10. 28. 13:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2017. 10. 28. 13:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Újlengyel DSE
2017. 11. 05. 13:30
Újlengyeli sportpálya
2017. 11. 05. 13:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Tököl VSK II.
2017. 11. 12. 13:00
Örkény SE Sporttelep
2017. 11. 12. 13:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Újlengyel DSE
2017. 11. 18. 13:00
Újlengyeli sportpálya
2017. 11. 18. 13:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Üllő SE
2017. 11. 25. 13:00
Ráckevei sportpálya
2017. 11. 25. 13:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Újlengyel DSE
2018. 03. 04. 10:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 03. 04. 10:00
FC Dabas Sporttelep
Újlengyel DSE
Diósdi TC
2018. 03. 11. 14:30
OBO Csarnok Műfüves pálya
2018. 03. 11. 14:30
OBO Csarnok Műfüves pálya
Újhartyán VSE
Újlengyel DSE
2018. 04. 25. 18:00
Újlengyeli sportpálya
2018. 04. 25. 18:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Taksony SE II.
2018. 03. 25. 15:00
Dömsödi sportpálya
2018. 03. 25. 15:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Újlengyel DSE
2018. 04. 01. 15:30
Újlengyeli sportpálya
2018. 04. 01. 15:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Pereg SE
2018. 04. 07. 15:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2018. 04. 07. 15:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Újlengyel DSE
2018. 04. 15. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2018. 04. 15. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Ócsa VSE
2018. 04. 22. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2018. 04. 22. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Újlengyel DSE
2018. 04. 29. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2018. 04. 29. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Alsónémedi SE
2018. 05. 05. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
2018. 05. 05. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Újlengyel DSE
2018. 05. 13. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2018. 05. 13. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Halásztelek FC
2018. 05. 19. 17:00
Tököl VSE Sporttelep
2018. 05. 19. 17:00
Tököl VSE Sporttelep
Tököl VSK II.
Újlengyel DSE
2018. 05. 27. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2018. 05. 27. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Örkény SE
2018. 06. 02. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
2018. 06. 02. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
FÉLBESZAKADT
Újlengyel DSE
2018. 06. 03. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
2018. 06. 03. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Újlengyel DSE
2018. 06. 10. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2018. 06. 10. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Ráckeve VAFC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch