Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 10. forduló

2017.10.22 - 13:30

Dömsöd, Dömsödi sportpálya (Dömsödi Sporttelep)

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
MUHARI GERGŐ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TÓTH ZOLTÁN, FILÁCZ RICHÁRD
Dömsödi SE
Felsőpakonyi KSE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

70'

WRÁBEL JÓZSEF

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 10 10 0 0 31 4 27 30 9.4
2 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 10 7 2 1 32 20 12 23 9.5
3 Bugyi SE Bugyi SE 10 7 1 2 18 10 8 22 9.9
4 Pereg SE Pereg SE 10 5 2 3 24 15 9 17 10.7
5 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 10 5 0 5 16 19 -3 15 10.3
6 Taksony SE II. Taksony SE II. 10 5 1 4 21 25 -4 15 9.1 (-1 pont)
7 Üllő SE Üllő SE 10 4 2 4 25 22 3 14 6.5
8 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 10 4 1 5 22 25 -3 13 8.2
9 Dömsödi SE Dömsödi SE 10 3 4 3 17 15 2 13 9
10 Örkény SE Örkény SE 10 4 0 6 22 22 0 12 7.3
11 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 10 3 3 4 23 24 -1 12 6.4
12 Diósdi TC Diósdi TC 10 3 3 4 13 17 -4 12 7.6
13 Halásztelek FC Halásztelek FC 10 3 1 6 23 23 0 10 7.7
14 Ócsa VSE Ócsa VSE 10 3 0 7 21 34 -13 9 9
15 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 10 2 2 6 16 27 -11 8 7.8
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 10 1 0 9 11 33 -22 3 7.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tököl VSK II. Felsőpakonyi KSE 5 4 1 0 8 0 8 13 5 4 1 0 5 0 5 13 10 8 2 0 13 0 13 26
2 Tököl VSK II. Törökbálinti TC 0 0 0 0 0 0 0 0 10 6 2 2 16 11 5 20 10 6 2 2 16 11 5 20
3 Tököl VSK II. Újlengyel DSE 5 2 1 2 5 3 2 7 5 4 0 1 8 4 4 12 10 6 1 3 13 7 6 19
4 Tököl VSK II. Dömsödi SE 5 3 2 0 8 2 6 11 5 2 2 1 5 5 0 8 10 5 4 1 13 7 6 19
5 Tököl VSK II. Bugyi SE 5 2 2 1 3 2 1 8 5 3 1 1 4 1 3 10 10 5 3 2 7 3 4 18
6 Tököl VSK II. Örkény SE 5 2 0 3 6 6 0 6 5 2 2 1 7 3 4 8 10 4 2 4 13 9 4 14
7 Tököl VSK II. Alsónémedi SE 5 2 1 2 6 8 -2 7 5 2 1 2 2 4 -2 7 10 4 2 4 8 12 -4 14
8 Tököl VSK II. Ráckeve VAFC 5 2 3 0 7 3 4 9 5 1 2 2 5 7 -2 5 10 3 5 2 12 10 2 14
9 Tököl VSK II. Újhartyán VSE 6 3 0 3 7 5 2 9 4 1 1 2 3 3 0 4 10 4 1 5 10 8 2 13
10 Tököl VSK II. Üllő SE 6 3 2 1 11 6 5 11 4 0 0 4 2 6 -4 0 10 3 2 5 13 12 1 11
11 Tököl VSK II. Taksony SE II. 6 3 1 2 7 6 1 10 4 0 1 3 1 5 -4 0 10 3 2 5 8 11 -3 10
12 Tököl VSK II. Ócsa VSE 6 2 0 4 5 9 -4 6 4 1 1 2 6 6 0 4 10 3 1 6 11 15 -4 10
13 Tököl VSK II. Diósdi TC 6 1 3 2 5 6 -1 6 4 1 1 2 3 4 -1 4 10 2 4 4 8 10 -2 10
14 Tököl VSK II. Halásztelek FC 4 0 2 2 2 5 -3 2 6 1 4 1 6 7 -1 7 10 1 6 3 8 12 -4 9
15 Tököl VSK II. Pereg SE 6 1 3 2 3 7 -4 6 4 0 2 2 2 5 -3 2 10 1 5 4 5 12 -7 8
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 5 0 1 4 1 8 -7 1 5 0 1 4 1 13 -12 1 10 0 2 8 2 21 -19 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tököl VSK II. Felsőpakonyi KSE 5 5 0 0 18 1 17 15 5 5 0 0 13 3 10 15 10 10 0 0 31 4 27 30
2 Tököl VSK II. Törökbálinti TC 0 0 0 0 0 0 0 0 10 7 2 1 32 20 12 23 10 7 2 1 32 20 12 23
3 Tököl VSK II. Bugyi SE 5 4 0 1 10 6 4 12 5 3 1 1 8 4 4 10 10 7 1 2 18 10 8 22
4 Tököl VSK II. Pereg SE 6 4 1 1 17 8 9 13 4 1 1 2 7 7 0 4 10 5 2 3 24 15 9 17
5 Tököl VSK II. Alsónémedi SE 5 2 0 3 9 12 -3 6 5 3 0 2 7 7 0 9 10 5 0 5 16 19 -3 15
6 Tököl VSK II. Taksony SE II. 6 5 0 1 19 13 6 15 4 0 1 3 2 12 -10 0 10 5 1 4 21 25 -4 15
7 Tököl VSK II. Üllő SE 6 4 2 0 20 11 9 14 4 0 0 4 5 11 -6 0 10 4 2 4 25 22 3 14
8 Tököl VSK II. Újhartyán VSE 6 3 1 2 12 10 2 10 4 1 0 3 10 15 -5 3 10 4 1 5 22 25 -3 13
9 Tököl VSK II. Dömsödi SE 5 2 2 1 10 4 6 8 5 1 2 2 7 11 -4 5 10 3 4 3 17 15 2 13
10 Tököl VSK II. Örkény SE 5 1 0 4 10 12 -2 3 5 3 0 2 12 10 2 9 10 4 0 6 22 22 0 12
11 Tököl VSK II. Újlengyel DSE 5 1 3 1 10 10 0 6 5 2 0 3 13 14 -1 6 10 3 3 4 23 24 -1 12
12 Tököl VSK II. Diósdi TC 6 3 1 2 9 10 -1 10 4 0 2 2 4 7 -3 2 10 3 3 4 13 17 -4 12
13 Tököl VSK II. Halásztelek FC 4 1 0 3 9 10 -1 3 6 2 1 3 14 13 1 7 10 3 1 6 23 23 0 10
14 Tököl VSK II. Ócsa VSE 6 2 0 4 11 21 -10 6 4 1 0 3 10 13 -3 3 10 3 0 7 21 34 -13 9
15 Tököl VSK II. Ráckeve VAFC 5 1 1 3 9 14 -5 4 5 1 1 3 7 13 -6 4 10 2 2 6 16 27 -11 8
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 5 0 0 5 6 14 -8 0 5 1 0 4 5 19 -14 3 10 1 0 9 11 33 -22 3
 
Alsónémedi SE
0 - 2---3 - 2-1 - 2----3 - 6-2 - 0-
Bugyi SE
-3 - 1------2 - 0-2 - 00 - 3--3 - 2
Diósdi TC
0 - 1-2 - 1--3 - 2-1 - 1-2 - 0---1 - 5-
Dömsödi SE
---0 - 1----1 - 11 - 15 - 0---3 - 1
Felsőpakonyi KSE
--1 - 0------3 - 06 - 16 - 0--2 - 0
Halásztelek FC
-2 - 4--2 - 3-4 - 1----1 - 2---
Ócsa VSE
3 - 1----3 - 21 - 5----1 - 42 - 61 - 3-
Örkény SE
-0 - 1-6 - 21 - 2-----2 - 31 - 4---
Pereg SE
---1 - 1-2 - 0-4 - 10 - 4---4 - 06 - 2-
Ráckeve VAFC
1 - 2-2 - 2--1 - 5----4 - 11 - 4---
Taksony SE II.
------5 - 30 - 32 - 14 - 1--4 - 24 - 3-
Tököl VSK II.
1 - 2----1 - 22 - 4-1 - 3--1 - 3---
Törökbálinti TC
---------------
Újhartyán VSE
-2 - 11 - 10 - 10 - 4----6 - 1----3 - 2
Újlengyel DSE
-0 - 0-2 - 20 - 3-------3 - 35 - 2-
Üllő SE
2 - 1----3 - 33 - 1-3 - 2-6 - 1-3 - 3--

Meccsek

Dömsödi SE

2017. 08. 19. 17:00
Dömsödi sportpálya
2017. 08. 19. 17:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Tököl VSK II.
2017. 08. 27. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2017. 08. 27. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Dömsödi SE
2017. 09. 03. 16:30
Dömsödi sportpálya
2017. 09. 03. 16:30
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Üllő SE
2017. 09. 10. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2017. 09. 10. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Dömsödi SE
2017. 10. 12. 18:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 10. 12. 18:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Dömsödi SE
2017. 09. 24. 16:00
Újhartyáni sportpálya
2017. 09. 24. 16:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Dömsödi SE
2017. 09. 30. 15:00
Dömsödi sportpálya
2017. 09. 30. 15:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Taksony SE II.
2017. 10. 07. 13:30
Dömsödi sportpálya
2017. 10. 07. 13:30
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Ráckeve VAFC
2017. 10. 15. 14:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2017. 10. 15. 14:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Dömsödi SE
2017. 10. 22. 13:30
Dömsödi sportpálya
2017. 10. 22. 13:30
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Felsőpakonyi KSE
2017. 10. 29. 13:30
Ócsai sporttelep
2017. 10. 29. 13:30
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Dömsödi SE
2017. 11. 05. 13:30
Dömsödi sportpálya
2017. 11. 05. 13:30
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Bugyi SE
2017. 11. 12. 13:00
Alsónémedi sportpálya
2017. 11. 12. 13:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Dömsödi SE
2017. 11. 19. 13:00
Dömsödi sportpálya
2017. 11. 19. 13:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Törökbálinti TC
2017. 11. 25. 13:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2017. 11. 25. 13:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Dömsödi SE
2018. 05. 02.
Tököl VSE Sporttelep
2018. 05. 02.
Tököl VSE Sporttelep
Tököl VSK II.
Dömsödi SE
2018. 05. 31. 18:00
Dömsödi sportpálya
2018. 05. 31. 18:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Örkény SE
2018. 06. 06. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
2018. 06. 06. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Dömsödi SE
2018. 03. 25. 15:00
Dömsödi sportpálya
2018. 03. 25. 15:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Újlengyel DSE
2018. 04. 01. 15:30
Szigetbecsei sportpálya
2018. 04. 01. 15:30
Szigetbecsei sportpálya
Dömsödi SE
Diósdi TC
2018. 04. 08. 15:30
Dömsödi sportpálya
2018. 04. 08. 15:30
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Újhartyán VSE
2018. 04. 15. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2018. 04. 15. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Dömsödi SE
2018. 04. 22. 16:00
Ráckevei sportpálya
2018. 04. 22. 16:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Dömsödi SE
2018. 04. 29. 16:30
Dömsödi sportpálya
2018. 04. 29. 16:30
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Pereg SE
2018. 05. 05. 16:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2018. 05. 05. 16:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Dömsödi SE
2018. 05. 13. 16:30
Dömsödi sportpálya
2018. 05. 13. 16:30
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Ócsa VSE
2018. 05. 20. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
2018. 05. 20. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Dömsödi SE
2018. 05. 27. 17:00
Dömsödi sportpálya
2018. 05. 27. 17:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Alsónémedi SE
2018. 06. 02. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 06. 02. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Dömsödi SE
2018. 06. 10. 17:00
Dömsödi sportpálya
2018. 06. 10. 17:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Halásztelek FC

Felsőpakonyi KSE

2017. 08. 19. 17:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2017. 08. 19. 17:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Törökbálinti TC
2017. 08. 26. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2017. 08. 26. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Felsőpakonyi KSE
2017. 09. 02. 16:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2017. 09. 02. 16:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Tököl VSK II.
2017. 09. 10. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2017. 09. 10. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Felsőpakonyi KSE
2017. 09. 16. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2017. 09. 16. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Üllő SE
2017. 09. 24. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2017. 09. 24. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Felsőpakonyi KSE
2017. 09. 30. 15:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2017. 09. 30. 15:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Diósdi TC
2017. 10. 08. 15:00
Újhartyáni sportpálya
2017. 10. 08. 15:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Felsőpakonyi KSE
2017. 10. 14. 14:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2017. 10. 14. 14:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Taksony SE II.
2017. 10. 22. 13:30
Dömsödi sportpálya
2017. 10. 22. 13:30
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Felsőpakonyi KSE
2017. 10. 28. 13:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2017. 10. 28. 13:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Pereg SE
2017. 11. 04. 13:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2017. 11. 04. 13:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Ráckeve VAFC
2017. 11. 12. 13:00
Ócsai sporttelep
2017. 11. 12. 13:00
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Felsőpakonyi KSE
2017. 11. 18. 13:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2017. 11. 18. 13:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Bugyi SE
2017. 11. 26. 13:00
Alsónémedi sportpálya
2017. 11. 26. 13:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Felsőpakonyi KSE
2018. 03. 03. 14:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 03. 03. 14:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Felsőpakonyi KSE
2018. 03. 11. 14:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2018. 03. 11. 14:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
Felsőpakonyi KSE
Halásztelek FC
2018. 05. 09. 17:00
Tököl VSE Sporttelep
2018. 05. 09. 17:00
Tököl VSE Sporttelep
Tököl VSK II.
Felsőpakonyi KSE
2018. 03. 24. 15:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2018. 03. 24. 15:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Örkény SE
2018. 03. 31.
Üllő Városi Sporttelep
2018. 03. 31.
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Felsőpakonyi KSE
2018. 04. 07. 15:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2018. 04. 07. 15:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Újlengyel DSE
2018. 04. 15. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2018. 04. 15. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Felsőpakonyi KSE
2018. 04. 22. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2018. 04. 22. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Újhartyán VSE
2018. 04. 28. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2018. 04. 28. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Felsőpakonyi KSE
2018. 05. 05. 16:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2018. 05. 05. 16:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Dömsödi SE
2018. 05. 13. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2018. 05. 13. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Felsőpakonyi KSE
2018. 05. 19. 17:00
Ráckevei sportpálya
2018. 05. 19. 17:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Felsőpakonyi KSE
2018. 05. 26. 17:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2018. 05. 26. 17:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Ócsa VSE
2018. 06. 03. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
2018. 06. 03. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Felsőpakonyi KSE
2018. 06. 10. 17:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2018. 06. 10. 17:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Alsónémedi SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • OTP Simple