Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 10. forduló

2017.10.22 - 13:30

Örkény, Örkény SE Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
KOVÁCS LEVENTE RICHÁRD
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TÍMÁR LÓRÁND
Örkény SE
Tököl VSK II.
90'
45'

Gólok

RUPA MÁRK

23'

1 - 0

 

SZÉCSI ATTILA

35'

2 - 0

 

 

2 - 1

38'

KOVÁCS ATTILA

 

2 - 2

50'

PINTÉR TAMÁS

 

2 - 3

56'

KOVÁCS ATTILA

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 10 10 0 0 31 4 27 30 9.4
2 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 10 7 2 1 32 20 12 23 9.5
3 Bugyi SE Bugyi SE 10 7 1 2 18 10 8 22 9.9
4 Pereg SE Pereg SE 10 5 2 3 24 15 9 17 10.7
5 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 10 5 0 5 16 19 -3 15 10.3
6 Taksony SE II. Taksony SE II. 10 5 1 4 21 25 -4 15 9.1 (-1 pont)
7 Üllő SE Üllő SE 10 4 2 4 25 22 3 14 6.5
8 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 10 4 1 5 22 25 -3 13 8.2
9 Dömsödi SE Dömsödi SE 10 3 4 3 17 15 2 13 9
10 Örkény SE Örkény SE 10 4 0 6 22 22 0 12 7.3
11 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 10 3 3 4 23 24 -1 12 6.4
12 Diósdi TC Diósdi TC 10 3 3 4 13 17 -4 12 7.6
13 Halásztelek FC Halásztelek FC 10 3 1 6 23 23 0 10 7.7
14 Ócsa VSE Ócsa VSE 10 3 0 7 21 34 -13 9 9
15 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 10 2 2 6 16 27 -11 8 7.8
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 10 1 0 9 11 33 -22 3 7.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tököl VSK II. Felsőpakonyi KSE 5 4 1 0 8 0 8 13 5 4 1 0 5 0 5 13 10 8 2 0 13 0 13 26
2 Tököl VSK II. Törökbálinti TC 0 0 0 0 0 0 0 0 10 6 2 2 16 11 5 20 10 6 2 2 16 11 5 20
3 Tököl VSK II. Újlengyel DSE 5 2 1 2 5 3 2 7 5 4 0 1 8 4 4 12 10 6 1 3 13 7 6 19
4 Tököl VSK II. Dömsödi SE 5 3 2 0 8 2 6 11 5 2 2 1 5 5 0 8 10 5 4 1 13 7 6 19
5 Tököl VSK II. Bugyi SE 5 2 2 1 3 2 1 8 5 3 1 1 4 1 3 10 10 5 3 2 7 3 4 18
6 Tököl VSK II. Örkény SE 5 2 0 3 6 6 0 6 5 2 2 1 7 3 4 8 10 4 2 4 13 9 4 14
7 Tököl VSK II. Alsónémedi SE 5 2 1 2 6 8 -2 7 5 2 1 2 2 4 -2 7 10 4 2 4 8 12 -4 14
8 Tököl VSK II. Ráckeve VAFC 5 2 3 0 7 3 4 9 5 1 2 2 5 7 -2 5 10 3 5 2 12 10 2 14
9 Tököl VSK II. Újhartyán VSE 6 3 0 3 7 5 2 9 4 1 1 2 3 3 0 4 10 4 1 5 10 8 2 13
10 Tököl VSK II. Üllő SE 6 3 2 1 11 6 5 11 4 0 0 4 2 6 -4 0 10 3 2 5 13 12 1 11
11 Tököl VSK II. Taksony SE II. 6 3 1 2 7 6 1 10 4 0 1 3 1 5 -4 0 10 3 2 5 8 11 -3 10
12 Tököl VSK II. Ócsa VSE 6 2 0 4 5 9 -4 6 4 1 1 2 6 6 0 4 10 3 1 6 11 15 -4 10
13 Tököl VSK II. Diósdi TC 6 1 3 2 5 6 -1 6 4 1 1 2 3 4 -1 4 10 2 4 4 8 10 -2 10
14 Tököl VSK II. Halásztelek FC 4 0 2 2 2 5 -3 2 6 1 4 1 6 7 -1 7 10 1 6 3 8 12 -4 9
15 Tököl VSK II. Pereg SE 6 1 3 2 3 7 -4 6 4 0 2 2 2 5 -3 2 10 1 5 4 5 12 -7 8
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 5 0 1 4 1 8 -7 1 5 0 1 4 1 13 -12 1 10 0 2 8 2 21 -19 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tököl VSK II. Felsőpakonyi KSE 5 5 0 0 18 1 17 15 5 5 0 0 13 3 10 15 10 10 0 0 31 4 27 30
2 Tököl VSK II. Törökbálinti TC 0 0 0 0 0 0 0 0 10 7 2 1 32 20 12 23 10 7 2 1 32 20 12 23
3 Tököl VSK II. Bugyi SE 5 4 0 1 10 6 4 12 5 3 1 1 8 4 4 10 10 7 1 2 18 10 8 22
4 Tököl VSK II. Pereg SE 6 4 1 1 17 8 9 13 4 1 1 2 7 7 0 4 10 5 2 3 24 15 9 17
5 Tököl VSK II. Alsónémedi SE 5 2 0 3 9 12 -3 6 5 3 0 2 7 7 0 9 10 5 0 5 16 19 -3 15
6 Tököl VSK II. Taksony SE II. 6 5 0 1 19 13 6 15 4 0 1 3 2 12 -10 0 10 5 1 4 21 25 -4 15
7 Tököl VSK II. Üllő SE 6 4 2 0 20 11 9 14 4 0 0 4 5 11 -6 0 10 4 2 4 25 22 3 14
8 Tököl VSK II. Újhartyán VSE 6 3 1 2 12 10 2 10 4 1 0 3 10 15 -5 3 10 4 1 5 22 25 -3 13
9 Tököl VSK II. Dömsödi SE 5 2 2 1 10 4 6 8 5 1 2 2 7 11 -4 5 10 3 4 3 17 15 2 13
10 Tököl VSK II. Örkény SE 5 1 0 4 10 12 -2 3 5 3 0 2 12 10 2 9 10 4 0 6 22 22 0 12
11 Tököl VSK II. Újlengyel DSE 5 1 3 1 10 10 0 6 5 2 0 3 13 14 -1 6 10 3 3 4 23 24 -1 12
12 Tököl VSK II. Diósdi TC 6 3 1 2 9 10 -1 10 4 0 2 2 4 7 -3 2 10 3 3 4 13 17 -4 12
13 Tököl VSK II. Halásztelek FC 4 1 0 3 9 10 -1 3 6 2 1 3 14 13 1 7 10 3 1 6 23 23 0 10
14 Tököl VSK II. Ócsa VSE 6 2 0 4 11 21 -10 6 4 1 0 3 10 13 -3 3 10 3 0 7 21 34 -13 9
15 Tököl VSK II. Ráckeve VAFC 5 1 1 3 9 14 -5 4 5 1 1 3 7 13 -6 4 10 2 2 6 16 27 -11 8
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 5 0 0 5 6 14 -8 0 5 1 0 4 5 19 -14 3 10 1 0 9 11 33 -22 3
 
Alsónémedi SE
0 - 2---3 - 2-1 - 2----3 - 6-2 - 0-
Bugyi SE
-3 - 1------2 - 0-2 - 00 - 3--3 - 2
Diósdi TC
0 - 1-2 - 1--3 - 2-1 - 1-2 - 0---1 - 5-
Dömsödi SE
---0 - 1----1 - 11 - 15 - 0---3 - 1
Felsőpakonyi KSE
--1 - 0------3 - 06 - 16 - 0--2 - 0
Halásztelek FC
-2 - 4--2 - 3-4 - 1----1 - 2---
Ócsa VSE
3 - 1----3 - 21 - 5----1 - 42 - 61 - 3-
Örkény SE
-0 - 1-6 - 21 - 2-----2 - 31 - 4---
Pereg SE
---1 - 1-2 - 0-4 - 10 - 4---4 - 06 - 2-
Ráckeve VAFC
1 - 2-2 - 2--1 - 5----4 - 11 - 4---
Taksony SE II.
------5 - 30 - 32 - 14 - 1--4 - 24 - 3-
Tököl VSK II.
1 - 2----1 - 22 - 4-1 - 3--1 - 3---
Törökbálinti TC
---------------
Újhartyán VSE
-2 - 11 - 10 - 10 - 4----6 - 1----3 - 2
Újlengyel DSE
-0 - 0-2 - 20 - 3-------3 - 35 - 2-
Üllő SE
2 - 1----3 - 33 - 1-3 - 2-6 - 1-3 - 3--

Meccsek

Örkény SE

2017. 08. 19. 17:00
Taksony SE Sporttelep
2017. 08. 19. 17:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Örkény SE
2017. 08. 27. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2017. 08. 27. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Dömsödi SE
2017. 09. 03. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2017. 09. 03. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Örkény SE
2017. 09. 10. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2017. 09. 10. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Felsőpakonyi KSE
2017. 09. 17. 16:00
Ócsai sporttelep
2017. 09. 17. 16:00
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Örkény SE
2017. 09. 24. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2017. 09. 24. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Bugyi SE
2017. 10. 01. 15:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2017. 10. 01. 15:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Örkény SE
2017. 10. 08. 15:00
Örkény SE Sporttelep
2017. 10. 08. 15:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Törökbálinti TC
2017. 10. 14. 14:00
Halásztelek FC Sporttelep
2017. 10. 14. 14:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Örkény SE
2017. 10. 22. 13:30
Örkény SE Sporttelep
2017. 10. 22. 13:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Tököl VSK II.
2017. 10. 28. 13:30
Ráckevei városi sporttelep
2017. 10. 28. 13:30
Ráckevei városi sporttelep
Ráckeve VAFC
Örkény SE
2017. 11. 04. 13:30
Üllői Sporttelep
2017. 11. 04. 13:30
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Örkény SE
2017. 11. 12. 13:00
Örkény SE Sporttelep
2017. 11. 12. 13:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Újlengyel DSE
2017. 11. 19. 13:00
Diósdi TC Sporttelep
2017. 11. 19. 13:00
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Örkény SE
2017. 11. 26. 13:00
Örkény SE Sporttelep
2017. 11. 26. 13:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Újhartyán VSE
2018. 05. 01. 10:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 05. 01. 10:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Taksony SE II.
2018. 05. 31. 18:00
Dömsödi Sporttelep
2018. 05. 31. 18:00
Dömsödi Sporttelep
Dömsödi SE
Örkény SE
2018. 05. 16. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 05. 16. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Pereg SE
2018. 03. 24. 15:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2018. 03. 24. 15:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Örkény SE
2018. 04. 01. 15:30
Örkény SE Sporttelep
2018. 04. 01. 15:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Ócsa VSE
2018. 04. 08. 15:30
Bugyi Sportpálya
2018. 04. 08. 15:30
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Örkény SE
2018. 04. 15. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 04. 15. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Alsónémedi SE
2018. 04. 22. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 04. 22. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Örkény SE
2018. 04. 29. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2018. 04. 29. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Halásztelek FC
2018. 05. 05. 16:30
Tököl VSK Sporttelep
2018. 05. 05. 16:30
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
Örkény SE
2018. 05. 13. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2018. 05. 13. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Ráckeve VAFC
2018. 05. 20. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 05. 20. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Üllő SE
2018. 05. 27. 17:00
Újlengyeli Sporttelep
2018. 05. 27. 17:00
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
Örkény SE
2018. 06. 03. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 06. 03. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Diósdi TC
2018. 06. 10. 17:00
Újhartyán Sporttelep
2018. 06. 10. 17:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Örkény SE

Tököl VSK II.

2017. 08. 19. 17:00
Dömsödi Sporttelep
2017. 08. 19. 17:00
Dömsödi Sporttelep
Dömsödi SE
Tököl VSK II.
2017. 08. 26. 16:30
Tököl VSK Sporttelep
2017. 08. 26. 16:30
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
Pereg SE
2017. 09. 02. 16:30
Felsőpakony KSE Sporttelep
2017. 09. 02. 16:30
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Tököl VSK II.
2017. 09. 09. 16:00
Tököl VSK Sporttelep
2017. 09. 09. 16:00
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
Ócsa VSE
2017. 09. 17. 16:00
Bugyi Sportpálya
2017. 09. 17. 16:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Tököl VSK II.
2017. 09. 24. 16:00
Tököl VSK Sporttelep
2017. 09. 24. 16:00
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
Alsónémedi SE
2017. 10. 01. 15:00
Tököl VSK Sporttelep
2017. 10. 01. 15:00
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
Törökbálinti TC
2017. 10. 08. 15:00
Tököl VSK Sporttelep
2017. 10. 08. 15:00
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
Halásztelek FC
2017. 10. 14. 14:00
Ráckevei városi sporttelep
2017. 10. 14. 14:00
Ráckevei városi sporttelep
Ráckeve VAFC
Tököl VSK II.
2017. 10. 22. 13:30
Örkény SE Sporttelep
2017. 10. 22. 13:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Tököl VSK II.
2017. 10. 28. 13:30
Tököl VSK Sporttelep
2017. 10. 28. 13:30
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
Üllő SE
2017. 11. 05. 13:30
Újlengyeli Sporttelep
2017. 11. 05. 13:30
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
Tököl VSK II.
2017. 11. 12. 13:00
Tököl VSK Sporttelep
2017. 11. 12. 13:00
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
Diósdi TC
2017. 11. 19. 13:00
Újhartyán Sporttelep
2017. 11. 19. 13:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Tököl VSK II.
2017. 11. 26. 13:00
Tököl VSK Sporttelep
2017. 11. 26. 13:00
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
Taksony SE II.
2018. 05. 02.
Tököl VSK Sporttelep
2018. 05. 02.
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
Dömsödi SE
2018. 03. 11. 14:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 03. 11. 14:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Tököl VSK II.
2018. 05. 09. 17:00
Tököl VSK Sporttelep
2018. 05. 09. 17:00
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
Felsőpakonyi KSE
2018. 03. 25. 15:00
Ócsai sporttelep
2018. 03. 25. 15:00
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Tököl VSK II.
2018. 03. 31. 15:30
Tököl VSK Sporttelep
2018. 03. 31. 15:30
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
Bugyi SE
2018. 04. 08. 15:30
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 04. 08. 15:30
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Tököl VSK II.
2018. 04. 14. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 04. 14. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Tököl VSK II.
2018. 04. 21. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 04. 21. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Tököl VSK II.
2018. 04. 28. 16:30
Tököl VSK Sporttelep
2018. 04. 28. 16:30
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
Ráckeve VAFC
2018. 05. 05. 16:30
Tököl VSK Sporttelep
2018. 05. 05. 16:30
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
Örkény SE
2018. 05. 13.
Üllői Sporttelep
2018. 05. 13.
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Tököl VSK II.
2018. 05. 19. 17:00
Tököl VSK Sporttelep
2018. 05. 19. 17:00
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
Újlengyel DSE
2018. 05. 27. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2018. 05. 27. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Tököl VSK II.
2018. 06. 02. 17:00
Tököl VSK Sporttelep
2018. 06. 02. 17:00
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
Újhartyán VSE
2018. 06. 10. 17:00
Taksony SE Sporttelep
2018. 06. 10. 17:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Tököl VSK II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol