Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 13. forduló

2017.11.12 - 13:00

Taksony, Taksony SE Fő utcai sportpályája

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
FODOR ZSOLT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KARA PÁL, SZÉKELY GERGŐ FERENC
Taksony SE II.
Törökbálinti TC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

6'

OBRECZÁN DÁNIEL

 

0 - 2

26'

HEGEDŰS JÁNOS ISTVÁN

 

0 - 3

40'

OBRECZÁN DÁNIEL

 

0 - 4

73'

SZIKES PÉTER

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 13 13 0 0 42 7 35 39 9.4
2 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 13 8 4 1 39 23 16 28 9.5
3 Pereg SE Pereg SE 13 7 2 4 32 26 6 23 9.4
4 Bugyi SE Bugyi SE 13 7 1 5 22 18 4 22 9
5 Örkény SE Örkény SE 13 7 0 6 39 27 12 21 8.5
6 Taksony SE II. Taksony SE II. 13 7 1 5 26 29 -3 21 7.9 (-1 pont)
7 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 13 6 2 5 31 29 2 20 8.3
8 Dömsödi SE Dömsödi SE 13 5 4 4 24 21 3 19 8.8
9 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 13 6 0 7 21 27 -6 18 9.5
10 Üllő SE Üllő SE 13 5 3 5 36 31 5 18 7.8
11 Halásztelek FC Halásztelek FC 13 5 1 7 32 28 4 16 8.5
12 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 13 3 4 6 25 33 -8 13 7.6
13 Diósdi TC Diósdi TC 13 3 4 6 15 24 -9 13 8.3
14 Ócsa VSE Ócsa VSE 13 3 0 10 25 42 -17 9 7.9
15 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 13 2 3 8 23 40 -17 9 7.3
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 13 2 1 10 14 41 -27 7 8.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tököl VSK II. Felsőpakonyi KSE 7 6 1 0 13 1 12 19 6 5 1 0 6 0 6 16 13 11 2 0 19 1 18 35
2 Tököl VSK II. Törökbálinti TC 0 0 0 0 0 0 0 0 13 8 3 2 21 12 9 27 13 8 3 2 21 12 9 27
3 Tököl VSK II. Dömsödi SE 6 3 3 0 9 3 6 12 7 3 3 1 9 7 2 12 13 6 6 1 18 10 8 24
4 Tököl VSK II. Örkény SE 6 3 0 3 8 7 1 9 7 4 2 1 13 5 8 14 13 7 2 4 21 12 9 23
5 Tököl VSK II. Újhartyán VSE 7 3 0 4 7 6 1 9 6 3 1 2 6 3 3 10 13 6 1 6 13 9 4 19
6 Tököl VSK II. Újlengyel DSE 6 2 1 3 5 4 1 7 7 4 0 3 9 9 0 12 13 6 1 6 14 13 1 19
7 Tököl VSK II. Bugyi SE 7 2 2 3 3 5 -2 8 6 3 2 1 5 2 3 11 13 5 4 4 8 7 1 19
8 Tököl VSK II. Üllő SE 7 3 2 2 12 9 3 11 6 2 0 4 10 6 4 6 13 5 2 6 22 15 7 17
9 Tököl VSK II. Taksony SE II. 8 4 1 3 8 9 -1 13 5 1 1 3 3 5 -2 3 13 5 2 6 11 14 -3 16
10 Tököl VSK II. Alsónémedi SE 7 2 2 3 8 11 -3 8 6 2 1 3 2 5 -3 7 13 4 3 6 10 16 -6 15
11 Tököl VSK II. Halásztelek FC 6 1 2 3 5 7 -2 5 7 2 4 1 7 7 0 10 13 3 6 4 12 14 -2 15
12 Tököl VSK II. Ráckeve VAFC 7 2 3 2 8 8 0 9 6 1 2 3 6 9 -3 5 13 3 5 5 14 17 -3 14
13 Tököl VSK II. Pereg SE 7 2 3 2 7 9 -2 9 6 1 2 3 3 8 -5 5 13 3 5 5 10 17 -7 14
14 Tököl VSK II. Diósdi TC 8 1 4 3 6 8 -2 7 5 1 1 3 3 5 -2 4 13 2 5 6 9 13 -4 11
15 Tököl VSK II. Ócsa VSE 8 2 0 6 5 12 -7 6 5 1 1 3 8 10 -2 4 13 3 1 9 13 22 -9 10
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 7 1 1 5 2 14 -12 4 6 1 1 4 2 13 -11 4 13 2 2 9 4 27 -23 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tököl VSK II. Felsőpakonyi KSE 7 7 0 0 27 3 24 21 6 6 0 0 15 4 11 18 13 13 0 0 42 7 35 39
2 Tököl VSK II. Törökbálinti TC 0 0 0 0 0 0 0 0 13 8 4 1 39 23 16 28 13 8 4 1 39 23 16 28
3 Tököl VSK II. Pereg SE 7 5 1 1 21 11 10 16 6 2 1 3 11 15 -4 7 13 7 2 4 32 26 6 23
4 Tököl VSK II. Bugyi SE 7 4 0 3 12 11 1 12 6 3 1 2 10 7 3 10 13 7 1 5 22 18 4 22
5 Tököl VSK II. Örkény SE 6 2 0 4 14 13 1 6 7 5 0 2 25 14 11 15 13 7 0 6 39 27 12 21
6 Tököl VSK II. Taksony SE II. 8 6 0 2 22 17 5 18 5 1 1 3 4 12 -8 3 13 7 1 5 26 29 -3 21
7 Tököl VSK II. Újhartyán VSE 7 3 2 2 13 11 2 11 6 3 0 3 18 18 0 9 13 6 2 5 31 29 2 20
8 Tököl VSK II. Dömsödi SE 6 3 2 1 13 6 7 11 7 2 2 3 11 15 -4 8 13 5 4 4 24 21 3 19
9 Tököl VSK II. Alsónémedi SE 7 3 0 4 14 17 -3 9 6 3 0 3 7 10 -3 9 13 6 0 7 21 27 -6 18
10 Tököl VSK II. Üllő SE 7 4 2 1 21 17 4 14 6 1 1 4 15 14 1 4 13 5 3 5 36 31 5 18
11 Tököl VSK II. Halásztelek FC 6 2 0 4 15 15 0 6 7 3 1 3 17 13 4 10 13 5 1 7 32 28 4 16
12 Tököl VSK II. Újlengyel DSE 6 1 4 1 11 11 0 7 7 2 0 5 14 22 -8 6 13 3 4 6 25 33 -8 13
13 Tököl VSK II. Diósdi TC 8 3 2 3 11 15 -4 11 5 0 2 3 4 9 -5 2 13 3 4 6 15 24 -9 13
14 Tököl VSK II. Ócsa VSE 8 2 0 6 12 25 -13 6 5 1 0 4 13 17 -4 3 13 3 0 10 25 42 -17 9
15 Tököl VSK II. Ráckeve VAFC 7 1 2 4 15 24 -9 5 6 1 1 4 8 16 -8 4 13 2 3 8 23 40 -17 9
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 7 1 0 6 8 21 -13 3 6 1 1 4 6 20 -14 4 13 2 1 10 14 41 -27 7
 
Alsónémedi SE
0 - 2-4 - 2-3 - 2-1 - 2----3 - 61 - 32 - 0-
Bugyi SE
-3 - 1-----2 - 32 - 00 - 22 - 00 - 3--3 - 2
Diósdi TC
0 - 1-2 - 1-0 - 33 - 2-1 - 1-2 - 0-2 - 2-1 - 5-
Dömsödi SE
-3 - 2-0 - 1----1 - 11 - 15 - 0---3 - 1
Felsőpakonyi KSE
--1 - 0----6 - 13 - 13 - 06 - 16 - 0--2 - 0
Halásztelek FC
-2 - 4--2 - 3-4 - 1----1 - 22 - 54 - 0-
Ócsa VSE
3 - 1--0 - 21 - 23 - 21 - 5----1 - 42 - 61 - 3-
Örkény SE
-0 - 1-6 - 21 - 2-----2 - 31 - 4-4 - 1-
Pereg SE
---1 - 1-2 - 04 - 34 - 10 - 4---4 - 06 - 2-
Ráckeve VAFC
1 - 2-2 - 2--1 - 5-3 - 7--4 - 11 - 4--3 - 3
Taksony SE II.
3 - 0-----5 - 30 - 32 - 14 - 1-0 - 44 - 24 - 3-
Tököl VSK II.
1 - 2-2 - 0--1 - 22 - 4-1 - 3--1 - 3--0 - 7
Törökbálinti TC
---------------
Újhartyán VSE
-2 - 11 - 10 - 10 - 4----6 - 1--1 - 1-3 - 2
Újlengyel DSE
-0 - 0-2 - 20 - 3------1 - 13 - 35 - 2-
Üllő SE
2 - 1----3 - 33 - 11 - 63 - 2-6 - 1-3 - 3--

Meccsek

Taksony SE II.

2017. 08. 19. 17:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2017. 08. 19. 17:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Örkény SE
2017. 08. 26. 16:30
Üllő Városi Sporttelep
2017. 08. 26. 16:30
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Taksony SE II.
2017. 09. 02. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2017. 09. 02. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Újlengyel DSE
2017. 09. 10. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 09. 10. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Taksony SE II.
2017. 09. 17. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2017. 09. 17. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Újhartyán VSE
2017. 09. 23. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2017. 09. 23. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Ráckeve VAFC
2017. 09. 30. 15:00
Dömsödi sportpálya
2017. 09. 30. 15:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Taksony SE II.
2017. 10. 07. 15:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2017. 10. 07. 15:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Pereg SE
2017. 10. 14. 14:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2017. 10. 14. 14:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Taksony SE II.
2017. 10. 21. 14:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2017. 10. 21. 14:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Ócsa VSE
2017. 10. 29. 13:30
Bugyi SE Sporttelep
2017. 10. 29. 13:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Taksony SE II.
2017. 11. 04. 13:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2017. 11. 04. 13:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Alsónémedi SE
2017. 11. 12. 13:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2017. 11. 12. 13:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Törökbálinti TC
2017. 11. 18. 13:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2017. 11. 18. 13:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Halásztelek FC
2017. 11. 26. 13:00
Tököl VSE Sporttelep
2017. 11. 26. 13:00
Tököl VSE Sporttelep
Tököl VSK II.
Taksony SE II.
2018. 05. 01. 10:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 05. 01. 10:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Taksony SE II.
2018. 03. 11. 14:30
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2018. 03. 11. 14:30
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Taksony SE II.
Üllő SE
2018. 04. 25. 18:00
Újlengyeli sportpálya
2018. 04. 25. 18:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Taksony SE II.
2018. 03. 24. 15:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2018. 03. 24. 15:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Diósdi TC
2018. 04. 01. 15:30
Újhartyáni sportpálya
2018. 04. 01. 15:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Taksony SE II.
2018. 04. 07. 15:30
Ráckevei sportpálya
2018. 04. 07. 15:30
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Taksony SE II.
2018. 04. 15. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2018. 04. 15. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Dömsödi SE
2018. 04. 22. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2018. 04. 22. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Taksony SE II.
2018. 04. 28. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2018. 04. 28. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Felsőpakonyi KSE
2018. 05. 06. 16:30
Ócsai sporttelep
2018. 05. 06. 16:30
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Taksony SE II.
2018. 05. 12. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2018. 05. 12. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Bugyi SE
2018. 05. 20. 17:00
Alsónémedi sportpálya
2018. 05. 20. 17:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Taksony SE II.
2018. 05. 26. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 05. 26. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Taksony SE II.
2018. 06. 02. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2018. 06. 02. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Taksony SE II.
2018. 06. 10. 17:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2018. 06. 10. 17:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Tököl VSK II.

Törökbálinti TC

2017. 08. 19. 17:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2017. 08. 19. 17:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Törökbálinti TC
2017. 08. 27. 16:30
Ócsai sporttelep
2017. 08. 27. 16:30
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Törökbálinti TC
2017. 09. 03. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
2017. 09. 03. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Törökbálinti TC
2017. 09. 10. 16:00
Alsónémedi sportpálya
2017. 09. 10. 16:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Törökbálinti TC
2017. 09. 16. 16:00
Ráckevei sportpálya
2017. 09. 16. 16:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Törökbálinti TC
2017. 10. 04. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2017. 10. 04. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Törökbálinti TC
2017. 10. 01. 15:00
Tököl VSE Sporttelep
2017. 10. 01. 15:00
Tököl VSE Sporttelep
Tököl VSK II.
Törökbálinti TC
2017. 10. 08. 15:00
Örkény SE Sporttelep
2017. 10. 08. 15:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Törökbálinti TC
2017. 10. 14. 14:00
Üllő Városi Sporttelep
2017. 10. 14. 14:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Törökbálinti TC
2017. 10. 22. 13:30
Újlengyeli sportpálya
2017. 10. 22. 13:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Törökbálinti TC
2017. 10. 29. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 10. 29. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Törökbálinti TC
2017. 11. 05. 13:30
Újhartyáni sportpálya
2017. 11. 05. 13:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Törökbálinti TC
2017. 11. 12. 13:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2017. 11. 12. 13:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Törökbálinti TC
2017. 11. 19. 13:00
Dömsödi sportpálya
2017. 11. 19. 13:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Törökbálinti TC
2017. 11. 26. 13:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2017. 11. 26. 13:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Törökbálinti TC
2018. 03. 03. 14:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 03. 03. 14:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Felsőpakonyi KSE
2018. 03. 11. 14:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 03. 11. 14:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Ócsa VSE
2018. 03. 17. 15:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 03. 17. 15:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Bugyi SE
2018. 03. 24. 15:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 03. 24. 15:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Alsónémedi SE
2018. 03. 31. 15:30
Törökbálinti Sporttelep
2018. 03. 31. 15:30
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Ráckeve VAFC
2018. 04. 07. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 04. 07. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Halásztelek FC
2018. 04. 14. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 04. 14. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Tököl VSK II.
2018. 04. 22. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 04. 22. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Örkény SE
2018. 04. 28. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
2018. 04. 28. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Üllő SE
2018. 05. 05. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
2018. 05. 05. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Újlengyel DSE
2018. 05. 12. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
2018. 05. 12. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Diósdi TC
2018. 05. 19. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 05. 19. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Újhartyán VSE
2018. 05. 26. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 05. 26. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Taksony SE II.
2018. 06. 02. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 06. 02. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Dömsödi SE
2018. 06. 10. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 06. 10. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Pereg SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • OTP Simple