Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 16. forduló

2018.04.25 - 18:00

Alsónémedi, Alsónémedi sportpálya

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
FODOR ZSOLT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FODOR CINTIA, NÉMETH PETRA ANNA
Alsónémedi SE
Ócsa VSE
90'
45'

Gólok

SZALAI JÓZSEF

33'

1 - 0

 

FARAGÓ ISTVÁN

44'

2 - 0

 

FÁBRI ÁDÁM

70'

3 - 0

 

 

3 - 1

80'

TOKICS TAMÁS BENCE
FÁBRI ÁDÁM

87'

4 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 16 14 0 2 48 18 30 42 8.6
2 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 16 11 4 1 54 27 27 37 8.4
3 Taksony SE II. Taksony SE II. 16 10 1 5 43 34 9 30 8.8 (-1 pont)
4 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 16 9 0 7 34 30 4 27 9.2
5 Üllő SE Üllő SE 16 8 3 5 45 33 12 27 8.6
6 Bugyi SE Bugyi SE 16 8 1 7 27 25 2 25 8.9
7 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 16 7 3 6 38 37 1 24 8.4
8 Örkény SE Örkény SE 16 7 2 7 49 39 10 23 8.2
9 Pereg SE Pereg SE 16 7 2 7 36 40 -4 23 8.6
10 Halásztelek FC Halásztelek FC 16 7 1 8 36 34 2 22 8.4
11 Dömsödi SE Dömsödi SE 16 6 4 6 29 25 4 22 8.8
12 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 16 5 4 7 35 36 -1 19 8.6
13 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 16 4 3 9 31 46 -15 15 8.1
14 Diósdi TC Diósdi TC 16 3 5 8 19 37 -18 14 8.4
15 Ócsa VSE Ócsa VSE 16 3 0 13 28 54 -26 9 7.8
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 16 2 1 13 15 52 -37 7 8.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tököl VSK II. Felsőpakonyi KSE 8 6 2 0 15 3 12 20 8 5 1 2 7 4 3 16 16 11 3 2 22 7 15 36
2 Tököl VSK II. Törökbálinti TC 1 1 0 0 2 1 1 3 15 10 3 2 26 13 13 33 16 11 3 2 28 14 14 36
3 Tököl VSK II. Örkény SE 8 3 1 4 10 11 -1 10 8 5 2 1 15 6 9 17 16 8 3 5 25 17 8 27
4 Tököl VSK II. Újlengyel DSE 8 3 2 3 7 4 3 11 8 5 0 3 11 9 2 15 16 8 2 6 18 13 5 26
5 Tököl VSK II. Taksony SE II. 9 5 1 3 10 10 0 16 7 3 1 3 9 6 3 9 16 8 2 6 19 16 3 25
6 Tököl VSK II. Üllő SE 9 5 2 2 16 10 6 17 7 2 1 4 10 6 4 7 16 7 3 6 26 16 10 24
7 Tököl VSK II. Alsónémedi SE 9 4 2 3 12 11 1 14 7 3 1 3 5 5 0 10 16 7 3 6 17 16 1 24
8 Tököl VSK II. Dömsödi SE 7 3 3 1 9 4 5 12 9 3 3 3 9 10 -1 12 16 6 6 4 18 14 4 24
9 Tököl VSK II. Bugyi SE 8 3 2 3 4 5 -1 11 8 3 3 2 7 5 2 12 16 6 5 5 11 10 1 23
10 Tököl VSK II. Újhartyán VSE 8 3 1 4 8 7 1 10 8 3 2 3 8 6 2 11 16 6 3 7 16 13 3 21
11 Tököl VSK II. Ráckeve VAFC 9 3 3 3 9 10 -1 12 7 2 2 3 9 10 -1 8 16 5 5 6 18 20 -2 20
12 Tököl VSK II. Halásztelek FC 8 2 3 3 6 7 -1 9 8 2 4 2 8 9 -1 10 16 4 7 5 14 16 -2 19
13 Tököl VSK II. Pereg SE 9 2 3 4 8 16 -8 9 7 1 3 3 3 8 -5 6 16 3 6 7 11 24 -13 15
14 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 9 2 1 6 4 17 -13 7 7 1 2 4 3 14 -11 5 16 3 3 10 7 31 -24 12
15 Tököl VSK II. Diósdi TC 9 1 4 4 7 10 -3 7 7 1 1 5 3 9 -6 4 16 2 5 9 10 19 -9 11
16 Tököl VSK II. Ócsa VSE 9 2 0 7 6 15 -9 6 7 1 1 5 8 13 -5 4 16 3 1 12 14 28 -14 10
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tököl VSK II. Felsőpakonyi KSE 8 8 0 0 32 5 27 24 8 6 0 2 16 13 3 18 16 14 0 2 48 18 30 42
2 Tököl VSK II. Törökbálinti TC 1 1 0 0 5 1 4 3 15 10 4 1 49 26 23 34 16 11 4 1 54 27 27 37
3 Tököl VSK II. Taksony SE II. 9 7 0 2 27 18 9 21 7 3 1 3 16 16 0 9 16 10 1 5 43 34 9 30
4 Tököl VSK II. Alsónémedi SE 9 5 0 4 22 18 4 15 7 4 0 3 12 12 0 12 16 9 0 7 34 30 4 27
5 Tököl VSK II. Üllő SE 9 6 2 1 29 19 10 20 7 2 1 4 16 14 2 7 16 8 3 5 45 33 12 27
6 Tököl VSK II. Bugyi SE 8 5 0 3 15 11 4 15 8 3 1 4 12 14 -2 10 16 8 1 7 27 25 2 25
7 Tököl VSK II. Újhartyán VSE 8 4 2 2 15 12 3 14 8 3 1 4 23 25 -2 10 16 7 3 6 38 37 1 24
8 Tököl VSK II. Örkény SE 8 2 1 5 21 22 -1 7 8 5 1 2 28 17 11 16 16 7 2 7 49 39 10 23
9 Tököl VSK II. Pereg SE 9 5 1 3 24 23 1 16 7 2 1 4 12 17 -5 7 16 7 2 7 36 40 -4 23
10 Tököl VSK II. Halásztelek FC 8 4 0 4 18 16 2 12 8 3 1 4 18 18 0 10 16 7 1 8 36 34 2 22
11 Tököl VSK II. Dömsödi SE 7 3 2 2 15 9 6 11 9 3 2 4 14 16 -2 11 16 6 4 6 29 25 4 22
12 Tököl VSK II. Újlengyel DSE 8 2 4 2 17 13 4 10 8 3 0 5 18 23 -5 9 16 5 4 7 35 36 -1 19
13 Tököl VSK II. Ráckeve VAFC 9 2 2 5 18 28 -10 8 7 2 1 4 13 18 -5 7 16 4 3 9 31 46 -15 15
14 Tököl VSK II. Diósdi TC 9 3 3 3 14 18 -4 12 7 0 2 5 5 19 -14 2 16 3 5 8 19 37 -18 14
15 Tököl VSK II. Ócsa VSE 9 2 0 7 14 30 -16 6 7 1 0 6 14 24 -10 3 16 3 0 13 28 54 -26 9
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 9 1 0 8 8 30 -22 3 7 1 1 5 7 22 -15 4 16 2 1 13 15 52 -37 7
 
Alsónémedi SE
0 - 2-4 - 24 - 03 - 24 - 11 - 2----3 - 61 - 32 - 0-
Bugyi SE
-3 - 1---3 - 0-2 - 32 - 00 - 22 - 00 - 3--3 - 2
Diósdi TC
0 - 1-2 - 1-0 - 33 - 23 - 31 - 1-2 - 0-2 - 2-1 - 5-
Dömsödi SE
-3 - 2-0 - 1----1 - 11 - 15 - 02 - 3--3 - 1
Felsőpakonyi KSE
-5 - 21 - 0----6 - 13 - 13 - 06 - 16 - 0--2 - 0
Halásztelek FC
-2 - 4-1 - 02 - 3-4 - 12 - 1---1 - 22 - 54 - 0-
Ócsa VSE
3 - 1--0 - 21 - 23 - 21 - 5-2 - 5--1 - 42 - 61 - 3-
Örkény SE
-0 - 1-6 - 21 - 2----4 - 62 - 31 - 43 - 34 - 1-
Pereg SE
2 - 5--1 - 1-2 - 04 - 34 - 10 - 4--1 - 74 - 06 - 2-
Ráckeve VAFC
1 - 22 - 02 - 2--1 - 5-3 - 7--4 - 11 - 4-1 - 43 - 3
Taksony SE II.
3 - 0----5 - 15 - 30 - 32 - 14 - 1-0 - 44 - 24 - 3-
Tököl VSK II.
1 - 2-2 - 00 - 3-1 - 22 - 4-1 - 3-0 - 61 - 3--0 - 7
Törökbálinti TC
----5 - 1----------
Újhartyán VSE
-2 - 11 - 10 - 10 - 4----6 - 1-2 - 11 - 1-3 - 2
Újlengyel DSE
-0 - 06 - 12 - 20 - 3------1 - 13 - 35 - 20 - 1
Üllő SE
2 - 1-4 - 0--3 - 33 - 11 - 63 - 2-6 - 1-3 - 34 - 2-

Meccsek

Alsónémedi SE

2017. 08. 19. 17:00
Ócsai sportpálya
2017. 08. 19. 17:00
Ócsai sportpálya
Ócsa VSE
Alsónémedi SE
2017. 08. 27. 16:30
Alsónémedi sportpálya
2017. 08. 27. 16:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Bugyi SE
2017. 09. 02. 16:30
Ráckevei Sporttelep
2017. 09. 02. 16:30
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Alsónémedi SE
2017. 09. 10. 16:00
Alsónémedi sportpálya
2017. 09. 10. 16:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Törökbálinti TC
2017. 09. 17. 16:00
Alsónémedi sportpálya
2017. 09. 17. 16:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Halásztelek FC
2017. 09. 24. 16:00
Tököl VSE Sporttelep
2017. 09. 24. 16:00
Tököl VSE Sporttelep
Tököl VSK II.
Alsónémedi SE
2017. 10. 01. 15:00
Alsónémedi sportpálya
2017. 10. 01. 15:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Örkény SE
2017. 10. 07. 15:00
Üllő Városi Sporttelep
2017. 10. 07. 15:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Alsónémedi SE
2017. 10. 15. 14:00
Alsónémedi sportpálya
2017. 10. 15. 14:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Újlengyel DSE
2017. 10. 22. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 10. 22. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Alsónémedi SE
2017. 10. 29. 13:30
Alsónémedi sportpálya
2017. 10. 29. 13:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
ELMARDT
Újhartyán VSE
2017. 12. 03. 13:00
Alsónémedi sportpálya
2017. 12. 03. 13:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Újhartyán VSE
2017. 11. 04. 13:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2017. 11. 04. 13:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Alsónémedi SE
2017. 11. 12. 13:00
Alsónémedi sportpálya
2017. 11. 12. 13:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Dömsödi SE
2017. 11. 19. 13:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2017. 11. 19. 13:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Alsónémedi SE
2017. 11. 26. 13:00
Alsónémedi sportpálya
2017. 11. 26. 13:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Felsőpakonyi KSE
2018. 04. 25. 18:00
Alsónémedi sportpálya
2018. 04. 25. 18:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Ócsa VSE
2018. 03. 11. 14:30
Bugyi SE Sporttelep
2018. 03. 11. 14:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Alsónémedi SE
2018. 05. 16. 18:00
Alsónémedi sportpálya
2018. 05. 16. 18:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Ráckeve VAFC
2018. 03. 24. 15:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 03. 24. 15:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Alsónémedi SE
2018. 03. 31. 15:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2018. 03. 31. 15:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Alsónémedi SE
2018. 04. 08. 15:30
Alsónémedi sportpálya
2018. 04. 08. 15:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Tököl VSK II.
2018. 04. 15. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 04. 15. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Alsónémedi SE
2018. 04. 22. 16:00
Alsónémedi sportpálya
2018. 04. 22. 16:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Üllő SE
2018. 04. 29. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2018. 04. 29. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Alsónémedi SE
2018. 05. 06. 16:30
Alsónémedi sportpálya
2018. 05. 06. 16:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Diósdi TC
2018. 05. 13. 16:30
Újhartyáni sportpálya
2018. 05. 13. 16:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Alsónémedi SE
2018. 05. 20. 17:00
Alsónémedi sportpálya
2018. 05. 20. 17:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Taksony SE II.
2018. 05. 27. 17:00
Dömsödi sportpálya
2018. 05. 27. 17:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Alsónémedi SE
2018. 06. 03. 17:00
Alsónémedi sportpálya
2018. 06. 03. 17:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Pereg SE
2018. 06. 10. 17:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2018. 06. 10. 17:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Alsónémedi SE

Ócsa VSE

2017. 08. 19. 17:00
Ócsai sportpálya
2017. 08. 19. 17:00
Ócsai sportpálya
Ócsa VSE
Alsónémedi SE
2017. 08. 27. 16:30
Ócsai sportpálya
2017. 08. 27. 16:30
Ócsai sportpálya
Ócsa VSE
Törökbálinti TC
2017. 09. 03. 16:30
Ócsai sportpálya
2017. 09. 03. 16:30
Ócsai sportpálya
Ócsa VSE
Halásztelek FC
2017. 09. 09. 16:00
Tököl VSE Sporttelep
2017. 09. 09. 16:00
Tököl VSE Sporttelep
Tököl VSK II.
Ócsa VSE
2017. 09. 17. 16:00
Ócsai sportpálya
2017. 09. 17. 16:00
Ócsai sportpálya
Ócsa VSE
Örkény SE
2017. 09. 23. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
2017. 09. 23. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Ócsa VSE
2017. 10. 01. 15:00
Ócsai sportpálya
2017. 10. 01. 15:00
Ócsai sportpálya
Ócsa VSE
Újlengyel DSE
2017. 10. 08. 15:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 10. 08. 15:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Ócsa VSE
2017. 10. 15. 15:00
Ócsai sportpálya
2017. 10. 15. 15:00
Ócsai sportpálya
Ócsa VSE
Újhartyán VSE
2017. 10. 21. 14:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2017. 10. 21. 14:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Ócsa VSE
2017. 10. 29. 13:30
Ócsai sportpálya
2017. 10. 29. 13:30
Ócsai sportpálya
Ócsa VSE
Dömsödi SE
2017. 11. 05. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2017. 11. 05. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Ócsa VSE
2017. 11. 12. 13:00
Ócsai sportpálya
2017. 11. 12. 13:00
Ócsai sportpálya
Ócsa VSE
Felsőpakonyi KSE
2017. 11. 19. 13:00
Ócsai sportpálya
2017. 11. 19. 13:00
Ócsai sportpálya
Ócsa VSE
Ráckeve VAFC
2017. 11. 26. 13:00
Bugyi SE Sporttelep
2017. 11. 26. 13:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Ócsa VSE
2018. 04. 25. 18:00
Alsónémedi sportpálya
2018. 04. 25. 18:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Ócsa VSE
2018. 03. 11. 14:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 03. 11. 14:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Ócsa VSE
2018. 03. 17. 15:00
Diósdi TC Sporttelep
2018. 03. 17. 15:00
Diósdi TC Sporttelep
Halásztelek FC
Ócsa VSE
2018. 03. 25. 15:00
Ócsai sportpálya
2018. 03. 25. 15:00
Ócsai sportpálya
Ócsa VSE
Tököl VSK II.
2018. 04. 01. 15:30
Örkény SE Sporttelep
2018. 04. 01. 15:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Ócsa VSE
2018. 04. 08. 15:30
Ócsai sportpálya
2018. 04. 08. 15:30
Ócsai sportpálya
Ócsa VSE
Üllő SE
2018. 04. 15. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2018. 04. 15. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Ócsa VSE
2018. 04. 22. 16:00
Ócsai sportpálya
2018. 04. 22. 16:00
Ócsai sportpálya
Ócsa VSE
Diósdi TC
2018. 04. 29. 16:30
Újhartyáni sportpálya
2018. 04. 29. 16:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Ócsa VSE
2018. 05. 06. 16:30
Ócsai sportpálya
2018. 05. 06. 16:30
Ócsai sportpálya
Ócsa VSE
Taksony SE II.
2018. 05. 13. 16:30
Dömsödi sportpálya
2018. 05. 13. 16:30
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Ócsa VSE
2018. 05. 20. 17:00
Ócsai sportpálya
2018. 05. 20. 17:00
Ócsai sportpálya
Ócsa VSE
Pereg SE
2018. 05. 26. 17:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2018. 05. 26. 17:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Ócsa VSE
2018. 06. 02. 17:00
Ráckevei Sporttelep
2018. 06. 02. 17:00
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Ócsa VSE
2018. 06. 10. 17:00
Ócsai sportpálya
2018. 06. 10. 17:00
Ócsai sportpálya
Ócsa VSE
Bugyi SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->